>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA 2008/2009 - PlayOffs

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Pierwsze pytanie , jak zagraja Celtowie w PO , niemal na 100 % z Chicago nie wystapi KG , ktorego zamiast leczyc wczesniej probowal przywrocic do skladu i nie wiadomo czy wroci jeszcze w tym sezonie . Pierce i Allen harowka w zasadniczm i nie wiadomo jak moze sie to zakonczyc w dalszej fazie. Mistrzowi wiadomo nie wypada odpasc w pierwszej fazie,ale cos czuje ,ze nie bedzie to latwa przeprawa . Gordon ostatnio high score gdy zaczely sie spekulacje na temat nowego kontraktu [12 mln] do tego best rookie Rose ,zmiennik Krik , jedynym oslabieniem Deng - ale to juz kazdy moze inaczej interpretowac dla jednych to on oslabia zespol gdy gra a gdy jest nieobecny ekipie zaczyna isc. Moim zdaniem 4-2.
Co sadzicie o tym pojedynku ? czekam na komentarze.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
(2) BOSTON CELTICS - (7) CHICAGO BULLS
Byki praktycznie na własne życzenie grają z Celtics a nie z Magic i moim zdaniem ... dobrze zrobili przegrywając ostatni mecz sezonu regularnego z Toronto. Drużyna V.Del Negro nie ma bowiem zawodnika zdolnego do gry na przeciwko Dwighta Howarda i pewnie Magic połknęli by Bulls &quot;na śniadanie&quot;. Powiedźmy sobie szczerze szanse na wyeliminowanie jakiejkolwiek z tych dwóch ekip są iluzoryczne ale przeciwko Celtics mogą przedłużyć nadzieje swoich fanów nawet do 7 meczów. Na pewno Celtics to aktualni Mistrzowie NBA i klasa sama w sobie i mimo wszystko to wciąż największy chyba faworyt do tytułu ale pewnie doskonale pamiętacie co się działo z Celtami w 1 rundzie PO zeszłego sezonu gdy grali z Atlantą Hawks. Bostończycy nie lubią grać przeciwko młodym, agresywnym rywalom a Byki naprawdę potrafią grać &quot;byczą&quot; i szalenie agresywną koszykówkę. O ile dwa pierwsze mecze h2h przegrali dość wyraźnie to trzeci już po przyjściu do Byków Johna Salmonsa i Brada Millera wskazuję drogę jaką muszą zagrać z Celtami. Run n Gun czyli ofensywnie, szybko i agresywnie. A po wymianie po którym pozyskali wspomnianą dwójkę Byki mają odpowiednie umiejętności by tak grać. I co najważniejsze ostatnio to im bardzo dobrze wychodzi. Od 13 marca wygrali 12 z 16 meczów a United Center w końcu stała się ponownie terenem niemal nie do zdobycia. 14 z ostatnich 15 meczów (nie liczę meczu z Toronto bo moim zdaniem Byki nie chciały go wygrać) padły łupem właśnie gospodarzy. A grali przecież z samą śmietanką ligi (Denver, Orlando, Lakers, Boston, Houston, New Orleans etc.). Niesamowite mecze rozgrywa ostatnio Ben Gordon (nagroda Gracza Miesiąca) który ze swoją kapitalnie &quot;ułożoną reką&quot; wzorowo uzupełnia się z Derrickiem Rosem tworząc jeden z najgorętszych duetów obwodowych w lidze. Wszystko to wróży bardzo interesujący pojedynek, gdzie underdog wcale nie stoi na tak straconej pozycji jak sądzi większość osób. Moim zdaniem obydwa zespoły wygrają wszystkie swoje mecze u siebie, ewentualnie Boston wygra raz w United Center ale jeśli miałbym typować to obstawiam jednak 4:3.
* - w chwili gdy pisałem analizę nie wiedziałem że zabraknie Garnetta ale typ podtrzymuje.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Mimo wszystko Celtowie są faworytami w meczach z Chicago. Ja jakoś nie mam przekonania, do gry Bulls. Niby Rose, to taki Rondo dla Chicago. Ale ja nie widzę tam zawodnika, który miałby być motorem napędowym W play offs. Są tacy zawodnicy jak Hinrich, Gordon, Salmons czy Noah. Niby to są dobrzy gracze, ale brakuje im czegoś, co czyni z nich gwiazdy. Wszyscy moga zagrać świetnie, ale żadko się zdarza, żeby byli to wszyscy razem. A tylko wtedy Chicago miałoby jakieś szanse z Bostonem. Celtowie nawet bez KG są dla mnie zdecydowanym faworytem. Rondo, Allen, Perkins czy nawet Marbury to gracze, którzy potrafia wygrac mecz. Myślę, że 4-1, góra 4-2, to będzie wynik tej rywalizacji. Resztę przemyśleń podam w sobotę, jak będzie ten czas, kiedy zaczniemy zyć play offs na dobre ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Moim zdaniem 4:3 to raczej zbyt duża samowolka Bostonu. Mimo absencji Garnetta nie widzę najmniejszych przeciwwskazań na wygraną i to porządną. Chicago tak naprawdę musiało się ostro napracować na PO i awans już jest nawet dużym plusem, ale czy aż tak zagrożą Celtom? Wydaje mi się, że drugi pojedynek u siebie wygrają Bullsi ,ale ogólny rozrachunek w moim mniemaniu to 4:1 dla Bostonu... Nie ma porównania tych teamów ze sobą. Fakt faktem absencja KG wpływa, albo wpływała na zespół Celtów, Kevin nie gra już sporo czasu i był czas na przemyślenia i odpowiednie wypełnienie tej luki. Ostatnie spotkania może nie były przekonujące w wykonaniu Bostonu, ale PO rządzą się swoimi prawami i większych szans Chicago nie daję w rywalizacji z broniącymi tytułu ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
No co do Chicago to faktycznie chyba jeszcze nie teraz jest ich czas, chociaż nigdy nic nie wiadomo, to w końcu NBA. Wg mnie ciekawie może być w rywalizacji LA Lakers - Utah Jazz. Osobiście mam nadzieję że Jazzmani naprawdę sprężą się zwłaszcza u siebie i zobaczymy parę bardzo fajnych spotkań, a w tym sezonie nie raz pokazali że u siebie grać potrafią, wygrali m.in. właśnie z Lakersami. Uważam też że w bardzo dużo emocji mogą obfitować starcia SAS z Dallas i NOH z Denver, ale o tym przekonamy się już niedługo.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Boston Celtics - Chicago Bulls

Pierce over 22.5 pts. ✅
Salmons over 17.5 pts. ⛔

Zacznę może od tego, co pisał już wyżej Kuba. Byki przegrywając ostatni mecz regular season &quot;skazały się&quot; na Boston, niechcąc grać z Magic. Myślę, że był to dobry wybór z dwojga złego. Zabraknie Kevina Garnetta - fakt ten jest niezwykle ważny w pojedynkach między tymi teamami. Sprawia, że Celtowie mogą mieć niezwykłe problemy. KG jest mózgiem tej drużyny. Idealnie pasuje na swojej nominalnej pozycji PF pomagając także pod koszem Perkinsowi. Dziś pod koszem Kendrick będzie miał &quot;pomoc&quot; w postaci Powe&#39;a na zmianę z Davisem. Jednak jak równać ich z Garnett&#39;em? Poprostu nie można. Fakt potrafią punktować po over 10 pts na mecz, jednak nie wnoszą tyle do gry co KG. Na przeciw Powe&#39;a stanie Thomas, który będzie się pewnie zmieniał z Noahem jak to mają w zwyczaju. Pod koszem doświadczony Miller, który powinien radzic sobie z Perkinsem. Za rozgrywanie wezmie się pewnie Rose, gdyż Hinrich jest widocznie pod formą, gra mu nie idzie. To właśnie od pojedynku Rondo vs. Rose dużo będzie zależało, tak samo jak od pary Pierce vs. Salmons. Pod nieobecność Denga zagra na swojej nominalnej pozycji Salmons, a co za tym idzie Gordon będzie bez zmiennika (bo właśnie Salmons często grał za Gordona) więc zapowiada się, że Byki dziś większość spotkania zagrają naprawde mocną 5 bez większej rotacji. Od chwili pozyskania Salmonsa i Millera Chicago złapało jakby drugi oddech. Nadal są słabi na wyjazdach, jednak skład i forma jaką prezentują u siebie jest naprawdę wporządku. Co do tego meczu, pierwszego starcia nie będę typował na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. Upatrzyłem sobie bardzo ciekawy typ na Pierce&#39;a over 22.5 punkta w Bwin i tego się będę trzymał. Po pierwszym meczu dużo będzie już wiadomo. Jestem ciekaw czy Bulls dadzą sobie radę na wyjeździe z osłabionymi Celtami. Chciałem grać handi dodatnie na Chicago, jednak fakt iż jest to pierwsze spotkanie, a drużyny w reg. season spotykały się dwukrotnie gdy w składzie Bulls nie było Salmonsa i Millera i tylko raz w obecnym, sprawia, że wolę poczekać z typowaniem na &quot;win&quot; do meczu drugiego.

Co do samych typów mogę napisać tyle, że w obecnej sytuacji w Celtach cała gra powinna spoczywać na Pierce. To własnie on do spółki z Allenem tworzą armatę jeśli chodzi o punkty w Celts. U siebie nie powinien mieć problemu z przekroczeniem 22 oczek, zwłaszcza że zapowiada się na szybki atak Bulls od pierwszych minut i jak to miało miejsce w ostatnim h2h otwartą koszykówkę w stylu run&#39;n&#39;gun. To samo tyczy się Salomnsa. Zabraknie Denga, Salmons będzie musiał grać prawdopodobnie kolejne spotkanie na poziomie 40 minut, więc o 17.5 oczka nie powinienem się martwić. Jeśli tylko poradzi sobie z Pierce&#39;m, a wierzę że oboje nastawią się na atak a nie obronę powinien przekroczyć tę linię.
 
armor 12

armor

Użytkownik
DLa mnie dzisiaj najpewniejsze to Clevland -6.5 po 1 polowie ???? Clevland zawsze 1 kwarte gra najlepsza piatka i prawie bez zmian... Czyli oczywiscie lebron james, mo williams, west dolozyc do tego Ilgauskaksa i Varajeo to naprawde mocna ekipa i zawsze w 1 polowie graja na maxa... ich skutecznosc w 1 polowie to okolo 50%... Dzisiaj naprzeciw stanie jak dla mnie slaby w tym sezonie Detroit... Znow zagraja bez Iversona nie wiem czy to wzmocnienie czy oslabienie tego zespolu ????
W tym sezonie spotkali sie 4 razy: (licze wynik tylko po 1 polowie)
detroit 38:49 clevland ✅11
detroit 39;36 clevland ⛔3
clevland 67;34 detroit ✅33
clevland 44;44 detroit ✅0
Ogladalem duzo meczy Clevland i napewno beda od samego poczatku meczu beda starali sie zrobic jak najwieksza przewage nad detroit aby pozniej utrzymywac wynik...
bilans miedzy tymi ekipami to 3;1 dla clevland...
Pewnosc typu:9/10
✅✅✅✅✅✅ 57;45
No i pieknie z 220 wygrana 420... Nie wiem Rondo co miales do mojego typu ale coz... ja jestem na plus...
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
DLa mnie dzisiaj najpewniejsze to Clevland -6.5 po 1 polowie ????

Pewnosc typu:9/10
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt że wszystkie mecze podane przez Ciebie (h2h) były grane jeszcze z Iversonem. Ostatnie mecze Detroit (te grane pod nieobecnosc AI) uświadomiły mi to co pisali już nieraz na forach &quot;No Iverson, no problem&quot;. Ekipa z Detroit lubi grać defence i close game i mają ku temu szanse i dziś. Cavsi oszczędzali Lebrona, Mo, i Big Z właśnie na mecz dzisiejszy. West będzie dziś miał nielada problemy z Hamiltonem, który nie grał ostatniego meczu z reg. season. Uważam, że typ nie jest zły aczkolwiek napewno nie dał bym mu współczynnika prawdopodobieństwa na poziomie 9/10, ewentualnie 6/10. Prince i Wallace także zagrali tylko po 9 min w ostatnim meczu by odpocząć przed pojedynkiem z Cavsami tak więc nie ryzykowałbym grania na handik po połowie meczu.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
...ja co do meczu CC vs. Det&#39; skusiłbym się ku overowi. Linia postawiona standardowo na niskim poziomie ze względu na defensywną grę z obu stron, ale nie zapominajmy że taka gra obfituje w dużą ilość FT. Do tego dwa zespoły na świetnym poziomie i dobrą skutecznością więc mimo tego będzie dużo pktów a FT podbiją tylko wynik i 175 pktów powinno pęknąć jak dla mnie. Handika w ogóle nie ruszam, a nóż zdarzy się niespodzianka, tuż to PO a -12 czy podobny jak dla mnie no bet, a +12 też ryzykowny bo Det&#39; jak gra to albo świetnie albo jak ostatnie cipki. Wypadnie pierwszy wariant, będzie +12 wypadnie drugi to CC rozniesie Pistons. Poza tym close game zazwyczaj obfituje małymi różnicami punktowymi...

over 175,0 ✅✅✅
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
...kolejne spotkania PO tym razem z sąsiedniej konferencji. W pierwszym o godz. 2:00 SAS będzie podejmować Dallas. W tym przypadku kłaniam się ku overowi. Linia postawiona na wysokości 186,5 pktów co daje 94 pkty na drużynę. Patrząc, że spotkanie rozgrywane jest na parkiecie San Antonio można powiedzieć, że linia wystarczająca ale ja tutaj widzę spotkanie podobne do tego, które zaprezentowali nam inauguracyjni, czyli grę cios za cios. SAS pod koniec sezonu nie zachwycało grą, zdarzały się wpadki, ciężkie spotkania, które jakimś fartem wygrywali a dobrych, na poziomie nie było zbyt wiele. Mavs natomiast mieli niesamowity finisz i dzięki temu uniknęli potyczki z LAL co w moim mniemaniu jest świetnym rozwiązaniem. Utah będzie miało niesamowitą przepraw, ale wątpię na jakąkolwiek inicjatywę z ich strony. Mavericks jak wspomniałem na koniec sezonu wybuchło, świetne spotkania b2b w większości wygrane i z zagrożonego 8 miejsca w ogólnym rozrachunku wskoczyli 6 pozycję spychając nawet zamulone NOH. Dzisiaj widzę niesamowitą walkę z obu stron, a pokusiłbym się o wytypowanie Dallas jako zwycięzcy, ale najbardziej prawdopodobny dla mnie jest over. Linia troszeczkę zaniżona ze względu na defence SAS ale jeżeli Mavs w jakims stopniu przejmą inicjatywę to SAS będzie poddenerwowane, zobaczymy sporą liczę FT i over pęknie. Nawet jeżeli SAS będzie kontrolować wynik to Dallas przecież nie będzie odpuszczać, więc wymiana ciosów będzie szybka a przede wszystkim z z Dunkanem, Parkerem i Dirkiem, skuteczna. Mój typ na to spotkanie to over 186,5. Co do starć między tymi zespołami to przewiduję 4:2 dla Dallas w ostatecznym rozrachunku.

... świetne spotkanie z niezłą przeplatanką. Kiedy SAS prowadziło -13 udało mi się załapać kurs 5,00 na Dallas co wykorzystałem ???? . Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy a druga już została zdominowana przez Dirka i spółkę...

over 186,5 ✅✅✅
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
...kolejne spotkanie rozgrywane w Rose Garden o 4:30. Portland podejmie Rockets, gdzie dla mnie autor tego spotkania jest tylko jeden. PTB zaprezentowało się niesamowicie w tym sezonie, a to co robili na koniec sezonu przechodzi wszelkie wyobrażenie. Największych rywali odprawili z kwitkiem, pogrążając ich przy tym a sami grali jak roboty. Rose Garden niewątpliwie należy tylko do Portland i z Royem czy Aldridge na czele jest ono niepokonane przez wielu. Dzisiaj także widzę tylko jeden wynik a mianowicie zwycięstwo PTB z kilku punktowym handikapem. Houston natomiast większość sezonu prezentowało równą, stabilną formę. Najlepiej jak wiadomo grało im się w Toyota Center ale na wyjazdach również sobie radzili. Nie świecili tak jak PTB ale inkasowane zwycięstwa były najważniejsze. Dzisiaj jednak zważając że grają w RG ze świetnym Portland, które niewątpliwie jest na fali to myślę, że zostaną odprawieni z kwitkiem i wrócą za kilka dni by rozegrać kolejne spotkanie z Blazers, w którym także ich nie widzę w roli faworytów. W tym spotkaniu liczę na pokrycie 6-8 pktowego handikapa ze strony gospodarzy. Mój bilans tego pojedynku to tak samo jak w poprzednim h2h czyli 4:2 dla PTB.

.... obejrzałem tylko połowę tego spotkania. Grali na dobrym poziomie tylko z taką skutecznością to można sobie pograć na podwórku. Houston bez przerwy robiło runny na PTB rzędu 10-0 a PTB odrabiało 2-6 pktów.... cieniutko naprawdę....

PTB -6,5 ⛔⛔⛔
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Lakers - Utah

Deron Williams over 21.5 pts.

Zacznę może od samego spotkania. LAL mają patent na Jazzmanów na własnym parkiecie. Wygrywają i to zdecydowanie. Do składu Lakers wrócił Bynum, który pod nieobecność Okura (to już niemal pewne że Mehmet nie zagra) będzie niszczył pod koszem. Jazz bez Okura pod koszem będą mieli niezwykłe problemy. Już w ostatnim meczu było widać jak Gasol i Bynum robili co chcieli pod tablicami. Oni dwaj i Kobe będą dziś dyktować warunki. W składzie mormonów Kirilenko będzie pilnował Arizy więc łatwo Trevor miał nie będzie. Właściwie bez Mehmeta pod koszem Deron będzie musiał wziąść się za scoring. Wyniki h2h w meczach na hali LAL pokazują, że gra jest zawsze otwarta. Utah poprawili grę na wyjazdach w tym sezonie więc powinni bez problemu porzucać, a co za tym idzie over 21.5 Derona to formalność. Jeśli chodzi o kontuzje nie zagra także C.J Miles i Harpring. Od kiedy do składu wrócił Kirilenko i Boozer Jazzmani zaczęli grać naprawdę dobrze. Mają dobrą 5tkę i liczę na zacięty pojedynek z LAL. Jeśli wygrają jeden ze swoich meczy wyjazdowych to mają szansę ograć Lakers. W pierwszym meczu nie daję im wiekszych szans i skłaniał bym się ku LA z handi. Jednak typ na dziś to over Derona.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
A co myślicie o takich typach:
Los Angeles Lakers - Utah Jazz over 210 1.90
Denver Nuggets - New Orleans Hornets over 194.5 1.90
Orlando Magic - Philadelphia 76ers Topscorer Dwight Howard 3.25
jakieś uzasadnienia jakby co to u mnie w temacie, nie najdłuższe ale cóż, wg mnie starczą
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jak dla mnie w 1 meczu ktory odbedzie sie o 21;00 czyli LA Lakers-Utah Jazz sklanialbym sie ku Over 210... Pierwszym waznym argumentem jest to ze gramy w LA a tam Kobe i spolka rzuca srednio 108ptk... Lakers wygrali w tym sezonie u siebie 36 meczy... Kolejnym waznym aspektem tego meczu jest powrot do skladu Bynum ktory przez polowe sezonu byl kontuzjowany, zas w Utah nie zagra Okur i zawodnicy z Utah beda czesciej grali na obwodzie co bedzie sprawialo ze czesciej beda rzucac za trzy... A egzekutorow to oni maja Williams, Kirilenko czy Korver... Napewno mecz bedzie ofensywny Utah nie ma nic do stracenia a po stracie Okura trudno bedzie im walczyc na tablicach wiec beda raczej stawiali na ofensywe... A Lakers to jak przystalo na czolowa ekipe w Nba pokaza na co ich stac w domu ???? Wczoraj Lebron pokazal kto rzadzi w Nba... Sadze ze dzisiaj Kobe bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony...
Nawet jesli spojrzec na mecze w tym sezonie miedzy nimi:
Lakers 113;100 Utah ✅213
Utah 113;109 Lakers ✅222
i ostatni mecz przed koncem sezonu: Lakers 125;112 ✅237
Tak wiec mecz bedzie otwarty i walka bedzie do konca Lakers powinni spokojnie wygrac ale czy pokryja HC -12 tego bym nie byl az tak pewny...
________________________________________________
Zobaczymy Blaise kto mial racje po meczu ???? ???? bo widze ze strasznie pewny jestes tego co piszesz...

Pewnosc Typu: 7/10
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Wczoraj Lebron pokazal kto rzadzi w Nba...
Jeżeli chodzi o &quot;królowanie&quot; to rzecz sprzeczna bo każdy ma swój typ. LeBron bardziej koliduje z CC a z całej ligi przecież kandydują jeszcze Wade i Kobe którzy dopiero dzisiaj będą grali, więc na &quot;króla&quot; jeszcze przyjdzie czas ????

co do overka, jestem za ???? 210 przy granej ofensywnej grze obu zespołów, a
przede wszystkim skutecznej, wspomniani świetni rzucający za 3 (Korver przede wszystkim) Kobe w LAL i powrót centra Andrew&#39;a który po kontuzji wbił się idealnie w grę i dzisiaj sporo na punktuje.
over 209,5 ✅✅✅
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jeżeli chodzi o &quot;królowanie&quot; to rzecz sprzeczna bo każdy ma swój typ. LeBron bardziej koliduje z CC a z całej ligi przecież kandydują jeszcze Wade i Kobe którzy dopiero dzisiaj będą grali, więc na &quot;króla&quot; jeszcze przyjdzie czas ????
mi tylko chodzi o to ze Lebron mial pierwszenstwo i zaprezentowal wysoki poziom ???? wiec dzisiaj Kobe i jutro Wade ???? napewno nie beda chcieli byc gorsi ???? i tez beda starali sie pokazac z jak najlepszej strony ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
dawno mnie nie było, bo zrobiłem sobie przerwę od bukmacherki, ale nie sposób nie odpowiedzieć na takie głupoty jak te:
Kolejnym waznym aspektem tego meczu jest powrot do skladu Bynum ktory przez polowe sezonu byl kontuzjowany, zas w Utah nie zagra Okur i zawodnicy z Utah beda czesciej grali na obwodzie co bedzie sprawialo ze czesciej beda rzucac za trzy...
Jakbyś chciał drogi kolego interesujący się tą ekscytującą ligą jaką jest NBA (wnioskuje, że interesujesz skoro piszesz w tym dziale) wiedzieć, to Okur właściwie nie gra pod koszem (c jest tylko na papierze), a jego gra oparta jest na jumperkach z 5m i rzutach za 3, więc nie gadaj proszę, że będzie więcej rzutów za 3 pkty, bo właśnie może ich być mniej (raz, że Okur sam sporo oddaje, a dwa, że wychodząc na obwód rozciąga obronę i robi pozycję do rzutów z dystansu dla kolegów).
I zresztą potencjalna większa ilość rzutów za 3 to od razu więcej ptków się zdobywa, tak?
Napewno mecz bedzie ofensywny Utah nie ma nic do stracenia a po stracie Okura trudno bedzie im walczyc na tablicach wiec beda raczej stawiali na ofensywe...
faktycznie Okur jest takim potworem na deskach..
I kolejna głupota-jak ma się słabszą deskę to już trzeba grać ofensywnie ta? Nie ma sensu stawiać dobrej obrony?
Sloan zdaje sobie sprawę, że w ofensywnej grze nie mają raczej dużo szans z LAL, więc muszą postawić solidną obronę..
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Jak dla mnie over w meczu Utah wcale nie musi być aż taki pewny jak piszecie. Bez Okura i tego o czym pisał Blaise (rozciągnięcia obrony) mogę mieć problem ze &quot;scoringiem&quot;. Dziś wszystko leży na barkach Derona, dlatego typowałem over właśnie tego zawodnika. Co do meczu może mieć bardziec defensywny charakter ze strony Jazz. Jak dla mnie bardziej prawdopodobny jest under lub coś na pograniczu sprytnie ustawionej linii. W pierwszym pojedynku nie ma co bawić się w total points.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom