>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nasze rozdania

rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja screena nie zrobiłem ale grałem w bet24 turek w którym zwycięzca gra z jakimś teo HU o 5000$. Zostało już nas 17. Byłem chyba 8-9. Na łapie AA. 3xBB. chip lider sprawdza. Na stole 2 10 7. Ja bet koleś sprawdza. następnie turn przynosi 7...ja bet koleś sprawdza (przestraszyłęm sie zę ma 7 : /) na river dochodzi asik :] No to ja bach onlajna a koleś pokazuje dwie 7 na łapie ^^
 
M 0

mackal

Użytkownik
W tego pokera to trzeba mieć niezłego farta,taka jest prawda,jeśli nie masz szczęścia to moze ci sie zdarzyć 20 rozdań z rzędu z fatalnym układem kart.
Fart w pokerze to 85% sukcesu.
Gra się dalej jeżeli:
-ma sie w parze 2 kolory
-ma się w parze parę
-ma się w parze np. 10,J J,Q Q,K 3,4
albo ewentualnie np 9,J 10,Q gdzie jet szansa na strita
-ma się chociaż jedną wysoką kartę(minimum Q)
oczywiscie można sprawdzać i poczekać na kolejne 3 karty i liczyć np. na 2 pary lub trójkę,ale jak wiadomo 2 pary i trójka w hierarhii stoja nisko więc raczej nie opłaca się grać.
Jak wtedy sytuacja wygląda beznadziejnie&#39;&#39; to osobiście polecam zrezygnować.
Oczywiście tyczy to się odmiany texas hold&#39;em ,a osobiście gram tylko za wirtualne pieniądze ????
Znacie może jakieś turnieje z tych 3 firm(bwin,expkt,bet home),bo chciałbym w końcu zagrać za kasę.Z góry dzięki.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
b2b martins poker
Stack około 8K ja na bb. w ręce AA. Kolo sb reraise 2K ja all in. on call pokazał J8 flop k88xx i pozamiatane. Wspomne że miał wiecej chipsów niż ja ;/
 
M 0

mkiller

Użytkownik
w ostatnim rozdaniu sprzyjalo ci szczescie, gdyby doszedl A lub K to stracilbys troche kasy ale graty za odwage :wink: swoja droga to masz szczescie do trafiania slabych graczy ????
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
Kilka rozdan wczesniej dostalem KK... dwie osoby daly all in wiec sprawdzilem. Pierwszy mial JJ, drugi zas QJ i wygral ten z QJ:zoltakartka:
Zaraz po tej sytuacji na chacie zaczelismy pisac ze wygrywa sie ze slabsza karta:jezora: dostalem 10 8 i padik dal all in... Stwierdzilem ze moja karta jest wystarczajaco slaba zeby wygrac wiec wszedlem:-D

 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik

River ;/ all in preflop . Nie wiem po co go sprawdziłem. Po raz kolejny river mnie dobija;/ Chyba będe grał 5card draw bo tam przynajmniej nie ma riverów ????
 
Do góry Bottom