>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

myBet 100% do 30euro

S 8

sweetkokos

Użytkownik
juz tylko 25% daja do 50E. wlasnie zalozylem konto i jak chcilem wplacac to przy woborze formy platnosci pisze ze tylko 25%;/(do kazdej formy platnosci)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja wypłacałem, napisz do nich czy nie trzeba wysłać skanu dowodu, bo to o to chyba chodzi, oni sami się o niego nie upominają, a bez tego nie wypłacą kasy. Przynajmniej w moim przypadku tak było i po weryfikacji kasa była na mb.
 
S 0

swietyy

Użytkownik
Na jakiego meila trzeba wysłać skan dowodu? Zleciłem wypłate 3.12, a do dzisiaj nie mam kasy na koncie bankowym, nie napisali mi nawet, ze chca jakis skan czy cos, a na meile jeszcze ani razu mi nie odpowiedzieli.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak, przy czym wypłaty nie są szybkie ...
Hmm... już kilka miesięcy mnie tam nie było ale jak dla mnie super szybkie. Może teraz coś się zmieniło.
Zrobiłem mój standardowy manewr. Wpłaciłem przez MB. Pograłem, ugrałem swoje i wypłaciłem na konto. Wypłata szła na przelew bankowy 1 dzień.
Na MB także szybko bo część wypłaciłem na MB.
Moja ostatnia wypłata u nich to:
21.07.08 12:41
Support też szybko odpisywał.
 
O 0

o_oxd

Użytkownik
wyplacalny jest do tego nie najgorsze kursy a i support szybko odpisuje ogolnie buk na plus
chociaz mialem pewien problem raz z wyplata ale wszytsko sie wyjasnilo po rozmowie z supportem
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Dostalem dzisiaj maila, ze jest wlasnie bonus od depozytu 100% do 30 euro. Wszedlem z linka, ktory mi wyslali, wplacilem kase, a oni dopisali mi jedynie 25%, mial juz ktos taki problem?
Przynajmniej zobacze, czy rzeczywisice support odpisze tak szybko, jak mowicie
 
M 25

mase

Użytkownik
Dostalem dzisiaj maila, ze jest wlasnie bonus od depozytu 100% do 30 euro. Wszedlem z linka, ktory mi wyslali, wplacilem kase, a oni dopisali mi jedynie 25%, mial juz ktos taki problem?
Przynajmniej zobacze, czy rzeczywisice support odpisze tak szybko, jak mowicie
Bo ten kod Co oni wysyłają jest raptem 25% przy pierwszej wpłacie. Jak wpłacałeś na konto to była opcja czy akceptujesz warunki bonusu i przy każdym rodzaju wpłaty widniał (bonus 25%). Ja dziś też u nich zakładałem konto ale, przy wpłacie nie zaakceptowałem tego bonusa. Kase z MB przelali od razu, po czym napisałem do nich maila to po 2 bodajże godzinach napisali ze bonus 100% do pierwszej wpłaty został dodany.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
dokładnie taki sam problem mam, wpłaciłem dziś kase i zamiast 30e mam 7,5e bonusu... przy wpłacie przez MB zaznaczając akceptacje regulaminu bonusu byłem pewny, ze chodzi o bonus powitalny 100%, konto mam tam od roku ale dopiero teraz przypomnialem se o tym buku i wpłaciłem dzis kase po raz pierwszy. Napisałem do supportu, zobaczymy co odpiszą.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja tez mialem dluzej konto, wczoraj napisalem do nich emaila czy obowiazuje mnie bonus od pierwszej wplaty, napsiali ze tak, ale w zasadzie nie napisali ile % ... ;/
Wplacilem kase wiec moze sie okazac nieciekawie
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Bonus jest lepszy bo 50 euro.

Dzień dobry
aktualny bonus to 100% do 30 euro ( trzeba zaakceptować warunki bonusu)
Jesli wpisze Pan kod TAKEBONUS przy rejestracji to otrzyma Pan 50% do 100eur
bonus
Bonus dodawany jest automatycznie
Pozdrawiamy serdecznie

Customer Care
Tomek Kepka
http://www.myBet.com
Takie cos wyslali mi wiec bonus do 50 euro
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mógłby ktoś kompetentny , napisać jeden konkretny post mówiący jak naprawdę jest w tym buku ? Chodzi głównie o bonus, bo z kilku ostatnich postów ciężko coś wywnioskować bo każdy pisze o czymś innym, bonus 25 % , 50 % a na stronie głównej buka ciągle widnieje 100 % , ciekawy jestem jak jest naprawdę bo być może wpłacę tam kapitał, proszę również o jakąś w miarę świeżą opinie na temat wypłacalności i kontaktu z supportem myBet. Aha jeszcze pytanie o walutę, czy dostępna jest gra w PLN czy trzeba operować w euro ?
 
Do góry Bottom