>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najgorszy Film jaki widziałeś

m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Bandidas a wg. Polakow ???? SexiPistols - totalna kaszana... przereklamowany tytul
Girl Next Door - Dziewczyna z sąsiedztwa
RRRrrr!!!
Ławeczka
 
x-boy 0

x-boy

Użytkownik
Moim zdaniem &quot;Francuzki numer&quot; był tandetny
Polecam Filmy
&quot;13 Dzielnica&quot;
&quot;Chłopaki na Ibizie&quot;
&quot;Poniedziałek&quot;
&quot;Wtorek&quot;
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja nie cierpie wszystkich amerykańskich filmów familijnych w, których z reguły jest tak, że jakiś mały chłopiec ma jakiegoś pieska czy coś i łapią bandytów i w ogóle :p
taka naciąganina, że masakra...
 
Z 0

zidler

Użytkownik
&quot;INNI&quot; cały film wieje nudąą tylko spać, już po kilku minutach wiadomo o co chodzi, niby to ma być thriller/horror a tylko spac!! &quot;Klątwa&quot; też bieda.. nuda


Macie jakis naprawde DOBRY HORROR!! do polecenia? A nie bajki typu własnie klątwa ?
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Dla mnie &quot;Jesus Christ Vampire Hunter&quot; [w tlumaczeniu jezus chrystus pogromca wampirów] ale byl tak kiczowaty i glupi ze az fajny ???? W sumie to polecam
Inny film to Alien vs Hunter to beznadzieja w czystej postaci - poczytajcie sobie recenzje najlepiej sciagnijcie z dc ???? takie naciaganie na AvP2 ze szok
Ogolnie to duzo ciekawych kiczowatych filmow mialem okazje zobaczyc o cudownych tytulach jak:
Barbarzyńska nimfomanka w piekle dinozaurów Surfujący naziści muszą umrzeć
Toksyczny mściciel
Wieśniaccy zombie
Maniakalne pielęgniarki odnajdują ekstazę
Holywoodzkie dzi&amp;^$ki uzbrojone w piły łańcuchowe

Polecam wraz z zielonym wsparciem ????
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Dancer in the Dark
- jak ktoś to obejżrzy do końca szacunek dla niego ja 3 razy próbowałem niestety nie dałem rady.
podobno jakaś znana śpiewaczka w nim występuje. film należy z gatunku do tych ambitnych.
Pozdroo....
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Ostatnie części American Pie - rzygać się chce, jak plami sie tak świetną serię. Nazghul, muszę ściągnąć któryś z podanych przez Ciebie filmów, zwłaszcza &#39;Holywoodzkie dzi&amp;^$ki uzbrojone w piły łańcuchowe&quot; ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
wszystko, takiego polskiego shitu dawno nie widzialem.

I jeszcze cos

1. o gustach sie nie dyskutuje
2. Co mnie to obchodzi, ze dla ciebie jak i &quot;wielu&quot; ten film sie podoba?
 
Do góry Bottom