>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Na wiadomość o gali UFC w Polsce czeka masa fanów mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Niedługo nadzieje kibiców mogą zostać spełnione, ale nic nie jest jeszcze potwierdzone, łącznie z miejscem gali.

Więcej informacji na: http://www.sportowefakty.pl/mma/491933/ufc-zorganizuje-gale-w-polsce-w-marcu-badz-kwietniu-sa-ku-temu-przeslanki

Niby ciężko w to uwierzyć a jednak jak się na chłodno to przemyśli to ma to sens to tego słowa Asi że walka o pas jest bliżej niż myśli? Być może Main event to walka Jędrzejczyk-Esparza?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Fajnie, fajnie, tylko UFC w Polsce ma nadal mnóstwo przeszkód. Nie mamy charyzmatycznego zawodnika typu Conor McGregor, którzy przyciągnie miliony, Aśke jak wiadomo lubie i szanuje, ale to nie jest osoba która ma &quot;gadane&quot;, Janek to samo. Angielski ogarniają co najwyżej przeciętnie, wątpię że to dobry materiał na gwiazdy narodowe. To już bardziej Jotko ma potencjał na bycie gwiazdą, tylko że facet ma 2 wygrane w UFC i 1 frajerską porażkę, a nadal jest nieznany w kraju, a wiele portali typu MMA Rocks cisną z niego beke przy wielu okazjach. Media w Polsce są w stanie agonalnym jeśli chodzi o sport, TVP z ich zabawną misją wolą wydawać miliony na denne programy z Nataszą Urbańską, niż wydać grosz na sport. Stracili siatkę, stracili boks, stracili futbol, mają sporty zimowe, ale zaraz stracą skoki, za co Janusze zrobią pewnie niezłą aferę. W Niemczech już dawno połapali się że na sporcie można robić ogromną oglądalność i zarazem zarabiać kokosy na sponsorach, w Polsce TVP nadal tego nie ogarnia. TVN nie pokazuje sportu. Polsat tylko to na czym można zarobić, co gorsza pieprzą głupoty o byciu &quot;mecenatami sportu&quot;, tam kochali F1 że olali jak okazało się że bez Kubicy nie ma kasy, teraz karmią naród bajeczkami że siatkówka jest sportem globalnym, a KSW jest wielkie. Nie ma szans na UFC w Polsacie. Nie zdziwi mnie jeśli UFC zrobi w 2015 galę, zresztą mało kto wie że UFC miało w planach zrobić 2 gale w 2014 roku w Polsce, ale KSW blokowało im rezerwacje hal plus nie było wsparcia medialnego. Teraz mając Fight Passa to nie jest problem, tym bardziej że pierwszy miesiąc jest tam za free, więc każdy Polak mógłby za darmo obejrzeć taką galę.

PS. Macio, tak jak zawsze pisałem w temacie walk Carli i Aśki, tak jak lubię i szanuję Aśkę, tak wątpię że zdobędzie pas. Esparza to nie Gadelha która nie miała pomysłu co zrobić po sprowadzeniu, jeśli Aśka nie popracuje nad parterem, a z Gadelhą jej parter wyglądał totalnie amatorsko, Claudia ją podda przy pierwszej próbie, niestety.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Informacje na temat planowanej pierwszej gali UFC w Polsce urosły już do miana legendy, co było nawet pożywką dla Macieja Kawulskiego, który w ostatnim „Puncherze” pozwolił sobie na sporo kąśliwych uwag względem światowego lidera. Spekulacji na temat miejsca i terminu było sporo, a my mamy coś jeszcze innego.

Źródła pochodzenia poniższej wiadomości nie możemy oczywiście wyjawić, tym samym news ląduje w dziale z napisem „Nieoficjalne” i życzylibyśmy sobie, aby taki scenariusz się sprawdził. Wg naszych informacji, ZUFFA ogłosi miejsce i termin gali w Polsce na oficjalnej konferencji prasowej przed UFC w Sztokholmie, czyli w piątek (23.01.2015) a niemal pewny jest w tym wypadku Kraków Arena i któryś z terminów: 04.04.2015.//11.04.2015.//18.04.2015. Wiele zależy od tego czy Joanna Jędrzejczyk ostatecznie zawalczy o pas w Krakowie. Wówczas wspólnie z obecną mistrzynią Carlą Esperzą, byłyby główną atrakcją gali UFC Fight Night Poland. Pamiętajmy, że na gali w Sztokholmie obecny będzie również Jan Błachowicz, zaproszony w roli gościa specjalnego. Istnieje spora szansa, że ogłoszenie będzie dotyczyło m. in. jego osoby.

Wszystko zaczyna się układać w jedną całość, ponieważ niedawno otrzymaliśmy powiadomienie o rozkładzie tygodnia medialnego przed samą galą, na której widnieje pozycja Exclusive UFC announcement – 2015 EMEA Events właśnie w piątek. Wkrótce więcej oficjalnych informacji z gali w Szwecji na której oczywiście będziemy osobiście.



Czyli gala UFC w Polsce coraz bliżej.

@Napoloni, masz na pewno racje że w parterze Aśka nie ma co szukać, ale w końcu wywodzi się z muay thai i te kopnięcia mogą zawojować Carlą. A co do Janka to ja bym go chętnie zobaczył z Manuwą(taki mój wymysł),
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A ja osobiście wolałbym w walce głównej zobaczyć choćby Bispinga niż Błachowicza. Dlaczego? Pierwszy raz UFC zawita do Polski. Pierwszy raz nad Wisłą galę zorganizuje organizacja w której walczą najlepsi zawodnicy świata. I jako główna gwiazda ma walczyć człowiek którego masa ludzi zna z KSW i widziała w akcji niejednokrotnie? Wiem że to się lepiej sprzeda marketingowo bo Bisping jest pewnie anonimowy dla wielu fanów w Polsce którzy mogliby się do Krakowa wybrać. Niemniej jednak mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi. Nic do Janka nie mam, bardzo go lubię, ale main event to chyba jeszcze zbyt szybko. Co innego co-main event.
P.S Podałem Bispinga jako przykład bo wiadomo że żadna większa gwiazda nie zawalczy w Polsce.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Aśka zawalczy z Carlą na UFC 185, więc nie będzie main eventem gali w Polsce. A jeśli Aśka o pas nie zawalczy w Polsce, to Janek jako main event byłby czymś dziwnym. Wbrew temu co promują nasze media z MMA Rocks na czele, Błachowicz jest dopiero na początkowym etapie kariery w UFC, oczywiście można rzucać go na głęboką wodę typu Manuwa, czy nawet Rashad Evans, ale czy to ma sens? Janek nie ma dobrych mic skilli, nie porywa charyzmą milionowych tłumów jak Conor, pchanie go mocnym rywalom i robienie z niego na siłę gwiazdy może przynieść odwrotne efekty, niestety.
Ale co tam Janek, co tam Aśka, prawdziwa walka roku odbędzie się 18ego kwietnia &lt;3
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Uliczny zabijaka z Miami, Kevin Ferguson znany lepiej jako Kimbo Slice (MMA 4-2) podpisał kontrakt z Bellatorem, o czym pierwszy poinformował portal combatpress.com.

A konkurencja kontraktuje:

Problematyczny weteran UFC, Thiago Silva podpisał kontrakt z organizacją World Series of Fighting. Silva (MMA 16-3) weźmie udział w czteroosobowym turnieju wagi półciężkiej i zmierzy się w pierwszej rundzie z Ronny Markesem (MMA 15-3).

Jakoś te wzmocnienia wyglądają swoją drogą ciekawe czy Kimbo przyciągnie zamierzanych kibiców.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
KSW jest w moim mieście więc zainteresowałem się biletami. Nie wiem czy zawsze tak było, ale dla mnie to jakiś nieśmieszny żart z ludzi żeby nie było podanych ani cen biletów ani nawet połowy fightcardu podczas gdy jutro od 10:00 rozpoczyna się sprzedaż biletów.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
A co do Janka to ja bym go chętnie zobaczył z Manuwą(taki mój wymysł),
UFC oficjalnie potwierdziło, że Jimi Manuwa będzie rywalem polskiego fightera, który zapowiedział „krwawy pojedynek”.
Nie mam pytań.:] Teraz tylko czekać na bilety.

 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
tylko ten main event crocop vs gonzaga mocno sredni ????
dla mnie main event jest naprawdę dobry, mimo, że Cro Copa widziałem live w Kolonii. Cro Cop to legenda sportów walki... wiadomo, że obaj są już daleko za swoim prime, ale i tak moim zdaniem walka będzie emocjonująca, szczególnie, że przed laty to Gonzaga high kickiem zafundował Cro Copowi KO.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Ciekawe czy jakaś telewizja wykupi prawa do transmisji. Może Polsat???

Federacja UFC poinformowała, że na dziś transmisję gali UFC, która odbędzui się w Polsce kibice będą mogli oglądać pośrednictwem ich strony internetowej. Obecnie federacja nie ma podpisanej umowy z żadną z polskich stacji telewizyjnych, ale jej włodarze twierdzą, iż prowadzi ona negocjacje w sprawie transmisji tej gali na antenie którejś z polskich stacji telewizyjnych. Pełna karta gali ma zostać podana w ciągu kilku najbliższych dni.


https://www.youtube.com/watch?v=w4hrlOMT9kc
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
kujwa obym zdazyl sie przeprowadzic do Pl do tego kwietnia .
moim zdaniem main event spoko , zawsze chcialem zobaczyc Mirco na zywca a nigdy nie bylo mi to dane . Nawet jesli byla by srednia cała karta walk to i tak dobrze ,ze wreszcie udało sie przebic Polsce do organizowania Ufc bo moim zdaniem w pełni na to zasługujemy.
Pozniej następne gale , moze pojdzie to wreszcie w dobrym kierunku .
 
Do góry Bottom