>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Największa walka w MMA pewna. Zmierzą się giganci!

Na wiosnę przyszłego roku do oktagonu wejdzie dwóch najlepszych wojowników wagi ciężkiej na świecie. Alistair Overeem i Junior Dos Santos

26 maja tego roku miała się odbyć walka o mistrzostwo UFC wagi ciężkiej pomiędzy czempionem Junior Dos Santos (15-1 MMA, 9-0 UFC) i pretendentem - po pokonaniu słynnego Brocka Lesnara - Alistairem Overeemem (36-11 MMA, 1-0 UFC).

Na miesiąc przed wielką walką wojownik z Holandii został jednak wycofany z powodu pozytywnego wyniku testu antydopingowego (przekroczony poziom testosteronu).

Nie udało się w tym roku, ale jest szansa, że pojedynek Dos Santos vs. Overeem zobaczymy na wiosnę 2013 roku. Taką wiadomość podał dziś do wiadomości publicznej szef UFC Dana White.


co Panowie sadzicie o tym pojedynku kto waszym zdaniem wygra?
ja stawiam na Alistara jakos sobie nie wybrazam zeby pokonal go JDS, a jakie jest wasze zdanie?
 
bene 240

bene

Użytkownik
Sądzę że pozycja Overeema w rankingach jest mocno wyśrubowana w stosunku do rzeczywistości. Spośród ostatnich zwycięstw tylko zwycięstwo decyzją nad Werdumem zaliczam do tych które zasługują na uwagę. Wygrane Z Lesnarem, Duffie i Rogersem uważam że nie były takie żeby wybić zawodnika na drugie miejsce w rankingu a potencjalna przegrana z jakimkolwiek z nich spowodowała by że zawodnik ten nie liczył by się dziś w stawce
Ponadto w rzeczywistości Velasquez jest notowany numerem 2 i to on wejdzie do octagonu z JDS jako rewanż jeszcze w tym roku , więc nie wiem czemu zakładasz że walka potoczy się o tytuł skoro szanse będą naprawde wyrównane. Wygrana KO dla JDS nad Cainem przesłoniła cały dorobek Caina w UFC który jest niepodważalny i imponujący. Spisywanie go na straty w rewanżu z JDS jest moim zdaniem nieprofesjonalne.
Overeem był dobrym zawodnikiem ale w wadze półciężkiej gdzie imponował szybkością i niekonwencjonalną stójką rodem z gier video. Niestety po przegranej z Ruą przeszedł do HW, stał się wolniejszy , zaczął oszukiwać i wiadomo do czego to doprowadziło.
edit: podajesz nieoficjalne informacje, śledzę info z świata mma na bieżąco i niemożliwe żeby Dana ogłosił/zapowiedział walkę która jeszcze nie może być nawet rozpatrywana ze względu na walkę JDS w tym roku. Jak się powołujesz na informacje to prosiłbym o link
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Nie udało się w tym roku, ale jest szansa, że pojedynek Dos Santos vs. Overeem zobaczymy na wiosnę 2013 roku. Taką wiadomość podał dziś do wiadomości publicznej szef UFC Dana White.


Moze dlatego nie podal ze jest zakontraktowana
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Pojawiły się kursy na piątkową galę Bellatora. Zaskoczył mnie kurs na Marcina. Mimo rekordu Murada, spodziewałem się, że jednak Held będzie faworytem, a tu miła niespodzianka, kursy są równe, z czego zamierzam skorzystać. Z tego, co wiem, to Marcin będzie w tej walce co najmniej równy, jak nie większy od przeciwnika(jeszcze przedwczoraj ważył 79kg! z czego na dzis do zrzucenia zostało 2,3kg). Jak sam mówi, ciągle poprawia i duzo trenuję stójkę i, mimo wszystko, ja widzę w tej dziedzinie postępy. Z resztą, chyba Murad nie ma na tyle mocnego ciosu, by znokautować Marcina. W parterze ciężko mi uwierzyć, żeby poddał Polaka, a wręcz przeciwnie- liczę na kolejne sub ze strony Helda, dlatego z chęcia pobiorę kurs 1,90 na HELDA.
Do tego dodam chyba Sarnavskiyego, który jest bardzo dobrym stójkowiczem, partner też wygląda coraz lepiej i obecnie jest na solidnym poziomie. Clementi jest już stary, to nie ten sam zawodnik, co kiedyś i mam wrażenie, że jest tylko wypełnieniem tego turnieju, na wygranie którego spore szanse ma właśnie rosyjski Tygrys. Pobieram 1,38 na SARNAVSKIYEGO.
Co o tym myślicie?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bellator 77 . Piątek 19 Październik
Marcin Held vs Murad Machaev
Marcin Held - 1.97 - 8/10✅✅✅ - Pinnacle .
Wystarczyło mi obejrzeć jedną walkę Murada aby się przekonać że Held go pokona . To rosyjski zawodnik wywodzący się z sambo i niby zapasów . Nic specjalnego .
Dla mnie obecnie Held ma niesamowite i już teraz jedne z najlepszych BJJ z pleców w całym MMA . Niesamowicie zwinny i szybki w parterze .
Held to multimedalista mistrzostw Polski i Europy w BJJ -- wygrywał też w Brazylii . Mistrz Europy i medalista MŚ w grapplingu . Plusem na pewno dla Marcina jest też to że rywal nie będzie miał przewagi fizycznej jak to często bywało .
Murad debiutuje w Bellatorze i do tej pory walczył z samymi ogórkami z 9 przeciwników tylko jeden miał pozytywny rekord . Dla Helda będzie to już czwarta walka w tej organizacji . To będzie zapewne poddanie z dźwignią na nogę . Stawiałem że kurs na Helda będzie w okolicach 1.50 .
http://www.youtube.com/watch?v=CDeRgj6kM34
Edit : Zasłużona wygrana Helda , rundy 1 i 3 zadecydowały o wygranej . Sędziowie zgodni 29-28
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jakby nie patrzec to Ruscy zawladneli calym Bellatorem. Jak dotad chyba kazdy wygral swoja walke czy to przed czasem czy decyzja wiec mimo ze Marcin jest faworytem to jest obawa o sedziowanie.. Mimo wszystko kurs swietny i trzeba sprobowac.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ruscy zawładnęli Bellatorem? Bez przesady, Bellator podpisał kontrakt z rosyjską tv, więc na siłę sprowadzają tam coraz więcej ruskich i to właśnie działa na korzyść Marcina, który jest zawodnikiem sprawdzonym, ma na koncie już niezłe nazwiska, w przeciwieństwie do Murada, który nadmuchał rekord na totalnych słabiakach bądź zawodnikach, którzy zaczynają przygodę z MMA. Wiadomo, to sport, wszystko może się zdarzyć, ale prawie wszystko przemawia za Heldem i jakoś jestem spokojny o Jego zwycięstwo.
Sarnyavkyiego sobie odpuszczam. Za niski kurs, a przeciwnicy w dużym stopniu również niezbyt wymagający.
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Na oficjalnym profilu &quot;fejsbukowym&quot; Marcina, jest podane info że przed walką Marcina podadzą link do streama.
A co do walki... Held nie takich kozaków już składał. Pokonał Novera, który miał bardzo dobrą obronę przed poddaniami i nie dawał się odklepać. Na szczęście dla Marcina, sędziom podobała się efektowna walka ze strony Polaka, który mimo że walczył większość walki z pleców, robił to efektownie i efektywnie. Heldzik urwie nogę i innej opcji nie ma. Nie wierzę że Murad będzie mieć tak samo dobre obrony przed poddaniami jak Nover bądź Chandler (którego by pokonał, gdyby nie dysproporcja w sile fizycznej..). Marcin posiada bardzo ważną cechę, której większość grapplerów nie posiada. Jeżeli nie jest w stanie kogoś obalić, potrafi sam pójść po nogę i podłożyć się pod przeciwnika, bez obawy że walczy z pleców. Niesamowity timing w parterze da mu zwycięstwo. WAR MARCIN !
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bellator 78 dzisiaj w nocy . Półfinał turnieju w wadze półśredniej .
Andrey Koreshkov (11-0) vs. Marius Zaromskis (19-6-1)
Andrey Koreshkov - 1.54 - 8/10 ✅✅✅- Pinnacle .
Koreshkow jest i był od początku moim faworytem do wygrania turnieju . Jest to Rosyjski mega talent , bardzo wszechstronny zawodnik , przed podpisaniem kontraktu z Bellatorem numer 1 na świecie najlepszych prospektów .
W ubiegłym roku odbył w sumie sześć walk . Wszystkie pojedynki w karierze kończył przed czasem , zazwyczaj demolując swoich rywali uderzeniami . Wcześniej na Igrzyskach Sportów Walki w Pekinie zdobył złoty medal w Pankrationie ( połączenie boksu i zapasów ) .
Zaromskisa najlepiej opisują jego ostatnie walki a w szczególności przedostatnia z no name Spiritwolfem gdzie z niewiadomych przyczyn wygrał przez split decyzje w bardzo kiepskim stylu .
Typuje dosyć pewną wygrana na pkt . Na wadze po prawej . Unibet ma troszkę mniejszy kurs .

T KO 1 runda i tyle w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 2

andrew_86

Użytkownik
Hector Lombard - Rousimar Palhares 1.44 - 2.63
Ciekawy kursik na Palharesa. Obydwaj fizycznie podobnie zboduwani, Lombard nic nie pokazał w pierwszej walce na UFC, choć wiadomo że to dobry zawodnik. Palhares to jest prze kozak. Uliczny kot, licze że walka przeniesie sie w parter, gdzie Lombardowi odpada kilka atutów, a tam Palhares podda go skrętówką, gądź jakąś dzwignią na noge ????
Wg mnie walka 50 na 50 z lekkim wskazaniem na Palharesa. A kurs biore w ciemno.
Co myslicie ?
 
K 116

kopakos

Użytkownik
Jak dla mnie kurs dobrze rozłożony. Hector ma coś do udowodnienia, poprzednią walkę przegrał nieznacznie. Trzeba pamiętać że walka rozpoczyna się w stójce, gdzie przewagę będzie mieć Hector, a i z obaleniem go może być różnie. Co więcej nie wydaje mi się że Palhares będzie mieć tak łatwo z urwaniem nogi Lombarda, jak np. Mike&#39;owi Massenzio, to zupełnie inna liga zawodników. O Toquinho mówi sie że tak łatwo urywa nogi, ale należy z drugiej strony zobaczyć komu on te nogi urywał w UFC... Massenzio, Branch, Drwal, Linhares - to nie są wirtuozi mma, gdyby takowymi byli, to nie tułali by się po galach w europie, tylko bili się w UFC. Wystarczy zauważyć jak sobie radzi w parterze Palhares, gdy nie uda mu się od razu poddać zawodnika swoją skrętówką, przykład - walka z Belcherem. Szedł po nogę jak głupi, widział że nie udały mu się dwie próby, a mimo wszystko chciał urwać nogę... Mało brakowało a sam by przegrał przez twistera. To samo było kiedyś przyczyną porażki Moksa z ruskiem na gali M1. Moksiu szedł non stop po nogę, przyjmując ciosy na głowę praktycznie bez obrony, przez co w końcu przegrał walkę przez przerwanie sędziego. Kurs 1,44 na Lombarda, ja pobieram. Nie sądzę żeby Rousimarowi udało się poddać Hectora, ale jak wiadomo, mma jest nieprzewidywalne.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Uważam, że Lombard pociśnie tę walkę na swoją korzyść. Nie skreślam go po ostatnim fatalnym występie, gdyż nie był sobą i coś mu dolegało. Pamiętajmy jak ten zawodnik był długo nie pokonany. Palhares może tę walkę wygrać ale tylko w parterze - to każdy wie. Patrząc na pryzmat ostatniej walki Lombarda widać było jak w klinczu jest silniejszy od Boetscha (który również jest piekielnie mocny). Nie daję żadnych szans na to aby Lombard został obalony, jest zbyt mocny i zbyt wiele będzie miał do udowodnienia. Skończy walkę w stójce bądź przez decyzje. Każdy kurs powyżej 1.4 odbieram jako prezent.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nowe informacje ws. kontraktu Chalidowa z UFC
http://eurosport.onet.pl/kickboxing-mma/ksw/nowe-informacje-ws-kontraktu-chalidowa-z-ufc,1,5293557,wiadomosc.html
Jak poinformował czeczeński portal chechencenter.info dwóch zawodników pochodzących z Czeczenii podpisało umowę z organizacją UFC. Zawodnikami tymi są Adam Chaliew i Mamed Chalidow. Jak udało się ustalić, ten drugi, reprezentant Polski - wciąż jednak będzie występował w KSW.
O ile Chaliew to zawodnik walczący w Rosji, o tyle Mamed Chalidow jest najbardziej znanym w Polsce zawodnikiem MMA walczącym dla Federacji KSW, która w jego imieniu prowadziła rozmowy z ZUFFA, właścicielem Strikeforce i UFC.
Wcześniejsze informacje mówiły o tym, iż Mamed otrzymał ofertę od Strikeforce i po nowym roku zamierzał udać się do USA celem sfinalizowania umowy. Według nieoficjalnych informacji kontrakt zawierał możliwość występów w Strikeforce, a także w Federacji KSW, dla której jest najcenniejszym z aktywów.

W przypadku kontraktu z UFC jest mało prawdopodobne, aby Chalidow mógł występować dla jakiejkolwiek innej organizacji.
Sam Chalidow w wywiadzie dla FightSport.pl niespełna dwa tygodnie temu oznajmił: - Jeszcze nie wiem, czy wylecę za ocean, bo tam coś niedobrego się dzieje z niektórymi organizacjami. Czekamy cały czas.
Jak udało nam się zweryfikować tę informację, Mamed Chalidow nie podpisał żadnej umowy z żadną inną organizacją i nadal pozostaje zawodnikiem KSW. Jego najbliższy występ planowany jest na 1 grudnia 2012r., na KSW 21 gdzie walczyć będzie z Melvinem Manhoefem.
Po tej walce KSW planuje kolejny pojedynek Mameda w ramach własnej organizacji, chyba że podpisana zostanie umowa z ZUFFA dotycząca jego występów w Strikeforce lub UFC. Na dzisiaj wszystkie informacje podawane przez portale o podpisaniu umowy przez najlepszego polskiego zawodnika MMA są niepotwierdzone
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
BELLATOR 79 . Półfinał turnieju w wadze ciężkiej .
Thiago Santos (11-1) vs. Richard Hale (20-4)
Thiago Santos - 1.78 - 8/10 ⛔- Pinnacle . Edit : Santos miał już go na skończeniu , kontuzja wszystko zepsuła
Szykuje się łatwa walka dla Thiago . Pisałem o nim już parę razy na poprzednich stronach i nie będę się powielał , każdy może sobie sam sprawdzić . Będzie to nowy mistrz wagi ciężkiej w Bellatorze .
Bardzo ważny czynnik odnośnie tej walki to taki że Thiago posiada bardzo dobre zapasy których Hale nie ma wogóle . Kwestią czasu będą jego obalenia i kontrolowanie walki w parterze .
Thiago to ogromny i silny tur fighter wagi ciężkiej ( BJJ black belt ) jego poddanie z pleców na ziemi jest niczym niemożliwe . Partner treningowy Big Fota ( Antonio Silva ) .
Hale grałem już nie raz , jest to pewniak ale jak walczy z dziadami i leszczami ale kiedy przychodzi mu walczyć z zawodnikiem który to już coś sobą reprezentuje ( Christian M&#39;Pumbu ) przegrywa dosyć wyraźnie .
Zapasy Santosa i w dniu walki spora różnica w kg zadecydują o jego wygranej . Możliwe że skończy Hala przed czasem przez ground and pound . Walka z piątku na sobotę o 3.30 . Inne buki kursy mają podobne .

Edit : Kontuzja i wtopa
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Thiago Santos i Richard Hale na wadze . Walka dzisiaj w nocy . Kursy już pikują w dół na Santosa .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bene 240

bene

Użytkownik
Ja bym chętnie zobaczył Khalidova w Bellatorze, gdzie podejrzewam będzie traktowany z większym szacunkiem i dostanie lepsze warunki kontraktowe. A ponad to będzie mógł wynegocjować równoległe walki w KSW jak dobrze pójdzie. Pomimo, że decyzja trochę zaskakująca o zmianie federacji gdyż deklarował się cały czas, że będzie walczył dla Polaków w Polsce to akceptuję ją i uważam że jest słuszna. Dzięki Pudzianowskiemu, Najmanowi i Salecie mamy w KSW co mamy, cała masa pseudofanów i wielbicieli freak show.
Khalidov to prawdziwy zawodnik MMA znający ten sport i na pewno chciałby aby w Polsce rozwijał się. Niestety w pojedynkę ciężko zmieniać jest ten świat szczególnie wtedy gdy ma się tak fatalnych ludzi na czele największej Polskiej federacji MMA.
Wiadomo czasy się zmieniły i dziś MMA to bardziej biznes niż sport, ale trzeba znaleźć gdzieś równowagę i nie można popadać w skrajność.
Jeśli Khalidov przeszedłby to UFC nie szybciej jak po trzech dobrych walkach w federacji dostał by godziwy kontrakt i walkę z rozpoznawanymi zawodnikami. Czyli nie jako musiałby się ustawiać na nowo. Sam niedawno powiedział że warunki jakie dostał były nie do przyjęcia. Jeśli UFC będzie tak traktować zawodników typy Khalidova to nie przyczyni się to napewno do rozwoju zarówno federacji jak i sportu.
 
L 4

luckytown

Użytkownik
10 Listopada 2012 UFC on Fuel TV 6

Co sądzicie o dublu: Thiago Silva + Rich Franklin. Kurs: 1,63
Gala odbędzie się w Chinach. Dubel wydaje się w miarę pewny Thiago mimo że najlepiej ostatnio mu nie szło, a z leszczami nie walczył to teraz powinien wygrać jego przeciwnik to Bułgar mi dobrego rekordu jego przeciwnicy to sami lokaje. Co do pojedynku Franklina i Cunga Le, uważam że ten drugi lepiej sprawuje się na planie filmowym aniżeli na macie, a Rich to Rich walczył z najlepszymi w swoijej wadze, doświadczenie ma jeśli nie zostanie zaskoczony jakimś kopnięciem to powinien wygrać. Czekam na Wasze opinie.
 
bene 240

bene

Użytkownik
10 Listopada 2012 UFC on Fuel TV 6
Co sądzicie o dublu: Thiago Silva + Rich Franklin. Kurs: 1,63
Gala odbędzie się w Chinach. Dubel wydaje się w miarę pewny Thiago mimo że najlepiej ostatnio mu nie szło, a z leszczami nie walczył to teraz powinien wygrać jego przeciwnik to Bułgar mi dobrego rekordu jego przeciwnicy to sami lokaje. Co do pojedynku Franklina i Cunga Le, uważam że ten drugi lepiej sprawuje się na planie filmowym aniżeli na macie, a Rich to Rich walczył z najlepszymi w swoijej wadze, doświadczenie ma jeśli nie zostanie zaskoczony jakimś kopnięciem to powinien wygrać. Czekam na Wasze opinie.
Thiago Silve to jak najbardziej polecam. Nedkov nie prezentuje technicznego boksu i ostanio nawet Luiz Cain był od niego o klasę lepszy, niestety trafił lucky punchem Nedkov i wygrał. Franklina nie polecam, gala w Chinach, Lee niejako na własnych podwórku, Franklin chyba jeszcze tak długich podróży nie miał i nie wiadomo jak poradzi sobie ze zmianą czasu.
 
Do góry Bottom