>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

najlepsze korki jakie polecacie

Z 0

zaiwas

Użytkownik
...
ok a Panowie co myslicie o predatorach lepsze te nowsze (tylko ze kupił bym ten średni model ) czy te starsze i mógłbym mieć ten najlepszy model? kur** sam jzu nie wiem jakie kupić. Kiedyś kupiłem jomy i bardzo tego żałowałem. ????:-D
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
z tych dwóch opcji najlepiej będzie jak wybierzesz tą drugą, mianowicie -starszy model, lecz najwyższy; z resztą wg mnie najlepsze Predatory to właśnie te starsze, szkoda, że tak ciężko je teraz dostać :/
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Chyba zbyt dużej wiedzy o obuwiu piłkarskim nie posiadasz :-?
możliwe, nigdy nic więcej z butami nie robiłem poza tym, że je miałem na nogach :]
ale te adasie wyglądają jak korkotrampki ????
miałem chwile Tiempo nie gralo mi sie w nich najlepiej !
kwestia dopasowania. Mi pasują idealnie, gra się świetnie a przede wszystkim są wytrzymałe ????
ale zgadzam się z Fabikiem. Nie kupuj jakiś co się swiecą za psu jaja bo i tak po tygodniu będziesz musiał kupić nowe. Typu: Mercurial :-?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ale te adasie wyglądają jak korkotrampki ????
Jak już chyba ktoś wcześniej wspomniał to korki kupuje się do grania, a nie do wyglądania. Jeżeli o Copy to sam jestem od krótkiego czasu posiadaczem ich i gra się całkiem przyjemnie, śmiało mogę polecić te buty - w przedziale cenowym do 300zł nie mają sobie równych.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
jak dla mnie takie korki jak pokazujesz tutaj wyżej nie nadają się do gry...wogole nie ma czucia piłki w takich &quot;plastikach&quot;. Najlepsze są buty ze skóry
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
niemoge nigdzie ich znalesc a chcial bym je sobie kupic bo inne sa ale z tymi kolorami niema

one troszke blizej
A masz 600 zł żeby je kupić &gt; ?
Jeśli tak tow sklepie adidasa powinny być, na allegro za jakiś miesiąc.
 
Do góry Bottom