>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
wstyd ,wstyd . Jakby miał honor to zwróciłby przynajmniej honorarium za walkę
Po obejrzeniu tej &quot;walki&quot; też mi się nasuwały takie myśli, ale po obejrzeniu tego zdjęcia: https://www.facebook.com/PIOTRBONUSWITCZAK/photos/a.656040814448331.1073741827.656037571115322/718198744899204/?type=1
trzeba jednak przyznać, że gość był kontuzjowany i to poważnie. z czymś takim nie da sie robic nic poza lekkim chodzeniem. Nie chce go bronić, bo tak szczerze to nawet nie wiem dokładnie co to jest za typ ten cały bonus, ale kostka spuchnięta w uj :razz:
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Po obejrzeniu tej &quot;walki&quot; też mi się nasuwały takie myśli, ale po obejrzeniu tego zdjęcia: https://www.facebook.com/PIOTRBONUSWITCZAK/photos/a.656040814448331.1073741827.656037571115322/718198744899204/?type=1

trzeba jednak przyznać, że gość był kontuzjowany i to poważnie. z czymś takim nie da sie robic nic poza lekkim chodzeniem. Nie chce go bronić, bo tak szczerze to nawet nie wiem dokładnie co to jest za typ ten cały bonus, ale kostka spuchnięta w uj :razz:
Gość nawet gardy nie umie trzymać...
 
P 19

paciu34

Użytkownik
Ale ja nie mówię, że on ma jakąkolwiek technikę czy coś. Widać tylko, że kontuzje miał.
Ale kontuzję odniósł podczas walki , a po drugie myślę że adrenalina powinna go dostatecznie znieczulic . Nie raz po galach UFC sie czyta że zawodnicy walczą z pękniętą kością dłoni czy też ostatnio u Travisa pęknięte zebro(mogę sie mylić co do zawodnika , niech ktoś mnie poprawi w razie pomyłki) . Ogólnie jestem przeciw takim walką bo zrobi kilka razy z siebie idiote na youtube i walczy w walce wieczoru a umiejętności posiada nawet i gorsze ode mnie (i pewnie nie jeden z nas -forumowiczow dał by mu radę )a prawdziwi zawodnicy zasuwaja po min 6 razy w tygodniu na treningach i nie wypływają na szerokie wody
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ale kontuzję odniósł podczas walki , a po drugie myślę że adrenalina powinna go dostatecznie znieczulic . Nie raz po galach UFC sie czyta że zawodnicy walczą z pękniętą kością dłoni czy też ostatnio u Travisa pęknięte zebro(mogę sie mylić co do zawodnika , niech ktoś mnie poprawi w razie pomyłki) . Ogólnie jestem przeciw takim walką bo zrobi kilka razy z siebie idiote na youtube i walczy w walce wieczoru a umiejętności posiada nawet i gorsze ode mnie (i pewnie nie jeden z nas -forumowiczow dał by mu radę )a prawdziwi zawodnicy zasuwaja po min 6 razy w tygodniu na treningach i nie wypływają na szerokie wody
Kontuzję odniósł bodaj na 4 dni przed walką.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Poddał się ????

Po przemyśleniach i ilości hejterów po tej walce, zdecydowałem że nigdy więcej nie wystąpię w zawodowych ringu.Wypromowałem tą galę i cieszę się że tyle osób przyszło oglądać znakomitych Polskich zawodników MMA,K-1 oraz Boksu.Również więcej filmików na swój kanał youtube nie będę wrzucał.Odchodzę w cień i staję się dawnym Piotrem.Także dziękuję że udało mi się zarobić w ciągu roku 70tysięcy złotych na tym że stałem się popularny.Nigdy więcej walk,daję sobie też spokój z hip hopem.Zakładam fundację charytatywną i będę zbierał pieniądze dla biednych.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Ale kontuzję odniósł podczas walki , a po drugie myślę że adrenalina powinna go dostatecznie znieczulic . Nie raz po galach UFC sie czyta że zawodnicy walczą z pękniętą kością dłoni czy też ostatnio u Travisa pęknięte zebro(mogę sie mylić co do zawodnika , niech ktoś mnie poprawi w razie pomyłki) . Ogólnie jestem przeciw takim walką bo zrobi kilka razy z siebie idiote na youtube i walczy w walce wieczoru a umiejętności posiada nawet i gorsze ode mnie (i pewnie nie jeden z nas -forumowiczow dał by mu radę )a prawdziwi zawodnicy zasuwaja po min 6 razy w tygodniu na treningach i nie wypływają na szerokie wody
Ale co ty porownujesz glupka z Polski, ktory nie ma zielonego pojecia o walce, jest chory psychicznie, bo nie widze innego wytlumaczenia na jego zachowanie, do zawodnikow UFC? Do jest zwykly glupek, ktory wpakowal sie w walke MMA, ma szczescie, ze nie zaliczyl jakiegos KO. Zarobil swoje i tyle go bedzie widac ???? Nie wiem dlaczego w ogole jest dyskusja o nim w temacie o MMA ????
@edit
Oczywiscie nie ma zloscilowsci w moim poscie do Ciebie, chodzi mi tylko o to, ze Bonus zawodnikiem MMA nigdy nie byl, nie jest i prawdopodobnie nie bedzie, a bez odpowiedniego nastawienia w glowie nikt nie bedzie walczyl z mocna kontuzja ????
 
P 19

paciu34

Użytkownik
Ale co ty porownujesz glupka z Polski, ktory nie ma zielonego pojecia o walce, jest chory psychicznie, bo nie widze innego wytlumaczenia na jego zachowanie, do zawodnikow UFC? Do jest zwykly glupek, ktory wpakowal sie w walke MMA, ma szczescie, ze nie zaliczyl jakiegos KO. Zarobil swoje i tyle go bedzie widac ???? Nie wiem dlaczego w ogole jest dyskusja o nim w temacie o MMA ????
Porównanie pierwsze lepsze jakie przyszło mi do glowy,nie porownalem umiejętności tych zawodników (bonus nim nie jest) tylko aspekt fizjologiczny , a z reszta Twojej wypowiedzi sie zgadzam ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Travis Browne miał tylko złamany nos, na szczęście do złamania ręki czy żeber nie doszło.
Mówcie co chcecie, ale w takich małych galach freak fighty jednak się sprawdzają. Kto by w ogóle wiedział że taka gala jak Night of Champions miała miejsce? Trochę w Poznaniu by rozplakatowali i tyle. A tak to cała Polska o tym wie i tutaj dla Bonusa pozytyw że cały czas podkreślał że on jest tam tylko po to aby przyciągnąć swoją osobą widownię, wypromować galę. I zadanie wykonał, teraz może odejść. Jak już ktoś miałby się wstydzić to ludzie, że chcieli oglądać takie błazenady. Ale jednak freak fighty się sprawdzają (ale tylko raz = KSW Pudzian Najman, teraz to, wcześniej MMA Attack i Koksu).
 
E 285

embotron

Użytkownik
Oczywiscie, ze sie sprawdzaja u nas w Polsce. Nikt tego nie zaprzeczyl. Nie wiem dlaczego, czy to choroba, czy poprostu robienie z siebie debila, ale Bonus to czlowiek nienormalny, zaden z niego zawodnik, ale tak jak mowisz, publike przyciagnal, chociaz jezeli mialbym zaplacic za ogladanie tej gali w internecie tylko dla Bonusa to nawet 10 PLN bym nie przelal. Co do freakfightow w MMA w Polsce to sprawdzaja sie wysmienicie. Ile osob ogladalo KSW przed Pudzianem? Szczerze mowiac ja nie ogladalem wielu gal przed Pudzianem, nie interesowalo mnie, ani nadal zbytnio nie interesuje polskie MMA, a od tamtej pory regularnie ogladam KSW, chociaz uwazam sie za wielkiego fana MMA i od dawna ogladam gale MMA, ale tak jak mowie polskie gale zaczalem ogladac wlasnie po tym freak fighcie. Napewno olbrzymia ilosc ludzi zaczela w ogole ogladac MMA przez te freakowe walki, z jednej strony to super, bo wiadomo, ze przez to promuja sport, ale z drugiej strony promuja sport przez glupote, zabawe i smiech, a nie przez pokazywanie konkretnych umiejetnosci. Czy takie freak fighty pomagaja czy tez pokazuja ludziom MMA jako sport dla glupkow tego nie wiem, dla mnie mogloby ich zupelnie nie byc, bo jest tyle MMA do ogladania, nawet samego UFC, ze nie ma co narzekac, ale ktos moze miec inne zdanie ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja może opowiem jak to było w moim przypadku bo na pewno nie tylko ja jeden podążyłem tą drogą:
U mnie też zaczęło się od walki Pudzianowski - Najman. Spodobało mi się do tego stopnia że oglądałem potem każde KSW (w międzyczasie też MMA Attack czy ostatnio PROMMAC). Ale było mi mało, bo skoro spodobało mi się polskie MMA to dlaczego miałoby mi się nie spodobać amerykańskie - najlepsze na świecie - UFC? Miałem to szczęście że zakumplowałem się na studiach z chłopakiem który UFC oglądał od roku i to i owo mi wyjaśnił. Obejrzałem kilka gal (pamiętam że moją pierwszą była ostatnia gala Velasquez vs JDS) a potem już regularnie z małymi przerwami każdą galę. Więc można powiedzieć że zacząłem od freak fightu dwóch dziwaków a skończyłem na UFC ????
 
bene 240

bene

Użytkownik
BELLATOR 120
Jackson VS Lawal

Można pokusić się o typ na Lawala. Lawal przegrał w swoim comebacku po kontuzji tylko z Newtonem. Raz przez swoje zbytnie cwaniactwo, drugi raz przez bliską decyzję. Myślę że w tej walce Lawal ma świadomość że im dłużej walka będzie trwała w stójce tym większe szanse że przegra. Dlatego obstawiam, że użyje swojego wrestlingu i przeleży przez trzy rundy na Jacksonie.
typ: Lawal via Decision
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Palelei w swoim stylu -&gt; ściągnie na glebę i ubije. Kondycji mu na to starczy. Ale faktycznie kurs może być na tyle niski, że nie będzie się go opłacało grać.
 
Do góry Bottom