>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

najlepsze korki jakie polecacie

H 0

hashu

Użytkownik
Panowie mam pytanie jak dbać o korki. chodzi mi dokładnie o to czym smarować skóre zeby była miękka . wiem ze napewno oliwką . a co sądzicie o kremie albo oliwie z oliwek ?
Ja swoje korki tylko szarym mydłem czysciłem i nawilżoną szmatką moje korki NIKE MERCURIAL VAPOR VII już mają rok ale nie wyglądają tak strasznie gram w nich w klubie i w lidze ;]
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ja swoje korki tylko szarym mydłem czysciłem i nawilżoną szmatką moje korki NIKE MERCURIAL VAPOR VII już mają rok ale nie wyglądają tak strasznie gram w nich w klubie i w lidze ;]
Myślę, że kolega zaiwas w ciągu 3 lat znalazł już jakąś metodę. Niemniej, wskazówka może przydać się innym użytkownikom ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ja swoje korki tylko szarym mydłem czysciłem i nawilżoną szmatką moje korki NIKE MERCURIAL VAPOR VII już mają rok ale nie wyglądają tak strasznie gram w nich w klubie i w lidze ;]
Jak je tak wyczyścisz to po wyschnięciu warto przejechać szmatką z kremem. Osobiście polecam Nivea ;)
 
B 0

bobbiebobras

Użytkownik
Ktore wedlug Was lepsze i praktyczniejsze ;)
Witam...
Mam pytanko ktore wedlug Was forumowiczow a przede wszystkim grajacych pilkarzy a napewno tacy sa ;) uwazacie za lepsze:
Puma v1.06 lanki skora kangurza
Puma v1.11 lanki
Nie moge umiescic linkow bo nie mam 10 postow ????

Z gory wielkie dzieki za sugestie
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Witam...

Mam pytanko ktore wedlug Was forumowiczow a przede wszystkim grajacych pilkarzy a napewno tacy sa ;) uwazacie za lepsze:

Puma v1.06 lanki skora kangurza

Puma v1.11 lanki
v1.06 na pewno Ci dłużej wytrzymają. Widać, że są bardziej solidnie zszyte. Piłkę lepiej skleisz też tymi ze skóry. W normalnych warunkach może nie będzie większej różnicy, ale przy deszczach już tak.

Ale pamiętaj - grasz Ty, a nie buty ;)
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Osobiście polecałbym korki skórzane, a nie z jakiegoś sztucznego materiału. Kupiłem ponad rok temu korki Adidas Adinova IV FG i gorąco je polecam. Skórzane, fajny design i co najważniejsze wygodne.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
siema
muszę kupić nowe korki i nie wiem na które się zdecydować
przedział cenowy: 300-500zl
rozmiar- 41
pozycja na boisku: ŚPO
Myślałem o
adidas adizero f50
-\\- predator
-\\- adipure
Za duży jest wybór i nie mogę się w tym odnaleźć, najlepiej jakbym mógł pograć w każdych 1 tydz i wtedy zdecydować ;D
 
Do góry Bottom