>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Kansas City Royals

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.75

STS

Dobra wczoraj mielismy cud bo jak inaczej nazwać win Kansas z Tampą?!
Dziś widzę wzięcie srogiego rewanżu. Nie rozczulam się nawet w to kto narzuca bo nie widze tu drugiej porażki z rzędu Tampy z takim rywalem jak Kansas
Myślę , że nawet można spróbować -2.5 po 2.15

Wynik: 11:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1832
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś na szybko bez analizy bo za chwilę wychodzę , proponuję :
Yankees vs Texas
typ: Texas -1,5
kurs: 2.15
----------------------------------------
można podpić kurs i dodać do AKO
Tampa - Kansas
typ: Tampa +4,5 pkt
kurs: 1,60

wtedy kurs AKO 3.55 STS
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Colorado Rockies - Los Angeles Angels. 1:25

Przyznam szczerze , że w rozgrywkach MLB to się nie spotkałem z takim wynikiem.
Meksyk , Korea tak ale MLB?!
Chłopaki z Colorado musieli mieć bardzo słabiutki dzionek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś pakuje fundusze w taki oto dubel

San Diego(-1.5) + NY Mets (-1.5)

AKO: 3.79

STS

Bezpieczniejszą opcją gra na czyste winy ale ja dziś spróbuje atakować hcp
Padres póki co 0:2 w serii więc liczę dziś na ich lepszą grę zwłaszcza że narzucać będzie Musgrove który osiąga całkiem fajny sezon
Z kolei Metsi wymieniają się winami ale dziś wychodzi Scherzer i tu jak dla mnie hcp jest mega pewne gdyż rywal nie ma podejścia
A jak będzie.....

Wynik: nieźle Padres od prowadzenia 4:0 do przegranej 4:5
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś po małej przerwie zaczepiam Cubs-Philadelpia
3 mecz jak do tej pory 0-2 dla Philes , goście dziś wystawią seryjnego zabijakę Walkera , który wygrał ostatnie 8z10 meczy , w tej serii wygranych wybiła się tylko Atlanta której udało się ugrać 4 pkt , a cała reszta nie przekroczyła 3 punktów w meczu , i chciało by się iść w tym kierunku ale gospodarze również wytoczą mocne działo Kyle Hendricks który rozegrał 6 meczy z których wygrał 4 i również nie dał urwać przeciwnikowi więcej jak 3 punkty
Obu tych Panów po za underowymi wynikami łączy mała liczba oddanych hitów , więc zagram dziś na uder punktowy i na hity
A że według mnie nie ma znaczącej różnicy między tymi miotaczami i to że grają na boisku Cubs którzy w tym roku tylko raz ograli Philes, aleza to w ubiegłym sezonie wygrali z nimi wszystkie mecze to postawie też win gospodarzy

Cubs- Philadelphia wynik 1-3
typ: Chicago Cubs
kurs: 2.11 fortuna

Cubs- Philadelphia
typ: -9,5 pkt
kurs: 1.99 fortuna

Cubs- Philadelphia 14 hits
typ: -16,5 hits
kurs: 2.18 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1509
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Wczoraj z Cubs nie zagrało szczęście bo mecz był dość wyrównany ale pech trwający już 4 kolejki z rzędu dziś musi się skończyć
Cubs wystawią Steela którego graliśmy tu już wielokrotnie , myślę że tak jak wczoraj Hendricks tak i on nie da ugrać ekipie z Cleveland zbyt wiele punktów, Steel lubi wyautować kilku pałkarzy przy okazji nie dając im zbyt wielu trafień w piłkę , czego nie można powiedzieć o miotaczu z Cleveland Cal Quantrill którego staty są raczej overowe w przypadku piłek na pałkę a liczba wyautowanych pałkarzy jest daleka nawet od średniej , analiza ostatnich 10 meczy to 5 przegranych i 5 wygranych meczy , te wygrane to większość na własnym boisku a przegrane to wyjazdy gdzie na 5 meczy w 4 stracił 6 punktów , więc dziś podobnie jak wczoraj ale under na Cleveland

Chicago Cubs - Cleveland Guardians ✅ wynik 10-1
typ: Chicago Cubs -1,5
kurs: 2.05 Fortuna

Chicago Cubs - Cleveland Guardians✅
typ: Cleveland -3,5 punktów (wolał bym -4,5 ale kurs ubogi )
kurs: 1.80 Fortuna

Chicago Cubs - Cleveland Guardians✅ 13 hits
typ: Chicago Cubs +9,5 hits
kurs: 2.30 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1711
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś trzeba zacząć od .. braw ;p dla Steela , jak to się mówi " pozamiatał"
w dniu dzisiejszym mamy kolejnego underowego zawodnika a nawet dwóch , mowa o meczu Texas-Houston gdzie w roli pitcherów wystąpią Eovaldi i Brown obaj zawodnicy nie dają sobie w kaszę dmuchać , obaj lubią wykosić pałkarzy i nie dają zbyt wielu piłek na pałkę
Brown zagrał przeciwko ekipie Texas w ubiegłym sezonie dwa mecze, pierwszy zakończył się 1-0 a drugi 8-2 dla jego ekipy , jak widać dał urwać sobie tylko 2 pkt
wyniki po między tymi drużynami w większość mieszczą się poniżej 10pkt ale bukmacherzy o tym wiedzą i kursy na under -9 to bieda coś około 1,6 fortuna więc może do AKO
ale ciekawy kurs jest na win Houston a ja nie znajduję nic co by świadczyło przeciwko takiemu wynikowi , i ja tak pogram

Texas - Houston 5-2 no tu Brown się nie popisał sprzedał 10 hitów
typ: Houston
kurs: 2.38 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Taki mały off topić
Zawsze w każdej kolejce szukam ekipy która według mnie wygra mecz, ja dziś wybrałem Houston ale teraz muszę to napisać że właśnie st.louis w 5 innigu rozwala ta kolejkę
Aktualnie 3 egzekwo od końca ekipa jedzie yankessow. Jak dla mnie podziw
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
NYY już się odegrało za ten blamaż 11-4 a dziś trzecie spotkanie gdzie na boisko wyjdą Cole i Montgomery miotacze którzy nie pozwolą na wysoki wynik w tym meczu a z pewnością St.Louis nie ugra za dużo, wpis robię z telefonu dla tego nie dodam linków że statami. Wrzucę tylko moje typy
St.Louis-NYY wynik 5-1
Typ: NYY -1.5
Kurs: 2.44

Tylko: -16.5 hits ✅ 14 hits
Kurs: 1.80fortuna

Typ lll: -8.5 pkt w meczu ✅ 6 pkt
Kurs: 1.80 fortuna


Jeśli będę miał dostęp do laptopa przed meczem to dorzucę trochę statystyk

Edit: po analizie hitów zmieniłem typ na hity w meczu

Na dziś dorzucę jeszcze 3 mecz Cubs
o ile w pierwszym meczu byłem pewien Steela tak dziś wychodzi słabiutki Jameson Taillion który w tym sezonie sobie nie radzi z 10 meczy w których grał doniósł wygraną tylko w 2 spotkaniach , dobry pałkarz ma wysokie SO i niskie Hity a u niego jest odwrotnie , z tych wspomnianych 10 meczach aż 3 krotnie wyautował tylko 1 pałkarza (grając 5 inningów w meczu) a jego średnia z tych 10 meczy to zaledwie 3,7
Jego przeciwnikiem będzie Aaron Civale również i on zbyt wybitnym miotaczem nie jest ale na tle Tailliona każdy by się wyróżniał ;p w tym przypadku mamy lepsze staty bo średnia SO to 4,7 a Hity to 5.0 , i to on nie znacznie ale jednak lepiej wypada w dzisiejszym meczu , i jeśli obaj panowie zagrają na swoim poziomie to win powinien być po stronie gości jednak pewniejszym jest zagrać punkty bo Taillion nie zatrzyma pałkarzy Cleveland

Cubs - Cleveland ✅ wynik 6-8
typ: Cleveland +4,5 pkt
kurs: 2.10 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1511
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Jutro zagrają 3 mecz Metsi z Giants , jak do tej pory wynik 1-1 , a do tego spotkania wyjdą Peterson i Stripling obaj panowie to solidna podstawa do zagrania overa
Peterson z 10 meczy w których grał tylko 3 były poniżej linii 10 pkt, z autowaniem pałkarzy sobie radzi ale przy tym daje sporo razy uderzyć w piłkę , miał od połowy maja przerwę w grze i parę dni temu wrócił do gry wygrywając 7-2 z Meelwauke ale wczesniej ni było tak kolorowo bo zaliczył 4 porażki i tak np w ostatnim meczu przed przerwą oddał 15 hitow na konto Washington Nationals a wynik meczu to 10-3 , parę dni wcześniej przegrał z Cincinnati 7-6 dając 10 hitów , więc już pewna zaczepka na over pkt i hity mamy
Stripling podobnie jak kolega miał przerwę w grze i tak jak on z 10 meczy tylko 3 są poniżej 10 pkt a tak pozostałe to 10+, jedyne co ich różni to czas gry, Stripling gra średnio 3 zmiany , jego SO to zaledwie 2.9 a to że gra mało zmian powoduję że Giants wrzucają kolejnych miotaczy co przyczynia się do sporej liczby hitów
i tak np: ostatni mecz z Toronto przegrany 6-1 a po stronie Toronto 12 hitów, wcześniej win 7-4 z Philes i oddanych 8 hitów (a łącznie w meczu 19), parę dni wcześniej z Arizoną 7-5 i oddali 12 hitów ( w meczu 23 hity )
Jak by na to nie patrzeć to grzechem było by nie zagrać overka na pkt w meczu i hity tym bardziej że kursy są ciekawe

New York Mets - San Francisco Giants ✅ wynik 8-4
typ: +9,5 pkt
kurs: 2.11 fortuna

New York Mets - San Francisco Giants ✅ 19 hits
typ: +17,5 hits
kurs: 2.12 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2283
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Pograjmy kolejną kolejkę
Washington Nationals - Cincinnati Reds
Obie ekipy całkiem dobrze sobie ostatnio radzą , na 10 kolejek mają po 6 zwycięstw i 4 porażki i tyle z podobieństw, bo Nationals na własnym boisku zaliczyło 9 porażek i tylko 1 wygraną a Cincinnati na wyjazdach 9 wygranych i jedna porażka :) to by mogło kierować nas na wygraną gości do tego miotacz gospodarzy wydaje się być słabszy od kolegi z Reds
Jake Irvin pitcher gospodarzy statystykami nie zachwyca na 10 meczy w których grał zaliczył 7 porażek i to porażek wysoko punktowych . Ale w tym meczu nie będę grał na wygraną bo chłopaki mają świetne staty do zagrania overa na punkty i hity
w ostatnich 5 meczach Irvina liczba hitów był zawsze +16 hits ale buki to wyłapali i na +17,5 jest 1,6zł
Zobaczmy miotacza gości Luke Weaver jego statystyki wygranych meczy są lepsze od kolegi bo W7L3 ale 8 z nich kończyły się wynikiem punktowym 9+ (6 z nich +11 pkt) a to wszystko dla tego że nasz miotacz gra często 3 maks 4 zmiany i na boisku pojawia się tabun innych miotaczy co skutkuje wysokimi wynikami zarówno punktowymi jak i hitami i tak np :
ostatni mecz z Baltimore wynik 11-7 liczba hitów 26 a miotaczy z Cincinnati grało 8 !
wcześniej grali z Atlantą wynik 11-10 liczba hitów 25 a miotaczy z Cincinnati grało 7!
i jeszcze jeden grany przed Atlanta z Houston wynik 9-7 liczba hitów 22 miotaczy grało 5 !

tak więc
Washington Nationals - Cincinnati Reds 15 hits
typ: +18,5 hits
kurs: 1.90 fortuna

Washington Nationals - Cincinnati Reds
typ: +9,5 pkt wynik 3-2 szaleństwo że hej
kurs: 1.70 STS (fortuna daje 1,71 za ten sam typ )
dzięki spider za info, sts przeczytał mój wpis i zmienił kurs


Lecimy dalej


Cleveland - Atlanta

Analiza prosta bo nie ma za bardzo o czym pisać, Atlanta pierwsza drużyna w tabeli narodów, na 20 meczy tylko 3 porażki , gospodarze to środek tabeli na własnym podwórku radzą sobie dobrze W7 L3 , na górkę wystawią młodego Gavina który rozegrał w karierze dwa mecze :D przeciwko Kansas i Oakland (dwie ostatnie drużyny w tabeli ) a pytanie co on robi w meczu z Atlantą , czuje że może to być podpucha i wyjdzie na 2 zmiany
goście wystawią Eldera który " jeśli Gavin zagra około 5 zmian" to pozamiata Cleveland do konta ;p Elder to człowiek underek , jego mecze to max 8 pkt w meczu , popełnia mało błędów i nie daje przeciwnikowi za dużo okazji do punktowania , z 7 wygranych meczy sześciokrotnie przeciwnik nie ugrał więcej jak 3 pkt a w 5 można było grać handi i chyba w to pójdę

Cleveland - Atlanta ✅ wynik 2-4
typ: Atlanta -1,5 handi
kurs: 2.10 STS

Cleveland - Atlanta ✅
typ: Cleveland -3,5 pkt
kurs: 1.95 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Houston - Colorado
5 drużyna a w tabeli ligi amerykańskiej i ostatnia w tabeli ligi narodowej , co tu dużo pisać Colorado przegrało na wyjazdach ostatnie 9 spotkań a ich miotacz
Anderson przegrał ostatnie trzy mecze w których grał z wielkim kretesem
anderson.jpg
a miotacz gospodarzy France ostatni mecz wygram 14-0 ST. Louis
Dodam że w meczach Andersona Hity sięgały linii 30+ a to za sprawą tego że grał nie więcej jak 3 zmiany i jeśli dzisiaj Colorado przyjmie tą samą taktykę a do pary z Andersonem wystąpi np: Davis lub Carasiti to można śmiało grać over hitów dla Houston
ja z tego meczu mam dwa typy:

Houston - Colorado ✅ wynik : 6:4 w 7 inningu
typ: Houston +5,5 pkt
kurs: 2.15 sts

Houston - Colorado ✅ 10 hits w 7 inningu
typ: Houston +9,5 hits
kurs: 2.10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +454
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Kolejnym meczem który według mnie jest warty zagrania to
Tampa Bay - Philadelphia
Tampa ładnie prowadzi w tabeli z 57 zwycięstwami na 88 meczy, według FS rzucającym dziś będzie Zack Littel ale pewnym jest to że rzucać będzie nie więcej jak jedną zmianę , myślę że główną rolę odegra Yonny Chirinos który według mnie jest dobrą okazją do nałapania punktów i hitów, koleś bardzo mało wyrzuca pałkarzy a do tego bardzo dużo podrzuca hitów , w ostatnich 3 meczach aż 22 hity , do tego Tampa zaliczyła ostatnio 3 porażki z rzędu więc widać tu małe obniżenie formy
Po drugiej stronie w ekipie gości Walker stary wyjadacz który tylko w ubiegłym sezonie rozegrał tyle zmian co Chirinos przez całą karierę , ten sezon idzie mu wybitnie na 10 meczy wygrał 8 a wyniki w 90 % są poniżej linii 10pkt a idąc tym tropem 6 meczy zakończyło się na 7 lub mniej punktach , podobnie jest po stronie Chirinos'a ale duża rotacja miotaczami może nieźle namieszać , ja jednak zagram

Tampa Bay - Philadelphia wynik 4:8
typ: -9,5 pkt w meczu
kurs: 1.80 STS

Tampa Bay - Philadelphia ✅ 17 hits
typ: Philadelphia +8,5 hits
kurs: 1.95 fortuna

Tampa Bay - Philadelphia ✅
typ: Tampa Bay -4,5 pkt w meczu
kurs: 1.90 STS



Kolejnym typem będzie
New York Yankess vs Baltimore
3 spotkanie i jak do tej pory 2-0 dla gospodarzy, i to chyba tyle z wygrywania gospodarzy po tym jak sprawdziłem kim jest Vasquez ich miotacz, ten człowiek ma rozegrane aż dwa mecze i... to tyle można powiedzieć że nic o nim nie wiemy ;p archiwum X , Jeden mecz rozegrał przeciwko Soxom wygrywając 3-0 i kończąc mecz z dobrym ERA 1.74 a drugi przegrał z San Diego 5-1 i tu już ma gorsze staty przez 4 zmiany 4 hity, 3BB, 1HR czyli słabo i nie wydaję mi się żeby był przeciwnikiem dla Kremera miotacza Baltimore który jest o wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem i zalicza właśnie jeden z lepszych sezonów w karierze , na 10 meczy poddał się tylko 3 razy , w tych wygranych meczach nie dał ugrać przeciwnikowi więcej jak 3 punkty i tak też widzę ten mecz wygraną gości z handi i małą liczbą pkt gospodarzy

New York Yankess vs Baltimore ✅ wynik 3-6
typ: Baltimore -1,5
kurs: 2.40 STS

New York Yankess vs Baltimore ✅
typ: Baltimore +4,5 pkt
kurs: 1.90 STS


I ostatni mecz na dziś to jeden z moich ulubieńców czyli Steele z ekipą Chicago Cubs zagra na wyjeździe przeciwko Milwaukee i ich Adrianowi Hauser, o Steelu wkleje to co już pisałem parę postów wyżej
Steel lubi wyautować kilku pałkarzy przy okazji nie dając im zbyt wielu trafień w piłkę
mecz w którym to opisałem zakończył się wygraną 10-1 ale dziś już nie pójdzie tak łatwo bo Adrian stary wyjadacz gospodarzy może postawić mu wysoko poprzeczkę , gdyby porównać ich wyniki to zbytnio od siebie nie odbiegają
Milwaukee na własnym boisku radzi sobie 50/50 ale i Cubs na wyjazdach W7L3, pierwszy mecz wgrali gospodarze 8-6 a drugi przegrali 6-7 czyli oba over 10+ ,trudno jest wytypować wygranego w tym meczu ale w under -8,5 można iść

Milwaukee - Chicago Cubs wynik 3-4 ✅
typ: - 8,5 pkt w meczu
kurs: 1.80 STS


skoro gram underowy wynik a jak wiadomo Steele to miłośnik underowych hitów więc warto pograć

Milwaukee - Chicago Cubs 18 hits ( 9 hitów Steela tego bym się nigdy nie spodziewał )
typ: -16,5 hits w meczu
kurs: 1.83
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1482
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś Soxi rozegrają dwa mecze z Toronto, mnie interesuje ten pierwszy z kilku powodów
Pierwszy to miotacze , gospodarze wystawią Lynna który jest takim średniakiem , nie najgorsze staty SO 6.6 ale i tak samo wysokie ma Hity 6.3 , do tego średnio na mecz 2xBB a ostatnio zaliczył 3 HR'y w meczu co zdarza mu się często
Goście wystawią Berriosa który ma statystyki o punkt mniejsze od przeciwnika SO 5.4 a Hity 5.1 , BB również 2 na mecz i również 3 HR'y w ostatnim meczu ale to on ma 7 wygranych meczy na 10
Kolejnym powodem jest to że Toronto ma patent na Soxów od 10 spotkań między tymi drużynami 9 x wygrywała ekipa Toronto , w tych meczach wystąpili obaj Panowie w meczu w którym grał Lynn było 5-2 dla Toronto a w meczu gdzie grał Berrios było 7-0 dla Toronto dodajmy do tego że Toronto jest wyżej w tabeli daje podstawę żeby zagrać na gości a tym bardziej że kurs jest ok

Chicago White Sox - Toronto Blue Jays ✅ wynik 2-6
typ: Toronto -1,5
kurs: 2.23 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1379
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
W nocy jednym z ważniejszych meczy będzie spotkanie na samym szczycie czyli Tampa - Atlanta
Tampa Bay rozegranych 90 meczy wygranych 57 , natomiast Atlanata 86 meczy a wygranych 58 , trzy najbliższe mecze z pewnością będą niezłym kąskiem do typowania, chociaż ostatnio Tampa Bay ostudziło trochę mi ten zachwyt tymi meczami przegrywając dzisiaj swój 5 mecz z rzędu , ale zobaczmy kto będzie dziś rozdawał karty na boisku
Tyler Glasnow miotacz gospodarzy w 10 meczach w których grał wynik na plus zapisujemy w 7 i tylko 3 porażki , w Tampa Bay o 2019 roku do tej pory nie był zbytnio eksploatowany przez 4 lata zaledwie rozegranych około 200 zmian , ten sezon wychodzi mu całkiem dobrze, w ostatnim meczu przeciwko Seatle rozegrał 5 zmian zaliczając 11 SO !! i 7 hitów , a wcześniej mecz z Kansas City również 5 zmian i aż 12 SO !! i tylko 4 hity ! świetne wyniki , gdyby nie te ostatnie wyniki Tampa Bay to bym grał tu wygraną bez wahania
Średnia Taylera to 7.0 SO i 4.1 Hits , BB i Hr'y niskie co jest zaczepką do grania underka
ALe jeszcze goście którzy lecą jak szaleni na 10 meczy tylko jedna porażka na górkę wystawią Mortona który statystykami nie odbiega od Glasnowa , jego SO jest na poziomie 7.3 , trochę większa średnia hits bo 5.6 , ale do tych całkiem dobrze wyglądających statystyk nie pasują wyniki z meczy w których gra
mecz z Cincinnati wygrany 7-6 z Colorado 14-6, Colorado ugrało 6 pkt a jest ostatnią ekipą w tabeli
przegrany z Detroit 6-5 a jezcze wcześniej wygrany z Metsami 7-5 , jak widać nie jest wielkim wyczynem wyrwać mu punkty , może to sprawka Andersona który występuje razem z nim a którego home runy trzymają się jak rzep...
Dla porównania Glasnow w tych 7 wygranych meczach nie dał urwać sobie więcej jak 3 punkty , i z tych cyferek snuje mi się taka wizja że Glasnow przyćmi kolegę z Atlanty nie da mu urwać zbyt dużo punktów , a dla potwierdzenia tej tezy sprawdziłem historię spotkań tych ekip i Morton w dwóch ostatnich występach przeciwko Tampie przypłacił je porażką 6-1 i 5-1
Własne boisko , świetny miotacz i lubiący oddawać punkty Morton przekonują mnie do

Tampa Bay Rays - Atlanta Braves wynik 1-2
typ: Tampa Bay -1,5
kurs: 2.75 STS

Tampa Bay Rays - Atlanta Braves
typ: Atlanta -3,5 pkt
kurs: 2.15 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1348
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Tampa w tych 5 ostatnich porażkach trzy krotnie przegrała z Philadelphia która dziś wystąpi przeciwko Miami Marlins
Myślę że te trzy wygrane mecze nakręciły Phills którzy będą nie do zatrzymania dziś dokładając do tego fakt że Philes na wyjazdach są nie do zatrzymania od 12 meczy a do tego na górkę wyjdzie świetny Wheeler który twardo wygrał ostatnio wszystkie 5 meczy w których grał a ostatni przeciwko Washington Nationals zakończył się 19- 4
Gospodarze wystawią Alacantare , pitcher charakteryzujący się słabym SO i wysokimi hitami to wyśmienity kąsek dla ekipy Philes i tyle w tym temacie , to mi wystarczy aby pograć handi na Philes

Miami - Philadelphia 3-4 Phills wygrali ale nie o dwa oczka
typ: Philadelphia -1,5
kurs: 2.25
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 348,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Człowiek wypoczął trochę na wakacjach to może wrócić do grania, a z uwagi na krótką przerwę w rozgrywkach MLB (All-Stars) w ostatnich dniach również do tej ligi :)

Los Angeles Angels - Houston Astros
Los Angeles Angels wygrana @ 1.65
Los Angeles Angels wygrana (-1.5) @ 2.35
Superbet

Dzisiaj gram typowo pod przełamanie fatalnej passy LA Angels, którzy w ostatnich 10 spotkaniach przed przerwą All-Stars zaliczyli aż 9 porażek, a ponadto w starciach z Astros notują 5 porażek na 6 ostatnich spotkań. Ostatnimi porażkami Angels aktualnie wypadli z walki o dziką kartę AL i znajdują się obecnie w krytycznym momencie - albo zaczną grać i wydostaną się z dołka albo pożegnają się z Play-offami oraz z pewnością utracą swoją największą gwiazdę czyli dzisiejszego miotacza Shohei Ohtani (bo taki scenariusz jest przewidywany przez ekspertów). Statystyka z pewnością nie przemawia za dzisiejszymi gospodarzami, ale różnica w startujących miotaczach nie jest już tak znaczna. Tak jak wspomniałem, dzisiaj na kopcu gospodarzu S. Ohtani, który w zeszłym sezonie zanotował ERA 2.33 rozgrywając świetny sezon z 166 inningami, natomiast w tym sezonie forma nie wiele gorsza bo jego rekord to 7W4L z 3.32 ERA przy 100 inningach oraz 1.10 WHIP - ostatnie jego dwa starty przeciwko Astros jednak skończyły się porażkami, więc i tutaj poszukuję przełamania. Po stronie Astros natomiast J.P. France wybrany w 2018 w drafcie przez Houstons, debiutujący dopiero w tym roku w MLB. Aktualnie notuje 4W3L przy 3.26 ERA i 66 rozegranych inningach oraz 1.21 WHIP. Zatem forma debiutującego miotacza Astros jest z pewnością dobra, lecz nie jest to jeszcze tak doświadczony miotacz jak jego dzisiejszy przeciwnik na kopcu. Dzisiejszy typ jest trochę życzeniowy, upatruję tutaj tego, że jest to krytyczny moment dla LA Angels, którzy jeśli chcą wrócić do walki o PO, muszą zacząć wygrywać, a sam Ohtani ma coś do udowodnienia przyjezdnym.
 
Ostatnia edycja:
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Ja również witam po przerwie
Dziś króciutko Phills vs San Diego
U buków kurs zaskakujące bo 2,20 na Phills i 1,65 na San Diego , a przy handi -1,5 na San Diego już odwrotnie ;p obie ekipy radzą sobie całkiem nie źle w ostatnich dniach więc nie wiem skąd ta przepaść w kursach ale ja w tym meczu upatrzyłem under punktowy więc bez znaczenia po której stronie będzie win
Na górce pojawią się dwaj świetni kosiarze , dla gospodarzy Walker który nie przegrał w ostatnich 6 meczach i w który tracił minimalną ilość punktów , i on zagra przeciwko Snell'owi który w underach niczym mu nie ustępuje a nawet powiedział bym że jest lepszy bo kosi pałkarzy jak szalony a hity są praktycznie nie widoczne do tego u obu Panów inne błedy typu HR lub BB są minimalne , jeszcze dodam że Snell na 5 ostatnich meczy wygrał 4 i w tych meczach stracił łącznie tylko 4 pkt , dla tego przy tak grających miotaczach nie spodziewam się wyniku punktowego +7

Philadelphia Phillies - San Diego Padresw 8 zmianie chyba poluzowali lejce i wpadły 4 punkty w końcówce meczu wynik 6-4
typ : under - 7,5 pkt w meczu
kurs: 2.60 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dawno nie miałem czasu pomyśleć nad typami, ale fajnie, że działacie w temacie. Dzisiaj delikatnie zaatakuję Houston, bo mam nadzieję, że uda się wprowadzić trochę stabilności i odniosą drufie zwycięstwo bo w ostatnich kilkunastu dniach grali w kratkę. Jest na to spora szansa, bo na górce dla gospodarzy wystąpi Detmers. Grał przeciw Astros w Czerwcu i nie poszło mu zbyt dobrze, a w ostatnim starcie w licu poszło mu jeszcze gorzej, więc mam nadzieje, że dzisiaj to Valdez będzie górą. Poza tym jeśli się nie mylę to Valdez stoi na czele rankingu miotaczy pod względem ERA z wynikiem nieco ponad dwa.

Houston -1.0 @1,81 3/10 Unibet
 
irtyko 171,8K

irtyko

Użytkownik
Dziś kontynuacja meczy Phills z San Diego
Na boisko wyjdzie Wheeler i z jego powodu warto zagrać hity , w ostatnim meczu przeciwko Miami Phills traci 9 hitów a cały mecz kończy się 20 hitami, wcześniej grał przeciwko Washington Nationals gdzie Phills traci 10 hitów mimo wygrania tego meczu 19-4 a cały mecz to łącznie 28 hitów, i jeszcze mecz przeciwko Mets wygrany 7-6 a Phills traci 11 hitów a w całym meczu łącznie było ich 18
Po stronie San Diego stanie Lugo który ma średnią hitów na poziomie 5,7 , on swój ostatni mecz zagrał przeciwko Angels i tu mimo wyniku 5-3 było łącznie 11 hitów ale ten mecz jest wyjątkiem bo wcześniej już nie było tak spokojnie , mecz przeciwko Cincinnati gdzie San Diego traci 10 hitów a w meczu było ich 19, lećmy dalej mecz przeciwko Nationals i tu San Diego traci 11 hitów a w meczu było ich 19 , może jeszcze jeden to mecz przeciwko Giants gdzie San Diego traci 8 hitów a w meczu jest ich 18
jak widać mecze z tymi miotaczami kończą się średnio na 18 hitach a już sporo ich traci Wheeler dla tego warto to pograć

Philadelphia - San Diego wynik 17 hits
typ: liczba hitów +17,5
kurs: 1,98 fortuna

Philadelphia - San Diego
typ: liczba hitów Phills +8,5wynik 7 hits
kurs: 1,80 fortuna


Drugim meczem z dzisiejszej listy to Tampa i Kansas którzy rozegrają trzeci mecz, jak do tej pory Tampa wygrała dwa razy co raczej nie jest zdziwieniem i dziś będzie ciekawy mecz bo na górkę wyjdzie Efflin który rozgrywa świetny sezon, miotacz który lubi wykosić pałkarzy a do tego nie daję zbyt wiele piłek na pałkę co dla Kansas będzie wielkim problemem , do tego Kansas wystawia Singera który nie ma atutów żeby zaskoczyć pałkarzy Tampy a jego staty to zupełna odwrotność Efflina, Singer nie potrafi autować pałkarzy a do tego średnia hitów 6,5 (w ostatnim meczu sam Singer oddał 13 hitów ) to okazja na zdobycie punktów po stronie Tampy i bym szedł w tym kierunku ale Kansas gra u siebie a na własnym boisku trzy krotnie przegrała tylko z Cincinnati a tak wszyscy wygrywali dwa mecze a trzeci był na korzyść Kansas i jest jeszcze jedna ciekawostka bo od Kansas w tabeli niżej jest tyko
Oakland a właśnie z Oakland Efflin przegrał mecz 4-3 i to robi z dramieszanie w typowaniu tego meczu a jak jeszcze tak spojrzeć na czerwcowe mecze gdzie Kansas ograło Tampe dwu krotnie to można się przekonać do zagrania na win gospodarzy ale przy stylu gry Efflina będzie to niski wynik

Kansas City - Tampa Bay ✅ wynik 8:4
typ: Kansas City
kurs: 2.95 fortuna

Kansas City - Tampa Bay i znowu 5 punktów w 8 zmianie jak widać nawet takie Kansas sobie odpuszcza kiedy prowadzi 7-0
typ: -8,5 pkt w meczu
kurs: 2.27 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom