>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

najlepsze korki jakie polecacie

Z 0

zaiwas

Użytkownik
...
ok a Panowie co myslicie o predatorach lepsze te nowsze (tylko ze kupił bym ten średni model ) czy te starsze i mógłbym mieć ten najlepszy model? kur** sam jzu nie wiem jakie kupić. Kiedyś kupiłem jomy i bardzo tego żałowałem. ????:-D
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
z tych dwóch opcji najlepiej będzie jak wybierzesz tą drugą, mianowicie -starszy model, lecz najwyższy; z resztą wg mnie najlepsze Predatory to właśnie te starsze, szkoda, że tak ciężko je teraz dostać :/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Chyba zbyt dużej wiedzy o obuwiu piłkarskim nie posiadasz :-?
możliwe, nigdy nic więcej z butami nie robiłem poza tym, że je miałem na nogach :]
ale te adasie wyglądają jak korkotrampki ????
miałem chwile Tiempo nie gralo mi sie w nich najlepiej !
kwestia dopasowania. Mi pasują idealnie, gra się świetnie a przede wszystkim są wytrzymałe ????
ale zgadzam się z Fabikiem. Nie kupuj jakiś co się swiecą za psu jaja bo i tak po tygodniu będziesz musiał kupić nowe. Typu: Mercurial :-?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ale te adasie wyglądają jak korkotrampki ????
Jak już chyba ktoś wcześniej wspomniał to korki kupuje się do grania, a nie do wyglądania. Jeżeli o Copy to sam jestem od krótkiego czasu posiadaczem ich i gra się całkiem przyjemnie, śmiało mogę polecić te buty - w przedziale cenowym do 300zł nie mają sobie równych.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
jak dla mnie takie korki jak pokazujesz tutaj wyżej nie nadają się do gry...wogole nie ma czucia piłki w takich &quot;plastikach&quot;. Najlepsze są buty ze skóry
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
niemoge nigdzie ich znalesc a chcial bym je sobie kupic bo inne sa ale z tymi kolorami niema

one troszke blizej
A masz 600 zł żeby je kupić &gt; ?
Jeśli tak tow sklepie adidasa powinny być, na allegro za jakiś miesiąc.
 
Do góry Bottom