>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moja kadra na Euro2012

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tak jak w temacie, podajemy swoją kadrę na Euro.
Zacznę: Szczęsny, Boruc, Tytoń - Piszczek, Rzeźniczak, Wasilewski, Głowacki, Żewłakow, Jodłowiec, Wawrzyniak, Dudka - Matuszczyk, Murawski, Borysiuk, Wilk - Peszko, Obraniak, Jeleń, Mierzejewski, Małecki, Błaszczykowski - Lewandowski, Brożek, ?, ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
O 5

olex13

Użytkownik
Szczęsny,Piszczek,Perquis,Dudka,Boenisch,Blaszczykowski,Polański,Mierzejewski (Murawski),Obraniak,Lewandowski,Jeleń.Żadnych Jodłowców,Wilków,Głowackich,wiecznych talentów Brożków czy starych i przemądrzałych Żewłakowów...Na ławce mogą siedzieć,ale z dala od pierwszej jedenastki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Szczęsny
Piszczek - Głowacki - Dudka - Wawrzyniak
Błaszczykowski - Matuszczyk - Murawski - Obraniak
Lewandowski
Frankowski
Skoro mają grac najlepsi to dlaczego nie ma grac na EURO aktualnty król strzelców polskiej ligi, a w maju 2012 pewnie wicekról? tak, wiem że Franek w CF powiedział że się nie widzi w kadrze zawodników na turniej, ale tak jak mówię: najlepsi to najlepsi. Ewentualnie za Frankowskiego Jeleń i wtedy się zamienia pozycjami z Lewym. Nie chcę widziec w kadrze na EURO wynalazków typu: Arboleda czy Polanski. Obraniaka wstawiam. ponieważ on już rozegrał kilkanaście meczów w reprezentacji i jak dla mnie on nie chce tak jak Polanski grac tylko po to żeby wystąpic na EURO i się wypromowac.
Również zapraszam do dyskusji, bo zapewne będzie to ciekawy temat na forum ????
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Bramkarze : Szczęsny , Boruc , Tytoń,
Obrońcy : Piszczek , Wawrzyniak , Dudka , Głowacki, Wasilewski , Sadlok , Jodłowiec , (ewentualnie Pirques)
Pomocnicy : Obraniak , Matuszczyk , Murawski , Błaszczykowski, Peszko , Mierzejewski , Grosicki , Pekalski , Możdżeń,
Napastnicy : Lewandowski, Frankowski:grin: , brakuje nam napastników bo nikogo tu nie widzę,
może jeleń jeśli znajdzie klub i Sobiech jeśli będzie grał w Hannoverze

TO jest skład Polski na Euro 2012:grin:

Może zacznę od Bramkarzy wybrałem tych trzech bo są najlepsi moim zdaniem . Szczęsny to pewniaczek do kadry , Tytoń jeśli nie będzie grzał ławy w PSV to też się przyda a Boruc , pewnie go nie będzie ale powinien być minimum na rezerwie.
Obrońcy tu jest już mniejszy wybór niż u bramkarzy ale tacy zawodnicy jak Wawrzyniak , Dudka , Wasilewski czy Piszczek to moi 100% pewniaczki na kadre.
Co do pomocników tu wydaje mi się że mamy większy wybór . Dla mnie wszyscy wypisani to pewniaki no może oprócz Możdżenia bo to jeszcze młody chłopak i ma czas , ale w takim wieku trzeba już zaczynać gre w kadrze a Możdżeń ma świetnych rywali na jego pozycje w Lechu a mimo to Bakero stawia na niego. Ale Smuda ma to w du.... Lepiej powoływać takich zas...... niemców Polańskich niż młodziutkiego w świetnej formie polaka , dla mnie jest to chore. Polański zapytany przez dzienikarzy czy jest niemieckim piłkarzem o polskim pochodzeniu odpowiada że jest niemieckim piłkarzem a Smuda takiego powołuje i robi z Polski Polskę międzynarodową. Ja jestem zwolennikiem dawania paszportu dobrym piłkarzom ale przede wszystkim takim by nie wstydzili się Polski. Polański nie jest ani dobry ani nie jest choć troche Polakiem . Natomiast rewelacja ligi szweckiej Penkalski czeka na powołanie do reprezentacji polski ale smuda ma to w du.... Byłem zwolennikiem Smudy ale teraz zupełnie to się zmieniło. Wogóle nie potrafi przyznać się do błedu,. Oczywiście on nie brał udziału w korupci z zespołem zagłębia on składał się na &quot;bankiet&quot; . A z zawieszeniem Piszczka uczciwego chłopaka to jest chore. A co do Lata to
lepsza zima w Czerwcu niż lato w PZPenie.
No i jeszcze napastnicy . Ja tu nie widzę nikogo oprucz Lewandowskiego i Franka , Brożek w ostatnim meczu to dno.

Mamy dobrych piłkarzy ale nie mamy ani trenera ani PZPenu:-|

 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bardzo dobry temat, adqs dzięki, że poruszyłeś. Moja kadra na pewno będzie zupełnie inna, niż Smudy, bo kilku zawodników on już nigdy nie powoła.
Bramkarze: Boruc, Szczęsny, Fabiański.
Obrońcy: Piszczek, Rzeźniczak, Wojtkowiak, Głowacki, Żewłakow, Boenisch, Wawrzyniak, Sadlok.
Pomocnicy: Kuba, Mierzejewski, Peszko, Murawski, Majewski, Matuszczyk, Obraniak, Grosicki, Możdżeń, Małecki.
Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Jeleń, Sobiech.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Bramkarze: Boruc, Szczęsny, Fabiański.
Obrońcy: Piszczek,Wasilewski,Wawzyniak,Boenisch,Jodłowiec ,Żewłakow,Głowacki,Rzezniczak
Pomocnicy:Obraniak,Mierzejewski,Błaszczykowski,Peszko,Borysiuk,Matuszczyk,Dudka,Murawski
Napastnicy:Lewandowski,Grosicki,Frankowski,Jeleń
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Bardzo dobry temat, adqs dzięki, że poruszyłeś. Moja kadra na pewno będzie zupełnie inna, niż Smudy, bo kilku zawodników on już nigdy nie powoła.
Bramkarze: Boruc, Szczęsny, Fabiański.
Obrońcy: Piszczek, Rzeźniczak, Wojtkowiak, Głowacki, Żewłakow, Boenisch, Wawrzyniak, Sadlok.
Pomocnicy: Kuba, Mierzejewski, Peszko, Murawski, Majewski, Matuszczyk, Obraniak, Grosicki, Możdżeń, Małecki.
Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Jeleń, Sobiech.
Majewski ?
kiedy on ostatnio zagrał w Nottingham ?
gdzie Dudka ?
btw
Fabiański out
Tytoń in
za jakiś czas przedstawię listę nominowanych.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Jak dla mnie:
Bramkarze: Sczęsny, Boruc, Tytoń
Obrońcy: Piszczek, Boenisch, Wawrzyniak, Wojtkowiak, Rzeźniczak, Wasilewski, Dudka, Perquis
Pomocnicy: Błaszczykowski, Obraniak, Ojgen Polanski ???? , Mierzejewski, Peszko, Borysiuk, Grosicki, Murawski, Matuszczyk
Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Jeleń
Wyjściowa 11 (ustawienie 1-4-2-3-1)
Bramkarz: Szczęsny
Obrońcy: Piszczek, Perquis, Dudka, Boenisch
Defensywni Pomocnicy: Ojgen Polański ???? , Matuszczyk
Ofensywni Pomocnicy: Błaszczykowski, Obraniak, Peszko
Napastnik: Lewandowski
Ale sądze, że to jeszcze za wczasu na takie spekulacje, kto wie kogo jeszcze będzie chciał spolonizować Smuda. Może nawet przekona go do siebie Arboleda kto wie?
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dam tylko swoją 11.
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Żewłakow, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Dudka, Matuszczyk, Mierzejewski,- Lewandowski - Jeleń
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Boruc - Piszczek, Głowacki, Żewłakow, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Dudka, Mierzejewski, Małecki - Lewandowski, Jeleń
nie ogladałem żadnego meczu kadry od wielu dobrych miechów wiec mozliwie, ze się myle
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Skład typerski, biorąc pod uwage różne czynniki, a nie że &quot;gdybym był
selekcjonerem&quot;.

Szczęsny

Piszczek - Głowacki - Perquis - Boenisch

Matuszczyk - Polanski

Błaszczykowski - Mierzejewski - Obraniak

Lewandowski​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Perquis, Boenisch - Błaszczykowski, Sobolewski, Mierzejewski, Małecki, Obraniak - Lewandowski
Sobolewskiego pewnie nie będzie , no chyba że da się namówić , ale jak nic z tego to za Sobola- Murawski albo Dudka i zadne Niemce czy Hiszpany nam nie straszne ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Szczęsny

Piszczek- Głowacki- Perquis- Boenisch

Błaszczykowski-Matuszczyk-Dudka-Małecki-Obraniak

Lewandowski

Fajnie jakby kazdy pisal uzasadnienie.

Dla mnie Piszczek i Boenisch to najlepsi nasi boczni. Bramkarzy klasowych mamy przynajmniej trzech , jeszcze Boruc , który jak wiadomo raczej w kadrze nie wystapi za Smudy. Najgorzej jest ze srodkowa obrona, nigdy bym w tej formacji nie postawil na Dudke jest zbytnio nie pewny. Za to jako defensywnego jak najbardziej dla porównania wiecej i szybciej biega od OJGENA potrafi zagrac prostopadle podanie. Oczywiście na tej pozycji najlepszy by był SOBOL ale on do kadry nie wróci , wiec podałem kadre , która może sie znaleźć choć z Małeckim też bedzie trudno.
Lewandowski wiadomo jest narazie poza konkurencja, Brożek grywa w kratke , Jeleń szuka klubu .
 
S 0

smietana208

Użytkownik
Szczęsny-Piszczek-Żewłakow - Dudka - Wawrzyniak-Polański-Murawski-Małecki-Kuba-Mierzejewski-Lewandowski
Rezerwa: Boruc, Tytoń, Głowacki, Wojtkowiak, Sadlok, Baszczyński Matuszczyk, Możdżeń , Peszko, Obraniak, Grosicki, Jeleń, Brożek,
Podkreśliłem zawodników, którzy zapewne u Franka juz nie zagrają, Blisko kadry na pewno jest będący ostatnio w dobrej formie Hubert Wołąkiewicz czy Ariel Borysiuk. Osobiście podoba mi sie ligowa gra Sebastiana Madery i Czarka Wilka. Jednak najbardziej żal mi Radka Sobolewskiego, który z kadry zrezygnował, podobnie jak Tomek Frankowski.
 
S 0

staryzenek20

Użytkownik
widzę , że Teddy się nie zna na żartach a szkoda , chociaż w sumie w tym nic dziwnego nie ma , Polacy są prawie najmniej śmiejącym się narodem w Unii. A tak na serio to żeby Polska ugrała chociaż jeden punkt to kadra powinna wyglądać tak:

Artur Boruc - Sebastian Boenisch , Michał Żewłakow , Bartosz Bosacki , Łukasz Piszczek - Adrian Mierzejewski , Ludovic Obraniak , Eugen Polanski , Sławomir Peszko , Jakub Błaszczykowski - Robert Lewandowski

rezerwa też nie powinna byc pusta myśle że paru łebków można tam zabrać:

Wojciech Szczęsny , Przemysław Tytoń - Jakub Wawrzyniak , Damian Perquis , Grzegorz Wojtkowiak , Arkadiusz Głowacki - Kamil Grosicki , Patryk Małecki , Paweł Brożek , Maciej Rybus , Adam Matuszczyk
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mój skład na EURO:
Szczęsny
Piszczek - Głowacki - Dudka - Boenisch
Błaszczykowski - Murawski - Mierzejewski - Obraniak
Brożek - Lewandowski​
 
Do góry Bottom