>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MLB w internecie (TV)

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Miałem o tym pisać.
Jest jeszcze promocja.
Klikając w reklamę Lexusa można na 10 dni otrzymać MLB.TV za darmo.
Oferta ważna od końca Sierpnia
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Opcja dla bogatych ????
Pakiet MLB.TV na Postseason za 24.99 $ na stronie MLB dla ludzi spoza Kanady i USA.
Rok temu było za 19.99 :razz:
Wykupuję się opcję Premium , więc ma się tam wszystko co ma w swojej ofercie baseballowa telewizja.
 
blads 187

blads

Użytkownik
To przegapiłeś chyba bo ostatnio wykupowałem za 10$ do końca sezonu, aż się wystraszyłem czy przypadkiem nie chodziło o zasadniczy, ale jednak nie bo w dalszym ciągu mam opcję premium aktywną. Pięknie wyglądają mecze oglądane przez Xboxa ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Spragniony sezony ?
Jutro o 19:10 mecz San Diego @ Mets będzie za darmo do obejrzenia na stronie MLB.com
Wystarczy się tylko zarejestrować.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Przyznam, że ja wspomniałem o tym z uwagi na przyzwoitą porę rozgrywania meczu ???? Niemniej, enjoy today&#39;s game ????
//Grzesio
Pory są różne.
Pierwszy mecz w sezonie z tego cyklu był transmitowany o 4-tej rano tj Cardinals@Arizona.
Dla nasz pory wczesne cieszą , ale nie zawsze jest to ciekawe widowisko.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Przewaznie masz jeden mecz na dzień.
Najwidoczniej jakieś święto ????
Pierwszy raz sie spotykam z czymś takim ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
Dziwny problem mam. Nie mogę oglądać za darmo meczy dnia. W tamtym roku wykupowałem subskrypcję bo były jakieś tam promocje i za tanioche można było oglądać. Nie miałem problemu jak się skończyła z oglądaniem darmowych meczy, a w tym sezonie co wchodzę w darmowy każe mi wpisywać dane z karty celem zakupu na ten sezon :|
Grzesio//
Może trochę &quot;idiotyczny&quot; sposób - ale może załóż jeszcze raz konto tam ....
Nie mam pojęcia naprawdę.
Chociaż ostatnim czasy przy słuchaniu radia czasami zacinało kilka razy na mecz z ich winy , ale z tego co mi pisali Amerykanie to zdarzało się tak na początku sezonu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Dziwny problem mam. Nie mogę oglądać za darmo meczy dnia. W tamtym roku wykupowałem subskrypcję bo były jakieś tam promocje i za tanioche można było oglądać. Nie miałem problemu jak się skończyła z oglądaniem darmowych meczy, a w tym sezonie co wchodzę w darmowy każe mi wpisywać dane z karty celem zakupu na ten sezon :|

Grzesio//
Może trochę &quot;idiotyczny&quot; sposób - ale może załóż jeszcze raz konto tam ....
Nie mam pojęcia naprawdę.
Chociaż ostatnim czasy przy słuchaniu radia czasami zacinało kilka razy na mecz z ich winy , ale z tego co mi pisali Amerykanie to zdarzało się tak na początku sezonu.
Ja w tamtym roku również kupiłem sobie subskrypcje, ale po sezonie ją anulowałem ponieważ tam był pewien zapis, że ona będzie się automatycznie przedłużała i będę musiał zapłacić za cały sezon czyli 100$, jako że mi się to nie uśmiechało to ją po prostu anulowałem i problem z głowy a teraz normalnie oglądam free games. Po prostu wejdź w swój profil, zakładka Audio / Video Subscriptions i tam anuluj powinno zadziałać ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Może nie do końca chodzi o internet.
W Polsce wychodzi magazyn &quot;ExtraPoint&quot; - magazyn o Futbolu Amerykańskim.
Głównie znajdziemy tam wiadomości dotyczące polskiej ligi futbolu amerykańskiego.
Znaleśc go można np. w Empiku.
Tam na ostatnich stronach w wydaniu Majowym jak i Czerwcowym pojawiają się wzmianki o baseballu napisane ładnie po polsku i zrozumiale dla każdego.
Zachęcam do kupna ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 0

tomjbu

Użytkownik
Cześć
Około godziny temu kupiłem dostęp do mlb.tv zapłaciłem za pomocą konta paypal 24.99$
Wchodząc na stronę MLB (jestem oczywiście zalogowany) wchodzę w zakładkę mlb.tv i wyskakuje mi komunikat i po raz kolejny przycisk którego już użyłem i zapłaciłem &quot;get MLB.TV&quot; czy ktoś z was też się spotkał z takim problemem? nie bardzo wiem co z tym teraz zrobić.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
-&gt; To co kupiłeś to Offseason package , nie oferta na cały rok..
Watch full game archives of every 2013 Regular Season and Postseason game. Watch online or on over 350 connected devices. Every game is available in HD quality, with DVR functionality. Pause and rewind games, or jump to an inning or at bat with clickable linescores.
-&gt; Spróbuj obejrzeć coś , żeby sprawdzic czy faktycznie zakupiłeś , bo to co robisz to po prostu wchodzisz na stronę gdzie jest tak jakby ich strona promocyjna..
 
Do góry Bottom