>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Monte Carlo 20-27.IV

Status
Zamknięty.
W 0

wawrinka

Użytkownik
Djokovic-A.Murray 1,35 ✅
Almagro-Andreev 1,52 ⛔
Davydenko-Kohlschreiber 1,32 ✅
Nalbandian-Robredo 1,50 ✅
Gasquet-Querrey 1,24 ⛔
Chyba łatwiej trafić wynik w kosza niż rezultat meczu z udziałem Almagro, niestety nie oglądałem meczu, ale wynika że był zacięty i Hiszpan nie wytrzymał presji. Obronił co prawda parę piłek meczowych, ale na niewiele się to zdało. Davydenko pokazał klasę wyciągając ze stanu 6:3 2:0 i serwisie Niemca, wygrywając całe spotkanie. Podejrzewam, że jeżeli mecz układałby się odwrotnie znów pojawiłyby się głosy o ustawieniu meczu przez Rosjanina, a kto wie może właśnie wynik układał się tak a nie inaczej, gdyż Rosjanin był pewien swego:jezora: Pokazał dobry tenis, niestety ciągle nie grzeszy skutecznością. Bardzo ciekawy mnie jego jutrzejszy pojedynek z rodakiem Andreevem. Querrey nie wiem o co chodzi. Gasquet 1. set gładko 6:2 a tu nagle 2 sety w łeb. Pojawiło się bardzo dużo zagrań w siatke i przy najprostszych piłkach po prostu nie mogłem uwierzyć jak mógł to zepsuć. Amerykanin czasami przebłyski miał ale głównie to serwis, bardzo dobre drop-shoty i mocny forehand. Ale jutro zagram ostatni mecz z jego udziałem gdyż na ostatnich 10 spotkań może 1,2 trafiłem z jego udziałem więc jutro gram na niego bo nie macie pojęcia jak chce żeby w końcu odpadł z tego turnieju. Co do meczu Nalbandiana jestem trochę rozczarowany postawą Robredo gdyż myślałem że trochę więcej ugra, ale z drugiej strony Argentyńczyk pokazał kawał dobrego tenisa.

Nadal-Ferrer 2:0 lub handi, zależy od ilości gemów

Dzisiaj wspaniałe spotkanie dwóch Hiszpanów- Nadala i Ferrero zakończyło się dość wysokim zwycięstwem Rafy. Niestety Juan był wstanie powalczyć tylko w 1. secie, gdzie pokazał że można wygrać z Rafą, gdyby nie duża liczba błędów kto wie jakby to spotkanie się zakończyło. Jest tylko 1 sposób na króla kortów ziemnych mianowicie gra na prawą rękę. Widać było że backhand nie należał do najlepszych- słaby i często niecelny lub stwarzający okazję do ataków wyrzucających z korty i okazji do atakowania bliżej siatki. Jeśli jednak Nadal miał okazję do użycia swojego forehandu to przeważnie kończyło się to zdobyciem punktu. Ferrer na clayu wygrał z Nadalem raz w 2004 roku, czyli baaardzo dawno temu. Ogólny H2H wynosi 4:3 dla Rafa, ostatnie 2 mecze wygrał Ferrer jednak było to na kortach twardych, a wiadomo Nadal na mączce i Nadal na hardzie to kompletnie inna bajka. Co do Ferrera dzisiaj ograł dość łatwo Tipsarevica, ale wie że raczej turniej się dla niego kończy, gdyż Rafa nie ma już praktycznie żadnego przeciwnika, który mógłby mu zagrozić w wygraniu tego turnieju. Handi raczej nie tykam bo pewnie będzie przesadzone jak to dzisiaj z Monfilsem, ale 2:0 powinno bezproblemowo pójść.

Federer- Nalbandian

Z tego co widziałem na innych internetowych zakładach kursy dosyć wyrównane, a szkoda bo miałem jednak nadzieję że będą się kierowali rankingiem i kurs na Davida będzie oscylował w okolicach 2,50. No ale jaki by nie był warto grać. Federer widać że ma problemu. Wielu mu wróżyło już dzisiaj porażkę z Monfilsem, ale jednak na wyrost, wiadomo Federer to Federer i nawet w kiepskiej formie potrafi wysoko zajść. Teraz trafia na Argentyńczyka, który widać że wraca do formy. Dzisiejszy mecz, w którym oddał tylko 1 gema Robredo naprawdę budzi podziw. Szwajcar niestety serwis słabszy nawet Monfils złamał Federera, który nie wygrywał do 0, ale przeważnie do 30 lub po przewadze. Jedyną nadzieją dla Rogera może być jakiś przebłysk chociaż trudno go szukać patrząc na formę. Liczne błędy jakie popełnia- auty i często uderza w siatkę nie będą do zniwelowania w meczu z Nalbandianem. Nie wiem jakie jest H2H słyszałem że 8:8, na stronie livescore.cc 8:6 dla Feda, ale jeśli ta 1. opcja jest prawdziwa na pewno nie wypuści takiej szansy by przechylić wygrane pojedynki na swoją korzyść że Szwajcarem i jako jeden z nielicznych (nie wiem czy nie jako jedyny) mieć przewagę wygranych meczów po swojej stronie z królem ostatnich kilku lat kortów na całym świecie. Nalbandian- znakomity serwis, mocny forehand, dobry backhand, zdarzają mu się błędy lecz nie popełnia ich aż tak często, znakomite drop- shoty, szybki, w miarę gra przy siatce. Bardzo ciekawa będzie kolejna runda, czyli mecz Djokovic- Nalbandian gdzie Argentyńczyk nie stoi na straconej pozycji i zapowiada się bardzo ciekawy mecz i kto wie może nawet będzie w stanie jeśli wygra powalczyć z Rafaelem o miano króla kortów w Monte Carlo, chociaż i tak mu w sumie nikt na razie nikt chyba mu nie zabierze gdyż triumfował w ostatnich 3 latach tutaj i nawet ewentualna porażka nie powinna odebrać mu tego miana. Mimo że kurs nie jest satysfakcjonujący myślę że ok. 2,80 będzie na 2:0 więc warto zagrać.

Davydenko- Andreev liczba gemów jeśli będzie powyżej 23,5 lub podobnie

Moim zdaniem zobaczymy tu 3-setowy pojedynek. Andreev widać po wynikach że wraca już do formy jaką prezentować wcześniej na clayu. Davydenko również imponował w niektórych momentach meczu z Bolellim i dzisiejszym z Kohlschreiberem. Jednak na tym etapie nikt nie będzie chciał odpuścić. Obaj Rosjanie preferują clay i będzie to tez taki mały sprawdzian kto ma zostać nr 1 tenisistów w Rosji, niestety Marat obecnie w tej rywalizacji nie ma szans ???? Andreev raczej opiera swą grę na sile i regularności z dobrym serwisem. W przypadku Koli raczej nie możemy mówić o regularności ale dysponuje dobrym forhandem, bardzo dobrym backhandem, często wyrzuca zawodników poza kort, ale jednak rzecz mi sie nie podoba, mianowicie gra kątowa. W meczu z Niemcem zamiast zagrywać w takich przypadkach na drugą stronę zagrywał akurat na ta gdzie stał Phillip i kończyło się to odbiorem i kontynuowaniem akcji. Dopiero w miarę upływu czasu poszedł do rozum do głowy i zaczął rozrzucać go po korcie co przynosiło efekty. No i niech trochę popracuje nad volleyem bo nie za bardzo mu to idzie, większość w siatkę. Jestem dobrej myśli i chciałbym aby Denko przeszedł do kolejnej rundy bo gdy nie popełnia głupich błędów prezentuje naprawdę bardzo dobry tenis i może zdecydowanie więcej napsuć krwi Nadalowi niż Andreev. Niestety takie mecze jak ten musi wygrywać aby odbudować swoją reputację i zarabiać pieniądze wygrywając a nie przegrywając. Nie jestem jednak na tyle przekonany aby zagrać na Kole a poza tym już dosyć się nadenerwowałem dzisiaj przez niego. Myślę że tym na większą liczbę gemów będzie prawidłowy, gdyż wchodzi nawet w dwóch setach, w których będą tie- breaki, a jak będą 3 to lekko.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
David Ferrer - Janko Tipsarevic - 2:0 @ 1.45✅
Rafa Nadal - Ferrero 2:0 @ 1.22✅
Almagro - Andreev 1 @ 1.43⛔
Jak już napisał Wawrinka, Almagro to człowiek, którego ciężko rozgryźć:| Potrafi grać wspaniale, ale jest nieregularny i zaskakujący:]
Roger Federer - David Nalbandian 1 @ 1.90
Ja dla odmiany cieszę się z tak wysokiego kursu na Feda. Już daaawno takiego nie widziałem ???? Król może i troszeczkę jest w słabszej dyspozycji, ale jednak....nie przegrywa. Jego słabsza dyspozycja jest nieosiągalna dla 99.9% tenisitów nawet w ich szczytowej formie. Jeśli uznaje za stosowne, że czas się trochę wysilić, spina się i spokojnie wygrywa. Do Monte Carlo jest jego partnerka życiowa, więc chyba, jak to chłop, będzie chciał się popisać przed wybranką swego serca ???? Owszem, Fat Dave gra kawał świetnego tenisa...ale powiedzmy sobie szczerze, czy Fed będzie grał 10 dropów w to samo miejsce jak Rochus? Nie, jego zasób odbić jest tak wielki, że zabawy nie będzie. I Nalbandian będzie zmuszony grać jeszcze lepiej, a czy stać go na to? Myślę że nie ???? Robredo dziś miał 3x więcej niewymuszonych błędów niż winnersów. Czy Fed jest w stanie mu dorównać pod tym względem?? ???? ( to pytanie retoryczne:p ) Z resztą Nalbi też nie odstawał pod względem niewymuszonych, 75 % punktów zdobytych przez Tommego to były jego unforced errors. Czyli tych błędów było tyle samo, co błędów Robredo. Nie świadczy to o Nalbie zbyt dobrze;]
W każdym razie ja taki kurs na Feda łykam bardzo chętnie nie zastanawiając się zbyt długo ????
Nie bedę się powtarzał z analizą po Wawrince, ale over gemowy w meczy Davydenko-Andreev wielce prawdopodobny.
 
R 0

richardson

Użytkownik
To co dzisiaj grał Andreev było naprawdę dobre, cholernie mocne uderzenia a do tego dobrze mierzone. Byłem pod wielkim wrażeniem gry Rosjanina, uważam że jutro wygra z Davydenką, który dzisiaj wygrał z Niemcem, aczkolwiek bardziej bym sie skłaniał że Niemiec ten mecz przegrał a nie Davydenko wygrał. Kurs 2,7 brać z pocałowaniem ręki:}
 
D 2

dybek61

Użytkownik
tenis
Kto wygra więcej gemów w meczu:Federer +2;Nalbandian -2.Wydawało by się że powinno być odwrotnie.Przecież Federer jest faworytem i jeszcze ma dodatkowy handi... w postaci dwóch gemów.Proszę o info.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Federer nie jest faworytem po ostatnich wynikach. U niektórych buków delikatne wskazanie jest na Nalbandiana, ze względu na to, że teoretycznie preferuje on clay bardziej niż Federer. Dla mnie 50/50. Nie stawiam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Roger Federer - David Nalbandian 1 @ 1.90✅
Igor Andreev - Nicolay Davydenko over 23.5 gema @ 1.80 ✅
Mecz świetny, szczególnie fenomenalny 1 set! Byłem pod wrażeniem i wciąż jestem! Fed był jednak lepszy, popełniał zdecydowanie mniej Unfoced Errorsów, to był klucz do zwycięstwa.
Zaraz zaczyna się mecz David Ferrer - Rafa Nadal. Bardzo fajny zakład to over 19.5 gema po 1.83. Jestem przekonany, że David postawi ciężkie warunki rodakowi i na pewno Rafa będzie miał sporo trudności z pokonaniem Ferrera. Obaj są w wyśmienitej formie, szykuje się kolejny niesamowity mecz.
 
P 0

protech

Użytkownik
Nadal jest nie do przebicia, nikt nie jest taki mocny na rzadnej nawierzchni jak on na mace, on sie tam czuje jak ryba w wodzie, to jest jego zywiol. Nawet taki wyjadacz clayowy jak Ferrer mu za bardzo nie zagrozil. Dawidenko bedzie kolejnym lupem Hiszpana, nie mozna miec zadnych watpliwosci.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Coś mało wygranych kuponików widze
Moja mała analiza meczów półfinałowych

Nadal-Davydenko 1,175-6,200 1000zł
Oczywiście należy zacząć od najważniejszego czyli kursu, przy prawdopodobieństwie 77% na Nadala i 23% na Davydenke, łatwo obliczyć że kurs na Nadala jest zaniżony co powoduje że należy grać na Davydenke nawet jeśli ten przegra ( co jest zresztą o wiele bardziej prawdopodobne niż to że wygra)
Nigdy jednak nie ma tak że ktoś wygra na 100%.
Sposób na Nadala jest prosty tylko nie każdy go potrafi zrealizować. Każdą zagraną piłkę powinno się grać na Backhand Rafy i po kilku uderzeniach pójść do siatki. Ten Elemenet gry Rafa ma bardzo przeciętny, natomiast każda zagrana piłka na Forhand Rafy to z góry przegrana pozycja na korcie i walka o przetrwanie wymiany. Jednak trudnością jest fakt iż Rafa forhand ma z drugiej strony niż inni zawodnicy bo jest leworęczny. Davydenko natomiast może być już podmęczony długimi pojedynkami ale jeśli konsekwetnie od początku będzie bił mocno po crosie z forhandu ma szanse pokonać Rafę.

Djokovic-Federer 1,909-2,000 1000zł
I znowu popatrzmy na kurs wg moich wyliczeń prawdopodobieństwo na wygraną Djokovica wynosi 61% na Federera 39%.
To powoduje że lepiej zagrać na Serba nawet jeśli ten przegra.
Federer pokazał świetny tenis w meczu z Nalbandianem, choć argentyńczyk grał jeszcze lepiej, jednak jego brzuch nie pozwolił wytrwać kondycyjnie do końca.
Federer jak się dobrze przyjrzeć pod koszulką stołu nie ma, niestety też troszkę brzuszka dostał.
Wg mnie Federer jest lepszy technicznie od serba jednak wczorajszy mecz Federer musiał grać na maksymalnych obrotach, a to może przełożyć się na brak świeżości. Oczywiście nie będę się bawił we wróżkę jak wielu na tym forum i nie powiem że Novak na 100% wygra ale ma na tyle duże szanse że po tym kursie warto na niego grać.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
wogole na davydenke daja handicap +5 przy kusie ok 2.10 i to chyba jest raczej prezentem do zagrania za wieksza staweczke, bo ich zeszloroczny pojedynek na clayu zakonczyl sie zwyciestwem nadala bodajze 2 gemami
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brawo Czechmar, 1 poprawny wpis na forum, jestes geniuszem. Jak widac terapia nawet u skrajnych pacjentow przynosi czasem skutki.

Nawet mam takie samo zdanie jesli chodzi o mecz Novaka Djokovica z Rogerem Federerem ale stawka mala na ten mecz. Nie zauwazylam aby mial Roger jakies problemy z waga, calkiem niezle sie porusza, gral w Estoril to akurat jest zupelnie niewazne. Ogolna forma po stroie Serba i to jest dla mnie podstawowy czynnik dla ktorego warto kilka grosyz postawic na Nole.

Djokovic 1.90
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Brawo Czechmar, 1 poprawny wpis na forum, jestes geniuszem. Jak widac terapia nawet u skrajnych pacjentow przynosi czasem skutki.
I tak mnie zaniedlugo zabanujesz wiec takie gadanie twoje jest mi obojetne.
Wiedz tyle ze kilka slow moge powiedziec o meczu ktory ogladalem na zywo w tv a i tak jesli kurs jest na faworyta za niski to gram na dwojke wiec wtedy analiza nie ma sensu i podaje suchy typ, ale ty i tak tego nie zrozumiesz.
Ja jestem pewien że matematyka się nie myli moje wyliczenia nie sa oparte na wrozkarstwie ale na wieloletniej obserwacji zdarzen kursów i ich wyników. Więc mi tu prosze nie zarzucac wrozenia z fusow bo tym akurat ty sie zajmujesz.

Chcę jeszcze dodać że aby opłacało się granie na dwójkę to trzeba grać w odpowiedniej firmie bo inaczej straty będą ogromne, Kurs to najważniejsza rzecz i cały sens obstawiania.
Posłuże się przykładem meczu Nadal-Davydenko i pokaże wam ciekawą rzecz z kursami.
STS: 1,035-3,60 (1,15-4,00* 10% podatku)
BWIN 1,10-5,80
Betgun 1,12-5,48
PINNACLE 1,175-6,200
BETFAIR 1,18-5,75 (1,19-6,00* 5% marży z wygranej netto)

I niech ktoś mi powie że gra w STSach i jest do przodu

Spójrzmy na drugi półfinał i kursy Djokovic-Federer
STS: 1,575-1,665 (1,75-1,85* 10% podatku)
BWIN 1,80-1,90
Betgun 1,78-1,95
PINNACLE 1,909-2,000
BETFAIR 1,88-2,01 (1,93-2,06* 5% marży z wygranej netto)
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Nadal-Ferrer 2:0 lub handi, zależy od ilości gemów ✅
Federer- Nalbandian ⛔
Davydenko- Andreev liczba gemów jeśli będzie powyżej 23,5 lub podobnie ✅
Nadal (-4,5 gema) - Davydenko 1,88

Mało brakowało a wczoraj Nadal nie pokryłby handi z Ferrerem. Kolejny gracz, który zagrał inteligentnie przez pewne momenty z Rafą. Widać było co można zrobić z Rafą (początek 2. seta i 4:0) jeśli gra się inteligentnie a nie siłowo. Metoda na Hiszpana jest prosta grać na jego backhand jednocześnie wyrzucając go poza kort i później rozrzucać go co było widać jakie przynosi efekty w postaci 4:0 dla Ferrera. Właśnie tylko trzeba się przestrzegać, żeby grać jak najwięcej można na prawą rękę Rafy a dla zawodników praworęcznych jest to pewne utrudnienie, aczkolwiek dla myślących wszystko możliwe, a myślę że jednak nie jest to mocną stroną Rosjanina:-D ogólnie jak cała jego głowa, bo wiadomo z psychiką też nie najlepiej. Wczoraj moim zdaniem powinien wypaść już z tego turnieju, ale niestety tutaj Andreev nie wytrzymał, dużo błędów, częsta gra w siatkę, słaby 1. serwis. Nadal nie powinien mieć problemu z znokautowaniem Davydenki gdyż widać że gra Rosjanina nie jest jeszcze na najwyższym poziomie- niestety nie mam dostępu do statystyk ale chyba wczoraj popełnił gdzieś ok. 60 niewymuszonych błędów, więc z taką grą niestety nie będzie w stanie powalczyć z Hiszpanem, który jedyne chwile słabości przeżywał wczoraj i myślę że to już jemu wystarczy i było widać że jeśli chce potrafi jeszcze lepiej grać co zmusza często przeciwników do popełniania błędów. H2H dla Rafy 2:1, ale ostatni mecz i to w tym roku, ale trzeba zaznaczyć że na hardzie w Miami wygrał Davydenko dość łatwo 6:4 6:2, ale Nadal na betonie, a na mączce to jest inna bajka. Pozostałe 2 mecze natomiast w tym 1 z nich na clayu Rafa wygrał 7-6(3) 6-7(8) 6-4 oraz 5-7 6-4 6-4, także były one zacięte, ale myślę że teraz nie da Koli najmniejszych szans. Widać że ma formę, łatwo łamie rywali, a to w przypadku Davydenki też nie powinno być sztuką, natomiast Nadal dał sie złapać chyba wczoraj 2 razy i nie jestem pewien, ale chyba raz w poprzednim meczu z Ferrero. Myślę że teraz będzie chciał się mimo wszystko zemścić za porażkę w Miami i rozbić Rosjanina, który trzeba przyznać już powinien wylecieć z turnieju i tylko przez słabą psychikę poprzedników jest tutaj jeszcze. Do gdy przy siatce co prawda obaj nie są wirtuozami ale myślę jednak że na ten moment przewaga jest po stronie Nadala, niestety 90% Nikolay ładuje w siatkę. No i nie było widać poprawy gry volleyem w przypadku Davydenki cały czas ładuje w siatkę i smecze też tam równie mu wychodzą. Myślę że atutem Rosjanina jest tylko ostatni ich wynik, bo nic innego nie widzę po stronie Koli, no chyba że backhand bo ten jest w jego wykonaniu lepszy od Rafy a tak wszystko pozostałe przemawia za Hiszpanem- serwis, forehand, który Nadal ma typowo na mączke, piłka leci mniej więcej z wysokością 1,90 m, który jest fikuśny w odbiorze i często po odbiciach ich piłki lądują na aucie, wymiany z głębi kortu po stronie również Rafy, gdyż popełnia o wiele mniej błędów, piłka zdecydowanie mocniejsza (jeśli uderza lewą ręką), bardziej wyrzucająca poza kort gdyż nabiera rotacji itd. Jednym słowem nie widzę Rosjanina w roli zwycięzcy chociażby seta, chyba że coś zaskoczy u niego, dostanie przebłysku formy (jak wczoraj u Federera), ale to musiałoby iść w parze ze złą grą Rafy, sorry ale 2 rzeczy z 2 zawodnikami w 1 meczu raczej się nie zdarzają. Niestety z uwagi na niski kurs na 1 i na 2:0 postanowiłem zagrać na gemy, gdyż kurs jest całkiem przyzwoity a wystarczą 2 przełamania Davydenki w meczu i żeby Nadal nie dał się przełamać i zakład pozytywnie rozliczony
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Djokovic- Federer będą 3. sety 1,80

Myślę że to jest najbardziej adekwatny typ do tego meczu. Federer miał odpaść już wczoraj ale tak jak napisał mógł go tylko uratować jakiś przebłysk formy i nastąpił on. Mniej wymuszonych błędów, przy swoim serwisie przeważnie do 0,15. Dziwi mnie jedna rzecz że Nalbandian wygrał pierwszego seta bo uważam że mimo wszystko na niego nie zasługiwał. Jeśli Federer zagra tak jak wczoraj z Argentyńczykiem powinien wygrać to spotkanie. Djokovic wczoraj planowo i bardzo się cieszę że tak wysoko wyrzucił z turnieju Querreya, który nie wiem jakim cudem doszedł tak daleko. Mecz na pewno będzie ciekawy choć jednak uważam że nawierzchnia sprzyja Rogerowi gdyż Djokovic bardziej lubi hard a nie jest jeszcze w pełni uniwersalnym zawodnikiem, takim jak Federer, który nie zależnie od nawierzchni potrafi sobie poradzić z pawie każdym przeciwnikiem. Tych zawodników niestety najmniej widziałem w akcji, ponieważ nie miałem okazji oglądać wczorajszego meczu Serba, ale z wyniku wnioskuje że to był jednostronny mecz, natomiast mecz Rogera zakończyłem na początku 2. seta. Nie wiem jak dalej się potoczyły losy, choć z wyniku widać że znów dominował dawny Federer. Podobno Nalbandian miał problemy z brzuchem, ale to w żadnym wypadku nie ujmuje wczorajszemu zwycięstwu i bardzo dobrej grze Rogera. Jeśli dzisiaj zagra taki mecz jak wczoraj powinien sobie poradzić z Djokovicem, choć ten również potrafi się wspiąć w tych najważniejszych meczach na wyżyny swoich umiejętności. H2H 5:2 dla Szwajcara, 6 meczy było rozgrywanych na hardzie, 1 na mączce gdzie wygrał Federer 2:1 a by to dwa lata temu właśnie tutaj w Monte Carlo. Na pewno obejrzymy bardzo dobry mecz, po cichu liczę na Djokovica, ale nie gram na niego gdyż nie wiadomo co zaprezentuje Federer, w każdym bądź razie żaden tanio skóry nie sprzeda i powinny być 3 sety. Po takim kursie tylko brać
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
szkoda, że postawiłem w Scandicu na Fedexa, bo tam krecz rozliczają jako zwrot i uratowali tym sposobem dupę tym, którzy dali na Djoko, a zabrali hajs Fedexom????
Podsumowując mecz Fedex odzyskał spokój, dzięki któremu wygrywał seryjnie mecze. Djoko coś tam niby chwilami szarpał, ale gdyby kontynuować dalej ten mecz sądze,że bez szans
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
smyku1910 twoja wypowiedz zupelnie nie odnosi sie do tego dzialu. Wawrinka, nie czaje jak mozna grac ze beda 3 sety w meczu, jesli wiadomo, ze jeden z zawodnikow jest kontuzjowany przed meczem. Hardcorowy typ
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Aduss wiadomo że Djokovic nie ma tych problemów od dzisiaj więc jakby bardzo utrudniało mu to grę nie wyszedłby na kort dzisiaj, nie pokonałby gładko Querreya wczoraj i paru innych zawodników chociażby w tym turnieju. No chyba że miałeś bardzo dobre informację o stanie zdrowia Djokovica, gdyż ja niestety takich nie posiadam, a skoro ty tak to mam nadzieję że będziesz się udzielał tu w dziale Tenis, bo z takimi informacjami naprawdę Twoje typy mogą być skuteczne ba nawet będą i nie powiem wtedy będę na pewno czerpał typy z Twoich postów. Po drugie łatwo komentować po meczu, jestem ciekaw jak ty typowałeś to spotkanie, chociaż pewnie jak zobaczyłeś nazwisko Federer grałeś na 1, chyba że przestraszyłeś się kursu. Po trzecie co ma oznaczać: &quot;nie czaje jak mozna grac ze beda 3 sety w meczu, jesli wiadomo, ze jeden z zawodnikow jest kontuzjowany przed meczem&quot;? Jeszcze raz nic nie było mi wiadomo na temat kontuzji Djokovica- jestem w ogóle ciekaw czy wiesz jaki problem jest u Djokovica, czy napisałem że Serb na problemu zdrowotne? Uzasadnienie mojego typu było podane poniżej. Powtarzam zapraszam tutaj do działu &quot;Tenis&quot; abyś mógł sie wykazać swoją wiedzą. Pozdrawiam
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Ja osobiście 2.8 na Fedexa biorę z pocałowaniem ręki. Djoko z plecami się zmaga już od dawna, więc dla niego to już chyba nie uraz a normalka. Aczkolwiek Fedex go kontrolował cały czas jak dziecko, miał 15-40 w 1 secie w którymś gemie i spokojnie wybronił się, cieszy mnie to, że wróciła radość z gry, koncentracja, pewność w ruchach i celność uderzeń. Cudowne, regularne wymiany, gdzie Roger rozbija przeciwnika po bokach, cóż Rafa lubi biegać, ale wiem też że Rafa lubi wywalać często w aut lub w siatkę, a jestem w stanie uwierzyć, że choć to nawierzchnia stricte pod Rafę, to jednak Roger jest w stanie go pokonać. Nadal wygrał dziś zdecydowanie z Denką, ale oglądając ten mecz to Denko jakoś niezbyt chciał go wygrać, chyba był zbyt zmęczony, za dużo startów ostatnio, jakiś drobny uraz, może w pełnej dyspozycji urwałby Nadalowi chociaż jednego seta. Rok temu było tu 6:4 6:4 dla Rafy, ostatnio Fedex przełamał hegemonię w pojedynkach z Nadalem na cegle w Hambrugu, w następnym pojedynku na cegle w Paryżu, Nadal męczył się z Fedexem, ale wygrał. Można zauważyć, że Fedex coraz lepiej gra na cegiełce, bo im bliższe dzisiejszego pojedynki na cegle obu, tym widać, że mecz jest zacięty, ktoś komuś urywał seta. Ostanio na cegle 3:1 da Rafy i 2:1 dla Rogera, a że ostatni mecz 2x 6:4 w Monaco, to śmiem twierdzić, że nie opłaca się brać 1.4 max 1.5 na Nadala i warto zainwestować w Fedexa po ok. 2.8, który jest na pewno w solidnej formie, jest tu jego dziewczyna, pieniążki się przydadzą, może skoczy do kasyna, zamieni sobie na żetonki i tak oto mile powspomina ten turniej. 2.8 Fedex, to moje zdanie.
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
Nadal-Federer
1 1,45 8/10
2:0 2,00 3/10
Nadal na cegle nie ma sobie rownych. W tym roku jeszcze nie przegral na cegle a w roku 2007 przedral jeden mecz wlasnie z Federerem. Nadal kocha clay, pojechal wczoraj Davidenko 6:3 6:2 a jeszcze niedawno przegral znim 4:6 2:6 na hardzie. Rafa kondycje ma wspaniala a na maczce jest to bardzo wazne przy dlugich wymianach. Hiszpan nigdy nie odpuszcza, moglismy to zauwazyc w meczu z Ferrerem w drugim secie bylo 5:4 40:00 dla Ferrera i to on serwowal i Rafa wygral tego seta 7:5 i to nie z byle kim ale z 5 rakieta swiata. Federer jest bardzo dobry na hardzie i trawie bo jego gra przy siatce jest wspaniala jednak nie jest to zbyt wazne na clayu. H2H Rogera I Rafy na clayu wynosi 6:1 dla Hiszpana. Stawiam na zdecydowane zwyciestwo Rafy, raczej w dwoch setach.
Bhupathi M./Knowles M. - Nadal R./Robredo T.
1 1,40 7/10
Bhupathi i Knowles to bardzo dobra para deblowa. w tym turnieju wszystkie mecze wygrane 2:0 z nie byle kim bo z Aspelin/Knowle czy Coetzee/Moodie. Nadal gra mecz deblowy odrazu po finale z Rogerem. Przez te 6 dni rozegral juz 8 meczy (4 w singlu i 4 w deblu). Pisalem w poprzedniej analizie ze Nadal ma wspaniala kondycje, ale grania dwoch meczy kolejno czyli 4-6 setow nie wytrzyma nawet Rafa. Hiszpanski debel jakos nigdy nie blyszczal i nie dochodzili zbyt daleko w turniejach. Mysle ze dla Bhupathi M./Knowles M nie bedzie to najciezszy mecz w turnieju i wygraja z nimi gladko.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Nadal-Federer 1,457-2,990 1000zł

No i doszliśmy do finału dzisiaj gram na Nadala nie będę się długo rozpisywał bo nie oglądałem półfinałów. wg mnie Rafa ma 80% szans a Federer 20% co powoduje że kurs na Nadal jest warty zagrania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom