>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam!
Zleciłem wypłatę z MB na MBank 40zł aby zweryfikować konto bankowe. Miał tam być numer weryfikacyjny. A na rachunku konta mam tylko takie coś. Może mi ktoś pomóc i wytłumaczyć gdzie jest ten numer weryfikacyjny, bo bez niego nie moge zlecić kolejnej wypłaty z MB.
Data operacji 14-01-2008
Data księgowania 14-01-2008
Numer operacji 2
Rodzaj operacji PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
Tytuł operacji TRN ID 61384879
Rachunek odbiorcy ************
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy ********
Adres odbiorcy (ulica) **********
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
Rachunek nadawcy 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Nazwa/imię i nazwisko nadawcy MONEYBOOKERS LIMITED C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE,
Adres nadawcy (ulica) 203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT, UK
Kod pocztowy, miejscowość nadawcy
Kwota operacji 40,00 PLN
Saldo po operacji 40,00 PLN
Chyba o ten numer chodzi ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Ja mam pewien problem: Nie wybierałem jeszcze pieniędzy z MB i teraz właśnie chciałbym to zrobić, ale nie wiem jak dokładnie.
mam na koncie X zł i biorę wypłać pieniądze i chcę na konto bankowe to zabierają aż 6,50 zł !!??!! Jest jakaś możliwość żeby przelać te pieniążki na konto bankowe bez żadnych dodatkowych opłat ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Co do pierwszego pytania, to niestety ale MB pobiera w/w opłatę w wysokości ~6,50. Aby uniknąc opłaty możesz kasę przelac do jakiegoś bukmachera, a następnie stamtąd wypłacic kasę na konto bankowe.
Co do drugiego pytania, to mi szedł przelew 2 dni. W poniedziałek wieczorem zleciłem wypłatę, w środę rano miałem kasę na koncie ;) dodam że konto mam w mBanku.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
OK dzięki a powiedz mi jeszcze jedno...
wpłacę tą kasę na konto np. do Bet-at-home i stamtąd od razu na konto bankowe tak ?
i nic wtedy nie stracę...? na pewno bezpieczne tj. ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Najlepiej jednak zagrac jakieś spotkanie pewne po małym kursie, aby bukmacher nie posądził Cię o &quot;pranie pieniędzy&quot;. Z tego co wiem to najlepiej wpłacic do Unibetu. Spokojnie później wypłacisz na konto a kasa będzie po 2 dniach ;)
Wypłata na konto jest bezpieczna. Nic nie stracisz (jedynie może zapłacisz opłatę za przelew)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Możesz do bet-at-home. Tak jak mówię, jest to bezpieczne, tyle że lepiej zagrac jednak jakiś kupon aby nie posądzili Cię o w/w pranie i konta nie zablokowali ;). Jedyne koszty jakie możesz ponieśc (a wcale nie musisz) to tylko opłata za przelew. Chyba że taka opcja jest bezpłatna. :]
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
a jeśli bym poniósł taki koszt to ile zabiorą za ten przelew ?
Myślę że będzie to koszt podobny do takiego, jaki byś zapłacił za przelew z MB. Aczkolwiek, nie jest powiedziane że będziesz płacic za zlecenie przelewu z BAH ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
OoOo dzięki za taką informacje bo już miałem się nie fatygować z przelewaniem na BAH i na konto. Miałem już normalnie z MB wypłacać ;]
dzięki dzięki.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co się dzieje z MB? Nie mogę się zalogować od wczoraj... Strona startowa działa normalnie.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Nie wiem ja takiego problemu nie mam. Przed chwilą się logowałem i wszystko normalnie działa jak trzeba.
 
P 0

plywaknr10

Użytkownik
pomocy
przez przypadek przy wpłacie z Kredyt Banku do moneybookers wpisałem nie mój numer ID i pieniądze otrzymał ktoś inny, jak je mogę odzyskac???
 
P 0

plywaknr10

Użytkownik
ale mają napisane w regulaminie że zabrania się wpłat osób trzecich???napisałem do nich emaila zobaczymy co odpiszą
albo miejmy nadzieję ze taki numer Id nie istnieje, bo wpisałem początkowe liczby 630......, a ja mam 420
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Prawdopodobnie ich nie otrzyma , bo niebedzie wiedział ze na nie czeka i z supportem nie popisze.Plywak i co ci odpisali , moim zdaniem w 90% te pieniadze beda dalej w twoim posiadaniu.
 
P 0

plywaknr10

Użytkownik
fcbialas muszę powiedziec że pani z moneybookers skontaktowała się ze mną(jakaś Michalina) i powiedziała że podałem błędny numer Id i co mają z tym zrobic, kazałem przelac pieniądze na moje konto, więc sprawa się wyjaśniła, a tak byłbym w plecy, ale ogólnie polecam transakcje przez moneybookers
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
założyłem konto na MB ale nic tam jeszcze nie wpłacałem. MOgę wpłacić np 50 zł na expect a potem z expect na MB i z MB na np bet365 zeby dostać bonus??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom