>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

C 407

cekaem

Użytkownik
Jeszcze wczoraj na Sherdogu było , że Mamed zawalczy z Carmontem , dzisiaj już tego nie ma. Ciekawe co się stało ale po wypadnięciu Drwala to byłoby jedyne jako takie sensowne zestawienie. Carmont miał chociaż dodatni rekord w UFC i do KSW jak ulał pasuje po 3 porażkach ???? Nie liczyłem ani na Slave ani na Okamiego. A teraz? Posiłkując się fightmatrixem najwyżej notowani nie mający w najbliższym czasie walk i nie związani z żadną czołową federacją to Sultan Aliev , Matt Riddle oraz Faycal Hucil.. no jak dla mnie to dramat. Ja bym chyba w takim wypadku widział Vemole ale jak kolega wyżej piszę , że ma walkę w najbliższym czasie to już kompletnie nie mam pomysłu. W ksw nic mnie zdziwi , także nawet trzeba bym szukał po zawodnikach z półciężkiej czy półśredniej. Oby chociaż Borys dostał kogoś konkretnego i żeby walka była o pas. Marzy mi się Paul Daley ale coś gdzieś widziałem , że chyba ma już walkę zaplanowaną.
 
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Oby chociaż Borys dostał kogoś konkretnego i żeby walka była o pas. Marzy mi się Paul Daley ale coś gdzieś widziałem , że chyba ma już walkę zaplanowaną.
W graficznej rozpisce przy Borysie nie ma pasa, co oznacza że nie będzie to pojedynek w jego obronie.

Paul Daley (35-13-2) poinformował, że w poniedziałek otrzymał wizę i w 2015 roku zawalczy w klatce Bellatora. Co ciekawe Brytyjczyk został zwolniony z amerykańskiej organizacji w związku z problemami wizowymi.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
@macio106
za mmanews.pl:
UPDATE: W graficznej rozpisce przy Borysie nie ma pasa, co oznacza że nie będzie to pojedynek w jego obronie.
UPDATE 2: Właśnie potwierdziliśmy u źródła, że to czy walka odbędzie się w obronie tytułu, zostanie ustalone w najbliższych dniach.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Tak, z pewnością KSW wpakuje kase w Daleya, oni przecież mają bardzo dopracowane rozpiski ???? To nic że nawet Drwal był wzięty z przypadku, po tym jak PROMMAC się posypał. Prawda jest taka że wezmą kogo się da, jak będzie trzeba to i zrobią Mamed vs Santiago III, Janusze będą zachwyceni że nasz wielki Khalidov rozjedzie rywala który go wcześniej pokonał. KSW nie dba o poziom sportowy, nigdy nie dbało i dbać nie będzie, a ludzie zapłacą za PPV nie dla walki Borysa, a dla Pudziana z Nastulą.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z innej beczki:
Jakie strony branżowe polecacie śledzić by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z UFC? mmajunkie.com, sherdog, mmarocks, pomijając twittery i facebooki to coś jeszcze jest warte uwagi?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@marqs3lby, mmarocks+sherdog powinni wystarczyć, raczej nic poważniejszego nie przegapisz zaglądając w te 2 miejsca. Względnie pozostaje np konto UFC Poland na facebooku, ale to jest na zasadzie &quot;pudelka MMA&quot;, wrzucają info nie ważne czy potwierdzone, sporo niepotrzebnych postów, ale także sporo ciekawych. Ja czasami zaglądam na lowking.pl, ale jestem starym fanem Rocksów ;)
 
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Pamiętajcie że do 77kg zszedł mający kontrakt z KSW Jesse Taylor i być może to on będzie rywalem Borysa? A mamed dostanie zapewne kogoś z Rosji najpewniej Sultan Aliev.
 
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Wiesz co niby sam w to nie wierzę, ale podczas PR24 Kawul powiedział &quot;Wanderlei Silva jest brany pod uwagę jako zawodnik KSW, ale szczerze wątpi, że uda się do tego doprowadzić &quot; i &quot;KSW stać na Wanderleia i kilku innych, droższych zawodników &quot;
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Teoretycznie Wand pasowałby do KSW, wysokiego poziomu sportowego już nie prezentuje, a nazwisko ma w świecie MMA wyrobione. Tyle że Silva narzekał że 200 tys dolców za walkę jakie dostawał w UFC to stanowczo za mało, a weźmie walkę za 1/4 tej sumy (nie ma szans że KSW dałoby mu więcej niż 50 tys dolców)? Jakbym był na miejscu Martina i Maćka, po prostu podbiłbym do Vemoli albo Carmonta, w ostateczności właśnie szukał czegoś w stylu 3 walki z Santiago. Branie no-name&#39;a z Rosji czy Brazylii dla Mameda to bezsens (do czego doszło, oczekuje logiki w czymś takim jak KSW), a na miesiąc przed walką żaden szanujący się zawodnik który chce trafić do UFC nie zgodzi się na takie starcie.
 
macio106 159,3K

macio106

Znawca - MMA
Maiquel Falcao [32-7, 1 NC] wystąpi na gali KSW 29 w Krakowie. Brazylijczyk poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym (facebook). Nam udało się potwierdzić wyłącznie kategorię wagową w której zaprezentuje się „Big Rig„. 33-letni fighter z Kurytyby, który zanotował trzy porażki w czterech ostatnich walkach na krakowskiej gali wystąpi w limicie do 84kg. Nie jest znane nazwisko rywala weterana Bellatora.
Mymma.pl
Czyli co rewanż z Mamedem pewnie...
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Głupie zestawienie ???? A najgłupsze że może swobodnie Mameda pojechać, w 1 walce tylko dzięki swojej głupocie przegrał walkę w której dominował.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Po prostu Bellator zaczyna przypominać KSW ???? Chcą wypromować charyzmatycznego Melvina, a nie dadzą mu walki o pas z Halsey&#39;em, który udusiłby go w 15 sekund. Schilling jest utytułowanym kickboxerem i zawodnikiem muay-thai, a skoro Manhoef jest znany głównie ze stójki, to pewnie organizatorzy liczą na to że będą grzmoty z obu stron i będzie efektowna walka. Wiadomo że Manhoef jest zawodnikiem już lepiej obeznanym w MMA, więc może wykorzystać sprowadzenia, może nawet spróbować poddać rywala. Trochę pachnie ta walka starciem Różal-Słowiński, ale myśle że na Manhoefa kursy będą całkiem przyzwoite, w końcu Schilling zajmuje obecnie w rankingu GLORY 1 miejsce w wadze średniej, a Manhoef dopiero 8 ;) To może być dobra jatka ????



https://www.youtube.com/watch?v=w-vc0iYBKrM
 
Do góry Bottom