>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na tradingu da się zarobić!

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
???? Co nie sprawi, że grać będziesz pewniej, ale na pewno spokojniej, grać dla siebie a nie anonimowej publiki.
Chcę pokazać, że się da.
Oficjalny plan:
W marcu, kwietniu, maju, czerwcu mam kolejno 22, 27, 26 i 30 dni tradingu. Ewentualnie to, co opuszczę w czerwcu (sesja), wyrównam w lipcu. W czasie wakacji (90 dni) myślę, że 54 dni tradingu, gdyż mam kilka wypadów mniejszych i większych zaplanowanych. Następnie od października do czerwca 2017 około 25 dni na miesiąc.
10. marca wpłacam 50 euro i zaczynam grę.
Etap I - marzec:
50 --(4 dni)--&gt; 100 --(5)--&gt; 200 --(5)--&gt; 350 --(4)--&gt; 610 --(4)--&gt; 810.
Wypłata 260 euro, 600 euro zostaje na koncie.
Etap II - kwiecień:
600 --(8)--&gt; 1000 --(10)--&gt; 1750 --[wypłata 250]--(9)--&gt; 2500.
Etap III - maj - wrzesień:
Razem 110 dni, 50 euro dziennie ---&gt; 5500. Wypłata 3000 na życie do czerwca 2017, 5000 na koncie.
Etap IV - październik - listopad:
Razem 50 dni, 100 dziennie ---&gt; 10000
Etap V - grudzień - luty:
Razem 75 dni, 150 dziennie ---&gt; 21250, 1250 wypłata (lub jak coś się nie uda to bez wypłaty, byle 20000 było na koniec lutego)
Etap VI - marzec - czerwiec:
Razem 100 dni, 200 dziennie ---&gt; 40000.

Myślę, że jest do zrobienia. Problem byłby wówczas, gdybym musiał się do tego motywować, a nie muszę. Problem jest innego rodzaju: muszę się &quot;ostudzić&quot;, być cierpliwym i spokojnie realizować plan.

Od teraz każdy trejd, każde wejście w rynek będzie opisane: co robię i przy jakim stanie.
Zapraszam do śledzenia tematu od 10 marca.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Mega Ci kibicuję kolego! Ale wraz z tym mam nadzieję, że nie zawiedziesz siebie i niedowiarków, że na tradingu da się zarabiać. Plan bardzo czasochłonny i długoterminowy, będziesz potrzebował dużo cierpliwości, by się nie podpalić i spokojnie dążyć do celu.
Liczę też, że ta ostatnia informacja odnośnie każdego wejścia w rynek i opisu będzie podtrzymana, bo może uda mi się czegoś nauczyć. Sam chcę niedługo otworzyć temat w dziale tradingu i prowadzić swój dziennik.
Życzę powodzenia!
 
cock 756

cock

Użytkownik
Kosa, nie dziel skóry na niedźwiedziu.

Fajny chłop jesteś ale stajesz się niewolnikiem wyimaginowanych cyfr i własnych oczekiwań. Teoretycznie możliwe jest wszystko, ale rzeczywistość wobec marzeń częściej niż się nam wydaje jest bezwzględna. Weryfikuje plany wbrew naszym marzeniom.

Niestety ale:
- masz pozorną kontrolę, bo nie kontrolujesz meczu
- masz dwa rynki do ogarnięcia: kontrola kasy na rynku i kontrola emocji
- w razie własnego powodzenia przybywa naśladowców i grasz vs mirror
- tracisz czas - w imię wspomnianej kontroli ciułasz grosze, a potem tniesz straty...

Dałeś dowód - publicznie poddałeś się emocjom i teraz zrobisz to ponownie, może z zerem więcej przed przecinkiem... Może zadzwoni znajomy gdy masz wyjść z rynku... Albo skończy się kawa i trzeba będzie wyść tylko na 5 minut do sklepu. W nieprzychylnym momencie za cenę poświęconego czasu podejmiesz dodatkowe ryzyko... Mnie rozczarowały: ostatnie niepowodzenia, fakt występowania sporych pieniędzy na rynkach brytyjskich w momencie gry Premiership równolegle na rynkach np Conference... Funkcjonowanie suspended, częste naprawy stabilności strony, i PC (nie dotknęło mnie, ale wierzę w przypuszczany mechanizm jego działania ), tłuczemy się w większości z botami i to Betfair, ponadto dwukrotnie dotyka mnie przewalutowanie... No kurde - to się nie opłaca, a dodajmy czas, swój, własny.

Gadam herezje? Możliwe. Albo wchodzę w polemikę z Waszymi marzeniami.

Będzie z tego shit, bo choć matematyk, to szerzej otwierasz oczy wyobraźni i nie traktujesz tematu racjonalnie. Może inaczej, nie racjonalnie - na chłodno.

Chciałbym, by Ci się wiodło - ale czuję lipę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Kosa, nie dziel skóry na niedźwiedziu.

Fajny chłop jesteś ale stajesz się niewolnikiem wyimaginowanych cyfr i własnych oczekiwań. Teoretycznie możliwe jest wszystko, ale rzeczywistość wobec marzeń częściej niż się nam wydaje jest bezwzględna. Weryfikuje plany wbrew naszym marzeniom.
Jeżeli możliwe jest wyciągnąć jednego dnia, bez liczenia na duże szczęście, dniówkę 50 euro mając 2,5k na koncie i grając stawkami 100-200, to wystarczy to powtórzyć x razy aby dojść do kwot dwu, trzykrotnie większych, a potem robić dalej to samo. Wiem, że to jest możliwe, bo do czasu bankructwa miałem tylko 2 dni na minus w przeciągu 1,5 miesiąca i to bez grania na siłę tylko po to, żeby z minusa wyjść na plus. To, co odebrało mi chłodną głowę to pakowanie się w za duże ryzyko. Nie mógłbym nie spróbować raz jeszcze. Jak tylko zrealizuję plan na pierwsze dwa miesiące, to potem będzie już z górki.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
.
...i PC (nie dotknęło mnie, ale wierzę w przypuszczany mechanizm jego działania ), tłuczemy się w większości z botami i to Betfair, ponadto dwukrotnie dotyka mnie przewalutowanie... No kurde - to się nie opłaca, a dodajmy czas, swój, własny.

Gadam herezje?
Nie chcę wyjść na jakiegoś znawcę ale jeśli jeszcze Cię nie dotknęło PC to zwyczajnie jesteś kiepski w tym. A tego co kojarzę to o betfair spierałeś się ze mną jakieś dwa lub trzy lata temu. Dojście do PC nie jest jakimś mega trudnym osiągnięciem.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jeżeli możliwe jest wyciągnąć jednego dnia, bez liczenia na duże szczęście, dniówkę 50 euro mając 2,5k na koncie i grając stawkami 100-200, to wystarczy to powtórzyć x razy aby dojść do kwot dwu, trzykrotnie większych, a potem robić dalej to samo. Wiem, że to jest możliwe, bo do czasu bankructwa miałem tylko 2 dni na minus w przeciągu 1,5 miesiąca i to bez grania na siłę tylko po to, żeby z minusa wyjść na plus. To, co odebrało mi chłodną głowę to pakowanie się w za duże ryzyko. Nie mógłbym nie spróbować raz jeszcze. Jak tylko zrealizuję plan na pierwsze dwa miesiące, to potem będzie już z górki.
No widzisz, wczoraj zarobilem coś koło 40$, ale dzisiaj już tylko 12$ i uważam że każda moja decyzją była dobra. Jakbym gonił za wspomniana 50tka to pewnie przywitał był ladnego reda⛔
Nie wiem czy Ci się to uda, ale trzymam kciuki
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie chcę wyjść na jakiegoś znawcę ale jeśli jeszcze Cię nie dotknęło PC to zwyczajnie jesteś kiepski w tym. A tego co kojarzę to o betfair spierałeś się ze mną jakieś dwa lub trzy lata temu. Dojście do PC nie jest jakimś mega trudnym osiągnięciem.
Zgadza się. Pierwszy próg PC jest łatwy do przekroczenia niestety, a zmniejsza to już w znaczny sposob nasz zysk w dluzszym okresie czasu... a jak się dojdzie do PC2 (chociaż to już dość trudne, bo jednak poprzeczka postawiona wysoko), to już w ogóle można pakować walizki i uciekać z BF,bo zabieranie 40 czy nawet 60% zysku to już jest jawne złodziejstwo.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jeżeli możliwe jest wyciągnąć jednego dnia, bez liczenia na duże szczęście, dniówkę 50 euro mając 2,5k na koncie i grając stawkami 100-200, to wystarczy to powtórzyć x razy aby dojść do kwot dwu, trzykrotnie większych, a potem robić dalej to samo. Wiem, że to jest możliwe, bo do czasu bankructwa miałem tylko 2 dni na minus w przeciągu 1,5 miesiąca i to bez grania na siłę tylko po to, żeby z minusa wyjść na plus. To, co odebrało mi chłodną głowę to pakowanie się w za duże ryzyko. Nie mógłbym nie spróbować raz jeszcze. Jak tylko zrealizuję plan na pierwsze dwa miesiące, to potem będzie już z górki.
A myślisz, że u mnie było inaczej? Ten plan jest doskonały. Po co czekać, działaj już.

Zobacz ile wpłacasz, jak Cię przelicza, ile wypłacasz i jak wygląda kolejne przewalutowanie. Ile poświęcasz na to czasu i nerwów? Kiedy masz kontrolę nad przebiegiem spotkania?

Suspended - jaki ma to sens dla Betfair? Przecież to moment do zamknięć i ostrych wejść. Giełda winna być brutalna. Gapy płacą &quot;pensje&quot; traderom. Jest to uniemożliwione, bo Betfair nie zapłaci... Moment, który zabrania działań i odbiera kontrolę nad kasą.

Error 404 - prace modernizacyjne - duże skoki - kasa w grze pre play - Betfair nie pozwoli sobie na znaczące straty.

Premium Charge - kosisz gości z Betfair na ich Betfair? - oddawaj. &quot;Spokojnie to tylko awaria&quot; - to ich stop loss.

spierałeś się ze mną jakieś dwa lub trzy lata temu
Pewnie, że tak. I może za dwa czy trzy lata do pewnych wniosków dojdziesz sam. Do pewnych rzeczy trzeba się umieć przyznać, no bo jak można być pro i dawać się rżnąć na własnej kasie?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Straszak
Rozumiem. Chodzi mi tylko o to, że Cock trochę grymasi, że się nie opłaca, że strata czasu itp. Dla niego może strata czasu, bo skoro przez tyle czasu nie dobrnął do PC to widać jest dość przeciętny w &quot;te klocki&quot; i faktycznie może warto spasować. Natomiast nie można wszystkich mierzyć jednakowa miarą. Różni są ludzie. Jednego może nawet i pokaźne zyski mogłyby nie przekonać do tradingu, bo woli np. spokojną pracę na etacie, z ludźmi.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
I może za dwa czy trzy lata do pewnych wniosków dojdziesz sam. Do pewnych rzeczy trzeba się umieć przyznać, no bo jak można być pro i dawać się rżnąć na własnej kasie?
Dalej swoje. Ale co poradzisz... Tak to wygląda - albo akceptujesz i grasz albo nie. Betfair ma swoje wady i zalety. Natomiast jeszcze raz napiszę. Trudno żebyś obiektywnie mógł ocenić czy się opłaca czy nie, skoro nawet nie dobrnąłeś do PC przez tyle czasu.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
A myślisz, że u mnie było inaczej? Ten plan jest doskonały. Po co czekać, działaj już.
Gdybym mógł już teraz wpłacić te 50 euro, to bym wpłacił i nie czekałbym do 10. marca. Jeżeli chcesz mi pomóc, to w zamian za pożyczone dziś 160 PLN oddaję 200 PLN 10. marca.
Zobacz ile wpłacasz, jak Cię przelicza, ile wypłacasz i jak wygląda kolejne przewalutowanie. Ile poświęcasz na to czasu i nerwów?
Jak pracujesz na etacie albo prowadzisz własną działalność, to też nie masz 100% tego, co faktycznie zarobisz. A czas poświęcam przynajmniej na coś, co mnie interesuje i co lubię.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Wpłacone zostało 38€. Celem jest 100€ do 13. marca.
Oto 08.03:

Sevastova * 26 32 15-30 Townsend BACK Townsend @ 1,57 Stawka 18€
Sevastova 26 42 * Townsend BACK Townsend @ 1,92 Stawka 10€
Powody - bp dla Townsend w dotychczasowych gemach serwisowych Sevastovej:

Zakładany moment wyjścia: Improwizacja.
Zamknięcie:
Sevastova * 26 45 Townsend LAY Townsend @ 1,19
Powody:
- nie chcemy czekać na ewentualny tie-break i zastanawiać się, co dalej,
- duży zysk w krótkim czasie, więc po co to przedłużać,
- duży % bankrolla zagrożony ryzykiem.
Czas spędzony na rynku: 10min 11sek
% zwrotu od stawki: 36%
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Gregoire Jacq * 63 14 Andrea Pellegrino BACK Pellegrino @ 3,0 Stawka 15
Powody:
- Pellegrino bliski zwycięstwa w secie
- Pellegrino dobrze utrzymuje ostatnio serwis
- Duża rozbieżność kursów z bet365

Plan wyjścia:
- Optymistyczny - zwycięstwo Pellegrino w 2. secie
- Pesymistyczny - odrobienie straty breaka przez Jacqa
Sytuacja po 1. secie na bet365 i betfair:


Decyzja: czekamy.
Moment wyjścia:

Zamknięcie:
Gregoire Jacq * 63 16 33 15-15 Andrea Pellegrino LAY Pellegrino @ 1,94
Czas spędzony na rynku: 26min 26 sek
% zwrotu od stawki: 51%
Patrząc pod kątem stosunku zysk/czas, korzystniej było zamknąć zaraz po zakończeniu 1. seta.
Mecz zakończył się wynikiem:
Gregoire Jacq 63 16 64 Andrea Pellegrino
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Yannick Mertens - Matwe Middelkoop
Mertens zaczynał 2. seta serwisem.

Poniżej stan i opis wejścia:

46 BACK Mertens @ 2,44 Stawka 2 (zapomniałem wpisać inną stawkę)
46 15-15 BACK Mertens @2,48 Stawka 11,32
46 15-30 BACK Mertens @ 2,84 Stawka 9
46 15-40 BACK Mertens @ 3,5 Stawka 6

Powody:
- Problemy Middelkoopa z zakończeniem 1. seta w poprzednim gemie,
- poniżej 50% trafienia 1-szym serwisem u Middelkoopa,
- Powrót Middelkoopa po długiej przerwie (ostatni rozegrany mecz we wrześniu 2015), liczymy na nienajlepsze przygotowanie fizyczne i okresy większej ilości błędów własnych.

Middelkoop przełamuje i wygrywa przy własnym serwisie, ale po raz kolejny dopiero po kilku równowagach i powracając ze stanu 0-30.

Decyzja: czekamy.

Plan: wycofujemy 10-15 euro w momencie bp dla Mertensa (ewentualnie stanu 0-30 przy serwisie Middelkoopa), a całość zamykamy w momencie przełamania przez Mertensa.

Moment wyjścia nr 1:
Mertens 46 23 40-30* Middelkoop LAY Mertens @ 3,1 Stawka 13

Moment zamknięcia - po następnej akcji:
Mertens * 46 33 Middelkoop LAY Mertens @2,34

Czas spędzony na rynku: 19min 3sek
% zwrotu od stawki: 4,77%
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Arnaboldi 46 76 42 * Kravchuk LAY Arnaboldi @ 1,21 Liability 12

Powody:

Kravchuk tutaj był faworytem i widać, że gdyby wykorzystał więcej szans, mógł zakończyć ten pojedynek w 2. setach lub nie tracić przełamania w trzecim (nie wiemy, kiedy były te bp, których nie wykorzystał).



Zamknięte po wygranym do 30 gemie przez Kravchuka po @ 1,25. Pospieszyłem się, mogłem spokojnie złapać 1 tick wyżej 10 sekund później.

Czas spędzony na rynku: 2min 1sek
% zwortu od stawki (liability): 14%

Kolejne wejście:

Arnaboldi * 46 76 43 40-40 Kravchuk LAY Arnaboldi @ 1,37 Liability 8

Była to bodaj 3. równowaga w tym gemie. Włoch bez 1. serwisu, wola walki po stronie Rosjanina, jednak po dwóch piłkach mieliśmy gem dla Arnaboldiego. Kolejny gem do 15 dla Kravchuka.

Czekamy i w razie czego godzimy się ze stratą większości stawki. Po to liability wynosi 8, a nie na przykład 20.

Moment wyjścia - gdy zdarzy się jedna z następujących sytuacji:
- 30-0 lub 30-15 dla Arnaboldiego,
- 30-30 lub równowaga,
- przełamanie dla Kravchuka.

Przy bp dla Kravchuka czekamy.

Przebieg gema: 15-0, 15-15, 15-30 (double fault), 15-40 (winner Kravchuka), 30-40 (return w aut), gem Kravchuk (uderzenie Arnaboldiego w siatkę po dłuższej wymianie).

Zamknięcie:
Arnaboldi 46 76 55 * Kravchuk BACK Arnaboldi @ 2,74

Czas spędzony na rynku za drugim razem: 8min 4sek
% zwrotu od stawki (liability) za drugim razem: 126%
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Tak wygląda podsumowanie dzisiejszego dnia:
[URL[/url]
Tym razem z racji późnej pory nie będzie szczegółowych i przejrzystych opisów. Napiszę mniej więcej w skrócie.
W obu przypadkach (Watson i Falconi) zagrałem lay faworyt. W pierwszym przypadku było blisko, bo w 3. secie Voskoboeva miała 40-15 przy serwisie Watson, ale nie wykorzystała, a ja nie zamknąłem. W następnym gemie z kolei została przełamana do zera, a ja akurat przed tym gemem dołożyłem 5 euro. Potem nie było co zbierać.
Zysk na lay Falconi to 3. set i okres od 4-3 do samego końca, czyli 4-6 patrząc z perspektywy Falconi.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
M. Gonzalez 36 21 15-0 * Ramirez-Hidalgo BACK Gonzalez @ 2,34 Stawka 24

Powody:
- Gonzalez faworytem przed meczem,
- Ramirez-Hidalgo brał medicala w poprzednim meczu z Garinem

Plan: zamykamy po zwycięstwie w secie Gonzaleza lub 6-6. Ewentualnie przy stanie 4-4 lub 5-5 i problemach Gonzaleza przy serwisie.

Zamknięcie:
M. Gonzalez 36 63 Ramirez-Hidalgo LAY Gonzalez @ 1,54

Czas spędzony na rynku: 35min 50sek
% zwrotu od stawki: 48,5%
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Kolego, zawstydzasz mnie trochę swoimi wynikami ???? Bardzo ładnie Ci to wychodzi, tylko pamiętaj o pilnowaniu stawek!!! :p a wszystko będzie ok ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Kolego, zawstydzasz mnie trochę swoimi wynikami ???? Bardzo ładnie Ci to wychodzi, tylko pamiętaj o pilnowaniu stawek!!! :p a wszystko będzie ok ????
Momentami mnie samego dziwi, że tak często mecz toczy się po mojej myśli. A jeszcze tak wielu zawodników i zawodniczek nie znam. Na pewno jest w tenisie potencjał, tylko z moich obserwacji wynika, że nie można przedobrzyć, bo nasze przewidywania będą dobre raczej tylko na pewien najbliższy czas i trzeba w porę wychodzić z rynków.

Almagro * 75 36 13 Cervantes LAY Cervantes @ 1,30 Liability 12

Powody:
Mecz jest bardziej wyrównany, niż wskazuje na to wynik 2. i 3. seta,
Możemy liczyć na Almagro w jego gemach serwisowych
W przypadku odrobienia przełamania, Almagro będzie faworytem

Plan wyjścia:
- pesymistyczny: 5-4 dla Cervantesa w 3. secie,
- optymistyczny: przy pojedynczym bp dla Almagro /przełamaniu. Przy podwójnym/potrójnym czekamy na przełamanie lub sytuację, w której pozostanie tylko 1 bp.

Almagro według planu wygrał gemy serwisowe do 0, 15 i 30. W międzyczasie było 30-30 przy serwisie Cervantesa. ale nie doszło do bp, a kolejny gem Cervantesa został wygrany przez niego do 0.

Zamknięcie oraz kolejne wejście:
Almagro 75 36 45 * Cervantes BACK Cervantes @ 1,14
Almagro 75 36 45 * Cervantes BACK Cervantes @ 1,13 Stawka 40

Cervantes wygrał do 30.
⛔0,41

Czas spędzony na rynku: około 18-19 minut.

Ogólnie Cervantes musiał bardziej popracować nad swoimi gemami serwisowymi, wymiany były dłuższe. Jednak zwykle kończyły się one błędami Almagro, który nie potrafił zmusić rywala do błędu.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Garcia * 44 40-A McHale BACK McHale @ 2,08 Stawka 18
Garcia * 44 40-40 McHale BACK McHale @ 2,46 Stawka 10

Przebieg kolejnych akci: 40-A (Garcia uderza w siatkę), 40-40 (winner Garcii), 40-A (prosty slajs Garcii w aut), przełamanie (winner Mc Hale po ładnym przejęciu inicjatywy i wykończeniu akcji pod siatką).

Zamknięcie:
Garcia 46 McHale LAY McHale @ 1,52

Czas spędzony na rynku: 10min 20sek
% zwrotu od stawki: 43%

Garcia ma spore szanse, żeby to mimo wszystko wygrać, ale na dziś już kończę i nie będę tego śledził.

Screen podsumowujący będzie jutro.
 
Do góry Bottom