>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

myBet 100% do 30euro

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Odisio ale i informacja dla wszystkich. W tym buku nie można grać singli ani dubli.
Kupony kombinacyjne złożone z co najmniej 3 spotkań można tam grać.
Piszę to dlatego, że sporo ludzi gra single czy duble. Tak przynajmniej ja gram. Dlatego do mojego singla czy dubla zawsze musiałem dodać jakis typ na &quot;dokładkę&quot; coś w stylu po @1,01.
Dla niektórych to może być wada.
Chyba, że to się zmieniło... ale nie sądzę.
Pozdr.
Edit: Ja mam walutę Euro (€). Nie można było kiedyś mieć PLN.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
jest dużo zdarzeń gdzie trzeba grać 3 typy. ale można grać singlami, np. na MŚ w piłce ręcznej i śmiało postawiłem dziś singla na chorwacje
 
robson33 0

robson33

Użytkownik
ja sie dzisiaj zarejestrowalem . Kliknalem na ich baner 100% 30euro .Wplacilem 30 euro i za chwile na koncie mialem 60 euro. Przy rejestracji nie wpisywalem zadnego kodu. bardzo prosta rejestracja. Obrot juz wykonalem .Zlecilem wyplate ciekawe ile bede czekal?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
ja sie dzisiaj zarejestrowalem . Kliknalem na ich baner 100% 30euro .Wplacilem 30 euro i za chwile na koncie mialem 60 euro. Przy rejestracji nie wpisywalem zadnego kodu. bardzo prosta rejestracja. Obrot juz wykonalem .Zlecilem wyplate ciekawe ile bede czekal?
Zagadaj od razu do supportu czy nie potrzebują sprawdzić twojego dowodu, bo sami się nie upomną a wypłata będzie wisieć.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Ja dostałem emaila z tym promo, no i dziś postanowiłem że sprawdzę. Jedyne co mnie zirytowało to dość duży kurs ojro - bo z moich przeliczeń wyszło że 4.37 :-? Kasa automatycznie podwojona, no to obracamy ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Normalka, a wypłatę policzą Ci po kursie 4.0. To jest właśnie gra w euro, ale jak dobrze trafisz to jeszcze można na tym zarobić.
 
robson33 0

robson33

Użytkownik
Wczoraj Wieczorem Zlecilem Wyplate Dzisiaj Rano Kasa Na Koncie . Obeszlo Sie Bez Wysylania Meila Do Suportu. Profilaktycznie Wyslalem Tylko Skan Dowodu.
 
rans 0

rans

Użytkownik
To chyba jakieś żerty wpłaciłem 30E i na koncie zamiast 60E równowartość 240zł mam
37.50 więc dodali mi skromne 7.50 tzn jakieś 30zł .Dziękuję za tak marną promocję !
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
To chyba jakieś żerty wpłaciłem 30E i na koncie zamiast 60E równowartość 240zł mam
37.50 więc dodali mi skromne 7.50 tzn jakieś 30zł .Dziękuję za tak marną promocję !
napisz do nich meila zeby ci wyrownali do 100% nie wiem czy to cos da ,ale ja chcialem do nich tez wplacic i napisalem do nich ze czemu podczas depozytu jest napisane ze dajecie tylko 25% oni mi odpisali takie cos:

Dzień dobry,
jesli bonus zostanie zle naliczony dopiszemy różnicę do 100%
Pozdrawiamy serdecznie

wiec mozez napisac co ci szkodzi
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Nie ma co się martwić. Miałem dokładnie tak samo. Po prostu przy wpłacie jest jeszcze opcja 25% od wpłaty. Napisałem do nich i po chwili było już 100%. Ważne abyś napisał po angielsku bo pl support nie działa zbyt szybko.
 
rans 0

rans

Użytkownik
Przyznali 22.50 , ale właśnie zagrałem za 37.50E kupon do wyciągnięcia ok 87E , gdybym zagrał za te 60E wrr....

Dodane 22.01.09
Obrót wykonany po 1 zakładzie(Liga mistrzyń kobiet 3 zakłady)
najpierw przyznali 7.50E (25%) po napisaniu @ dodali 75% .
Teraz czekam tylko aż pieniądze pojawią się na koncie .
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych !
 
simons 646

simons

Forum VIP
Odisio ale i informacja dla wszystkich. W tym buku nie można grać singli ani dubli.
Kupony kombinacyjne złożone z co najmniej 3 spotkań można tam grać.
Piszę to dlatego, że sporo ludzi gra single czy duble. Tak przynajmniej ja gram. Dlatego do mojego singla czy dubla zawsze musiałem dodać jakis typ na &quot;dokładkę&quot; coś w stylu po @1,01.
Dla niektórych to może być wada.
Chyba, że to się zmieniło... ale nie sądzę.
Pozdr.
Edit: Ja mam walutę Euro (€). Nie można było kiedyś mieć PLN.
No niedokladnie ... bo np udalo mi sie puscic singla na reczna ale nhl nie idzie singlowac ... ;/ dla mnei to wada ale mysle sie jakso da.
Najnizsza stawka 0.25 E jakby ktos pytal , tylk osie zastanawiam co mozna single a co nie ...
A widze w naglownku jest napsiane przy &quot;dziale zdarzenia&quot; min.3 albo nic
THX
 
rans 0

rans

Użytkownik
Oj nie podoba mi się to - moja wypłata nie wiedząc dlaczego został wycofana i zwrócili mi pieniądze z powrotem na konto !
 
Do góry Bottom