>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB w internecie (TV)

T 0

tomjbu

Użytkownik
Jednak mogę oglądać archiwa.
Tak wygląda to u mnie - załącznik

Ile kosztuje pakiet na cały rok? I na tym co mam teraz w ogóle da się coś oglądać na żywo? nigdy nie korzystałem z tej strony tak że za bardzo nie wiem.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Radio ~ 19.99 $
MLB.TV Premium ~ 119.99 $ z tego pamiętam , ale na pewno coś około 120 $
Im bliżej sezonu tym pojawi się dokładniejszy cennik , pewnie po Picther and Cather Report [okolice 14 Lutego] lub na poczatku Spring Tranings [koniec Lutego]
W zależności czy wykupisz MLB.TV zwykłe czy Premium.
Zwykłe MLB.TV jest tańsze od Premium
Premium daje więcej możliwości typu oglądanie kilku gier na raz i inne bajery tego typu , które sa lepiej opisane na stronie mlb.com w zakładce MLB.TV
Sa też opcję , że można kupić telewizję na jeden miesiąc , coś około 19.99 $.
Tylko kosztuje zwykła chyba , Premium MLB.TV kilka dolarów więcej.
Cennika jeszcze nie widzę , więc trzeba poczekać na konkretne liczby , ale większość tych cen co podałem powinno sie zgadzać.
Czasami też jakaś promocja sie trafi w związku z MLB.TV , ale trzeba przeglądać stronę oficjalną co jakiś czas
Edit.
I na tym co mam teraz w ogóle da się coś oglądać na żywo? nigdy nie korzystałem z tej strony tak że za bardzo nie wiem.
To co wykupiłeś dotyczy Treningów , będą za jakiś czas , to jest pod koniec Lutego.
Póki co sezonu nie ma , półmetek Offseason ledwo co minął - do 22 Marca nie ma póki co regular season.
Póki nie pojawi się nowa oferta to lepiej nc nie klikać w zakup może - takie moje zdanie.
 
T 0

tomjbu

Użytkownik
Grzesio, dziękuje bardzo za błyskawiczną pomoc.
Ja nie muszę oglądać kilku meczów na raz. Starczy mi jeden w HD ????
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Z tego co pamiętam w tamtym roku było coś takie, że pokazywali co jakiś czas mecz &quot;w otwartym kanale&quot;. Nie wiecie czy coś takiego też planują w tym ?
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
co jakiś czas
codziennie ????
W tym roku nie wiem , zobaczymy w pierwszym tygodniu czy takie coś planują.
Póki co seria w Australii tak nie będzie transmitowana [nie ma co się dziwić].
Pod koniec przyszłego tygodnia coś więcej powinniśmy wiedzieć.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Przez najbliższe kilka dni mecze za darmo do obejrzenia na MLB.TV tj. końcówka Treningów , gdzie większość składów jest optymalna na sezon.
Co do sezonu to pierwsze informację powinny się pojawić w weekend tak sadzę , póki co nic nie wiadomo.
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Jutro Opening Day , czyli lecimy z tematem.
Z tego co widzę , to mlb.com dało jutro za darmo do oglądania spotkanie Kansas@Detroit i najbliższe dni też jest rozpiska.
Za pewne promocja na jeden mecz za darmo do oglądania powininna trwać cały sezon ????
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Oglądam mecze na tej stronie. Wyświetla się również u góry tej strony, że mecze(HD) można oglądać dzięki aplikacji. Kiedy kliknąć w pobieranie kaspersky blokuje z komunikatem &quot;not-avirus:HEUR:AdWare.Win32.Yotoon.heur&quot;
Jakaś lipa czy po prostu kaspersky blokuje to tak tylko?
lipton..ja mam podobnie
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
Jak co roku - jeden mecz do obejrzenia codziennie za darmo.
Wystarczy tylko zarejestrować się na mlb.com
Na Opening Day - Minnesota Twins @ Detroit Tigers
 
grzesio 41,8K

grzesio

Forum VIP
1. Info jest z Listopada
2. Przeczytaj treśc artykułu i jakiego turnieju dotyczy.
3. Jesli chodzi o reprezentacje narodowe to najważniejszym turniejem jest World Baseball Classic , chociaz wielu zawodników z MLB tam się nie zobaczu
4. Prawa do MLB to skomplikowana sprawa- blackout rules na terytorium USA , a na Europę musiałby sygnał iść od ESPN.
Po za tym oglądalność się liczy.
Pewnie podobnie byłoby jak z NBA na Canal+ gdzie dwa mecze w tygodniu były pokazywane
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
1. Info jest z Listopada
2. Przeczytaj treśc artykułu i jakiego turnieju dotyczy.
3. Jesli chodzi o reprezentacje narodowe to najważniejszym turniejem jest World Baseball Classic , chociaz wielu zawodników z MLB tam się nie zobaczu
4. Prawa do MLB to skomplikowana sprawa- blackout rules na terytorium USA , a na Europę musiałby sygnał iść od ESPN.
Po za tym oglądalność się liczy.
Pewnie podobnie byłoby jak z NBA na Canal+ gdzie dwa mecze w tygodniu były pokazywane
Wiem, właśnie pisałem, że wprowadziłem w błąd. Szkoda, że tak sprawa się ma z prawami do MLB.
 
Do góry Bottom