>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Mnie zrazili do siebie tym, ze mimo ze konto mialem zweryfikowane, to po pewnym czasie chcac wyplacic od nich tysiac zlotych na konto zostalem poinformowany, ze to niemozliwe i musze zweryfikowac konto. Spieszylo mi sie wiec przerzucilem ten tysiac do Expektu zeby stamtad bezposrednio wyplacic na konto (to bylo ze trzy lata temu i wtedy byla jeszcze taka mozliwosc w Expekcie, ze mimo ze wplacilem do nich poprzez MB to moglem wyplacic potem bezposrednio na konto). No ale musialem obrocic ten depozyt conajmniej jeden raz po minimalnym kursie przed dokonaniem wyplaty. Pamietam ze postawilem na mecz Barcelony z kims tam, ze bedzie over 0,5 gola po kursie 1,01 lub 1,02 :razz: No ale zabezpieczylem sie stawiajac za 100zl takze wariant przeciwny, czyli ze nie bedzie gola w tymmeczu. Tak czy siak obrot wykonalem, ale jednak 100zl w plecy bylo. Od tamtej pory ani razu juz nie skorzystalem z MB i nie zamierzam. Wyplacalem po weryfikacji dziesiatki razy kase bez problemu, a nagle bach i dowiadujesz sie czlowieku ze czeka cie nastepna weryfikacja i kasa zamrozona. Mnie takie sytuacje zrazaja i niewazne czy dotyczy to bukmachera czy portfela internetowego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luqash 38

luqash

Użytkownik
Witam. Sam chciałem zweryfikować sobie adres u Skrilla, więc poprosiłem o wysłanie do mnie listu z tym kodem. Zleciłem to 20-tego czerwca, a dziś 4-tego lipca... Czy to w ogóle dojdzie? Jeśli nie, to jak poprosić o ponowne wysłanie listu?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie wysyła tego Twój sąsiad ????
List nie jest wysyłany z Polski, a znając tempo poczty jeszcze chwile sobie poczekasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
Mam problem, chciałem założyć konto na MB ale zapomniałem ze zakładałem tam konto juz kilka lat temu ale nic go nie używałem. Nie używam już starego maila, hasła nie pamietam... Co robic? Mimo to zarejestrowac się i nie bedzie problemów z weryfikacja konta i pozniejszymi wypłatami?


&quot;Dane osobiste przez Państwa wprowadzone odpowiadają danym już wprowadzonych do konta ###########@wp.pl.
Jeżeli założyli Państwo to konto prosimy o zalogowanie się. Wtedy będą mogli Państwo dodać adres email, który próbowali Państwo zarejestrować, w dziale Moje Konto &gt; Profil.

Jeżeli zapomnieli Państwo hasła dostępu prosimy kliknąć tutaj aby je odzyskać.

Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzania i zablokowania konta każdego użytkownika w przypadkach gdy on/ona posiada więcej niż jedno konto rejestrowane w swoim imieniu i nazwisku. Jeżeli życzą sobie Państwo kontynuować rejestrację prosimy o zaakceptowanie poniższego oświadczenia:

Przyjmuję wyżej wymienione uwagi i zaświadczam że nie posiadam innego konta Skrill (Moneybookers).&quot;
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Nie wysyła tego Twój sąsiad ????
List nie jest wysyłany z Polski, a znając tempo poczty jeszcze chwile sobie poczekasz.
To dlaczego piszą na stonie coś takiego &quot;Jeśli nadal nie otrzymałeś listu weryfikacyjnego, prosimy o cierpliwość, ponieważ dotarcie listu może zająć 2-5 dni roboczych&quot;. Skoro wiedzą, że list idzie miesiąc to czemu wprowadzać ludzi w błąd. Ja wysłałem prośbę 28czerwca i dziś 15lipca nadal listu brak mimo że ponoć &quot;Twój list weryfikacyjny został wysłany na adres zarejestrowany na Twoim koncie w dniu 28/06/2012&quot;

Myślisz, że to Nasza poczta taka opieszała ? Nie sądzę.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Ja również w ostatnich tygodniach weryfikowałem swoje konto na MB poprzez wysłanie listu z kodem na mój adres i czekałem dokładnie 17 dni :?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
U mnie weryfikacja bankowa przebiegła szybciutko, poniżej 50PLN przelane, teraz mogę już większe kwoty wypłacać. Adres nie zweryfikowany, ale czy tak bardzo jest potrzebny do zweryfikowania?
 
jozefek 4

jozefek

Użytkownik
mam pytanie ma ktos jakis numer na polska infolinie do nich albo cos??
skonczyl mi sie limit na koncie moneybookers dla wyplat i jak naciskam wyplac to mi caly czas daje komunikat ze limity skonczone...
robilem przelew z weryfikacja na konto i mam ten kod 6 cyfrowy ale nie moge go nigdzie wpisac bo caly czas ten durny komunikat wyskakuje ze limit wypalt skonczony blablabla
 
K 0

krinton80

Użytkownik
Przy wypłacie ... Pierwszej i niestety nie tylko ... Adres miałem już zweryfikowany / konto też zweryfikowane 4 lata temu i znowu muszę weryfikowac przy kolejnej wypłacie / chodzi o mniej niż 500 zł / a to moja wypłata już chyba setna / wydaje mi się że chodzi o kolejne 7 zł OPŁATY i o przetrzymywanie pieniędzy / marne 400 PLN ale jak przetrzymamy 1000 klientów to już jest 400 000 PLN na koncie tydzień / lub miesiąc/ dłużej /
 
D 0

dyzio94

Użytkownik
Witam przelalem z moneybookers na konto bankowe 50 zł i dostałem w opisie kod veryfikacyjny , gdzie mam go wpisac na stronie ? wszysko obszukalem i nie niemoge znalesc.. poszukalem w google i mowili ze moje konto-&gt; podsumowanie-&gt; statuskonta i potem tam gdzie jest weryfikacja adresu to wpisac ten kod ale wyskakuje ze trzeba 6 cyfrowy kod a ja mam 5cyfer i jedna literka
 
L 0

luxuswlexusie

Użytkownik
Witam, dziś zamrożono mi konto w MB, chcą ode mnie skanu dowodu oraz skanu papierowego rachunku za gaz, prąd. Ale ja nie mam rachunków, żadnych na swoje nazwisko nie dostaję. Co mogę im wysłać? Mam konto bankowe w mbanku. Moge wysłać zrzut ekranu z MBANKU, czyli tam gdzie są moje dane osobowe?
 
Do góry Bottom