>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Monte Carlo 20-27.IV

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1 runda kwalifikacji:

Gicquel - Hrbaty 64 60
Benneteau - Guez 62 61
N.Lapentti - Bjorkman 62 75
Montanes -Gabashvili 63 60
Bolelli - Schukin 62 36 61
Garcia-Lopez - Patience 75 64
Cipolla - Clement 36 63 60
Vliegen -Pashanski 76 75
I.Minar - Roger-Vasselin 61 20 krecz
Ramirez Hidalgo - Zverev 76 63
O.Rochus - F.Mayer 36 76 21 krecz
Del Potro - Karanusic 63 62
Recouderc - Ascione 64 46 62
Balleret - Golubev 62 36 62
 
ester 87

ester

Użytkownik
Marin Cilic - Nikolas Kiefer

Kurs na Chorwata w bwin 1.82, czyli Kiwi w roli faworyta. Trochę mi to nie pasuje, Niemiec całkowicie bez formy w tym sezonie, ostatnie tygodnie minimalnie lepiej, ale do dobrej dyspozycji wciąż daleko. Teraz przenosimy się na cegłę, która ulubioną nawierzchnią Kiefera nie jest. Po drugiej stronie siatki stanie wielkolud z Bałkanów Marin Cilic. Pisałem już o nim trochę przy okazji innych turniejów, nadal się upieram, że to znakomity talent, który może się w przyszłości znaleźć w ścisłej czołówce ATP. Nie widziałem go nigdy na cegle, ale wyobrażam sobie, że i na tej nawierzchni może grać nieźle. Potrafi grać z głębi kortu, cierpliwości też mu raczej nie brakuje. Wydaje mi się, że w tym meczu to on jest faworytem, Niemiec wciąż szuka formy, ale chyba jeszcze nie w Monte Carlo ją odnajdzie. A w takim wypadku Chorwat ma ogromne szanse na drugą rundę. Powodzenia Marin!
 
C 0

czajek

Użytkownik
Stepanek Radek : Soderling Robin

Bardzo ciekawie zapowiada sie ten mecz , zarówno Czech jak Szwed sa w bardzo wysokiej formie . Stepanek pokazał ostatnio klase w Deavis Cup ogrywajac A.Andreva . Podobnie musiał grac Soderling odrabiajac straty po Johansonie , który wszystko przegrywał . Nie wiem tylko jak ci zawodnicy graja na cegle . Metoda na Czecha sa długie wymiany . Co wy myslicie o tym meczu ??
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
W końcu zaczyna się przedsmak French Open, czyli turniej w Monte Carlo. Już dzisiaj znalazłem ciekawe propozycję
Soderling-Stepanek 1,58
Czech kiedyś jeszcze jakoś sobie radził na clayu, ale od zeszłego roku zaniedbał turnieje na kortach ziemnych i całkowicie się przerzucił na hard występując sporadycznie na clayu. W tym roku zagrał tylko jeden mecz w Pucharze Davisa pokonując ostatnio słabego, grającego bez ikry Rosjanina Andreeva. Soderling w tym roku 2 mecze na clayu z Acasuso, który jest bardzo dobry na kortach ziemnych- zwycięstwo 3:0, oddając mu zaledwie 5 gemów i następnie porażka po bardzo zaciętym meczu Z Nalbadianem, który wiadomo jak gra na clayu 3:2 i w 3 secie 9:7. H2H na korzyść Szweda 3:1, 1 mecz rozgrywany na clayu w 2006 roku wygrany przez Czecha. W tym roku spotkali się na hardzie w Memphis i wygrał Robin 7:6 6:3. Stepanek jest dość chimerycznym zawodnikiem i jeśli mu idzie jest wszystko ok, ale jeśli coś się nie kula zaraz rozmowy z sędziami dosyć wybuchowo eksploatowana wściekłość z kolei Soderling jest solidnym, spokojnym, mocno bijącym, regularnym Szwedem w którym upatruje jedynego możliwego zwycięzce tego spotkania
Acasuso-Kohlschreiber 1,69
Bardzo ciekawy mecz, który na pewno będzie zacięty i trudno upatrywać tutaj zwycięzce. Z jednej strony argentyńska szkoła tenisa, czyli wychowanek na kortach ziemnych, z licznymi sukcesami Jose Acasuso, z drugiej solidny niemiecki tenis, oparty na mocnym przebijaniu, dokładności Philipp Kohlschreiber. Niemiec całkiem nieźle radzi sobie również na clayu co pokazał w zeszłym roku w Monte Carlo dochodząc do ćwierćfinału, gdzie przegrał z Nadalem, a następnie wygrywając turniej w Monachium. Jednak ostatnio jednak nie rodzi sobie zbyt dobrze, ponieważ na 6 ostatnich meczy wygrał tylko z Xavierem Malisse w 3 setach, który jak wiadomo nie jest w optymalnej formie. Jak mogłoby zabraknąć w turnieju tak znakomitego na kortach ziemnych, argentyńskiego tenisisty jak Acasuso, który ostatnio nawet całkiem dobrze radzi sobie na hardzie. Myślę że Niemiec może powalczyć, ale nawet nie ma co myśleć aby awansować do kolejnej rundy i wyrzucić z turnieju faworyzowanego Jose.
 
E 0

eltoro1982

Użytkownik
jak to zwykle bywa u nas-co Polak to inne zdanie;)
w meczu soderling-stepanek faworytem moim jest &quot;piękny Radziu&quot;..

Primo:Radek chyba się już zebrał w sobie i poukładał sobie w sensie towarzyskim(czysta głowa i pełna koncentracja)

Duo-Zdecydowanie zawodnikiem ,który posiada większe predyspozycje do gry na clayu jest Czech(taktyka i warunki fizyyczne)
Robin ,wiadomo,serwis,serwis i jeszcze raz serwis( ze wszystkich &quot;drwali&quot; prezentuje dobry tenis)
powiecie &quot;statysyki&quot;..w tenisie mają duże znaczenie ale nistetty/stey bardzo szybko można je zmieniać..
podsumowując...ten mecz dla mnie nie do grania -przynajmniej po tych &quot;dziwnych&quot;kursach wystawionych przez buków..podejrzewam ,że sporo osób się nabierze na soderlinga i odejdzie od kasy z niczym...(kurs podpucha);)
osobiście postawił bym na Radzia..6/10
ale ja jutro widzę o wielę lepsze możliwości zarobku w stolicy europejskiego hazardu... ????
Ps.
Safin lubi tu trochę pograć;)

widzę to tak:
murray -w ryj od Lopeza-powód??każdy powód jest dobry aby dać pieniądze na tego akurat hiszpana(po takim kursie) z uroczym brytyjczykiem;)

dla nie lubiących ekscytacji i nerwów-Ljuba z gustawo po kursie 1,25

Moja pewka-J.P Mathieu-gra u siebie i zajebiście lubi ten turniej(nie opcji wyjazdu po pierwszej rundzie)


i rzecz prosta-Robredo -bo jest,był i będzie lepszy na tej nawierzchni od Tipsarewica..
o Maracie już wspominałem...
choć każdy wie kto to jest Safin ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po pierwsze edytuj posty

Po drugie nie cytuj calego aby napisac kilka slow

Po trzecie Mathieu to nie J.P.

Moim zdaniem Murray bez problemow upora sie z Lopezem, mimo, ze nawierzchnia nie jest jego ulubiona. Volandri - Mahut oraz Ferrero - Llodra to powinny byc latwe mecze chociaz Llodra grozny nawet na clayu. Mathieu faktycznie lubi tu grac i jest w formie.
 
E 0

eltoro1982

Użytkownik
hehe..pare chwil na forum i już mi się oberwało ????
ale spoko jestem pojętnym uczniem...
z mathieu pomyłka ewidentna..(późno trochę);)i naszego ŚP Pape fanem jestem

&quot;Po drugie nie cytuj calego aby napisac kilka slow&quot;-przykładzik jakiś?;)
co do volandriego to bym się tak nie spieszył..pewnie wygra ale po takim kursie się nie opłaci brać..
Llodra świetny poczatek sezonu-później piach..
pewnie jeszcze parę razy błyśnie jeszcze,ale czy teraz?
pozdrawiam Roxanne

Zacytowales cala moja wypowiedziec o Davydence zeby napisal kilku slow i prosisz o przykaldzik? Co Ty nie wiesz co piszesz? &lt;szok&gt; - rox
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Eltoro z modem się nie spieramy, bo mod ma zawsze rację. Jak się o tym przekonać najłatwiej? Większości znane jest zjawisko &quot;znikających postów&quot;:spokodfhgfh:

Po tej małej anegdotce:

Ljubicic: Kuerten Typ 1 2:0

Tak oto postawię jutro, Ljuba ma za mocny serwis, żeby Gustavo poradził sobie z tą armatą. Jeśli Ivan chce tu zajść ciut dalej niż wstępne rundy, to lepiej oszczędzać siły z takimi graczami. Łatwo, lekko, przyjemnie-na taki przebieg meczu liczę. Za duża różnica klas, Gustavo może powalczy, aż 4 gemy w jednych z setów to max będzie dla niego.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
widzę to tak:
murray -w ryj od Lopeza-powód??każdy powód jest dobry aby dać pieniądze na tego akurat hiszpana(po takim kursie) z uroczym brytyjczykiem;)

dla nie lubiących ekscytacji i nerwów-Ljuba z gustawo po kursie 1,25

Moja pewka-J.P Mathieu-gra u siebie i zajebiście lubi ten turniej(nie opcji wyjazdu po pierwszej rundzie)


i rzecz prosta-Robredo -bo jest,był i będzie lepszy na tej nawierzchni od Tipsarewica..
o Maracie już wspominałem...
choć każdy wie kto to jest Safin ????

Po co piszesz że Robredo jest na tej nawierzchni lepszy od Tipsarevia skoro oni nawet razem nie graja ?&gt;:|

Z tego co sie orientuję to Robredo gra z Wawrinką chyba że cos sie zmienilo ?

Zgadzam sie co do typu na Safina, myslę że powinnien sobie poradzic z Malisse ale to dopiero jutro ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Moja pewka-J.P Mathieu-gra u siebie i zajebiście lubi ten turniej(nie opcji wyjazdu po pierwszej rundzie)
Udowodnij mi jakoś, że Mathieu ten turniej lubi:| Bo staram się to gdziekolwiek znaleźć i nic. Rok temy pierwsza runda w jape z Vliegenem, dwa lata temu 2 runda w jape z Corią, 3 lata temu 1 runda w jape z Corią, 4 lata temu 1 runda w jape z Horną. Rzeczywiście, wielbi on ten turniej jak mało który:|
 
E 0

eltoro1982

Użytkownik
Z tego co sie orientuję to Robredo gra z Wawrinką chyba że cos sie zmienilo ?

racja ,racja..oczywiście chodziło mi o mecz robredo ze szwajcarem...
byłem wczoraj deko zakręcony i wkradła się omyłka.. ????
co nie zmienia faktu ,że robredo jutro wygra;)
i mathieu też:spokodfhgfh:

Rok temy pierwsza runda w jape z Vliegenem, dwa lata temu 2 runda w jape z Corią, 3 lata temu 1 runda w jape z Corią, 4 lata temu 1 runda w jape z Horną. Rzeczywiście, wielbi on ten turniej jak mało który:|

popatrz kim 2-3 lata temu był na cegle coria???
był prawie nie do pobicia więc porażki nie dziwią...
Mathieu to młody chłopak,który nie zawsze potrafi poradzić sobie z presją..
a napisałem ,że lubi ten turniej ponieważ bodajże rok temu sam tak powiedział..
monte carlo to specyficzny turniej,duży sprawdzian przed RG..gra na swoich kortach i mnie dzisiaj nie zawiedzie...
a statystyki mają to do siebie,że strasznie szybko się zmieniają

eltoro prosilam wczoraj edytuj wpisy a Ty dzis znow robisz to co robisz, potem bedzie jaka to rox zla, przestrzegaj norm inaczje wylecisz - rox
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Z meczów, które jeszcze się nie zaczęły polecam:
Stepanek - Soderling 1 2.15
Grali ze sobą aż cztery razy i jest 3-1 dla Szweda jednak to jedno spotkanie, które wygrał Stiopa było grane właśnie na cegle. Teraz też cegła i też wygra Czech.
Ktoś już pisał o Mathieu, że jest lepszy od Tipsarevica na tej nawierzchni, popieram zdecydowanie, kurs ok 1.4
Starace - Lapentti 1 1.5
Potito już raz go ograł w tym roku na clayu. Lapentti już nie te lata, żeby wygrywać z młodszym o 5 lat Włochem.
Acasuso - Kohlschreiber 1 1.7
Ten kurs wydaje mi sie być prezentem. Jose jak na Argentyńczyka przystało najbardziej lubi cegłę. Kohli to solidny zawodnik, właściwie nie wiadomo na której nawierzchni lepiej się czuje.
Kuerten - Ljubicic 1 4.0
Gustavo chyba chce wrócić w tym sezonie. Pokazał się już ale bez rewelacji. Teraz szansa na przebrnięcie pierwszej rundy jest spora, bo Ljuba na cegle nie jest wirtuozem. Warto lekko to zagrać.
Verdasco - Monfils 1 2.8
Tu mam straszny dylemat. Niby Fernando gra dobrze, jednak Monfils to jedna wielka zagadka. Nie wiadomo właściwie w jakiej jest formie. Chyba mimo wszystko lekko na Francuza w tym meczu, ale to najmniej pewny z moich typów.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
I.Andiejew - D.Tursunow(zakład na sety)
Typ:two:0 dla Andriejewa
Kurs:2
Buk:bah


Dziś na turnieju tenisowym Masters Monte Carlo odbędzie się pojedynek tenisowy między Andiejewem i Tursunowem . Obaj zawodnicy to Rosjanie ale preferujący różny styl gry na różnych nawierzchniach. Andiejew lubi grać na mączce glinianej i preferuje styl gry hiszpański -długie wymiany i gra kątowa na wymęczenie przeciwnika to jego domena. Tursunow jest zgoła innym zawodnikiem .Lubi korty twarde i grę szybką opartą na mocnym serwisie i szybkim kończeniu akcji . Grali ze sobą 5 krotnie i 3-2 prowadzi Andiejew .Jeden mecz grali na nawierzchni ziemnej (glina). Wygrał Andiejew 2:0. W roku 2007 Andiejew w tym turnieju doszedł do 1/8 finału , w której przegrał z Hiszpanem Ferrero 0:2. W 1/32 pokonał J.Acasuso 2:0 ,w 1/16 F.Gonzaleza !! 2:1 . Dymitr przegrał w 1 rundzie z Gastonem Gaudio 1:2 . Dziś Andriejew pokona Tursunowa 2:0 ,który wg.mnie nie będzie stawiał dużego oporu koledze z reprezentacji.

____________________________________________________________

Nie stawiaj żagli póki kotwica na dnie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Potito Starace - Nicolas Lapentti 2 @ 2.44
Potito forma niezła, zgodzę się. Ale jego ostatni mecz to krecz, nie wiem czy spowodowany słabą grą i brakiem chęci do dalszej gry, czy rzeczywistą kontuzją...w każdym razie jest to zastanawiające. Z drugiej strony doświadczony Ekwadorczyk. Nigdy nie grał jakoś rewelacyjnie w Monte Carlo...ale tym razem widzę szansę na przejście co najmniej 1 rundy. W cuglach przeszedł kwalifikacje, ogrywając Bjorkmana i Cippole. Ekwadorczyk jak to każdy południowo amerykański tenisista, lubi cegłę i myślę, że dziś to udowodni ogrywając Potito. Mozliwy również krecz Starace. Swoją drogą przypomniałem sobie o sprawie obstawiania meczów przez Włocha. Muszę dokładniej o tym poczytać, bo przecież miał być zawieszony za granie u buka;)
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
Prasa, owszem Potito kreczował z powodu kontuzji, ta kontuzja powoduje słabszy serwis i kłopoty z ruchliwością na korcie, ale nie mam pojęcia na jak długi okres odziałuje.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Czechmar pisałem do Ciebie na pw, nie odpisujesz, może więc napiszę tu to samo... czemu nie założysz tematu w dziale &quot;kupony ze statystykami&quot;? Przecież jeśli chcesz udowodnić, że twój &quot;system liczenia prawdopodobieństwa&quot; jest najlepszy w internecie i lepszy od wszystkich tego typu systemów oferowanych przez przeróżne strony internetowe to to chyba najlepszy sposób? Dobrze wiesz, że takie suche posty bez analiz, oraz wyśmiewanie ludzi za ich brak profesjonalizmu (vide pinnacle, vide naśmiewanie się ze złych analiz, jakbyś Ty się nie mylił) to szybka droga do kolejnego bana. No chyba, że tak naprawdę zależy Ci tylko na irytowaniu ludzi i z ich nerwowych reakcji czerpiesz perwersyjną przyjemność, ale czy aby na pewno warto na takie pierdoły tracić cenny czas?
Pomyśl proszę o tym co napisałem i spróbuj z tematem w &quot;kuponach&quot;.
Pzdr.
Ester

Post do usunięcia potem
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czechmar umiesz odczytać PW?? Oj chyba nie, więc piszę tutaj.
Czechmar jeśli nie zmienisz swojego postępowania to będzie ban.
To jest dział do dyskusji o typach tenisowych. Wymieniamy się swoimi przemyśleniami na temat każdego spotkania. Suche typy możesz sobie podawać w dziale kupony albo kupony ze statystykami. Załóż sobie tam temat i nie rób nam tutaj bałaganu.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Grosjean S. - Karlovic I. 1 1,45
▶ Karlovic specem od kotrow ziemnych napewno nie jest jesli serwis nie zacznie funkcjnowac to od razu zaczynaja sie klopoty a na Clay serwis owszem jest wazny ale napewno nie az tak jak na twardych nawierzchniach juz turniej w Estrolil pokazal obraz gry Ivana ktory przegral z kim z Portugalczykiem Machadao ???? Ivo skreczowal ale nie ulega watpliowsci ze na Clay sobie w tym roku zbyt dlugo nie pogra w przeciwienstwie do Grosjena ktory lubi grac w Monte Carlo bardzo dobrze mu sie tu gra na twardych kortach grac nie potrafi ale na Clay czuje sie swietnie dlatego nie widze innej mozliwosci niz zwyciestwo Sebastiana
Andreev I. - Tursunov D 1 1,4
▶ Jakos nie widze Dimitria na Claya zawodnik ten bardziej preferuje gra na kortach twardych mony serwis i szybkie zdobycie punktu w przeciwienstwie do Andreeva ktory bardzo dobrze na kortach ziemnych lubi dlugie wymiany i gre kontowa czego Tursunov nie potrafi zbyt dobrze w Valencji sie nie popisal przegrywajac dosc niepodziewanie z Korolevem dlatego w Monte Carlo napewno postara sie zajsc dalej,bilans pojedynkow rowniez zdecydowanie za Igorem na piec rozegranych pojedynkow wygral cztery i mysle ze dzis dospisze do stanu konta piate zwyciestwo
Gicquel M. - Nieminen J. 1 1,7
▶ Napewno po takim kursie warto zaryzykowac na Gicquela ktory kwalifikacje przebrnal bez problemu w pierwszej rundzie rozbil Hrbatego 64,60 w drugiej natomiast z kwitkiem odprawil Del Porto wygrywajac 64,64 jego dzisiejszy rywal Fin Jarko Nieminem jest ostatnio bez formy w Estrolil przegral z Grenmayerem i to w sposob bardzo zdecydowany rowniez w poprzednich turniejach Jarko odpadal bardzo szybko i mysle ze jutro bedzie podobnie
Safin M. - Malisse X 1 1,57
▶ Mialem juz nie grac nie ruska po tym co pokazal w Valencji w pojedynku z Hassem ale jednak dzis na niego zagram Malisse nie ma ogrania na kortach ziemnych o ile sie nie myle w tym roku jeszcze na nich nie gral w przeciwienstwie do Safina ktory w Valencji wyeliminowal jednego z faworytow gospodarzy Juana Ferrero o drugiej rundzie juz lepiej nie pisac gdyby Safin mial mocniejsza psychike to pewnie by wygral ale co odwlecze to nie uciecze i mysle ze w Monte Carlo wreszczie pokaze dobry serwis btyle tylko z glowa bylo wszystko dobrze
Murray A. - Volandri F 1 1,6
▶ Troche obserwowalem gre Murraya w dzisiejszym pojedynku z Lopezem serwis Andiego funkcjonowal bardzo dobrze,gra przy siatce niemial bezbledna rowniez gra z glebi kortu bardzo dobra po ostatnich gorszych wystepach mysle ze stac go napewno na cos wiecej niz druga runda Volandri natomiast w pierwszej rundzie nie mial wymagajacego rywala bardzo szybko odprawil Mahuta ale to napewno nie jest zaskoczeniem kazdy wie co Mahut prezentuje na Clayu,spotkanie dla Murraya latwe napewno nie bedzie ale uwazam ze stac go na zwyciestwo tym bardziej ze rywal az tak bardzo nie jest wymagajacy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom