>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs wynik 4:5
typ: Cubs -1,5
kurs: 1,94 sts

Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs liczba punktów 5
typ: Cubs +5,5 pkt
kurs: 2.20 STS
I znowu o włos
Hej,

Skorzystałem z twojej propozycji na CHC ale. na czysty win. Spotkałem się natomiast z dziwną sytuacją.
Zagrałem w Betf.un dniu 24.08.2023 o godz 23:41, sugerując się opisem " jutro godz. 01:05" i zakładając, że oferta dotyczy najbliższego spotkania tj. zaplanowanego na 25.08 na godz. 1:05 polskiego czasu.

Dzisiaj widzę, zdarzenie jako nierozliczone a na kuponie adnotacja, że mecz jest " jutro godz. 01:05". Obie drużyny mają zaplanowane na jutro kolejny mecz, ale nigdy nie widziałem by w ofercie były zdarzenia na kolejny a nie najbliższy mecz, zwłaszcza że wczoraj nie byli jeszcze znani miotacze na 26-go.
Zresztą obie drużyny zagrają dwa kolejne mecze 27-go i nie ma oferty jeszcze na nie.

Support twierdzi, że "Jutro też grają między sobą i postawiłeś zdarzenie na ten mecz z 26 sierpnia". Nie mam na to screenu, zresztą nie robię screenu każdego kuponu po jego zagraniu, ale trochę to dla mnie abstrakcja.
Oczywiście informacja kiedy zdjęli ofertę na 25-go i kiedy pojawiła się oferta na 26-go ->nie jest dostępna i jej nie podadzą.

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że przed rozpoczęciem/zakończeniem najbliższego meczu pomiędzy dwiema drużynami MLB była już aktywna oferta na następne spotkanie ?
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
może być że jednego dnia są dwa mecze , czasami między nimi jest tylko parę godzin przerwy wtedy w ofercie będziesz miał oba te mecze (np: w sts ) nad ranem naszego czasu zagra Kansas a wieczorem mają drugi mecz


dwa mecze.jpg

ale cała oferta aktualnie w STS zaczyna się 26.08.2023 o 0:40 a ostatni mecz jest z 27.08.2023 czyli istnieje szansa że zaznaczyłeś mecz z 26.08 , na kuponie powinna być data zdarzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
jozzy22 590,2K

jozzy22

Użytkownik
Po mojemu to przygrali z Tobą w ciula. Walnąć byś się mógł gdyby rozgrywali 2 mecze tego samego dnia ale w tym przypadku to jest poprostu nieczysta zagrywka buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
jozzy22, irtyko - dzięki za komentarze.

Irtyko, masz rację - widzę u kilku buków ofertę na 2 mecze jeśli są rozgrywane tego samego dnia.

Poobserwuję dzisiaj w nocy jak będzie wyglądała oferta bet fan i czy będą konsekwetni. Generalnie nawet jeśli nie będą to i tak wiem, że to my gracze zawsze musimy udowadniać, że nie jesteśmy wielbłądami.Nie dam ręki uciąć, że była oferta tylko na 25-go, ale wiem że jak grałem w nocy to było jeszcze tylko kilka meczy w ofercie, a nie kilkanaście - co by wskazywało na dostępną ofertę na kolejny dzień. Do tego pamiętam, że wybrana przez mnie oferta na CHC była jedną z pierwszych (na samej górze), co wskazywało na krótki okres do rozpoczęcia meczu.

Nic to, może dziś wygrają i zapomnę. Nauczka jak zwykle, ale cieżko się zawsze zabezpieczyć przed cwaniactwem

Już bez dalszego off topić.

Powodzenia i stukajcie buki!
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Zobaczmy czy masz szansę coś z tego wyciągnąć

Mecz który analizowałem według mnie mógł wyglądać nieco lepiej
staty meczu cubs.jpg

ale to już przeszłość , dziś z pewnością można liczyć na kolejną sporą liczbę wybić dla Cubs ale i pitcher Cubs Hendricks do specjalistów nie należy i zapewne pośle kilka piłek na pałkę Piratów, obu Panów trzymają się Home runny więc wynik w granicy 10 pkt jest bardzo prawdopodobny , ogólnie miotacze za wiele nam tu nie mówią o przebiegu tego meczu, ale Cubsi są teraz w gazie i nie wiele im brakuje do będących na 4 miejscu w tabeli Phills, sądzę że poprawią się w stosunku do ostatniego meczu i tym razem pojadą z handi -2,5 , na koniec dodam że Hendricks zagrał przeciwko Piratom 23.06.2023 wygrywając 8-3

Pirates - Cubs
typ: Cubs -2,5
kurs: 2.95 STS
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Zobaczmy czy masz szansę coś z tego wyciągnąć

Mecz który analizowałem według mnie mógł wyglądać nieco lepiej
Pokaż załącznik 32387

ale to już przeszłość , dziś z pewnością można liczyć na kolejną sporą liczbę wybić dla Cubs ale i pitcher Cubs Hendricks do specjalistów nie należy i zapewne pośle kilka piłek na pałkę Piratów, obu Panów trzymają się Home runny więc wynik w granicy 10 pkt jest bardzo prawdopodobny , ogólnie miotacze za wiele nam tu nie mówią o przebiegu tego meczu, ale Cubsi są teraz w gazie i nie wiele im brakuje do będących na 4 miejscu w tabeli Phills, sądzę że poprawią się w stosunku do ostatniego meczu i tym razem pojadą z handi -2,5 , na koniec dodam że Hendricks zagrał przeciwko Piratom 23.06.2023 wygrywając 8-3

Pirates - Cubs
typ: Cubs -2,5
kurs: 2.95 STS
Nie znam się na bejsbolu, ale ostatnio trochę oglądam. I z tego co zauważyłem że startowy miotacz, może zostać już zmieniony po pierwszym inningu. Dlatego nie rozumiem porównywanie miotaczy startowych drużyn i opieranie się na tym betu. Czy może mylę się?
 
jaroslav_ 366,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Nie znam się na bejsbolu, ale ostatnio trochę oglądam. I z tego co zauważyłem że startowy miotacz, może zostać już zmieniony po pierwszym inningu. Dlatego nie rozumiem porównywanie miotaczy startowych drużyn i opieranie się na tym betu. Czy może mylę się?
W znacznej większości przypadków startowy miotacz rozgrywa 5-6 inningow. Dlatego też często bierzemy to pod uwagę przy typowaniu. Rzadziej zdarza się żeby był zmieniony po 1-3 inningach :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
np: na covers.com w statystykach masz podane mecze w których dany miotacz grał i ile zmian rozegrał , zazwyczaj średnia to 5 do 6 zmian , na jedną czy tam dwie zmiany wrzucani są nowi lub słabsi miotacze aby dać odpocząć kolegom ale nie jest to też reguła , np w nocy wyjdzie w składzie Washington Adon Joan który grał 2 zmiany jak i 6 zmian ale już np: Zach Neal który zagra w meczu Oakland z pewnością zagra 1 max 2 zmiany , o ile w składzie nie ma podanych występujących pitcherów to można trochę typować na własną rękę ponieważ częstym systemem w grze miotaczy jest 4 mecze przerwy na odpoczynek ( regenerację ) , sytuację może zmienić np : kontuzja innego miotacza , waga meczu czyli ważniejszy lub mniej ważny no i to kogo wystawią przeciwnicy ale często będzie to miotacz z przed 3 - 4 kolejek i tak np: w Oakland może dziś wystąpić Paul Blackburn lub Sears J.P ale to tak trochę na czuja
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Zrobię wrzutkę meczu przy okazji trochę wytłumaczę dla czego taki typ

Na zakład wezmę moją ulubioną Tampa Bay która zagra dziś z Yankeesami , to ich pierwszy mecz i grają na podwórku Tampy, Tampa Bay to drużyna z drugiego miejsca w tabeli ( parę postów wstecz obstawiałem ich mecze z Baltimore gdzie walczyli o prowadzenie w tabeli ) od tych meczy z Baltimore trochę czasu minęło a Tampa gra swoje w 10 ostatnich meczach aż 7 wygranych do tego dziś na górkę wypuszczą Eflina jeden z kilu miotaczy których tak często obstawiam . Zach zagrał ostatnio przeciwko Los Angeles Angels wygrywając 18-4 rozegrał w tym meczu 6 zmian i tu trochę wytłumaczę , w całym tym wyniku 18-4 o bardzo dobrym meczu Eflina świadczy cyfra ... 4 dlaczego ? to proste, po prostu rzucał tak dobrze że dał ugrać przeciwnikowi tylko 4 pkt natomiast wynik 18 przypiszemy miotaczowi Barria który w 2 zmianach zalicza 3 HR 9HA i 2BB
barria.jpg
to tak trochę po za analiza ale może będzie trochę wyjaśnione dla czego często opieramy typy na miotaczach
Wracamy do Eflina , miotacz który nie ma imponujących statów SO ale zdarza mu się wyautować 7-8 pałkarzy przy tym nie daje piłek na pałkę , przez co nie należy się spodziewać zbyt dużej liczby pkt po stronie gości (do tego jeszcze wrócę ) ale zobaczmy co potrafi motacz gości Gerrit Cole bo o nim mowa to doświadczony zawodnik z wieloma świetnymi występami ale ostatnie trzy mecze wolał by wyrzucić z pamięci , mała skuteczność dużo błędów , takie załamanie formy i występ przeciwko Tampie to złe połączenie , w tych trzech meczach tracił odpowiednio 5 8 i 8 pkt w ostatnim zaliczył 2 HR no i zagrał tylko 4 zmiany co w jego przypadku jest nietypowe ponieważ zawsze gra minimum 6 zmian , świadczyć to może o drobnej kontuzji lub braku formy i tu wrócę do wątku że NYY nie ugrają za wiele bo wyżej opisałem formę miotacza a musze dodać że NYY przegrało 9 z 10 meczy wstecz, w wielu z tych meczy ugrali tylko po 1 pkt no i wielu graczy ma kontuzje
reasumując :
+ własne boisko
+ dobra forma Tampy
+ Eflin
+ zła forma Cole
+zła forma całego zespołu NYY i kontuzje

to mi podpowiada żeby zagrać tylko jedno handi Tampa i pkt NYY dodam że czysty kurs na Tampe jest tez dobry bo coś około 1,7

Tampa Bay - New York Yankees
typ: Tampa -1,5
kurs: 2,55 STS

Tampa Bay - New York Yankees
typ: NYY - 4,5 pkt w meczu
kurs: 1,42 STS
buk potwierdza moją teorię że NYY nie ugra dużo , do jakiegoś AKO można zagrać

Pozdrawiam


edit:
Gerrit Cole bo o nim mowa to doświadczony zawodnik z wieloma świetnymi występami
chyba zbyt pochopnie oceniłem jego ostatnie występy bo dziś zagrał rewelacyjnie i jest wynik taki jak chciałem ale dla NNY :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
jaroslav_ 366,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
WAŻNE INFO! :)
Przy okazji większego poruszenia w dziale analiz pozwolę sobie przekazać super informację dla fanów MLB oraz tych co dopiero chcą wejść w świat baseballu, że Forum w tym roku zorganizuje pierwszy konkurs typerów MLB w trakcie Play-off! :) Wstępnie mogę zdradzić, że konkurs będzie dzielił się na dwa etapy tj.:
  1. ETAP 1, gdzie będziemy bawili się w czyste typowanie zwycięzców drabinki Play-off, bez konieczności pisania analiz (taki Pickem jak w CS:GO)
  2. ETAP 2, gdzie będziemy podawali analizy spotkań Play-off (tak jak w Typy dnia)
Konkurs zostanie tak zorganizowany żeby mogli bawić się i mieć szanse zarówno początkujący (tj. etap 1) jak również Ci bardziej zaawansowani (zarówno etap 1 jak i przede wszystkim etap 2). Dla TOP3 obu etapów przewidziane zostały nagrody od naszego sponsora. W krótce przekażę więcej informacji :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +846
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Nie znam się na bejsbolu, ale ostatnio trochę oglądam. I z tego co zauważyłem że startowy miotacz, może zostać już zmieniony po pierwszym inningu. Dlatego nie rozumiem porównywanie miotaczy startowych drużyn i opieranie się na tym betu. Czy może mylę się?
Jak grają 3 czy 4 mecze w serii to jednak z jakiegoś powodu kursy się różnią, bo może grac mankut etc.

1. powodem może być kontuzja, że start pitcher schodzi po 1 inningu
2. jak gra tragicznie to go zmieniają by ograniczyć szkody dla drużyny.
3, jest tzw. opener i parada bullpenu tj. bullpen gra cały mecz, czyli 5-6 miotaczy po 1-2 inningi.

Kiedys Starterzy miotali więcej 6-7-8 inningów, teraz mniej tj 5-6 inningów.
Teraz jest tendencja by chronić zdrowie zawodników. I zdecydowanie więcej analityki niż 10 czy 15 lat temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ostatni mecz Tampy okazał się porażką , czasami mam wrażenie że robią mi na złość ;p

z dnia dzisiejszego na pierwszy ogień Dogersi którzy na wyjeździe grają z Sox'ami
Gospodarze będący w środku tabeli Ligi Amerykańskiej ostatnio swoją grą mnie nie porywają , co prawda coś tam potrafią ugrać ale zazwyczaj są to mecze z drużynami z dolnej części tabeli, rzucać dla Sox będzie Paxton jest to dobry miotacz ale ostatnio coś mu nie idzie , z 5 meczy 4 zaliczy do przegranych, mało wyautowanych pałkarzy , dużo hitów wpadają też HR'y do tego ostatni mecz rozegrał 21.08 przeciwko Houston , mecz zakończył się przegraną i wynikiem 9-4 a on rozegrał 4 zmiany , a dziś czeka na niego nie lada wyzwanie bo wybijać będą pałkarze Dogersów aktualnie drugiej drużyny Ligi Narodowej którzy radzą sobie bardzo dobrze wygranych aż 17 z 20 meczy !! a jeszcze dziś wyjdzie Julio Urias który ostatnio wymiata w 5 meczach 5 wygranych , zwłaszcza mecz z Colorado wyszedł mu genialnie 12 SO , 4 Hity , 0 BB i rozegrał 7 zmian , zawodnik który rzadko kiedy daje ugrać przeciwnikom więcej jak 4 pkt
nasuwa się kilka opcji do grania under 4,5 pkt na Boston, lub over 4,5 na Dogersów ale dziś mam w planach zagrać AKO więc ja pogram czysty win Dogersów

Boston Red Sox - Los Angeles Dodgers 8-5
typ: Los Angeles Dodgers
kurs: 1.70 STS


Kolejny mecz wytypowałem na podstawie świetnej formy drużyny oraz dobrej grze miotacza a jest to mecz
Milwaukee - San Diego Padres
może zacznę od gości których gra na wyjazdach raczej nie cieszy ich fanów , z 10 meczy cieszyć mogli się tylko w 3 a w 7 zaliczyli porażkę a na górce dla nich stanie Pedro Avila którego osiągi są raczej marne , większość meczy przegranych z handi
Teraz gospodarze którzy rozkręcili się w ostatnim czasie a od 6 meczy nie poznali smaku porażki , w tych 6 meczach zdobywali 6 lub więcej punktów , trzy krotnie ograli Texas Rangers a dziś rzucać będzie Peralta który na tle kolegi wygląda o niebo lepiej SO aż 8,4 a Hity tylko 3,7 świetne mecze przeciwko Rangersom 6-1 oraz Soxom 7-3 oraz 12-1 z Colorado, taki miotacz może być nie lada wyzwaniem dla San Diego

Milwaukee - San Diego Padres 5-4
typ: Milwaukee
kurs: 1.70 STS

kurs AKO 2.89 STS
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Wczorajszy mecz Dogersów mnie zaskoczył do 5 zmiany wydawało się że mecz przebiega tak jak powinien było 2-4 dla Dogersów ale 6 zmiana to katastrofa Uriasa, miotacz który miał być bardziej wypoczęty i miał poprowadzić ten mecz zalicza 3 Home runny !! i mimo że statystyki po meczowe pokazują że to jednak Dogersi byli lepsi w tym meczu to te 3 błędy Uriasa odmieniły los meczu i jak by tu nie analizować meczu takich sytuacji nie przewidzimy , ale mimo tej porażki uważam że Dogersi ten 3 mecz wygrają chociaż FS pokazuje na górce Fergusona który zapewne rozegra jedną zmianę i teraz kogo postawią Dogersi ?
Początkowo stawiałem na Millera który ostatni mecz rozegrał 22.08 przeciwko Cleveland i jeśli faktycznie to on zagra to dobrym zakładem jest over punktowy ale analizując dalej kto jeszcze może wyjść pojawia się Gonsolin ale on jest na liście kontuzjowanych a zaraz za nim pojawia się nazwisko które chętnie bym w dzisiejszym meczu zobaczył a mianowicie Kershaw Clayton który ostatni mecz rozegrał 16 sierpnia ! a nie ma żadnej informacji że ma kontuzję i jeśli Dogersi chcą w tym meczu być górą to jego występ jest obowiązkowy :)
A wracając jeszcze na chwilę do Fergusona można go postrzegać w roli takie amuletu ponieważ na 10 meczy w których grał Dogersi wygrali 8 ! :)
U gospodarzy wystąpi Taner Houck który szczęścia swojej ekipie nie przynosi bo z 10 meczy zaliczył porażkę aż w 8 , jego statystyki nie należą do najlepszych, bardzo mało pałkarzy wyrzuca w dwóch ostatnich meczach tylko po 2 wyautowanych co przekłada się od razu na wyniki 15-5 i 7-3 , i gdyby dziś dla Dogersów jednak rzucał Miller to over 9,5 można grać
Ja wczorajszy mecz uważam za małe nieporozumienie i dziś Dogersi naprawią ten błąd

Boston Red Sox - Los Angeles Dodgers ✅ wynik 4-7
typ: Dodgers -1,5
kurs: 2.25 STS

Boston Red Sox - Los Angeles Dodgers ✅
typ: Dodgers +4,5 pkt
kurs: 1.75 STS


Dodam jeszcze coś do AKO
Philadelphia Phillies - St. Louis Cardinals
Trzeci mecz obu ekip , jak do tej pory dwie wygrane Phills i gdzieś z tyłu głowy krąży myśl co z tym trzecim meczem czy oddadzą go na korzyść Cardinals ? więc win odpuszczam ale chętnie zagram over punktowy , w poprzednich dwóch meczach Phills ugrało odpowiednio 12 i 7 pkt a patrząc na dzisiejszego miotacza gości nie widzę opcji żeby było inaczej
Rom Drew zagrał w tym sezonie w jednym meczu który jego ekipa przegrała 11- 1 z Piratami zaliczył w tym meczu 8 hitów 4 BB no i jeden Hr'ek i to w przeciągu 3 zmian , jesli dziś wyjdzie też na te 3 zmiany to Phills będzie miało okazję na ciekawy dorobek punktowy a że z tego meczu wyciągam tylko over dla Phills to już Aarona Nola nie analizuje chociaż dobrze wiemy na co go stać

Philadelphia Phillies - St. Louis Cardinalswynik 3-0 przespali ten mecz
typ: Phillies +4,5 pkt
kurs: 1,65 STS

Philadelphia Phillies - St. Louis Cardinals
typ: +8,5 pkt w meczu
kurs: 1,70 STS


Ja w ten weekend kleje AKo więc do kuponu wybieram
typ: Dodgers -1,5
kurs: 2.25 STS
oraz
typ: Phillies +4,5 pkt
kurs: 1,65 STS

Kurs AKO 3.71 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +695
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
W nocy nowa kolejka w wykonaniu Giants vs Cincinnati
Gospodarze wystawią Harrisona który rozegrał w sezonie 3 zmiany w przegranym meczu z PHills 4-3 , jakie zmiany wprowadzi w meczu trener ? trudno powiedzieć z pewnością goście nie będą mieszać i ich miotacz Andrew Abbott rozegra 5-6 zmian chociaż w lipcu zagrał przeciwko Giants 8 zmian ! notując na koncie wynik 5-1 . Forma obu zespołów jest bliżej nie określona chociaż uważam że Giants w ostatnim czasie dostają większego łupnia, a to z Texasem albo z Phills no i wycisk od Atlanty a wyjściowym składzie z Harrisonem nie wydaje mi się że ugrają coś konkretnego a raczej przy dobrej grze Abbotta nie ugrają nic

Giants - Cincinnati 4-1 Harrison zagrał 6 zmian ! 11 SO i 3 hity!! ERA 1.86 :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
typ: Cincinnati
kurs: 2.10 STS

Giants - Cincinnati
typ: Giants -4,5 pkt
kurs: 1.70 STS
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
W nocy nowa kolejka w wykonaniu Giants vs Cincinnati
Gospodarze wystawią Harrisona który rozegrał w sezonie 3 zmiany w przegranym meczu z PHills 4-3 , jakie zmiany wprowadzi w meczu trener ? trudno powiedzieć z pewnością goście nie będą mieszać i ich miotacz Andrew Abbott rozegra 5-6 zmian chociaż w lipcu zagrał przeciwko Giants 8 zmian ! notując na koncie wynik 5-1 . Forma obu zespołów jest bliżej nie określona chociaż uważam że Giants w ostatnim czasie dostają większego łupnia, a to z Texasem albo z Phills no i wycisk od Atlanty a wyjściowym składzie z Harrisonem nie wydaje mi się że ugrają coś konkretnego a raczej przy dobrej grze Abbotta nie ugrają nic

Giants - Cincinnati
typ: Cincinnati
kurs: 2.10 STS

Giants - Cincinnati
typ: Giants -4,5 pkt
kurs: 1.70 STS
Abbott po tamtym meczu w Lipcu - ERA ponad 5 i WHIP prawie 1.4.
Średnia odbić przeciwko niemu .301 w tym czasie to jest po grze z SFG.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
ERA w meczu to było chyba 2.10 ? a średnia to 3 z kawałkiem
Pokaż załącznik 32566
Abbott po tamtym meczu w Lipcu vs SFG miał w kolejnych spotkaniach ERA ponad 5 i WHIP prawie 1.4. [screen]
Ładny start sezonu, wielu na niego patrzyło miedzy innymi ze względu na ilość Strikeouts i forma zaliczyła spadek
Warto spróbować grać przeciwko niemu.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1030
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
NY Yankees @ Detroit Tigers [19:10]
Detroit Tigers 👍 wygrana Tigers 4:3
2.05 @ STS

Clarke Schmidt (NYY) vs Matt Manning (DET)

Obrona przed 4-meczowym sweepem w domu przez Detroit Tigers.
Kurs ciekawy, więc można spróbować.

Na dodatek ostatnia seria w karierze pałkarza Tigers Miguela Cabrery przeciwko Yankees w domu, ponieważ po tym sezonie kończy karierę.

Miotacz Tigers - M.Manning bardziej doświadczony pod względem startów niż jego vis-a-vis, a ostatnie 3 mecze tylko jeden oddany ER w 17.2 inningach - co dało 3 wygrane dla ekipy z Motown.
Tym, że Manning dobre starty przeplata ze słabymi jak np. mecz z Tampą Bay, Pittsburghiem czy z LA Angels z przełomu Lipca/Sierpnia. Dał wtedy 17 ER w niecałych 17 inningach.

Schmidt po ASG - ERA 4.75, a ostatnie 3 jego starty to 3 przegrane drużyny z Nowego Yorku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1336
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
a ja dziś atakuję szczyt Ligi Narodowej gdzie spotkają się dwie góry a mowa o gospodarzach tego spotkania Dogersach zajmujących drugie miejsce w lidze oraz gościach z Atlanty którzy są liderem. Mecze na samym szczycie są z reguły ciężkie do typowania dobra forma zespołów świetni miotacze i o wyniku często decyduję jeden błąd i tu widzę ten błąd po stronie gospodarzy z powodu ich miotacza Lance Lynn któremu w ostatnich meczach nie wychodzi najlepiej 2 HR'y 1 SO i 10 Hitów z Sox'ami wcześniej 3 HR'y z Oakland i jeden z San Diego ERA ponad 5 , jak dla mnie Lynn będzie okienkiem przez które Atlanta wpadnie i zrobi swoje a rzucający Strider będzie gigantycznym wyzwaniem nawet dla Dogersów , bo nie ma co ukrywać że obie ekipy są na wielkiej fali i żeby zatrzymać przeciwnika trzeba wytoczyć potężne działo a takim jest Strider który rozegrał świetne trzy ostatnie mecze gdzie dwa razy był przeszkodą nie do pokonania dla ekipy Giants która w dwóch meczach urwała mu tylko 1 pkt ! a Strider rozegrał 14 zmian w tym 19 SO i tylko 4 hity , wcześniej 6-0 odprawił Metsów
Wysoka forma pałkarzy Atlant z pewnością zmusi Lynna do błędów a to przekonuje mnie do grania win z handi na gości

Los Angeles Dodgers - Atlanta Braves 7-8 do 6 zmiany było 4-8 ale później gospodarze dołożyli 3pkt
typ: Atlanta -1,5
kurs: 2.10 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom