>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nasze najlepsze udane blefy

rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Nie odpowiedziałeś więc ja odpowiem:spokodfhgfh:
Ale najpierw riposta napisałeś najlepsze ale zapomniałeś napisać udane więc chciałem tutaj nasze najlepsze udane blefy przykład podałem w 1 poscie.
Natomiast co do mojego &quot;trudnego pytania&quot;:-D blef leszy vs. blef gorszy.Jeśli wprowadziliście już podziały więc wytłumacze różnice.Blef lepszy wystepuje gdy uda nam się oszukać przecwnika mając słabiutką kartęi tym samym zgarnąć pulę,natmoiast gorszy wystepuje wtedy gdy ktoś nas sprawdzi i wyjdzie na jaw,że blefowaliśmy tym samym bedzie to blef gorszy bo nie uda nam się zgarnąć puli.Mówiłem,że to jest proste pytanie.:spokodfhgfh:
a gdzie zakwalifikujemy udany blef ze srednią kartą ^^? w takim razie to nie jest blef?:p
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
a gdzie zakwalifikujemy udany blef ze srednią kartą ^^? w takim razie to nie jest blef?:p
No właśnie. Artur,źle mnie zrozumiałeś.Blef gorszy ale nie chodziło mi o taki w któym przegrywamy.Bo to jest nieudany blef.Chodziło mi o to,że albo blef jest udany albo nie. I co mam każdy udany blef wklejać? Każdy blef którym wygramy jest dobry i bez różnicy czy mieliśmy 23 czy AK.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Rafał :-D patrz na sytuację masz 2,3 floop AAA dajesz all in nikt nie sprawdza zgarniasz pulę,więc ewidentnie blef udany prawda? Gorzej jak ktos sprawdzi i bedzie miał Asa więc będzie to ten gorszy blef czyli nieudany bo nie zgarniemy chpisów :spokodfhgfh:.Rozważmy teraz sytuację ze średnią kartą masz KJ floop AAA dajesz all in ktoś sprawdzi cię z 1010 i wygra,albo z KQ też wygra, reasumując ciężko w akurat tutaj okreslić czy to bedzie ten gorszy czy lepszy blef. NATOMIAST NIE ULEGA WĄTPLIWOŚCI,ŻE JA NAPISAŁEM &quot;NAJLEPSZE UDANE BLEFY&quot; czyli masz 2,3 floop KKK i all in i nikt nie sprawdza więc to jest najlepszy udany blef i tego wymagam.Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom