>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MuchBetter - opinie

M 0

MUSTER

Użytkownik
Witam całą społeczność jako nowy użytkownik. Dokładnie embapepe ma rację. Umowa była zawarta tylko i wyłącznie z Much Better i nigdzie nie było mowy, że jakakolwiek inna instytucja odpowiada za pieniądze na Moim koncie. Niestety mam tam ponad 3 tysiące zeta.
 
K 176

kulfon1234

Użytkownik
ja wyslalem maila (tego samego dnia) na wszystkie 3 maile podane w komunikacie przez muchbetter i dzisiaj dostalem cos takiego od banku litwy

Dear Sir/Madam,

The Bank of Lithuania has received your request regarding the actions of MuchBetter, operating under UAB MIR Lithuania. Please note that UAB MIR Lithuania is not a financial market participant licensed by the Bank of Lithuania. This company acted as an agent of an electronic money institution UAB “PAYRNET“, which was under supervision of the Bank of Lithuania.

Please be advised that on 22 June 2023, the Bank of Lithuania revoked the e-money license of UAB “PAYRNET“. This means that UAB “PAYRNET“ cannot provide any financial services. The clients who hold funds in the accounts of this institution must apply for their refund directly to UAB “PAYRNET“. For more details, please address: https://www.lb.lt/en/news/licence-o...ations-bankruptcy-proceedings-to-be-initiated. Therefore, if UAB “PAYRNET“ is your payment service provider, with whom you have concluded a payment service agreement (we advise to check your payment service agreement), please contact UAB “PAYRNET“ directly regarding the terms and procedure for settlement with you.

In the event of disagreements concerning the fact or scope of the provision of payment services, the amount to be refunded, etc., you have a right to apply to a court of general competence in accordance with the procedure laid down in legislation of the Republic of Lithuania in order to protect your rights and legal interests following the procedures set out in the Civil Procedure Code of the Republic of Lithuania.


Kind regards,

Bank of Lithuania

Žalgirio Str. 90, LT-09303 Vilnius
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

We are also developing a process for returning funds to end-users directly, and will provide a further update once this process has been implemented.

You may request further information by contacting [email protected].

Please note that we are endeavouring to respond to queries as quickly as we can. Due to the volume of queries being received, there may be some delay.
 
Otrzymane punkty reputacji: +471
K 176

kulfon1234

Użytkownik
jak kazdy ich mail brzmi pozytywnie tylko nie widac tych rezultatow, no nic wyslalem kolejnego malia
ctrl c ctrl v i zaraz kase bede mial haha
 
M 334

MatG

Użytkownik
Wyobraz sobie że cała Europa pisze o zwrot środków. Na pewno na te przelewy będzie trzeba trochę poczekać.
Wygląda to dobrze miejmy nadzieje że zwróca pieniądze
 
embapepe 5,1K

embapepe

Użytkownik
Xeson i po co głupoty piszesz, po co się wypowiadasz jak nie masz nic mądrego do napisania, przestań spamować,
e// do usunięcia
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Witam

Trochę się w tym pogubiłem , jest jakiś jeden konkretny adres email gdzie można napisać o zwrot kasy ? I czy ktoś coś już dostał ?
 
K 176

kulfon1234

Użytkownik
Kobra możesz podać więcej szczegółów, np kiedy dostałeś czy to na konto w polskim banku czy revolut itd ? ja podalem konto na revolut iban LT i jak narazie cisza
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
"Trzeba żyć nadzieją". Nadzieja moi drodzy to dziwka. Bardzo często się zdarza tzw. fałszywa nadzieja. Niezwykle wredna rzecz. Nikt tu nie każe pisać optymistycznego figo fago, więc ja wam napisałem coś gorzkiego jak piwo bez syropu glukozowego. Pozdrawiam głównie tych rozsądnych! Oszukali i raczej nie oddadzą. Tak obstawiam, ale oczywiście mogę się mylić. To żyjmy nadzieją...
 
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
"Trzeba żyć nadzieją". Nadzieja moi drodzy to dziwka. Bardzo często się zdarza tzw. fałszywa nadzieja. Niezwykle wredna rzecz. Nikt tu nie każe pisać optymistycznego figo fago, więc ja wam napisałem coś gorzkiego jak piwo bez syropu glukozowego. Pozdrawiam głównie tych rozsądnych! Oszukali i raczej nie oddadzą. Tak obstawiam, ale oczywiście mogę się mylić. To żyjmy nadzieją...
Nie oszukali bo sie nie zwineli z rynku z hajsem tylko ubila ich ta kontrola Banku Litwy bo jakis formalnosci nie dopilnowali. Jakby nie to dalej by pewnie dzialali. Kase maja zamrozona na kontach normalnie i teraz musza wyplacic ja ludziom zgodnie z wyrokiem sadu. Przynajmniej ja tak to rozumiem. Pewnie to tez troche potrwa.
 
Do góry Bottom