>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepsze dowcipy, opisy gg, teksty itp.

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Podczas wizyty w Anglii Aleksander Kwaśniewski został zaproszony na herbatę do królowej. Kiedy rozmawiali, zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy? Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi.
- Po czym rozpoznajesz, że są inteligentni? - spytał Kwaśniewski.
- Cóż, po prostu zadaję im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa. - Pozwól mi zademonstrować.
W tym momencie królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Tony&#39;ego Blaira:
- Panie ministrze, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pańskim bratem ani siostrą. Kto to jest?
- Oczywiście to ja nim jestem, madam.
- Doskonale - odpowiada Królowa. - Dziękuję bardzo i dobranoc.
Odkłada słuchawkę i mówi:
- Czy teraz już pan rozumie, panie prezydencie?
- Tak, madam. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać, by zastosować ten sposób!
Po powrocie do Warszawy Kwaśniewski decyduje poddać testowi premiera - Leszka Millera. Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta:
- Leszku, chciałbym ci zadać jedno pytanie, ok.?
- Ależ oczywiście, nie krępuj się, jestem gotów...
- Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą - kto to jest?
Miller chrząka, kaszle i w końcu odpowiada:
- Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią? Kwaśniewski zgadza się i Miller wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego SLD, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie. W końcu, w akcie desperacji, Miller dzwoni do Korwina Mikke i przedstawia mu problem:
- Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono pańskim bratem ani siostrą - kto to jest? (łebski z niego facet, myśli Miller, studiował cybernetykę, na pewno znajdzie odpowiedź...)
Mikke odpowiada bez zastanowienia:
- To ja, oczywiście.
Uradowany Miller wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje Kwaśniewskiego i krzyczy:
- Mam, mam! Wiem kto to jest! To Janusz Korwin Mikke!
Na co Kwaśniewski, robiąc zdegustowana minę:
- Źle, idioto! To Tony Blair!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przychodzi turysta do greckiego hotelu,
kładzie 100 euro kaucji na ladzie recepcji i
prosi o klucze do kilku pokoi, żeby mógł
stwierdzić czy któryś z tych pokoi mu odpowiada.
Właściciel hotelu daje mu wszystkie klucze,
ponieważ nie ma żadnego gościa.
Kiedy turysta idzie oglądać pokoje, hotelarz
zabiera 100 euro i biegnie do rzeźnika, daje mu te
pieniądze mówiąc, że to zaległości, które jest mu
winien.
Rzeźnik z tym banknotem biegnie do rolnika i
spłaca swój dług za świnię, którą kupił w zeszłym
tygodniu.
Rolnik zapieprza do jedynej panienki we wsi i daje
jej te 100 euro, bo ma jeszcze ostatnie dwie
wizyty do zapłacenia.
Prostytutka biegnie do hotelu z tymi samymi 100
euro bo wisi hotelarzowi czynsz za wynajmowanie
pokoju w którym była z ostatnim klientem.
W tym momencie turysta schodzi do recepcji i mówi,
że żaden z pokoi mu nie odpowiada. Oddaje
hotelarzowi klucze, bierze swoje 100 euro i
opuszcza hotel.

Wszystkie długi są spłacone, a nikt nie ma pieniędzy.

Tak samo funkcjonuje pakiet ratunkowy UE.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spotykają się dwaj właściciele firm:
- Słuchaj, ty swoim pracownikom jeszcze wypłacasz pensję?
- Nie.
- I ja też nie.
- A oni i tak przychodzą do pracy?
- No przychodzą.
- U mnie też.
- Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?
 
A 0

ashiro

Użytkownik
Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić. Z moją dziewczyną spotykałem się ponad rok i w końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak spełnienie moich najśmielszych marzeń. Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego,pięknego ciała. Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając się,miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie mógł być przypadek. Nigdy nie zachowywała się tak kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze. Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia. Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że czułem słodki zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie będę żonaty,ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy. Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jedeneg o słowa. Powiedziała &quot;Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie,nie będę czekać długo&quot; Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego przed domem samochodu. Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach uściskał mówiąc &quot;Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę. Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki.Witaj w rodzinie!&quot;
...A morał z tej historii... Zawsze trzymaj prezerwatywy w samochodzie....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Rady klasyków:
Zasada Larsona:
- Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.
Prawo Clyde&#39;a:
- Im dłużej zwlekasz z tym co masz do zrobienia, tym większa szansa, że ktoś cię wyręczy.
Prawo Niesa:
- Energia zużywana przez biurokracje na obronę błędu jest wprost proporcjonalna do jego wielkości.
Prawo Phillipa:
- Łatwe do przeprowadzenia są tylko zmiany na gorsze.
Prawo Owena:
a.. Jeśli jesteś dobry, to cała robota zwali się na ciebie
b.. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to nie dopuścisz do tego.
Ostrzeżenie Beckawera:
- Żaden szef nie będzie trzymał pracownika, który ma zawsze rację.
Prawo Menckensa:
- Ci co umieją - robią, ci co nie umieją - uczą.
Rozszerzenie Martina:
- Ci co nie umieją uczyć - zarządzają.
Ekstrapolacja Belaniego:
- Ci co nie umieją zarządzać - doradzają.
Prawo Jonesa:
- Człowiek, który uśmiecha się gdy sprawy idą źle, myśli o człowieku na którego można zwalić winę.
Obserwacja Jonesa:
- Przyjaciele przychodzą i odchodzą, wrogowie się akumulują ????
Prawo Conwaya:
- W każdej organizacji znajdzie się jedna osoba, która wie co się dzieje.
Ta osoba powinna zostać natychmiast zwolniona.
Postulat Bolingsa:
- Jeżeli czujesz się świetnie, nie martw się - to minie.
Prawo Pinta:
- Zrób komuś uprzejmość, a stanie się to twoją pracą.
Zasada Wingera:
- Jeżeli coś znajduje się na twoim biurku przez 15 minut, stajesz się ekspertem w tej dziedzinie.
Ze słownika:
Szef: Osoba, która w przypadku gdy w biurze coś idzie źle, bierze na siebie bezpośrednią i pełną osobistą odpowiedzialność za wyznaczenie winnego.
Wymiana poglądów:
- Gdy idziesz do szefa z własnymi poglądami, a wracasz z jego.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Zmarł facet....
Idzie do nieba w szaliku wisły płock, w bramie wita go św. Piotr w szaliku braterskim MMTS i Iskry...
- nie może Pan wejść
- ale jak to przecież ja...
-nie w tym szaliku Pan nie wejdzie...
-ale ja 3 tygodnie przed śmiercią dałem 10&#39;000 na chore dzieci..
- hmmm, coś jeszcze??
- 2 tygodnie temu dałem 10&#39;000 na ubogich...
-hmmm no to już dwa plusy, coś jeszcze?
-tydzień temu dałem 10&#39;000 na ludzi zalanych przez powodzie...
-no dobra trzy plusy, idę porozmawiać z Najwyższym, za minutę wracam...
Po 10 minutach św. Piotr wraca i mówi...
-Słuchaj Sorry ale Najwyższy jest tego samego zdania, masz tu 30&#39;000 i wypad
 
G 0

grisza89

Użytkownik
Krystyna przegląda kobiecą prasę.
nagle z przerażeniem zrywa się z fotela i biegnie do męża:
kochanie czy ty wiesz ile trzeba biegać żeby spalić jednego pączka!?
Stefan leniwie odrywa wzrok od telewizora i mówi :
Ty stara ... a po co palić pączki!?
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Przychodzi młoda góralka do matki i mówi:
- Mamuś poradź mi jak chłopa wyrwać , jaki on ma być?
- Córko przedesyćkim to ma być łoscędny, troche psygłupi i nierusany...
Za parę dni córka wpada do domu i krzyczy do matki:
- Mamuś mam chłopa idealnego, mój ci on bedzie...
- Byłam z nim w hotelu na trasie...
- I co - pyta matka...
- no i jak weslimy do pokoju to stały dwa łóżka
- on mówi: złączymy oba coby z dwóch nie korzystać
- No to łoscędny - mówi matka
- A psygłupi trocheś? - pyta matka
- Mamuś psygłupi, bo poduszke zamiast pod głowe pod tyłek mi podłożył...
- A nierusany ?!? - pyta matka
- Mamuś na pewno ci nierusany, bo jesce folijke miał na siusiaku!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mąż wchodzi pod prysznic w chwili, gdy jego żona wychodzi z łazienki.
W tym momencie słychać dzwonek do drzwi. Żona szybko zawija się w ręcznik i biegnie otworzyć.
Za drzwiami stoi Bob, sąsiad z naprzeciwka. Zanim kobieta zdążyła się odezwać, Bob mówi:
Dam ci $ 800, jeżeli zrzucisz z siebie ten ręcznik.
Po chwili zastanowienia kobieta zrzuca ręcznik i staje naga przed Bobem.
Po kilku sekundach Bob wręcza jej $800 i odchodzi.
Kobieta ponownie zawija się w ręcznik i idzie na górę.
Kiedy wchodzi do łazienki, mąż pyta: Kto to był ?
&quot;To Bob z naprzeciwka&quot; - odpowiada żona
&quot;To świetnie&quot; mówi mąż - &quot;Czy on może oddał te $800, które ode mnie pożyczył?&quot;
Morał z tej historii:
Jeżeli masz istotne informacje dotyczące kredytowania i ryzyka z tym związanego - zawczasu podziel się tymi wiadomościami ze współwłaścicielami akcji.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Platformerski urzędnik udał się w oficjalną podróż do Francji. Jednym z punktów wizyty była kolacja u francuskiego odpowiednika. Widząc jego wspaniałą willę, z obrazami wielkich mistrzów na ścianach, pyta się, jak on zapewnia sobie taki poziom życia ze &quot;skromnej&quot; pensji urzędnika.
Francuz zaprasza go do okna:
- Widzi pan tę autostradę?
- Tak.
- Ona kosztowała 20 miliardów euro, firma wypisała fakturę na 25, a różnicę przekazała mi.
Dwa lata później urzędnik francuski udaje się do Polski i odwiedza swojego polskiego odpowiednika. Kiedy podjeżdża pod domostwo, widzi wspaniały pałac więc pyta:
- Dwa lata temu stwierdził pan, że prowadzę książęce życie, ale w porównaniu do pana to ja jestem żebrakiem …
Platformerski urzędnik wraz z gościem podchodzą do okna:
- Widzi pan tam autostradę?
- Nie.
- No właśnie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
List do mamy:
- Mamo, ja się chyba rozwiodę, ja już tak dłużej nie mogę,
ja tego nie wytrzymam! - nic tylko seks, seks i seks.
Kiedy wychodziłam za mąż miałam dziurkę jak dwadzieścia groszy,
a teraz mam jak pięć złotych.
Mama na to:
- Córeczko ty się dobrze zastanów. Dom masz? Masz.
Samochody przed domem stoją? Stoją. Wczasy w najlepszych kurortach, ciuchy od najlepszych projektantów, zabezpieczenie finansowe dla ciebie i dzieci.
I co? Będziesz się kłóciła o te cztery osiemdziesiąt?!
 
B 0

booyah

Użytkownik
Skoro Kevin był sam w domu to jak go nagrali ?
myśliwy zmarł i oczywiście trafił do piekła. Tam przywitał go Diabeł i oświadczył, że piekło jest teraz miejscem bardziej miłym i gościnnym i że może wybrać z trzech rodzajów tortur. myśliwy poszedł z Diabłem do sali, gdzie pokutnik powieszony za stopy był biczowany łańcuchami. myśliwy kazał Diabłu minąć to miejsce. Dalej doszli do sali gdzie facet powieszony za ramiona biczowany był batogiem uplecionym z ogonów kotów. Znowu myśliwy przecząco pokręcił głową. W końcu doszli do sali, w której zobaczyli nagiego mężczyznę przywiązanego do ściany. Piękna kobieta klęczała przed nim i robiła mu loda. myśliwy rzekł: - Tak! to jest miejsce, gdzie chcę odbyć swą karę. Diabeł na to: - Jesteś pewny? To trwa, aż przez 1000 lat, zdajesz sobie z tego sprawę? - Tak, jestem pewien. To jest to miejsce! - OK. - powiedział Diabeł. Podszedł do pięknej blondynki, puknął ją w ramię i rzekł: - Jesteś wolna, przyszedł twój zmiennik.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Pany nie wiedziałem gdzie to wrzucić ale myślę, że dobrze wybrałem. Otóż zawsze twierdziłem, że komentarze użytkowników onetu są najlepsze i oto parę najcudowniejszych do artykułu, który mówił o ruchach transferowych Barcy. To tak na poprawę humoru:grin: Mnie rozbawiły do łez:grin:

&quot;Barca musi pozyskać wielu bardzo dobrych graczy, by uzupełnić braki i się wzmocnić. Na pozycję bramkarza proponuję Pawełka. To bardzo dobry bramkarz, ograny też i w Turcji, z solidnym warsztatem ( zwł. kabaretowym, po wielu jego interwencjach na trybunach i przed telewizorami panuje ogólna wesołość i dobry humor, co bardzo ważne, zwł. w czasach kryzysu, żeby ludziom smutki osładzać).. W Barsie ponoć niemałe kłopoty z obroną. Rosell powinien powalczyć o parę niezwykle zrywnych, rzutkich i zwrotnych stoperów: Wasyla i Głowackiego. Temu pierwszemu należy zaproponować za podpis na kontrakcie godziwą forsę, a nie jakiś ochłap. Temu drugiemu należy zapewnić godziwe warunki leczenia, gdy tam coś naciągnie lub zwichnie (co się zdarza prawie w każdym meczu). Niezbędny na lewą stronę obrony byłby szybki jak błyskawica i niesłychanie zaawansowany technicznie pulchnolicy Jakub z Legii. Jeśli chodzi o pomoc to tego dziadygę Iniestę należy w trybie natychmiastowym posadzić na ławę i ściągnąć z WKS-u Sebka Milę - plejmejkera z prawdziwego zdarzenia. Atak ? Co tam Sanchez, Villa, Messi ? Wypad z nimi. Ściągnąć bombardierów: Ślusarza, Brozia, a nade wszystko Rasiaka, a wówczas puchar LM, mistrzostwo La Ligi i inne trofea staną się o wiele łatwiejsze do zdobycia.&quot;

&quot;Hummels nie pójdzie do żadnej Barcy. W letnim okienku transferowym razem z Lewandowskim przechodzą do Sokoła Borzęcin Górny, transfer jest już zaklepany, a Watzke pod surową karą nadał tej transakcji klauzulę: TOP SECRET. Z pewnych przecieków jednak wiem, iż prezes Sokoła posłał już do Dortmundu zaliczkę: krowę mleczną rasy holsztyńsko-fryzyjskiej, byka-opasa na ubój rasy simentalskiej, 2 owce i jednego barana rasy merynos (bardzo cenione ze względu na runo), 10 dobrze odżywionych indyków-brojlerów, 15 perliczek i skrzynkę dobrze upędzonej śliwowicy.. Działacze klubu z Borzęcina są strasznie zdeterminowani, by pozyskać obu graczy Dortmundu - obu zawodnikom jako wabik obiecano dojną kozę i dobrze utrzymaną WSK-ę w razie awansu do IV ligi dostaną dużego fiaciora na chodzie i w dobrym stanie, trzymanego na ten cel w stodole jednego z działaczy. Tak więc niech się nikt nie zdziwi, gdy latem Mats i Robek zamiast na Wyspy Brytyjskie i Płw. Iberyjski obiorą kierunek na Małopolskę.&quot;

&quot;Gdyby Barcelona zakupiła Grzegorza Rasiaka i Jarosława Bieniuka to taki real zwycięzcą ligi 100%. Gdyby Messi na pierwszym treningu zobaczył co potrafią ci panowie to umarłby ze śmiechu jak i pozostali. Wtedy real idzie na mistrza.&quot;
 
C 0

canton

Użytkownik
75-latek przyszedł do lekarza na badanie nasienia.
Lekarz dał mu słoiczek i powiedział:
- Proszę wziąć ten słoiczek do domu i przynieść na jutro dawkę spermy.
Następnego dnia dziadek przychodzi i stawia słoiczek czysty i pusty tak , jak poprzedniego dnia.
- Doktorze, to było tak:
Najpierw próbowałem prawą ręką, i nic.
No to spróbowałem lewą ręką, i też nic.
Więc poprosiłem o pomoc żonę. I ona próbowała prawą ręką, potem lewą ręką, i ciągle nic. Próbowała nawet ustami najpierw ze sztuczną szczęką, potem bez sztucznej szczęki, ale wciąż nic.
Zawołaliśmy nawet panią Helenę, naszą sąsiadkę.
I ona też próbowała - najpierw obiema rękami, potem pod pachą, nawet próbowała go ściskać kolanami. No i nic!
- Zawołaliście państwo sąsiadkę?! - pyta zszokowany lekarz.
- Tak. Ale niezależnie, jak bardzo się staraliśmy, nie udało nam się otworzyć tego cholernego słoika
 
Do góry Bottom