>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Słaby bilans, słabe zapasy, słaby parter, w stójce 12 cm mniejszy zasięg od Mameda, ostatnio kontuzjowany... Ale i tak lemingi będą w euforii i zachwycie nad geniuszem Czeczena...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Nie przesadzajcie jak dla mnie i tak jest lepiej niż myślałem , że będzie po tym jak poodpadali pierwotnie założeni przeciwnicy dla Mameda. Cooper chociaż pokonał niedawno Groove&#39;a i stoczyl wyrównane 5 rund ze Shlemenko. Może nie ma za dobrej passy ostatnio ale nie walczył z leszczami. Lepszy niż Sakurai , Groove czy Wallace , a porównywalny myślę z Falcao czy Manhoefem. Jak na ksw uważam , że nie jest źle zważywszy , że do walki już nie jest daleko i obawiałem się naprawdę o strasznego leszcza. Cooper może dotrwa do 2 rundy ;)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@CeKaeM, poodpadali pierwotnie założeni przeciwnicy, to kto był pierwotnie założony dla Mameda? Drwal wzięty z przypadku po tym jak PROMMAC w ostatniej chwili się posypał. Z kim KSW negocjowało, z Okamim, Vasilevskim, Branchem, Reiterem, Vemolą czy Carmontem? Kolejny raz sprzedają tanie historyjki o tym jak &quot;KSW stać na mocniejszych zawodników i głośniejsze nazwiska niż Wanderlei Silva&quot;, a ściągają gościa który w 4 ostatnich walkach zaliczył 3 porażki, a powinien zanotować 4, bo z Kendalem wypadł wręcz fatalnie. I te wszystkie teksty na onetach, eurosportach i innych badziewnych portalach że &quot;poziom sportowy rywala Mameda jest bardzo wysoki&quot;. Jak na rywala wziętego w ostatniej chwili to nie jest zły zawodnik, pewnie najlepszy z możliwych poza wymienionymi przeze mnie wcześniej, ale facet nie ma zapasów ani parteru, serio ktoś ma wątpliwości czy Mamed go nie podda? Wyrównana walka ze Shlemenką, ale jaki on obecnie reprezentuje poziom, przegrywając z Tito Ortizem? Znowu będą zachwyty, ochy i achy nad naszym genialnym Mamedem, a ja tego zwyczajnie nie kupuje, niech zawalczy z kimkolwiek kto ma jakiekolwiek pojęcia o zapasach, bo w ten sposób można dać mu Andrzeja Gołote i zachwycać się że &quot;mierzy się z legendą światowego boksu&quot;.
https://www.youtube.com/watch?v=Osxwajvm_m4
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jestem ciekaw na jakiej podstawie Pudzian jest nazywany najsilniejszym zawodnikiem MMA na świecie. Chyba chodzi o podnoszenie samochodów albo przetaczanie opon od ciągnika, bo raczej nie o siłę ciosu.
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Jak donosi kswmma.pl 6 grudnia Mańkowski stoczy walkę, której stawką będzie pas ????
Mam nadzieję, że kursy przez to podskoczą bo powinien go łyknąć bez większych problemów.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Max Nunes - 1.33 ✅✅✅ - ónibet
Superior Challenge 11
Pewniak na jutro z mma dla tych co mają konto tam . Gala w Szwecji czyli walczy u siebie .
Zawodnik z Allstars chyba najlepszego gymu z europy gdzie trenuje i sparuje min. z samym Gustafsonem . Przewaga jest we wszystkim , parter i stójka to przepaść . Rywal zwykły Francuzki kołek który ostatnio przegrał na KSW .
100% na Tapology stawia na niego :grin:
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wygląda na to że zapowiada nam się rewanż w koguciej - Dillashaw vs Barao. Cruz zerwał więzadła czyli dobre kilka miesięcy ma z głowy.
 
E 285

embotron

Użytkownik
super hitowo, czlowieku wyjdz z tego dzialu, robisz tu taki spam i syf ze ciezko juz cis wartościowego znaleźć, nie wspominając o tematach na gale na ktorej mozna postswic jedna walke i na koniec &quot;zapraszam do dyskusji&quot; ŻENADA
Ciezko znalezc cokolwiek wartosciowego? Jezeli nie pasuja Ci posty tego uzytkownika to jest ignoruj, ale nie mow, ze tak zasmieca, ze ciezko cos poza jego postami znalezc, bo to jest klamstwo. Jest kilku typerow, ktorzy daja swoje przemyslenia i jezeli ktos ma jakiekolwiek pojecie o MMA to bez trudu oceni czy analiza/typ jest wartosciowy.
Macio coprawda daje duzo nedznych gal i mimo, ze nie gram typow z forum, a jedynie czytam analizy to czesto mozna znalezc jakis wartosciowy typ jak chociazby ostatnio na Polaka w ONE FC.
Widze, ze teraz cos kilka osob sie spina jezeli chodzi o Macia - nie pasuje? Ignoruj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Macio coprawda daje duzo nedznych gal i mimo, ze nie gram typow z forum, a jedynie czytam analizy to czesto mozna znalezc jakis wartosciowy typ jak chociazby ostatnio na Polaka w ONE FC.
Właśnie nie rozumiem tej nagonki na &quot;nędzne gale&quot;. Nie uwzględniając UFC, KSW i Bellatora to macio ma skuteczność 21-6 przy czym kilka to fajne kursy powyżej 2.0. Myślę, że jedynym problemem jest to, że gale te są głównie w bahu, a my z tego co widzę w większości gramy Unibet, Betsafe i pinnacle.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Branie kokainy moze wplynąc na pogorszenie formy mistrza ale napewno nie wplyneło na walke o pas. Rozpierdalaja mnie komentarze pierdolnietych hamburgerow ,ze są powinno ufc go ukarac itd. Przeciez to używka relaksacyjna a nie stymulant . Co ma to wspolnego z prezencją podczas walki ? Może tez z alkomatem łapac zawodników oraz testami na thc i pisac o tym ,ze piją i palą.


:cool:
Chuck tez lubil zabalowac i podejrzewam ,ze nie tylko on. Ludzka rzecz melanż


 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom