>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy sysyem - Valuebetting

klose_11 0

klose_11

Użytkownik
cytat z dnia 6 lutego 2020 11:24 przez kamilcia21

Nadal traktuję Twoje wpisy w dosyć humorystyczny sposób. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie jest to moje czepialstwo ale Ty naprawdę sądzisz, że udzieliłeś użytkownikom "wartościowych lekcji"? Kto i na czym miał skorzystać? Rozumiem Twoje dobre chęci, chwała Ci za to ale często bywa tak, że na dobrych chęciach się kończy. 
Bo mam pewne wrażenie, że troszkę się pogubiłeś. To jak w szkołach. Osoby uczące innych dzielą się na nauczycieli oraz uczycieli.
Od tych pierwszych naprawdę można nabyć sporej wiedzy, która później, w dalszym życiu będzie ewoluować przynosząc nam korzyści. Problem edukacji jest jednak taki, że zdecydowana większość wykładowców, profesorów to uczyciele. Coś próbują przekazać ale efekt mizerny i w zasadzie czas stracony. 
Rozumiesz, prawda? Ale to moje odczucia tylko. Być może dla innych jesteś nauczycielem. Wypowiadam się wyłącznie za siebie.
Ten temat to kopalnia beki i przykład jak buki kroją naiwniaków bez minialnej wiedzy o sporcie. Jeszcze takiego zabawnego tematu w 2020 roku nie było  hahahahahahahaha, naprawdę uwielbiam :D
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 21 lutego 2020 18:06 przez klose_11

Ten temat to kopalnia beki i przykład jak buki kroją naiwniaków bez minialnej wiedzy o sporcie. Jeszcze takiego zabawnego tematu w 2020 roku nie było  hahahahahahahaha, naprawdę uwielbiam :D
A skąd wiesz co się działo w 2018 i 2019 skoro się nie udzielałeś ? Nagle zebrało ci się na odwiedziny ? Może nie miałeś dostępu hahahaha !!!????????????
 
P 271

piotrek93

Użytkownik
Lekcja nr 3
Określ swój cel w zakładach bukmacherskich.
Swego czasu rozmawiałem z pewnym socjologiem interesującym się sportem. Z jego badań wynikało, że ludzie obstawiają zakłady z 4 powodów. Przeżyłem swoisty szok, kiedy podał mi tą listę:
1. Dla emocji
2. Aby sprawdzić swoją wiedzę
3. Aby "uczestniczyć" w życiu swojej ulubionej drużyny/zawodnika
4. Dla zysku.
To co powinno być na pierwszym miejscu, znalazło się na ostatnim. Kiedy rozmawiałem o tym z graczami z punktu bukmacherskiego, większość z nich była obruszona i twierdziła, że ich główny cel to zysk. Ale jednocześnie ci sami ludzie typowali taśmy na pałę, dokładając kursy typu 1.10 aby zniwelować podatek, czy też emocjonowali się każdym zdobytym punktem w koszykówce(!). Ich świadomy cel był zyskiem, natomiast podświadome działanie było sprzeczne z tym celem i nie zdając sobie z tego sprawy, robili wszystko aby go nie zrealizować.
Ty również musisz jasno określić swój cel. Pamiętaj, że 3 pierwsze cele mogą ze sobą współżyć, natomiast cel 4 jest outsiderem. Jeśli chcesz osiągać zysk w zakładach, twoje podświadome działanie musi być tożsame z tym pragnieniem.

Masz rację. Zapraszam do mojego tematu, tam też napisałem trochę o value.
 
Do góry Bottom