>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2019/2020 - Faza zasadnicza

Status
Zamknięty.
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Godzina: 03.00
Spotkanie: Denver Nuggets - Orlando Magic
WYNIK HANDICAP - DENVER NUGGETS - ORLANDO MAGIC : Orlando Magic +9.5  
Kurs: 1,84
Bukmacher: betclic
Analiza: 
Denver na 4 pozycji w western conference z bilansem 17W/8L (11W/3L u siebie) przyjmie na parkiet Orlando które zajmuje 8 pozycje w eastern conference z bilansem 12W/14L (4W/9L na wyjeździe) pomimo słabych wyników orlando na wyjazdach potrafią zagrać równe mecze z najlepszymi dróżynami ligii. 109:102 z utah jazz 110:101 z milwaukee bucks,111:106 z indiana packers, 107:106 z dallas.Denver natomiast w ostatnich 2 spotkaniach w których byli zdecydowanymi faworytami nie pokazali jakiejś wielkiej dominacji.
16.12.19NBADenver NuggetsNew York Knicks111 : 105 
15.12.19NBADenver NuggetsOklahoma City Thunder110 : 102 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
kibic-zwierze 43,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 00:54 przez kubeq8

ale skoro już takiego cwaniak zgrywasz to zrobię to dla Ciebie 

 





masz i nie pajacuj 
Widzisz, potrafisz nie było to takie trudne. 
Dziękuję. Od razu lepiej. 

I nie wiem po co mnie obrazasz tym pajacowaniem. 

Pozdrawiam. 

@auxi zwracam honor. 
 
 
E 12

emu999

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 00:51 przez kibic-zwierzeNie kojarzę żebyśmy byli kolegami. :) jakbym mógł sobie sprawdzić to bym nie pytał. Jesteś po prostu kłótliwy gość na którego żadne argumenty nie działają tak zwany beton .
 
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Widzę, że nerwowo się zrobiło w dziale. Sport to zawsze emocje, ale Panowie proszę bez obrażania się nawzajem, najważniejsze że podajecie dobre i skuteczne typy. Spróbuję Wam dziś trochę dorównać i tak na nockę:


LA Clippers - Houston Rockets
Houston Rockets ML @2.80 Betclic 
  117-122

Milwaukee Bucks - LA Lakers
La Lakers wygra w regulaminowym czasie @2.50 Betclic 
  111-104
Tu wyjątkowo opiszę dwa mecze. Oba to wielkie pojedynki drużyn, które mają mistrzowskie aspiracje i według mnie szanse w obu meczach są fifty-fifty, a faworyzowani są gospodarze. Nie chcę mi się wierzyć, że zarówno Bucks, jak i Clippers wygrają w tych pojedynkach. Co do Lakers to myślę, że kluczem będzie występ Davisa, jednak jak sam mówił po porażce z Indianą chciałby wrócić już dziś, jeśli pojawi się na parkiecie to dla mnie LeBron i spółka mają dziś duże szanse na zmazanie plamy z Pacers.
Rockets po kilku upokorzeniach zaczynają wyglądać naprawdę dobrze, a zdaje się, że z cienia Hardena powoli wychodzą Westbrook i Capela, którzy co raz więcej dają swojej drużynie w ofensywie i wychodzi to na dobre Rakietom. Clippers mają za sobą dobry mecz z Suns, jednak mieli dzień przerwy mniej od rywali. Według mnie szanse na wygraną bardzo podobne, przy takim kursie pobieram wygraną gości.

Atlanta Hawks - Utah Jazz
Najlepszy strzelec Trae Young @2.20 Betclic 
  30 pkt.
Pora przerwać czarną serię Atlanty, a Utah jest ekipą, która lubi zaliczyć wpadkę ze słabszą drużyną. Jeśli miałoby nastąpić to dziś to najlepiej punktującym graczem po prostu musi zostać Trae, który na swoich barkach dźwiga ofensywną grę Hawks. Co prawda Young miał jakiś problem z łydką, jednak powinien dziś zagrać. W meczach w State Farm Arena Amerykanin bardzo często zdobywa najwięcej punktów, a patrząc na kadrę Jazz to chyba jedynym graczem, który może mu w tym przeszkodzić jest Mitchell, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Atlanta realnie myśli dziś o zwycięstwie stawiam tu na 21-latka.

San Antonio Spurs - Brooklyn Nets
Poniżej 219.5 pkt. włącznie z dogrywką @1.93 Etoto 
  223pkt.
Ważny mecz dla obu drużyn. obie mają swoje problemy z którymi niekoniecznie sobie radzą. Przyznaję się, że biorąc pod uwagę wagę meczu spodziewałem się linii na poziomie 212-213, więc spróbuję zagrać dziś under. Zarówno jedni, jak i drudzy ostatnio nie zachwycają w ataku. Dindwiddie ciągnie Nets, jak tylko może, jednak mam przeczucie, że długo to nie potrwa, bo z każdym meczem gra mu się trudniej i rywale lepiej czytają jego grę. Spursi bez jednego lidera, wpada w oko obniżka formy DeRozana, który szalał od początku sezonu, jednak podobnie do lidera Brooklynu jemu również ostatnio gra się trudniej, częściej musi dzielić się piłką z kolegami, co jemu niekoniecznie jest na rękę, bo lubi być na parkiecie postacią numer jeden. Typuję to ilość punktów, bo co do wyniku myślę, że może zdarzyć się wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
I 88

ingram

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 21:34 przez neutralnyWidzę, że nerwowo się zrobiło w dziale. Sport to zawsze emocje, ale Panowie proszę bez obrażania się nawzajem, najważniejsze że podajecie dobre i skuteczne typy. Spróbuję Wam dziś trochę dorównać i tak na nockę:


LA Clippers - Houston Rockets
Houston Rockets ML @2.80 Betclic



Rockets po kilku upokorzeniach zaczynają wyglądać naprawdę dobrze, a zdaje się, że z cienia Hardena powoli wychodzą Westbrook i Capela, którzy co raz więcej dają swojej drużynie w ofensywie i wychodzi to na dobre Rakietom. Clippers mają za sobą dobry mecz z Suns, jednak mieli dzień przerwy mniej od rywali. Według mnie szanse na wygraną bardzo podobne, przy takim kursie pobieram wygraną gości.​

.​
Co Ty wypisujesz za głupoty?! Gra Rockets jest tragiczna, widziales ich ostatnie spotkania? obejrzyj sobie jak grali przeciwko Spurs, albo np. mecz z Sacramento gdzie w 2 kwarcie dostali 4 takie same akcje z rzedu bo nie umieli wrocic do obrony i zostali pokarani 4x 3 pkt. - taki przyklad gry w obronie, Tam nic nie kilka jak powinno takie pisanie glupot dla pisania.  Clippers tego meczu nie maja prawa przegrac z tak grajacym duo George - Kałaj. 
Rozmawialem ostatnio z paroma osobami z pewnego forum o baskecie ktore chyba kazdy zna, i zaden z die hard fanow Rockets nie powiedzial ze graja dobrze, wrecz przeciwnie graja slabo. Westbrook daje duzo ofensywie ? czym? tymi jumperkami z 5 metra ktore trafia na najnizszych procentach w swojej karierze?  Obejrzyj sobie mecze zanim zaczniesz takie frazesy tutaj wstawiac.

Ludzie nie sugerujcie sie tym co on bazgroli, Clippers wygrana, podziekujecie jutro

LA CLIPPERS - HOUSTON ROCKETS, LA CLIPPERS 1,54 ML BET365  
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było, jakąś niekonstruktywną krytykę widzę
smutna sprawa, zwłaszcza, że święta idą
do rzeczy jednak

Staję w kontrze, z typem kolegi powyżej odnośnie spotkania LAC vs HOU:
LOS ANGELES CLIPPERS WIN -1,5pkt
iforbet
ja brałem rano po 1,54 teraz widzę, że jest nawet więcej

​​​
Hala hali nierówna - inaczej kibicują w Toronto czy Dallas, a inaczej w takim Phoenix.
Myślę, że Clippersi mogą być zmotywowani na ten mecz, a własne ściany im w tym dopomogą.
Oba zespoły rozegrały 2 mecze w przeciągu 5 dni, z tego co kojarzę z porannej analizy, przy takim szerokim rosterze jaki prezentują Clippers różnica w odpoczynku między drużynami może nie odgrywać tak znaczącej roli.
Do składu wrócił Landry Shamet, powoli będzie uzyskiwał swój rytm w mojej opinii.
Patrick Beverley I Lou Williams także z powrotem po krótkiej absencji.
Wg mnie za sprawą tego pierwszego Houston mogą mieć problemy na rozegraniu, a I bez tego psychopatycznego defensora :)D) pod względem asyst są na 25 miejscu.
Harden powinien być ograniczony, na spokojnie, do około 30pkt,  pamiętajmy to w końcu Harden :)D:D), Paul George także będzie robił robotę po obu stronach parkietu myślę.
Jednakże to nie starting 5 jest najmocniejszą przewagą w moim odczuciu, a ławka LAC - Lou Williams powinien sprawić, że Tyson Chandler nie będzie wyrabiał na nogach, Harrell samą energią powinien przewyższać chimeryczny nieco drugi garnitur Houston. Mają McLemorea, okej, dobry shooter. Mają Riversa, tu już nawet nie dobry shooter, bo spadła mu skuteczność do 31% z tego co kojarzę, owszem zdobędzie coś tam z wjazdów, półdystansów I floaterów, ale nie starczy im siły ogniowej w moim odczuciu. Początek wyrównanie, ławka zrobi przewagę, starting 5 dowiezie/lekko powiększy prowadzenie myślę.
Wg mojego kalkulatora bezpieczna przewaga dla LAC wynosi 5,124pkt I myślę, że będzie tu delikatna tendencja wzrostowa.
W te czy we wte widzę value.

Drugi typ
ATLANTA UNDER 111,5pkt 

- 29 ofensywa w lidze Hawks
- tempo gry na poziomie 9, jednak w Utah dopiero na 16 a I obrona 11 pozycja 
- szedłem ostatnio w under Orlando w meczu z Utah, Magic mieli lepszy offense przy czym gorszy pace chyba, Utah nie zawiodło 
- widzė value ponownie bo kurs 1,63
- ponownie ten zakład obsługiwany przez forbet 
- Trae Young ponadto jest wątpliwy, tak odnośnie powyższego zakładu, nie wiem jak betclic rozlicza takie coś, przy czym od razu mowie ze to jedno źródło tylko(nba rotowire), nie wiem jak rezzta, a w kimę już ide.

Powodzenia chłopaki! 
I dziewczyny :)) albo na odwrót bo poprawność polityczna.
Odnośnie hejtów powyżej - można przeprowadzać krytykę, róbmy to jednak w sposób konstruktywny. Z poszanowaniem drugiej strony I klasą, którą przecież w sobie mamy co nie?
​​​
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Ooo! Ooo!
Nerwowo to się dopiero robi :)

Ja się tam nie znam, to się nie wypowiadam. :)

Tak mi się tylko wydaje .... że, aby grać  Clippers - Houston  albo Milwaukee - Lakers i tu szukać zysków to trzeba być uzależnionym. A jak się jest uzależnionym... to nie ważne co się gra - finalnie jest się w... dupie. :)
Nie lepiej poczekać sobie do jutra? A jutro takie fajne meczyki.... czyste, do wzięcia ;)

Edit:
Apropos ograniczenia Hardena tudzież eliminacji za faule ( prędzej )
Westbrook - wygrywa 82% udanych izolacji 1/1 !  - jeśli ktoś opiera typ na tym, że wyeliminują Hardena to proponuję szukać czegoś over'owego na Westbrooka.
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 grudnia 2019 21:48 przez ingram

Co Ty wypisujesz za głupoty?! Gra Rockets jest tragiczna, widziales ich ostatnie spotkania? obejrzyj sobie jak grali przeciwko Spurs, albo np. mecz z Sacramento gdzie w 2 kwarcie dostali 4 takie same akcje z rzedu bo nie umieli wrocic do obrony i zostali pokarani 4x 3 pkt. - taki przyklad gry w obronie, Tam nic nie kilka jak powinno takie pisanie glupot dla pisania.  Clippers tego meczu nie maja prawa przegrac z tak grajacym duo George - Kałaj. 
Rozmawialem ostatnio z paroma osobami z pewnego forum o baskecie ktore chyba kazdy zna, i zaden z die hard fanow Rockets nie powiedzial ze graja dobrze, wrecz przeciwnie graja slabo. Westbrook daje duzo ofensywie ? czym? tymi jumperkami z 5 metra ktore trafia na najnizszych procentach w swojej karierze?  Obejrzyj sobie mecze zanim zaczniesz takie frazesy tutaj wstawiac.

Ludzie nie sugerujcie sie tym co on bazgroli, Clippers wygrana, podziekujecie jutro

LA CLIPPERS - HOUSTON ROCKETS, LA CLIPPERS 1,54 ML BET365
Jeśli typy też przynosisz z tego forum, gdzie są sami eksperci to ja dziękuję za takie porady, bo póki co masz 1 trafiony na 3, więc nie wychylaj się, bo piszą tu osoby, które wiedzą zjadają Cię nie śniadanie i nie mam tu na myśli siebie, bo akurat ja więcej siedzę w Europie niż za Oceanem.
Co do Twoich "zarzutów". Nie wiem dokładnie nawet o co Ci chodzi, bo średnio rozumiem co masz na myśli. Wyliczasz pojedyncze mecze i pojedyncze akcje z takich meczów, które akurat pasują do Twojej teorii, kiedy w NBA odbywają się 82 spotkania w sezonie zasadniczym i to normalne, że Lakers, Bucks, czy Rockets zaliczają porażki z ekipami pokroju Pistons, czy Kings. Idąc Twoim tokiem rozumowania mógłbym odpyskować, "co Ty za głupoty piszesz o tych Clippers, przecież oni dopiero co w niedzielę przegrali z Chicago, a Twój wspaniały George miał skuteczność 43% w rzutach za 2! Przypomnę Ci tylko że Chicago jest jedenaste na Wschodzie ". Mógłbym tak napisać, ale po pierwsze nie zrobiłbym tego w sposób w jaki Ty to zrobiłeś, bo szanuję innych i ich zdanie, bo uważam, że każdy ma swoje i każdy ma prawo je tłumaczyć na własny sposób.
Co do Westbrooka, jeśli nie widzisz poprawy w jego grze to polecam obejrzyj sobie mecz Rakiet z początku sezonu oraz jeden z ostatnich. Jeśli nie widzisz różnicy to ja nie mam pytań.
Następnym razem proszę o jakąś konstruktywną krytykę, jak nie wiesz, jak to robić to pospaceruj po działach tematycznych na forum. 
Pozdro, bez napinki, życzę powodzenia w typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@kruszak @auxi żadnych nerwów, po to jest forum, aby dzielić się spostrzeżeniami, to wszystkim wyjdzie na dobre. Wiadomo, że nie polecam kursów na poziomie @2.80, czy @2.50, aby grać to za miliony, po prostu luźno dzielę się spostrzeżeniami i moim zdaniem różnica między drużynami nie jest tak ogromna, jakby właśnie kursy na to wskazywały. Poza tym dziwię się, czemu nikt nie idzie w handi Clippers -7.5, -9.5, skoro jest to taki pewniak na nockę? Zarówno kolega kruszak, jak i ingram, grają delikatnie albo ml. 
Nikogo nie mam zamiaru atakować, po prostu chciałbym żebyśmy się szanowali, tym bardziej jak zwrócono uwagę, święta idą. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Hmm, czy to jest uzależnienie czy nie należałoby zasięgnąć opinii psychologa.
 Jeśli jesteś to w porządku, masz zapewne argumenty na poparcie swojej decyzji w postaci wieloletniego doświadczenia. 
Jeśli jednak nie, Twoje stwierdzenie wydaję nie do końca podstawne.
Taki mam system, jeśli się sprawdza - idę w niego, ponieważ przynosi zysk.
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, tak jak Ty to uczyniłeś, jednakże można to zrobić w sposób przemyślany poparty argumentami.
To wydaje się mieć podstawy konstruktywnej krytyki - równie dobrze mógłbym stwierdzić, posługując się ironią, z której Ty chętnie skorzystałeś - "Skoro mówisz, że "się nie znasz I, że się nie wypowiadasz" - to czemu to robisz?"
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
cytat z dnia 19 grudnia 2019 22:39 przez neutralny@kruszak@auxi żadnych nerwów, po to jest forum, aby dzielić się spostrzeżeniami, to wszystkim wyjdzie na dobre. Wiadomo, że nie polecam kursów na poziomie @2.80, czy @2.50, aby grać to za miliony, po prostu luźno dzielę się spostrzeżeniami i moim zdaniem różnica między drużynami nie jest tak ogromna, jakby właśnie kursy na to wskazywały. Poza tym dziwię się, czemu nikt nie idzie w handi Clippers -7.5, -9.5, skoro jest to taki pewniak na nockę? Zarówno kolega kruszak, jak i ingram, grają delikatnie albo ml. 
Nikogo nie mam zamiaru atakować, po prostu chciałbym żebyśmy się szanowali, tym bardziej jak zwrócono uwagę, święta idą. ????
Suuuper! I to szanuję, wypowiedź na poziomie. Akurat nie odnosiłem się do Ciebie z tą agresją :D. Zieloności kolego!!!!
I wesołych nam wszystkim!
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 19 grudnia 2019 22:40 przez kruszakHmm, czy to jest uzależnienie czy nie należałoby zasięgnąć opinii psychologa.
 Jeśli jesteś to w porządku, masz zapewne argumenty na poparcie swojej decyzji w postaci wieloletniego doświadczenia. 
Jeśli jednak nie, Twoje stwierdzenie wydaję nie do końca podstawne.
Taki mam system, jeśli się sprawdza - idę w niego, ponieważ przynosi zysk.
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, tak jak Ty to uczyniłeś, jednakże można to zrobić w sposób przemyślany poparty argumentami.
To wydaje się mieć podstawy konstruktywnej krytyki - równie dobrze mógłbym stwierdzić, posługując się ironią, z której Ty chętnie skorzystałeś - "Skoro mówisz, że "się nie znasz I, że się nie wypowiadasz" - to czemu to robisz?"
A Tobie @kruszak o co chodzi? 
Ja nic nie piszę do Ciebie. 
Generalnie opowiadam o tym, że................. albo ktoś jest przekonany o swojej racji i do swojego typu.... i odpala jak Warren Buffet konkretny kapitał w konkretne akcje, albo pier...li sie dzień w dzień szukając typów na siłe. Piszę o tym, żę.... bukmacherka - ta dla zysku to.... wyceluj, odpal zabij.
W innym przypadku jest to niebezpieczna zabawa prowadząca do wtopy albo uzależnienie. 
Mecz 2 drużyn w którym każda może wygrać nie nadaje sie do grania. No chyba, że ktoś ma wszystko tak przemyślane, że widzi czysty zysk. Lecz ja wątpię... że ktoś tutaj, odpala guna w meczu Clippers- Houston lub Milwaukee - Lakers.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 238.5 pkt @ 1,72 Bwin (239 pkt a Clippers ? Heh a NYI siadło Hehe)
Los Angeles Clippers - Houston Rockets  G 04:30 I 20.12 


Houston to dość dziwna druzyna i unikal bym dzisiaj grania na jedna i druga ,mimo ze pod LAC moglbym sie podpisac ale unikam tego nie potym kursie, tymbardziej ze juz dwa mecze sie odbyly i jeden wygrali Houston a drugi LAC trzema punktami . Houston "pozostają" z potencjalna ofensywa bo jak nazwac porazki w ciągu ostatnich 10 dni, przegrali mecze domowe z Kings i Pistons a przeciez.(rozumiem jeszcze na wyjezdzie)

Obrona naprawdę Rockets meczyla sie w tym na pienciu meczowym odcinku, zezwalajac na 112,3 punktow w 100 posiadaniach, głównie przez ofensywe. ktora wciąż była solidna, zdobywając 115,0 punktów na 100 posiadan, ale obrona jest kolejką górską w chwili obecnej , co jest problematyczne przeciwko Clippers. Prawdopodobnie dlatego grajacy uderzyli w over, to widac po zachowaniu lini powyzej na diagramie, linia po otwarciu przesuwa się na 233, a potem jeszcze do 234, wkoncu zatrzymuje sie na 235,5 linia poszla do gory o 4 punkty to duzo, mysle ze jest wart wziecia tej lini ponizej dlaczego?.

Istnieje jednak przyzwoity argument za under, w mojej opini: Tempo Houston znacznie się spowolniło w ciągu ostatniech meczy, Oni mieli trzy z czterech najwolniejszych gier w tym sezonie z posrod ostatnich dzesieciu dnii. A Clippers? powrócili z sześcio meczowej wyprawy i wrócili w koncu do domu, gdzie mogą się poszczycić najlepszą obroną ligi 99,2 DRtg na tym odcinku.

Problemem moga byc rzuty trzy punktowe, wiec tu jest maly minu grania na under ale rowniez trzeba odnotowac to ze, nie jest jasne, czy rakiety będą dobrym zespołem strzeleckim w tym sezonie. Zajmują dopiero 26 miejsce w 3-punktowym FG%. James Harden ma się dobrze na 35,9%, a PJ Tucker pozostaje świetnym strzelcem na 42,1% (większość rzutow wykonuje z naroznika),  ale reszta drużyny była słaba. Russell Westbrook był szczególnie slaby, osiągając zaledwie 22,8%!! swoich rzutach 3 -pktowych w tym sezonie. W tym przypadku linia wysoka i zostala podbita zaryzykuje linei aternatywna liczac na chociaz dobra obrone LAC i wolniejsze tempo w ostatnim okresie Houston.

Panowie spokojnie bo odnosze wrazenie jakby jeden drugiemu chcial pokazac/udowodnic swoja wyzszosc , tu nie o to chodzi jestesmy poto aby wygrac z bukmacherem, pomagajac sobie przytym a nie walczac miedzy soba - pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


#1
Godzina: 
01.30
Spotkanie: Atlanta Hawks - Utah Jazz
zwycięzca i wynik : Utah Jazz i poniżej 224.5      
Kurs: 2,6
Bukmacher: betclic
Analiza: 
Atlanta znajdująca się na ostatnim miejscu w eastern conference z bilansem 6W/22L(3W/10L u siebie) przyjmię u siebie Utah Jazz które po 27 zagranych spotkaniach sytuuje się na 6 miejscu w western conference z bilansem z bilansem 16W/11L (5W/8L na wyjazdach).Z kluczowych graczy dla atlanty nie zagra collins który ciągle jest w zawieszeniu (prawdopodobnie wróci po weekendzie),a dla utah conley tak się prezentuje ostatnie 5 meczy obu drużyn : 
18.12.19NBANew York KnicksAtlanta Hawks143 : 120 
16.12.19NBAAtlanta HawksLos Angeles Lakers96 : 101 
14.12.19NBAAtlanta HawksIndiana Pacers100 : 110 
12.12.19NBAChicago BullsAtlanta Hawks136 : 102 
11.12.19NBAMiami HeatAtlanta Hawks135 : 121
(117 : 117)
 
18.12.19NBAUtah JazzOrlando Magic109 : 102 
14.12.19NBAUtah JazzGolden State Warriors114 : 106 
12.12.19NBAMinnesota TimberwolvesUtah Jazz116 : 127 
10.12.19NBAUtah JazzOklahoma City Thunder90 : 104 
08.12.19NBAUtah JazzMemphis Grizzlies126 : 112
warto wspomnieć że utah ostatnie swoje gry rozegrali bez ich kluczowego obrońcy conleya a i tak dobrze sobie poradzili, atlanta natomiast kompletnie nie radzi sobie bez collinsa, a sam trae young gry im nie uciągnie co pokazał ostatni mecz z NYK gdzie pomimo imponujących 42 punktów younga mecz przegrali. gram under ponieważ myślę że utah tempa nie będzie dzisiaj narzucać  i będą napewno uważać w obronie gdyż conley nie zagra.ponadto oba z zespołów mają jedną z gorszych ofensyw w lidze utah średno 107,1 punktów na grę co daje im 22 miejsce jastrzębie natomiast ze średnią 108,5 zajmuje 20 miejsce. jeżeli chodzi o defensywe to utah pozwala średnio strzelać rywalą 106,3 punktów dając im 8 miejsce, natomiast jastrzębie pozwalają rywalowi strzelić średnio 118,7 co daje im 28 miejsce.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Specjalnie dziś wstałem wcześniej, żeby obejrzeć od deski do deski pojedynek Clippers z Rockets tak, jak zalecił mi kolega @ingram i nie żałuję, bo o ile poziom sportowy nie powalił, tak emocji było sporo. Typowy mecz dla grania, jakie preferuje @auxi na live, bo na obie ekipy można było łapać kursy powyżej 8 i tylko czekać spokojnie na ostatni gwizdek i liczyć zyski. Cały mecz wyglądał, tak jak myślałem, obie drużyny na równym poziomie i rezultat mógł być każdy, a kursy jednak po równo nie były rozłożone. Co innego w Milwaukee, bo tam jednak Lakers bez większych szans, a Giannis ile rzucił trójek to głowa mała, aż sam się za nią w którymś momencie łapał. Ale do głównego wątku. Russ najlepiej zapunktował na poziomie 40 punktów i kolejny raz przyćmił Hardena, choć ostatnia kwarta nie najlepsza w jego wykonaniu, zagotowany, faule w ataku. Tak mocno się podniecił, że uspokajał go nawet lider Rakiet. Poza tym dobry mecz Capeli, który obok tej dwójki punktował najlepiej, do tego dorzucił 8 zbiórek. Rakiety mogą naprawdę powalczyć o coś dużego, jednak wydaje mi się, że bardziej będą zdarzać im się takie wygrane z faworytami niż regularnie zaczną punktować rywali, bo to na tyle chimeryczna ekipa, że nie zdziwię się, jak za dwa dni przegrają w Phoenix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 19 grudnia 2019 21:48 przez ingram

Co Ty wypisujesz za głupoty?! Clippers tego meczu nie maja prawa przegrac z tak grajacym duo George - Kałaj. 

...Ludzie nie sugerujcie sie tym co on bazgroli, Clippers wygrana, podziekujecie jutro

LA CLIPPERS - HOUSTON ROCKETS, LA CLIPPERS 1,54 ML BET365
No to... dziękujemy, panie "fachowiec" ???? 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ja bym sie nie podpalal tym Dallas bez Doncica ze daleko zajada, akurat ogladalem mecz z Milwaukee i mimo ze Dallas prowadzili juz duuuuzo to prawie pod koniec Milwauukee ich dogonilo, ot zabraklo 5 sekund zeby ich dogonili. Potwierdzil to kolejny mecz Dallas gdzie zebrali nalezne juz baty
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Nie chce mi się dzisiaj nic pisać.
Takie coś odpalam i ide spać. Dobranoc.

Cleveland Cavaliers ( -,6,5 )   -  Memphis Grizzlies
Memphis ( handicap +6,5 ) 
@1,33
Philadelphia 76ers
  - Dallas Mavericks
@ 1,30
Portland Trail Blazers
  - Orlando Magic
@1,7AKO = 2,93
 
goodvin 493

goodvin

Użytkownik


Godzina: 02.00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks 98:117
Zwycięzca i liczba punktów : Dallas Mavericks i poniżej 212.5    blisko bylo 
Kurs: 7,8
Bukmacher: betclic
Analiza:phila z bilanes 20W/9L zajmująca 5 miejsce w eastern conference  zmierzy się u siebie z dallas mavericks drużyną z bilanes 18W/9L  zajmująca 5 miejsce w western conference. Dallas zajmuję pierwsze miejsce pod względem wygranych gier wyjazdowych w tym sezonie, Phila natomiast pierwsze miejsce zajmuję pod względem wygranych gier u siebie ich serię 14 zwycięstw udało się przerwać miami heat w ich ostatnim meczu, ich ofensywa w tym meczu kompletnie siedziała. dallas natomiast w swoich ostatnich 2 grach zaprezentowało wysoki poziom i zagrali 2 równe mecze 
19.12.19NBADallas MavericksBoston Celtics103 : 109 
17.12.19NBAMilwaukee BucksDallas Mavericks116 : 120
 
under stawiam dlatego ponieważ  phila ma średno na mecz pozwala przeciwnikowi rzucić 104.2. dallas natomiast bez doncica już tak dobrze w ofensywie sobie nie poradzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom