>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
oczywiście Teraz dla mnie rządzą TYLko SOKÓŁ OSTR Killaz Group + WAll-e GURAL
Sokół - &quot; Poszło do przodu&quot;
OSTR - Cała płyta TABASKO
3wKasta- &quot;Przygotuj się na sztorm&quot;
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
moim zdanie najepisi w hip hopie:
ostr
magik(szacunek)
to najlepsi artyści, a jeszcze z zespołów to paktofonika, fenomen i kaliber 44
to są klasyki
pozdr.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Jak kolega wyżej mówi kto nie słuchał Kaliber 44 to niech żałuje. Parę postów wyżej było napisane że Doniu, Liber, Mezo zniszczyli polski hip hop a moim zdaniem to co oni śpiewają to nie zalicza się do gatunku hip hopowego tylko jakieś g***. Jak to Sokół powiedział to jest hip hopolo :jezora: . A osobiście lubie WWO a taki kawałek z całego życia od kiedy słucham hip hopu to chyba Kaliber 44 - Plus i Minus
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Trudno wybrać. Z klasyki na pewno to co robił Kaliber, do dzisiaj jak tego słucham to ciężko mi uwierzyć, ze po prawie 10 latach ten stuff jest wciąż tak zajebisty. Z nowszych rzeczy, polski rap moim zdaniem ostro pikuje w dół, da się słuchać jwp, ale pisząc na temat: rozpierdziela mnie wwo - mogę wszystko. Polecam.
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Mi szczególnie podobają się płytki: ????

K44 - 3:44 (klasyk)
WWO - We Wlasnej Osobie (klasyk)
Molesta - Powrót (dlatego że powrót :jezora ????
Pono &amp; Sokół - TPWC (wpada w ucho (czekamy na 2 część))
a w trakcie ???? O.S.T.R. - Ja tu tylko sprzątam

Sory że płytki a nie kawałki, ale trudno mi wyszczególnić te lepsze :-D

Pozdro :jezora:
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Najnowsza płyta O.S.T.R -Ja tu Tylko Sprzątam

Dla mnie jedna z lepszych płyt hip hopowych. Dla mnie okradania twórczości Ostrego np to kure**** i takie płyty trzeba mieć oryginalne
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
hip hop to syf ; ]
Nie no co jak co ,ale na tego posta musze odpisać.Niewiem może jesteś jakimś Dj&#39;em w jakimś klubie techno gdzie nacpane małolaty pucują sie do twojej konsoli a ty jesteś tak naćpany ,że nawet ich nie zauważasz...
Albo jesteś Dj&#39;em z radio węzła i puszcasz disco polo na przerwach dzieciakom w gimnajzum i grasz po festynach i chlejesz wodnisty browar z nalewaka.
To co napisałeś bez żadnych argumentów śwaidczy tylko o twoim idiotyźmie i po emotce jaką dałeś jesteś bananowcem ,który niewie co mówi a hh dla Ciebie może być najgorszym gównem ale to tak naprawde jest muzyka która o czymś opowiada a nie ciągła najeba techno ,trans czy inne ścierwa w których jest tylko pojebany basss który daje jazde wystrzelonym kolesiom i laskom.
Sory nie chciałem Cie obrazić ale zmusiłeś mnie do tego
 
S 0

sam_wiesz_kto

Użytkownik
Hmm... nie można mówić, że hh to syf tak jak nie można mówić, że techno to syf. Każdy ma inny gust, jeżeli ktoś lubi się wyluzować przy techno to super, każdy niech słucha sobie to co chce, a nie to co jest teraz w modzie.
Ja osobiście tylko HH trawię, ale szanuję ludzi, którzy słuchają innej muzyki. 90% moich znajomych słucha innego rodzaju muzyki niż hh.
 
Do góry Bottom