>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

jokeer 3

jokeer

Użytkownik
Bellator 81, z przyczyn patriotycznych najciekawsze jest dla mnie starcie Marcina Helda z Richem Clementim.
Przeciwnik Helda bardzo groźny, mocna stójka i parter. Wg mnie kluczem do wygranej Marcina w tej walce jest poprostu robienie tego co wychodzi mu najlepiej, czyli obalenie Celementiego i walka w parterze. Widzieliśmy co spowodowało toczenie walki w stójce z Machaevem, mało co nie przegrał tej walki. Tutaj stawka już wyższa i Marcin nie powinien tak ryzykować. Obalenie Richa i szukanie podania Amerykanina to dla mnie najoptymalniejszy plan walki dla Helda. Jeśli się nie uda to i tak powinien być aktywniejszy od swojego przeciwnika i zgarnąc wygraną przez decyzję. Ale walka powinna być bardzo zacięta i ciekawa. Tak więc
Marcin Held przez poddanie/decyzje✅✅✅
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dzisiaj w nocy półfinał turnieju
Marcin Held (11-2) vs. Rich Clementi (45-21-1)
Marcin Held - 2.20 - 8/10✅✅✅ - Pinnacle .
Odnośnie Helda chyba wszystko opisane na poprzedniej stronie i walce ćwierćfinałowej .
Marcin jest ekspertem od parteru co wielokrotnie już udowadniał i właśnie w tej walce w tej płaszczyźnie rozegra swoja taktykę . Jest również kreatywnym zawodnikiem co potwierdzają efektowne przetoczenia które dają mu dostęp do nóg rywal . Problemu nie stanowi również ilość technik które próbuje realizować w parterze .
Rywal ( już 36 letni ) nie był nigdy dla mnie jakimś nawet średnim zawodnikiem . Stójka nie jest mocnym elementem Richa ( o parterze nie ma sensu nic mówić ) . Nie jest fatalna ale również nie jest zachwycająca . Zawodnik ten wolno się rozkręca co może być szansą dla Marcina na narzucenie swojej gry i tempa walki .
Jeżeli chodzi o przegrane to Clementi najwięcej razy zaliczył porażkę przez poddania oraz decyzje czyli w dwóch aspektach w których Held obecnie jest najlepszy .
Jeżeli parter jest głównym atutem u Helda to walkę o tak wysoką stawkę jaką jest finał musi rozegrać na płaszczyźnie w której czuje się najlepiej i tak właśnie stawiam . Walka dzisiaj w nocy około 3.30 . Kursy na otwarciu 2.55 do czasu walki zapewne się wyrównają . Dla mnie to pomyłka ale jak dają biorę zdecydowanie .
Easy poddanie 2 runda , dźwignia na nogę , kurs przed walka tylko 1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Zgadzam się z typem na walkę Held- Clementi. Od dawna czekałem na kursy i są takie, jak przewidywałem, chociaż ja zagrałem po 1,98 w betsafe, co mnie w zupełności zadowala.
Co prawda szykuję się bardzo ciężka walka. Podejrzewam, że podobna do walki Marcina z Noverem, jednak mimo wszystko, widzę faworyta w osobie Helda. Clementi jest przekrojowym zawodnikiem, jednak w żadnej płaszczyźnie nie jest wirtuozem, a co najwyżej średniakiem. O parterze Helda chyba nie muszę pisać, gdyż jest prawie na najwyższym światowym poziomie, jeśli chodzi o parter pod MMA, rzecz jasna.
Liczę, że Marcin narzuci swój styl, nie będzie specjalnie ryzykował stójki i przewalczy całą walkę tak, jak pierwszą rundę z Machaevem, czyli obalenia, kontrola w parterze, próby poddać, czym wywalczy sobie decyzje na kartach sędziowskich. Chociaż kto wie, może i uda się skończyć Clementiego przez jakieś poddanie(na pewno będą próby dźwigni na nogę). Najważniejsze, żeby nie wdawał się w jakieś wymiany, bo może się to źle dla niego skończyć.
HELD przez decyzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 13

wsl90

Użytkownik
Damian Grabowski &amp; Mariusz Pudzianowski 1.55
Mariusz Pudzianowski (5-2) - Tyberiusz Kowalczyk (0-0)
16 grudnia na gali MMC Fight Club Pudzian w ramach zastępstwa zmierzy się z debiutantem w formule MMA Tyberiuszem Kowalczykiem. Tyberiusz jest byłym strongmenem, pierwotnie miał stoczyć pojedynek z Najmanem na zasadach K1. Pojedynek ten nie może się zakończyć inaczej niż zwycięstwem Pudziana (myślę, że walka potrwa ok 40-60 sec) Kowalczyc nie ma kondycji, nie ma pojęcia o parterze, co na pewno wykorzysta Pudziao. Według mnie zestawienie żałosne.
Damian Grabowski (16-1) - Oli Thompson (9-4)
Thompson poza pojedynkami na UFC, (na których nic nie pokazał) nie może niczym się pochwalić w przeciwieństwie do Naszego zawodnika. Grabowski jest zdecydowanie numerem jeden kategorii ciężkiej w Polsce i według rankingu fight matrix 13 na świecie. Zawodnicy warunkami fizycznymi są do siebie zbliżeni, jednak umiejętnościami Grabowski jest dwie klasy wyżej. Obstawiam sub 1/2 r.
Łapcie typy bo warto ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
http://www.mmarocks.pl/jan-blachowicz/goran-reljic-przeciwnikiem-blachowicza-na-ksw-22/

Znamy więc przeciwnika Janka na kolejnym KSW. Ja uważam, że to mocny wybór duetu K&amp;L. Janek będzie miał okazję sprawdzić się z dobrym przeciwnikiem, który ma za sobą przygodę z UFC. &quot;Duch&quot; ma rekord 11-3, a co najważniejsze, jeżeli przegrywa to tylko przez decyzję (żaden nokaut i poddanie!).

Druga sprawa ważna dla statystyków i znawców - Chorwat przegrał z Kendallem Grove&#39;m, a jego przygodę z UFC zakończył Krzysiek Soszyński ;)
 
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
IRFA 4
Gala w Sztokholmie. W oko wpadły mi dwa pojedynki z ciekawymi kursami.
Martin Wojcik (5-9) vs. Andrei Kaeshov (7-7-1) walka odwołana - choroba Wojcika
Martin Wojcik, lat 34, urodzony w Szwecji. Wszystkie walki, które wygrał kończyły się przez KO. Natomiast 7 z 9 walk, które przegrał - kończyły się poddaniami. Dodać należy również fakt, że 5 ostatnich walk przegrał. Jego przeciwnik to 29-letni Łotysz. I tu ciekawostka. Wszystkie walki kończył poddaniem (5) lub przez KO (2). Nigdy nie przegrał przed czasem przez nokaut. W tej chwili społeczność tapology rozkłada procentowo szanse zawodników 92% do 8% na korzyść Łotysza.
Kurs 3.00 Unibet - zagram za mniejszą stawkę w dublu z Romanowskim. ✅ (rozliczenie po kursie 2,3 za Romanowskiego)
Sebastian Romanowski (5-1) vs. Martin Fouda (2-1) ✅ (jednogłośna decyzja)
Kolejna ciekawa walka. Sebastian Romanowski, czołowy polski piórkowy kontra czarnoskóry Szwed ???? Fouda przegrał pierwszą swoją walkę przez poddanie, a dwie kolejne wygrał niejednogłośnie na punkty (ale z kim? najpierw z zawodnikiem, który miał na koncie dwie walki i obie przegrał, a później z debiutantem). Pooglądałem trochę obu zawodników i nie będę się za bardzo nawet zastanawiał. W tej chwili Romanowski wg społeczności tapology ma 100% szans.
Kurs 2,3 Unibet - tutaj zagram solo za większą kwotę.
Ogólnie liczę na to, że obie walki szybko się skończą poprzez poddania przeciwników. Moim zdaniem te kursy polecą, ale zobaczymy...
Powodzenia!
EDIT.
Andrei Kaeshov sporo czasu nie walczył, wie ktoś może dlaczego?
Trochę poszperałem w necie i z tego co wyczytałem to chyba faktycznie miał dłuższą przerwę. Jednak w 2012 miał dwie walki. Pierwszą stoczył w październiku z Duńczykiem Mikkelem Gulbaek (16-3); była to walka rewanżowa, którą Kaeshov znowu przegrał przez poddanie. Kolejną walkę Kaeshov stoczył pod koniec listopada 2012 roku z jakimś anonimowym Estończykiem i wygrał tę walkę przez duszenie zza pleców.
Oprócz walk wymienionych wyżej warto zwrócić jeszcze uwagę na:
Carlos Prada - Dawid Żywica Unibet 3,2 ⛔ (TKO runda 1)
Lina Eklund - Sylwia Juśkiewicz Unibet 4,00 ⛔ (jednogłośna decyzja)
Dziwne mi się te wszystkie kursy wydają; głównym czynnikiem, który wpływa na te kursy musi być to, że Szwedzi walczą u siebie. Jak dla mnie wyniki tu mogą iść spokojnie w każdą stronę. Wrzucę te cztery typy dla zabawy do jednego wora za dychę ???? (szalony kupon za dychę nie wyszedł, ale nic się nie stało)
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Andrei Kaeshov sporo czasu nie walczył, wie ktoś może dlaczego? A jeśli chodzi o Fouda to niezły kickboxer, ale z tego co widziałem to parter u niego kuleje, nic nie potrafił zrobić, jak rzucał tego pseudo suplesa jak z wyniesienia temu Jaakko to aż mi sie śmiać chciało, trzeba uważać głównie na jego lewą łape i buta na żebro, łatwo taktycznie jest sie pod takiego przygotować, Romanowski przegrał z Pioskowikiem, dał sie jemu wykluczyć i poleciał szybko do parteru gdzie go ten zamęczył. Ze strony Szweda kompletnie to jemu nie grozi. Spora szansa, że go Romanowski zniszczy w parterze, w stójce nie powinien sie dać zaskoczyć jest bardzo szybki. Kurs bardzo dobry, na pewno spadnie. Też go pogram, nie spodziewałem sie kursów na tą gale, jak sa to obczaje też inne walki.

&lt;Peace&gt;
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Oczekiwany przez kibiców pojedynek Alistaira Overeema z Juniorem Dos Santosem ponownie nie dojdzie do skutku.Holender doznał bliżej nieokreślonej kontuzji i musiał wycofać się z występu na UFC 160, 25 maja w Las Vegas. To już drugie nieudane podejście UFC do zestawienia tych dwóch zawodników. W zeszłym roku kiedy obaj mieli walczyć o tytuł na UFC 146, w organizmie Overeema wykryto znacznie podwyższony poziom testosteronu, co skutkowało zawieszeniem jego licencji na starty przez komisję w Nevadzie.
Jak na razie UFC nie podało jeszcze zastępcy byłego mistrza K-1, Dream i Strikeforce, ale zwycięski w sobotę Mark Hunt już zaanonsował chęć wzięcia walki.
 
B 1

bulecznik

Użytkownik
Ogladałem ostatnią walke Hunta, niezła roznica wzrostu była gigantyczna chyba ok 35cm, a Hunt był lepszy w stojce az nie do wiary po prostu. Walka z Juniorem dos Santosem była by ciekawa, choć sądze ze jednak to brazylijczyk byłby góra.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
pewnie Ali chce w spokoju podkoksowac i pozniej juz wroci na dobre,a tak na powaznie ciekawe co za kontuzji doznal ze juz musi zrezygnowac z walki ktora dopiero odbedzie sie pod koniec maja, cos podejrzane to zagranie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
widze, ze kolega anapolon sportowiec i wie o czym mowi. szkoda tylko, ze zapomnial o czyms takim jak okres przygotowawczy. nie pomyslales, ze jezeli ma teraz kontuzje eliminujaca go z cwiczen np. na miesiac albo poltora, to zanim dojdzie do siebie to nie bedzie mial szans przejsc chocby polowy okresu przygotowawczego do walki? :O
nie wiem co w tym podejrzanego i glupie twoje doszukiwanie nie wiadomo czego. pomijam, ze moze w ogole to kontuzja, ktore nie wyleczy nawet do walki.
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Też uważam, że Ali przestraszył się JDS, zostałby ubity jak prosiak :grin: Jestem ciekawy czy Reem był taki słaby w walce z Silva przez brak koksu, czy zlekcewazenie rywala, ale stawiam na to pierwsze ????
Na obecną chwilę na Caina i JDS nie widzę mocnych w HW, no chyba, że Cormier.
 
Do góry Bottom