>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze najlepsze udane blefy

artur202 4

artur202

Użytkownik
Myslę,że taki temat może się przydac wklejajcie zdjęcia waszych najlepszych udanych blefów na poker roomach.np. masz na bb 2,3 na floopie AAA ty all in i kilka osób folduje.:spokodfhgfh:
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
????
Może też wkleimy tu sytuację, gdy czyjś blef nieposkutkował?


A jakiś czas temu obserwowałem sobie dwóch panów grających NL 5000 na b2b.
W jednym rozdaniu tracić średniej klasy auto, to też umiejętność ????
Dodam, że po raisie kolesia z AA, drugi dał all-in ze swoim A - 9 ????
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Temat jest bez sensu bez pewnych modyfikacji.

Musi być podana historia ręki i ew. screen żeby wywnioskować czy w rzeczywiści był to blef czy po prostu fishowate zagranie. Najlepsze blefy często konczą się po turnie więc screen nic tu nie da (potrzebna jest historia ręki).
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
hehe a ja nie wiem czy temat słuszny,w końcu zdradzać styl swojej gry ,to tak jakby pokazywać wam (ewentualnym przeciwnikom) swoje karty przy stole;) pozdrawiam ????
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
hehe a ja nie wiem czy temat słuszny,w końcu zdradzać styl swojej gry ,to tak jakby pokazywać wam (ewentualnym przeciwnikom) swoje karty przy stole;) pozdrawiam ????
A ktoś ci każe tu wklejeć swoje blefy :confused:
Ten kto chce niech wrzuca.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
przecież wiadomo,że kazdy blefuje kilka/ kilkanaście razy w danym turnieju i tak naprawdę nikt nie odróżni spotykając ewentualnie danego gracza na turze czy w danej sytuacji blefuje czy naprawdę coś ma.Ludzie nie dajmy się zwariowac.Nowy23 nie pasuje Ci to nie wklejaj i nie komentuj bo zaśmiecasz temat.Jak chcesz podyskutować to pisz na czat luźne rozmowy.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Gralem turniej na Paradise Poker. Mialem troche zetonów wiec nawet jak nic nie mialem po river to czasem wrzucilem sporo du puli. Oplacalo sie i nie ale juz mi sie nie chcialo grac a mialem sie zapisac na PokerHeaven. Przychodzi 42 na reke daje all i pisze reszcie: &quot;bye&quot;. Jeden, który wczesniej spasowal zaczal pisac CALL!! Bluffer!!

No i jeden sprawdzil i mial A5. Na flopie 2A6 tur 6 i juz ustawilem zeby wyjsc po tym rozdaniu bo mialem 0 a river przyszla 2 i mam fulla.
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Gralem turniej na Paradise Poker. Mialem troche zetonów wiec nawet jak nic nie mialem po river to czasem wrzucilem sporo du puli. Oplacalo sie i nie ale juz mi sie nie chcialo grac a mialem sie zapisac na PokerHeaven. Przychodzi 42 na reke daje all i pisze reszcie: &quot;bye&quot;. Jeden, który wczesniej spasowal zaczal pisac CALL!! Bluffer!!

No i jeden sprawdzil i mial A5. Na flopie 2A6 tur 6 i juz ustawilem zeby wyjsc po tym rozdaniu bo mialem 0 a river przyszla 2 i mam fulla.
LOL.
Tego raczej blefem bym nie nazwał.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No bled to nie byl. To raczej zagranie FISHA.

Ale oni pomysleli ze to blef i sie przypadkiem jeszcze jeden nadzial.

Ale przeciez tak naprawde to screenu dla blefu sie nie da zrobic. No bo co:
bedzie screenowal jak zgarniasz kase a przy reszcie pisze FOLD czy bedzie screen tego co sie dzialo. A to drugie to juz nie ciekawe bo lepiej by to wygladalo jako filmik.
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
ja jak dostaje 23 to jakos nie moge sie powstrzymac od blefowania, ogolnie temat troche bez sensu blefy sa udane albo nieudane jak blef moze byc lepszy albo gorszy??
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
No bled to nie byl. To raczej zagranie FISHA.

Ale oni pomysleli ze to blef i sie przypadkiem jeszcze jeden nadzial.

Ale przeciez tak naprawde to screenu dla blefu sie nie da zrobic. No bo co:
bedzie screenowal jak zgarniasz kase a przy reszcie pisze FOLD czy bedzie screen tego co sie dzialo. A to drugie to juz nie ciekawe bo lepiej by to wygladalo jako filmik.
Dlatego popatrz co napisałem pare postow wyżej odnośnie historii ręki. Screeny są bezcelowe i pozbawione sensu (mogą być tylko dodatkiem)
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
nie tylko screeny, ja tam w calym temacie nie widze sensu,
Jak nie widzisz sensu to nie będziesz pisał w tym temacie i tyle.????
Coś jeszcze chcesz dodać??
LUDZIE ZASADA JEST PROSTA NIE PODOBA WAM SIĘ TEN TEMAT TO DLACZEGO PISZECIE W NIM.?? CHCESZ PODYSKUTOWAĆ TO PISZ W TEMACIE CZAT LUŹNE ROZMOWY. NAPISAŁEM WYRAŹNIE NA GÓRZE,ŻE WKLEJAMY ZDJĘCIA TO PO CO PISZESZ ZBĘDNE RZECZY??
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Damian no zastanów się. Blef lepszy vs blef gorszy no jaka jest różnica?? To jest proste pytanie.
A poza tym kto wprowadził jakieś niepotrzebne podziały na lepszy i gorszy u mnie na górrze pisze,że udane więc po co piszesz o blefie lepszy i gorszym?:-D
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Damian no zastanów się. Blef lepszy vs blef gorszy no jaka jest różnica?? To jest proste pytanie.
A poza tym kto wprowadził jakieś niepotrzebne podziały na lepszy i gorszy u mnie na górrze pisze,że udane więc po co piszesz o blefie lepszy i gorszym?:-D
Nazwa tematu jest:najlepsze blefy :-D Dobra nie będę spamował dla mnie topic zbędny a dla niektórych potrzebny i tyle.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Nie odpowiedziałeś więc ja odpowiem:spokodfhgfh:
Ale najpierw riposta napisałeś najlepsze ale zapomniałeś napisać udane więc chciałem tutaj nasze najlepsze udane blefy przykład podałem w 1 poscie.
Natomiast co do mojego &quot;trudnego pytania&quot;:-D blef leszy vs. blef gorszy.Jeśli wprowadziliście już podziały więc wytłumacze różnice.Blef lepszy wystepuje gdy uda nam się oszukać przecwnika mając słabiutką kartęi tym samym zgarnąć pulę,natmoiast gorszy wystepuje wtedy gdy ktoś nas sprawdzi i wyjdzie na jaw,że blefowaliśmy tym samym bedzie to blef gorszy bo nie uda nam się zgarnąć puli.Mówiłem,że to jest proste pytanie.:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom