>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
UFC nie pozwala swoim zawodniką walczyć nigdzie inidziej, nie ma szans. KSW stracila jedna ze swoich najwiekszych gwiazd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Maciek Kawulski mówił wprost że UFC traktują jak rywala i nie będą im grzecznie oddawać wypromowanych zawodników, więc podejrzewam że Janek podpadnie tą decyzją Kawulowi i Lewemu. Ale pieprzyć to, niech szybko zdrowieje i spróbuje się w elicie
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Janek nikomu nie podbanie. Miał w kontakcie opcje ze jak UFC sie zgłasza to jest zwolniony z kontraktu On z UFC negocjowal od miesiacy i kazdy o tym wiedział, mówił w wywiadach itp. Nie wiem czemu tak pozno został zawodnikiem UFC, no ale pewni jego kontakt w porównaniu z innymi Polakami w UFC jest naprawde konkretny o chodziło o kase ???? Nikt z KSW juz raczej nie przejdzie do UFC, moze Bedorf, ale to zobaczymy ????
No i gala w Polsce ma byc w Maju a nie wrzesien/pazdziernik jak bylo ustalon. A KSW swoja gale ma tez w Maju, wiec robi sie ciekawie i KSW mowilo, ze idzie na wojne z UFC ???? Dla nas fanów mma super, oj bedzie sie działo ????
Ciekawa jaka walka wieczoru bd na UFC w Polsce ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekawe tez jak organizacyjnie wypadnie UFC. Jaka oprawa itd. Dobrze zrobił, ze poszedł do UFC. W końcu sprawdzi się z najlepszymi.
Trochę szkoda co poniektórych z MMA Attack. Choćby Drwala czy Grabowskiego. Grabowski to wiem, że walczy na europejskich galach, ale tu w Polsce u nas jakoś o nim cicho. To samo z Drwalem...A swoją drogą gdzieś mi mignęła informacja, że gala w Spodku została wybrana najlepsza galą wśród głosowania kibiców. Na jakieś stronce mma to widziałem.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jezeli chodzi o Janka to zadnych dymów nie bedzie od dawna janek i mamed maja wolna reke w podpisaniu umowy z ufc , trzeba pamietac ze wałsciciele KSW sa tez ich menedzerami o dostana pieniadze za kazda walke w UFC
jezeli janek poszedł do ufc to znaczy ze dostał bardzo dobra kase
co do ufc w Polsce to dla naszego rynku wazniejsze jest ksw i polskie gale co nam daje gala ufc raz na pare lat ? oni przyjezdaja sprzedac produkt nic wiecej dla rozwoju tego sportyu ( od strony zawodników ) najwiecej daja nasze gale a w szczególnosci to co robi PLMMa i Almma
ufc moze jedynie zwiekszyc ilosc ludzi któzy sie dowiedxa o sporcie i moze ilosc ogladajacych
 
young-107430 57

young-107430

Użytkownik
jezeli chodzi o Janka to zadnych dymów nie bedzie od dawna janek i mamed maja wolna reke w podpisaniu umowy z ufc , trzeba pamietac ze wałsciciele KSW sa tez ich menedzerami o dostana pieniadze za kazda walke w UFC
Tutaj się troszkę mylisz,bo menagerami Janka nie są ;) (MMA-Promotion)

No i gala w Polsce ma byc w Maju a nie wrzesien/pazdziernik jak bylo ustalon. A KSW swoja gale ma tez w Maju, wiec robi sie ciekawie i KSW mowilo, ze idzie na wojne z UFC ???? Dla nas fanów mma super, oj bedzie sie działo ????
Ciekawa jaka walka wieczoru bd na UFC w Polsce ????
To tylko chwilowe pogłoski i gala powinna odbyć się na przełomie września/października

PS. Po obejrzeniu tego wywiadu można było się domyślić,że Janek będzie w UFC
http://www.youtube.com/watch?v=r8DrJjs7dQM
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kolego nie takie plotki. Szefowie UFC oficjalnie sie zapytali właścicieli hali w Łodzi, czy bd mozna tam zrobić gale już w Maju, wiec nic jeszcz nie wiadomo. No do Maja, Janek moze miec ciezko ze zrobieniem optymalnej formy. Wiec ten pirwotny termin wrzesien/pazdziernik bardziej prawdopodobny ????
 
young-107430 57

young-107430

Użytkownik
Kolego nie takie plotki. Szefowie UFC oficjalnie sie zapytali właścicieli hali w Łodzi, czy bd mozna tam zrobić gale już w Maju, wiec nic jeszcz nie wiadomo. No do Maja, Janek moze miec ciezko ze zrobieniem optymalnej formy. Wiec ten pirwotny termin wrzesien/pazdziernik bardziej prawdopodobny ????
Wiem,że się pytali o halę i polecam przeczytać to
Janek zaczyna treningi na pełnym obciążeniu dopiero w czerwcu ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
UFC nie przyjeżdża tu żeby pokazać dobrą galę (no może poniekąd, przy okazji) tylko zebrać $$$ i pojechać dalej.
Polska ma potencjał na zarabianie na MMA, więc jeśli chca zarabiac długofalowo, a nie tylko jedną galą to musza zrobic dobra galę, żeby ludzie chcieli przyjść ponownie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Przyjezdza do Polski tez po to zeby zbadac rynek. W Europie mozeby byc najwazniejszym krajek i niedlugo miec z 2 gale w roku jak na wyspach? Mozliwe, duzy potecjal, zalezy czy UFC bedzie sie chciało, bo kibicow mamy,zawodnikow mamy... moze byc ciekawie ????
 
bene 240

bene

Użytkownik
Ja jakoś nie widzę tego Polskiego potencjału. Chyba nie wiele w skali kraju jest fanów naszego pokroju którzy wiedzą co się w UFC dzieje. Dla przeciętnego Kowalskiego MMA zamyka się w temacie Pudzianowskiego i Khalidova. Wystarczy popatrzeć na MMA Attack które chciało zrobić sportową gale. Jak się to skończyło wiadomo. Nie sądzę że znajdzie się dużo ludzi aby zapłacić za gale ponad 200 zł dwa razy w roku. Żeby gala wypaliła musieli by wystawić bardzo zawsze dobrego zawodnika Polskiego w main evencie. A tu wchodzi tylko Khalidov, ewentualnie Błachowicz ale on już takiej reklamy nie ma
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj, ja sie nie zgodze. Ja widze meeeega potecjał w Polsce. Troche pozno naszych brali do UFC i nie mamy tam gwiazki jak maja Szwedz np, bo Jotki czy Płetfala praktycznie nikt nie zna. Jank to juz mega nazwisko i bardzo pomoze w reklamowaniu gali to pewnie. Hale zapełnia bez problemu, bedzie duzo gosci z innych krajów. Naprawde jest masa ludzo co jara sie UFC a nie KSW, ale czy jedna gala wystarczy zeby to pokazać no nie wiem. Ale jaki inny drugi graj w Europie ma taki potecjał? Jak Jotki wygra jeszcze jedna walke, 3 u nas to o nim bedzie sie mówić a nie o Mamedzie. Jak Janek pokaze moc w 1 walce to ludze beda sie zastanawiac z kim nastepna walka, kiedy znowu gala w POLSCE. a KSW naprawde zejdzi na drigi plan i to zdecydowanie...
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Agresornik nie porownuj UFC do PLMMA czy ALMMA, UFC nie przyjezdza tu wybierac talentow tylko pokazac dobra gale MMA.
a czemu mam nie porównywać do tego własnie jest chyba ten temat
tylko ze porównanie porównaniu nierówne
ja robie to ze wzgledu na rozwój sportu w naszym kraju
rozwój zawodników ilosc zawodników i jakosc zawodników
a nie ze wzgledu na wzrost popularnosci zarobki czy show
wy rozmawiacie o tym kto wygra nastepną walke wieczoru , na treningu rozmwania sie o tym kto kiedy debiutuje zawodowo i kiedy nastepna walka w almma,
to jest wazne dla zawodników i to ich motywuje a nie inny swiat UFC , ufc nie jedzie do Polski zarabiac pieniedzy to bzdura , UFC jedzie reklamowac produkt , taka jest ich strategia od dłuzszego czasu czesc gal jest dla kasy czesc dla reklamy dlatego nie spodziewajcie sie wizyty caina ani dos santosa w Polsce kase ufc robi na ppv

co do tego kto jest menedzerem janka jestem pewien ze ogladałem wywiad z Kawólskim podczas ostatnie ich wycieczki do usa ( lub po) w którym mówił to co napisałem , ale moge sie mylic oczywiscie
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jeśli się tak zdarzy ciekaw jestem co wtedy Mamed zrobi i z tego powodu właśnie chciałbym, ze UFC przyćmiło KSW w Polsce.
Jeśli ogladasz UFC to wiesz że Mamed to jest pionek na planszy szachownicy...
W preelimsach są nie raz takie walki że głowny fightard KSW to wciągają posladkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli ogladasz UFC to wiesz że Mamed to jest pionek na planszy szachownicy... W preelimsach są nie raz takie walki że głowny fightard KSW to wciągają posladkami
cCś tam oglądam jeśli weekend jestem w domu ;) Może i masz rację, ale wg mnie wcale na straconej pozycji by nie stał, tyle że raczej tego się nie dowiemy, chyba, że właśnie KSW zostanie zmargilizowane przez UFC w Polsce...
 
bene 240

bene

Użytkownik
Pomimo, iż nie jestem fanem KSW, to chcę aby ta organizacja istniała. Wszelaki monopol w każdej dziedzinie nie jest pożądany. Zniszczenie KSW przez UFC miało by dużo więcej wad niż zalet. Zaczęli by wprowadzać swoje standardy, dyktować warunki i nie było by miejsca dla rozwoju młodych zawodników. Pomimo iż UFC jest w pewnym sensie monopolistą to w USA istnieje sporo lokalnych show wspieranych przez lokalne media oraz większe typu LFC, TFC czy nawet WSOF. W Polsce istnieją lokalne gale, ale ich poziom czy tym bardziej poziom sponsoringu i promowania pozostawia wiele do życzenia.
 
Do góry Bottom