>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moja kadra na Euro2012

M 0

maciek9242

Użytkownik
Artur Boruc - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Sebastian Madera, Mariusz Magiera - Kamil Grosicki, Rafał Murawski, Przemysław Kaźmierczak, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski - Ireneusz Jeleń.
Mam pytanie co widzicie w Ludo Obraniaku?
Na rezerwie może sie przydać ????
 
D 0

drewnopulos

Użytkownik
Bramkarz: Szczęsny
Obrona: Piszczek, Baszczyński, Głowacki, Dudka
Pomoc: Błaszczykowski, Mierzejewski, Murawski, Peszko
Atak: Lewandowski, Wolski
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Boruc - Piszczek Wasilewski Sznaucer Dudka - Błaszczykowski Borysiuk Matuszczyk Mierzejewski - Lewandowski Grosicki
Ławka: Szczęsny Kieszek - Głowacki Wawrzyniak Augustyn Żewłakow - Majewski Peszko Małecki Mila - Jeleń Brożek
Z mojej strony ZDECYDOWANE NIE dla wszelakich Polanskich, Perquisów i tym podobnym wynalazkom. Boruc i Szczęsny moim zdaniem bramkarze równorzędni, jednak postawiłbym na Boruca ze względu na doświadczenie. Trójka z BVB chyba nie wymaga tłumaczeń. Środek obrony nieustępliwy i waleczny Wasyl, który gra w dobrym zespole w dość silnej lidze, obok niego niedoceniany i konsekwentnie pomijany przez kolejnych selekcjonerów Sznaucer grający od dobrych kilku lat w greckiej ekstraklasie i pucharach europejskich. Na lewej stronie defensywy Dudka, bo poprostu nie ma komu ta grać. Lewa pomoc to samo, Mierzejewski nic nadzwyczajnego nie pokazuje ale lepszy on niż Peszko... Na środku Borys, który według mnie już teraz powinien grać w 1 składzie, a po pół roku w Bundeslidze (jeśli będzie grać) powinien być pewniakiem do pierwszej 11. Drugi środkowy to Matuszczyk, który miejmy nadzieje po odejściu na wypożyczenie będzie w końcu mógł liczyć na regularne występy. Z przodu oprócz Lewego dałbym Kamila, który solidnie i co ważne regularnie grywa w Turcji. Co do ławki jeśli u brożka będzie nadal postępował taki regres, a Świerczok będzie prezentował poziom zbliżony do tego jaki prezentował w Bundeslidze postawiłbym na tego drugiego ;)
 
D 2

daz5

Użytkownik
Szczęsny
Piszczek--Głowacki--Jodłowiec--Boenisch
Błaszczykowski--Obraniak--Murawski-Polański--Peszko
Lewandowski​
 
T 68

twm

Użytkownik
Boruc, Od prawej: Piszczek,Perquis,Dudka,Wasyl,Blaszczykowski,Peszko,Matuszczyk,Borysiuk,Wolski,Lewandowski
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Boruc - Piszczek, Wasilewski, Żewłakow, Wawrzyniak - Borysiuk, Dudka - Błaszczykowski, Peszko, Grosicki - Lewandowski
 
D 120

dankas

Użytkownik
Kadra tylko i wyłącznie mojego autorstwa - bez zwracania uwagi na decyzję Dyzmy.
Bramkarze -
Boruc, Szczęsny, Tytoń
Obrońcy - Celeban, Głowacki, Piszczek, Sadlok, Wasilewski, Wawrzyniak, Żewłakow
Pomocnicy - Błaszczykowski, Borysiuk, Grosicki, Kaźmierczak, Małecki, Matuszczyk, Mierzejewski, Murawski, Obraniak, Peszko
Napastnicy - Brożek, Lewandowski, Sobiech
Podstawowy skład (w systemie 4-2-3-1): Boruc - Sadlok, Żewłakow, Celeban, Piszczek - Kaźmierczak, Borysiuk - Grosicki, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowski
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Kadra tylko i wyłącznie mojego autorstwa - bez zwracania uwagi na decyzję Dyzmy.

Bramkarze -
Boruc, Szczęsny, Tytoń
Obrońcy - Celeban, Głowacki, Piszczek, Sadlok, Wasilewski, Wawrzyniak, Żewłakow
Pomocnicy - Błaszczykowski, Borysiuk, Grosicki, Kaźmierczak, Małecki, Matuszczyk, Mierzejewski, Murawski, Obraniak, Peszko
Napastnicy - Brożek, Lewandowski, Sobiech

Podstawowy skład (w systemie 4-2-3-1): Boruc - Sadlok, Żewłakow, Celeban, Piszczek - Kaźmierczak, Borysiuk - Grosicki, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowski
Skład b. dobry. Tylko Sadlok jakoś mi się nie widzi. I za Boruca Szczęsny i jazda ????
 
youngmoula 0

youngmoula

Użytkownik
Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Wawrzyniak, Piszczek -Matuszczyk, Borysiuk - Grosicki, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowski
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bramkarze: Szczęsny, Boruc, Kuszczak.
Obrońcy: Wasilewski, Piszczek, Celeban, Sadlok, Żewłakow, Wawrzyniak, Glik.
Pomocnicy: Błaszczykowski, Obraniak, Mila, Murawski, Borysiuk, Grosicki, Mierzejewski, Peszko, Polanski, Dudka/Kaźmierczak.
Napad: Lewandowski, Sobiech, Wolski.
Tak by mi się widziała ta kadra.
 
K 0

kspogonl

Użytkownik
Boruc/Szczęsny
Piszczek Wasyl Żewłakow Dudka
Murawski Bandrowski
Błaszczykowski Obraniak Grosicki
Lewandowski
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Bramkarze: Boruc, Szczęsny, Fabiański.
Obrońcy: Piszczek,Wasilewski,Wawzyniak,Boenisch,Jodłowiec ,Żewłakow,Głowacki,Rzezniczak
Pomocnicy:Obraniak,Mierzejewski,Błaszczykowski,Peszko,Borysiuk,Matuszczyk,Dudka,Murawski
Napastnicy:Lewandowski,Grosicki,Frankowski,Jeleń
Wracając do przeszłości 13/23 chociaż dziś w kadrze Boenisza i Matuszczyka bym nie chciał...
 
Do góry Bottom