>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MuchBetter - opinie

P 0

pazi23

Użytkownik
Wiecie może czy będzie po aktualizacji będzie dostępna od razu jajas wirtualna karta dzięki, której będzie można od razu wypłacić środki?
 
J 0

jsn888

Użytkownik
Wątpię że będzie karta wirtualna bo nigdy nie mieli ale mam nadzieję że będzie dostępna wyplata w krypto zobaczymy jutro.
 
embapepe 5,1K

embapepe

Użytkownik
w zapytaniu o wysłanie pieniędzy na inną karte
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Wiele z wcześniej używanych metod płatności do doładowań i wypłat będzie nadal dostępnych w aplikacji MuchBetter.

W MuchBetter stale staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostępność metod płatności, aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie widzisz opcji płatności, z której chciałbyś skorzystać w przyszłości, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej i przekaż nam swoją sugestię!
Post automatycznie złączony:

czyli czekać trzeba będzie na wysłanie nowej karty jeżeli swoją wyrobiłeś przed marcem 2023
Post automatycznie złączony:

czy ktoś oblatany w crypto może polecić jakiś portfel, żeby ewenualnie to wysłać do nich?
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
w zapytaniu o wysłanie pieniędzy na inną karte
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Wiele z wcześniej używanych metod płatności do doładowań i wypłat będzie nadal dostępnych w aplikacji MuchBetter.

W MuchBetter stale staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostępność metod płatności, aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Jeśli nie widzisz opcji płatności, z której chciałbyś skorzystać w przyszłości, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej i przekaż nam swoją sugestię!
Post automatycznie złączony:

czyli czekać trzeba będzie na wysłanie nowej karty jeżeli swoją wyrobiłeś przed marcem 2023
Post automatycznie złączony:

czy ktoś oblatany w crypto może polecić jakiś portfel, żeby ewenualnie to wysłać do nich?
Najlepiej będzie chyba wypłacić na konto Revolut i później wypłacić kasę z karty.
 
J 0

jsn888

Użytkownik
Jak będzie krypto w opcjach wyplaty to zlecam LTC do binance a tam konwersja z LTC na PLN i wyplata instaNt na konto ZEN a z zen wpłata wirtualna karta na revolut I wszystko w temacie.

Edit. Oczywiście najpierw trzeba sparować konto zen z binanca do wplat/wyplat
 
Ostatnia edycja:
J 0

jsn888

Użytkownik
Pewnie można ale napewno będzie to trwało dłużej i drożej. A co do przelewu bankowego na revolut to bym się wstrzymak narazie bo revolut ostatnio odwala i wstrzymuje niektóre przelewy i zwraca do nadawcy. Ja tak miałem u jednego bukmachera zagranicznego i wyczytałem gdzieś na forum że ktoś zlecił przelew z portfela jeton i revolut też mu tego nie przyjął i zwrócił do jeton. Więc jak nie będzie wypłat w krypto w MB to ja wale normalnie przelew na alior bank i nie będę juz kombinować bo 2500zl do wypłaty to nie ma mowy o przypale.
 
Ostatnia edycja:
J 0

jsn888

Użytkownik
Krypto chyba nie będzie bo znikła ta opcja w apce MB a rano jeszcze byla.

Edit. Crypto znowu się pojawiło nawet we wplatach więc jest nadzieja.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom