>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najgorszy Film jaki widziałeś

T 9

tosterkm

Użytkownik
Dancer in the Dark
- jak ktoś to obejżrzy do końca szacunek dla niego ja 3 razy próbowałem niestety nie dałem rady.
podobno jakaś znana śpiewaczka w nim występuje. film należy z gatunku do tych ambitnych.
Pozdroo....
Dancer in the Dark, ogladalem go i wg mnie to jest jeden z lepszych jakie widzialem
ta slynna spiewaczka to Bjork, owszem, film nie jest dla kazdego ale wg mnie byl naprawde dobry, daje do myslenie, nie jest to cos po czyms wychodzisz z kina i zapominasz, naprawde zmusza do myslenia... mysle ze dlatego ci sie nie podobal (nie to zebym mial cos do ciebie, wydaje mi sie ze wolisz filmy innego gatunku)
film jest trudny do oceny o czym swiadcza chocby komentarze na portalach filmowych, ma oceny od:
&quot;1/10 poprostu tragedia. 20 minut wystarczyło aby zrezygniwać z oglądania tego &#39;&#39;dzieła&quot;.
po:
&quot;Cudo. Cudo.Cudo.Cudo Nie potrafiłam oczu oderwać. Po prostu magia.&quot;

ma ocene ogolna 7,96/10 wiec naprawde dobra jak na film tego typu
POLECAM!!!

JOB jest wg mnie debilny, nie lubie takich filmow, wszystko jest tak przerysowane i kiczowate ze nie wieadomo w koncu czy to efekt zamierzony czy &quot;tworcy&quot; inaczej nie potrafia, zaginal dystans do rzeczywistosci, jak dla mnie dno, podobnie jak wszystkie amerykanskie glupie komedie typu &quot;to nie jest kolejna komedia dla kretynow&quot;, nastepne dno jakich niestety wiele​
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
JOB... widziałem... tak do pośmiania , nie sądze, że miał to być to film zdobywający jakieś tytuły, po porstu film z różnymi śmiesznymi (jak dla mnie) scenami połączonymi w jedno... nie powiem pośmiałem się..
ale to miał być temat o filmach których nie polecamy więc trzymajmy się teggo już ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
[/b] JOB jest wg mnie debilny, nie lubie takich filmow, wszystko jest tak przerysowane i kiczowate ze nie wieadomo w koncu czy to efekt zamierzony czy &quot;tworcy&quot; inaczej nie potrafia, zaginal dystans do rzeczywistosci, jak dla mnie dno, podobnie jak wszystkie amerykanskie glupie komedie typu &quot;to nie jest kolejna komedia dla kretynow&quot;, nastepne dno jakich niestety wiele
[/center]
zgadzam sie w 100 prc
 
Do góry Bottom