>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

macio106 158,1K

macio106

Znawca - MMA
Nikt nie spodziewał się tak szybkiego zakończenia polsko-polskiej walki pomiędzy Marcinem Tyburą a Damianem Grabowskim. „Tybur” w niecałe dwie minuty poddał „Polish Pitbulla”!
Po krótkiej wymianie w stójce, Grabowski zadał mocny sierp, którym nie trafił rywala, jednak automatycznie po nim przeszedł do klinczu. Tam szybko dogodną pozycję zdobył Tybura, który po chwili sprowadził walkę do parteru. Tam zapiął duszenie północ-południe, którym po kilkunastu sekundach poddał Damiana Grabowskiego!
Dla Tybury to jedenaste zwycięstwo w karierze. Marcin nie poniósł jeszcze ani jednej porażki, a dzięki wygranej z Grabowskim został mistrze M-1 Global w wadze ciężkiej.
Jestem strasznie zawiedziony że Damian przegrał bo tak naprawdę co dalej? Do UFC na pewno nie? Dalej M-1 wątpię? Może KSW? ew. FEN (Wypowiedź Pawła Jóźwiaka w programie Puncher) lub jak kiedyś było w planie PLMMA? Warto też wspomnieć że Tybura dzięki temu zwycięstwu jest zablokowany i może walczyć tylko w M-1.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Tybura jest zablokowany, ale wątpię by to jemu przeszkadzało, bo teraz będzie tam miał lepszą wypłatę niż miałby gdzie indziej. Ruscy dobrze tam płacą
 
macio106 158,1K

macio106

Znawca - MMA
W sobotę 15 listopada podczas gali Cage Warriors 74 w Copper Box Arena w Londynie Agnieszka Niedźwiedź (7-0) dostanie życiową szansę. Jedna z najlepszych polskich zawodniczek MMA zmierzy się z Pannie Kianzad (6-0) ze Szwecji, a stawką będzie pas brytyjskiej organizacji w wadze koguciej kobiet!
Walka odbędzie się na dystansie pięciu rund.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Kuma musi dać radę! Jedna z najszybciej rozwijających się Polskich zawodniczek, młoda ambitna i głodna wygranej ;) myślę że dobrym krokiem była zmiana klubu na GB Łódź, będzie mieć dobrych sparing partnerów, a Marcin Rogowski zapewne dobrze zadba o kolejną gwiazdkę w klubie
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik

Jak przegrać wygraną walkę... To właśnie przegięcie o którym pisałem w innym wątku o przerywaniu walk, chociaż tu Damian nawet nie miał szans przerwać wcześniej.
Jak ktoś nie chce całości oglądać to od 11:00.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Jak to nie miał szans? Gdyby nie stał jak kołek oparty o klatkę, to zaoszczędziłby Czechowi chociaż tego g&amp;p.
Z tym, że stał trochę za daleko to zgoda, ale zobacz, że ruszył do przerwania już w momencie gdy szło kopnięcie, co nie zmienia faktu, że Bieńkowski zachował się jak zwierzę... i nikt mnie nie przekona, że to adrenalina, bo bijąc g&amp;p widział, że gość &quot;spłynął&quot;.
A przy okazji, któryś buk wystawił już kursy na Fight Night 51 ? Poza main eventem ? Mam nadzieję, że Hallmann będzie duży underdogiem, bo Brazylijczyk jest do pokonania.
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
To prawda, ale sędzia powinien trzymać odpowiedni dystans do zawodników, by móc odpowiednio reagować i dbać o ich zdrowie. Nieprofesjonalne zachowanie. Co do Bieńkowskiego to również nie widzę wytłumaczenia, MMA to sport, nie napierdalanka bez zasad.
Nie widziałem, aczkolwiek stawiam, że Piotrek będzie dogiem. ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Witam, czy ktos gral Oliveire w b365 ?
czekac na zwrot czy pisac do nich na czat ?
juz kilka dni po odwolaniu walki a zaklad nadal w grze
P.S - spytalbym sie o to w dntb - ale ktos zamknal ;)
Pozdrawiam
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam, czy ktos gral Oliveire w b365 ?
czekac na zwrot czy pisac do nich na czat ?
juz kilka dni po odwolaniu walki a zaklad nadal w grze

P.S - spytalbym sie o to w dntb - ale ktos zamknal ;)

Pozdrawiam
Napisz bo na pewno przysługuje Ci zwrot
 
macio106 158,1K

macio106

Znawca - MMA
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może się nie znam ale jeżeli Materla od początku nie będzie próbował sprowadzać do parteru to nie wróżę mu długiej walki. Z Silvą długo walczył w stójce mimo że dużo obrywał a gdy walka była w parterze to miał dużą przewagę. Cipek musi realizować plan bo trylogia z Silvą obnażyła jego braki, a Manhoef to jednak wyższa półka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przypadkiem teraz wpadłem na C+ Sport i widze, że leci retransmisja Bellatora. Na żywo tez puszczają te gale ? Ktoś coś wie ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Strasznie szkoda Piotrka. Pytanie co teraz? Jak zawieszenie wpływa na jego karierę? Teraz nie może występować w ogóle, nie może w UFC czy nie może tylko w Brazylii?
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Hallmann ma podpisany wyłącznościowy kontrakt z UFC jak kazdy zawodnik. Musi odbebnic te 9 miesięcy zawieszenia bez startow.
Straci bonus 50 k $
Wogóle to dziwna sprawa . Koksują się wszyscy albo prawie wszyscy w UFC.
Hallmann nie jest żołtodziobem, czyli powinien wiedziec i miec sztab, który mu wszystko wyliczy, żeby nie wpadł. A wpadł w Brazylii, gdzie w przeciwieństwie do USA te kontrole sa duzo mniej &quot;restrykcyjne&quot;.
Może zmiana gymu z Mighty Bulls w Polsce na amerykanski miała na to wpływ?
 
Do góry Bottom