>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
IRFA 4
Gala w Sztokholmie. W oko wpadły mi dwa pojedynki z ciekawymi kursami.
Martin Wojcik (5-9) vs. Andrei Kaeshov (7-7-1)
Martin Wojcik, lat 34, urodzony w Szwecji. Wszystkie walki, które wygrał kończyły się przez KO. Natomiast 7 z 9 walk, które przegrał - kończyły się poddaniami. Dodać należy również fakt, że 5 ostatnich walk przegrał. Jego przeciwnik to 29-letni Łotysz. I tu ciekawostka. Wszystkie walki kończył poddaniem (5) lub przez KO (2). Nigdy nie przegrał przed czasem przez nokaut. W tej chwili społeczność tapology rozkłada procentowo szanse zawodników 92% do 8% na korzyść Łotysza.
Kurs 3.00 Unibet - zagram za mniejszą stawkę w dublu z Romanowskim. AKO 6,9.
Sebastian Romanowski (5-1) vs. Martin Fouda (2-1)
Kolejna ciekawa walka. Sebastian Romanowski, czołowy polski piórkowy kontra czarnoskóry Szwed ???? Fouda przegrał pierwszą swoją walkę przez poddanie, a dwie kolejne wygrał niejednogłośnie na punkty (ale z kim? najpierw z zawodnikiem, który miał na koncie dwie walki i obie przegrał, a później z debiutantem). Pooglądałem trochę obu zawodników i nie będę się za bardzo nawet zastanawiał. W tej chwili Romanowski wg społeczności tapology ma 100% szans.
Kurs 2,3 Unibet - tutaj zagram solo za większą kwotę.
Ogólnie liczę na to, że obie walki szybko się skończą poprzez poddania przeciwników. Moim zdaniem te kursy polecą, ale zobaczymy...
Powodzenia!
EDIT.
Trochę poszperałem w necie i z tego co wyczytałem to chyba faktycznie miał dłuższą przerwę. Jednak w 2012 miał dwie walki. Pierwszą stoczył w październiku z Duńczykiem Mikkelem Gulbaek (16-3); była to walka rewanżowa, którą Kaeshov znowu przegrał przez poddanie. Kolejną walkę Kaeshov stoczył pod koniec listopada 2012 roku z jakimś anonimowym Estończykiem i wygrał tę walkę przez duszenie zza pleców.
Oprócz walk wymienionych wyżej warto zwrócić jeszcze uwagę na:
Carlos Prada - Dawid Żywica Unibet 3,2
Lina Eklund - Sylwia Juśkiewicz Unibet 4,00
Dziwne mi się te wszystkie kursy wydają; głównym czynnikiem, który wpływa na te kursy musi być to, że Szwedzi walczą u siebie. Jak dla mnie wyniki tu mogą iść spokojnie w każdą stronę. Wrzucę te cztery typy dla zabawy do jednego wora za dychę ???? Aktualne AKO 78,85.
Po pierwsze widac ze pojecie o mma masz marne i zwaliles wszystko z tapology. Radze tylko przejrzec ile wtop zaliczaja tamtejsi spece (nie mowiac juz nawet o tego typu galach, bo myla sie na ufc czy bellatorze ).
Po drugie dziwne sa dla ciebie kursy ? Normalka, czy na KSW Polak nie bylby faworytem z marnym Szwedem ? Bylaby to lokata wiec dlaczego uwazasz ze na jeszcze mniej znaczacej gali w Szwecji , Polacy maja wygrac z rodakami tamtejszych kibicow... ?
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Po pierwsze widac ze pojecie o mma masz marne i zwaliles wszystko z tapology. Radze tylko przejrzec ile wtop zaliczaja tamtejsi spece (nie mowiac juz nawet o tego typu galach, bo myla sie na ufc czy bellatorze ).
Po drugie dziwne sa dla ciebie kursy ? Normalka, czy na KSW Polak nie bylby faworytem z marnym Szwedem ? Bylaby to lokata wiec dlaczego uwazasz ze na jeszcze mniej znaczacej gali w Szwecji , Polacy maja wygrac z rodakami tamtejszych kibicow... ?
Tylko spokojnie ????
Widzę, że już mnie oceniłeś. Co do mojej wiedzy. Nie jestem ekspertem, ale od wielu lat oglądam wszystkie większe gale mma i boksu, te mniejsze również jak coś się trafia; trochę czytam. Coś tam wiem, ale są ludzie, którzy się znają 100 razy lepiej.
Co do typów. No posłużyłem się na pierwszy rzut oka tapology, bo gala i zawodnicy mało znani. Ale przed wstawieniem typów pooglądałem trochę walk Wójcika, Foudy, Kaeshova i Romanowskiego (Polaka już znałem). Szwedzi mogą zagrozić tylko w stójce, moim zdaniem przeciwnicy są lepiej wyszkoleni technicznie i walki zejdą do parteru. Zaznaczyłem też, że grubiej wchodzę tylko w Romanowskiego. Wiem też, że podany procent na tapolpgy nie jest prawie żadnym wyznacznikiem, bo to by było zbyt łatwe. Ale zawsze jest jakąś tam wskazówką. I to tyle ????
Powodzenia życzę.
Można usunąć tę wiadomość.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Dzisiaj ma miejsce World Series of Fighting 2: Arlovski vs. Johnson. Warto spróbować po kursie 1.95 Pinnacle Arlovskiego. W ostatnich walkach wyglądał bardzo dobrzem, trenuje regularnie (ma trening rozbity na kilka frakcji - świetne treningi równowagi - można je znaleźć na YT). Stójką będzie górował nad przeciwnikiem, a baza w sambo i timing powinny wystarczyć na zapasy Johnsona. Swego czasu głośno było o jego &quot;szklanej szczęce&quot;. Dobrze podsumował to Kharitonov po tym jak znokautował Andreia - to nie chodzi tak naprawdę o szczękę, po prostu jest to waga ciężka a styl Andreia był w owej walce (jak i często w przeszłości) bardzo agresywny...zbyt agresywny, czyli nie walczył zachowawczo i wyłapał jaba(y). Od tamtej walki Arlovski walczy spokojniej (3 na 5 ostatnich walk dotrwały do 3 rundy). Ze stawką bym nie szalał max 5/10 a najlepiej 1 lub 2 /10. Jest duże prawdopodobieństwo, że Arlovski jeżeli wygra to wróci do UFC. ⛔
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wytlumaczy mi ktos kurs na Cavalcante ? Gaethje to dla mnie dosc anonimowy zawodnik wiec kompletnie nie kumam takiego oszacowania... To Gaethje taki mocny czy Gesias pod forma ?

WSOF 2
Cavalcante-Gaethje 2,45 pinnacle
Nikt mi nie chce odpowiedziec to zaryzykuje zagrac mimo wszystko...
Cavalcante walczyl na pierwszej gali, poddal szybko OBriena ktory na papierza wydaje sie mocniejszy od Gaethje.. Wczesniej sklepany przez Palomino i po kontrowersyjnej decyzji z Flaggiem. Jednak tutaj trzeba zaznaczyc ze sa to zawodnicy perspektywiczni dla UFC. W 2011 na rozkladzie Brazylijczyka jest Green ktory ostatnio pokonal solidnego Volkmanna.
Gaethje ? Rekord 7-0 ale co z tego skoro walczyl z kelnerami..
 
nas 78

nas

Użytkownik
Piotr Hallmann w UFC !:

Jak dowiedziała się redakcja MMARocks 4 września w UFC zadebiutuje Piotr Hallmann (MMA 13-1) mierząc się z Francisco „Massaranduba” Trinaldo (MMA 13-2, UFC 3-1) na gali UFC Fight Night w Belo Horizonte.
Hallman przez ostatnie dwa i pół roku wygrał dziewięć kolejnych walk z czego tylko jedną, ostatnią z Juhą-Pekką Vainikainenem, na punkty. Jego rywal, 34-letni Brazylijczyk, ma za sobą 4 występy w UFC, za każdym razem w swojej ojczyźnie. Przegrał tylko raz w ostatnich siedmiu starciach ulegając na punkty Gleisonowi Tibau. Prócz tego ma w oktagonie UFC zwycięstwa przed czasem nad Delsonem Heleno, C.J. Keithem oraz Mike’m Rio.
Podpisanie kontraktu z UFC przekreśla planowane występy Hallmanna na MMA Attack 4 w Gdańsku w październiku oraz WFC na Słowenii w grudniu. Tym samym zawodnik Mighty Bulls Gdynia zostanie trzecim reprezentantem polskiego klubu w najlepszej organizacji świata po Tomaszu Drwalu i Macieju Jewtuszce i wyprzedzi o kilka tygodni debiut Daniela Omielańczuka.
Oto co sam „Płetwal” powiedział nam o swoim angażu.
[Kontrakt z UFC] był dla mnie dużym zaskoczeniem. Bardzo się z niego cieszę bo ciężko na to pracowałem. Moimi przygotowaniami zajmie się dokładnie trener [Grzegorz Jakubowski] ale walka w UFC to z pewnością dla mnie ogromna motywacja do pracy. Regularnie oglądam UFC więc widziałem walki [Trinaldo]. Będzie ciężko ale nie idę tam bić się ze słabeuszami.”
źródło: http://www.mmarocks.pl/ufc/piotr-hallman-na-wrzesniowym-ufc-w-brazylii-rywalem-trinaldo/
//
ps.
to oznacza, że na jego miejsce w MMA Atack 4 wskoczy Sajewski !
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Dzisiejszej nocy Bellator, kursy z Bahu, zagram za grosze jako przedsmak KSW

Joe Warren (USA) - Nick Kirk (USA) 1,15
Typ: 1 ✅

Marcus Davis (USA) - Alexander Sarnavskiy (RUS) 1,17
Typ: 2 ✅

Ryan Healy (USA) - Marcin Held (POL) 1,40
Typ: 2 ✅

Nathan Coy (USA) - Andy Uhrich (USA) 1,25
Typ: 1 ✅
AKO 2.35 ✅✅✅

No i drobne na KSW wpadły ???? Warren przekozak, miałem wątpliwości, ale koleś musi mieć nieźle narypane, jednocześnie zakłada 2 dźwignie i jeszcze wyprowadza ciosy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szkoda...Bo fighterów to organizacja miała naprawde dobrych. Mialem okazje być w Spodku i całkiem spoko to wyglądało. Niby sie nie poddaja i zapewniaja o organizacji kolejnych eventow, ale odwolanie gali majac takich fighterow jak Drwal, Grabowski czy Jotko...nie wyglada to najlepiej.
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Jonathan &quot;War Machine&quot; Koppenhaver v Ron Keslar 1.53 Pinnacle 2/10 // Bellator 104
Widziałem ostatnie trzy walki Keslara (AKA) przeciwko Luisowi Melo, Dominikowi Watersowi i Jamesowi Chaney&#39;owi, gość radzi sobie całkiem dobrze zapaśniczo. Walki generalnie wyrównane, trochę szczęścia (na ostatnie 4 walki to 3 decyzje w tym 2 split). Z kolei War Machine od swojego powrotu w 2011 (jedna walka), przerwy w 2012 i dwóch walk w 2013 wygląda zajebiście. Gość w życiu przechodził różne perypetie, ale na ringu zawsze działa z głową. W walkach z Andersonem i Avenem wyglądał naprawdę imponująco, tak że różnica poziomów (kontroli dystansu, zapasów, grapplingu itd.) była widoczna gołym okiem. W mojej ocenie zapaśniczo obaj zawodnicy są na podobnym poziomie, to jednak grappling, kontrola dystansu i doświadczenie w walce z wartościowymi przeciwnikami zdecydowanie po stronie Koppenhavera. ⛔2
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
1,50 na Crocopa z Oleinikiem to jakis zart ? Powtorka z Kliczko-Powietkin i wyskokiem maratonu

Rzeczywiście
Cro Cop to juz emeryt a Oleinik jest w gazie. Krotszy okres przygotowawczy bo w zastępstwie ale walczy u siebie w Rosji.
Ja bym go brał.
Ten marathonbet jest solidny?
 
Do góry Bottom