>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś na patelni lądują
Pittsburgh Pirates vs Texas Rangers

Dla gospodarzy rzuca przeciętny Ortiz , rozegrał dwa mecze o których raczej będzie chciał zapomnieć 4-0 z Detroit i 10-1 z Colorado , mecze które pookazują że nie jest to zawodnik przy którym notuje mało runnów
Po drugiej stronie Dane Dunning W:4 L:0 ERA 1,69 świetne staty ale jak dla mnie na 37 zmian tylko 23 SO , co zapowiada że posypią się pkt, dodając do tego ostatnią dobrą passe Texas , na 10 meczy 7 wygranych z tego ostatnie 3 to miazga Colorado 13-3 , 11-5 i 7-2, to Colorado które przejechało sie po Ortizie 10-1 , na koniec dodam że Pitts u siebie przegrali 7 z 10 meczy , mamy podobna sytuację którą opisywałem w poprzednim poście ale tu zagram zwykły win i overy

Pittsburgh Pirates vs Texas Rangers

A: typ: 2
/ kurs 1,75 STS
B: 2 drużyna + 5,5 pkt /kurs: 2.30 STS
C: w meczu +9,5 pkt /kurs 2.10 STS
WYNIK: 6:4

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do trzech razy sztuka. Mam nadzieje, że dzisiaj Tampa u siebie nie zawiedzie. Do tej pory Rays nie zawodzą u siebie. Bilans 20-4, a Toronto ostatnio w dołku. Dzisiaj Berrios kontra Bradley. Berrios rzuca nie równo, przeplata dobre spotkania z gorszymi. Forma niestabilna. Dzisiaj musi wznieść się na wyżyny, żeby poradzić sobie z jedną ze skuteczniejszych ofensyw. Natomiast Bradley chyba we wszystkich dotychczasowych startach poradził sobie całkiem nieźle. Na minus można zaliczyć to że u siebie radzi sobie gorzej niż na wyjeździe, ale przekonuje mnie dzisiaj bilans Rays w domu. Trzymamy kciuki.

Tampa Bay Rays ML @1,77 3/10 Unibet
 
portowiecmks 4,3K

portowiecmks

Użytkownik
coraz czesciej dochodze do wniosku, ze te MLb to jak rzut monetą.. zagrałem Dogersów z handi +1,5 i ładnie siadło... chyba to najlepszy sposob. Mozna analizowac, patrzec na ERA.. a wyniki i tak swoje..
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
coraz czesciej dochodze do wniosku, ze te MLb to jak rzut monetą.. zagrałem Dogersów z handi +1,5 i ładnie siadło... chyba to najlepszy sposob. Mozna analizowac, patrzec na ERA.. a wyniki i tak swoje..
Każdy ma swój sposób na próbę ogarnięcia tematu ale sądzę że to o czym piszesz tyczy się wszystkiego nie ttlko MLB
 
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
coraz czesciej dochodze do wniosku, ze te MLb to jak rzut monetą.. zagrałem Dogersów z handi +1,5 i ładnie siadło... chyba to najlepszy sposob. Mozna analizowac, patrzec na ERA.. a wyniki i tak swoje..
Finalnie wszystko i tak sprowadza się do rachunku prawdopodobieństwa. Przykładem może być granie over/under patrząc na ERA start pitcherów lub grając punkty w pierwszym inningu, gdzie zazwyczaj rozpoczynają najlepsi odbijający. Statystyki ERA, WHIP czy K/BB mogą tylko nas przybliżyć do prawdopodobnego wyniku. To tak samo jak różne formacje (składy) w NBA czy NHL - jeden wejdzie i nastuka punktów, wejdzie 3 formacja i straci przewagę. Niemniej, jak zerkniemy na statystyki na stronach MLB i weźmiemy pod uwagę ERA startujących pitcherów widać, że predykcje dla over/under pokrywają się. Podobnie sytuacja ma się przy graniu w serii punktów w pierwszym inningu etc.. Natomiast nieco inaczej jest tutaj przy wygranych/przegranych, gdzie możemy śmiało porównać procent trafień do typowania zwycięzców spotkań NHL :)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra przejdźmy do typowania. Na dzisiejszy wieczór taki typ

Minnesota Twins (Ryan) - San Francisco Giants(DeSclafani)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.30

STS

Dziś padło na Twins. Póki co 0:2 na Giants więc standardowo lecimy w strone Twins. Oba mecze dość wyrównane i o zwycięstwie decydowały jednostki i właśnie na tą "jednostkę" dziś liczę. Twins wystawiają do gry Ryana który sezon ma świetny i właśnie na niego dziś liczę. Na przeciw DeSclafani który sezonu nie zaliczy do udanego i oby się to dziś nie zmieniło.
Dodatkowo Twins przeważnie sobie dobrze radzili z rywalem więc dziś pełne skupienie i oby wynik był po mojej myśli

Wynik: 7:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1833
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Dziś padło na Twins. Póki co 0:2 na Giants więc standardowo lecimy w strone Twins. Oba mecze dość wyrównane i o zwycięstwie decydowały jednostki i właśnie na tą "jednostkę" dziś liczę. Twins wystawiają do gry Ryana który sezon ma świetny i właśnie na niego dziś liczę. Na przeciw DeSclafani który sezonu nie zaliczy do udanego i oby się to dziś nie zmieniło.
Dodatkowo Twins przeważnie sobie dobrze radzili z rywalem więc dziś pełne skupienie i oby wynik był po mojej myśli
Ja dodam od siebie że ostatni mecz przeciwko Giants z udziałem Ryan'a zakończył się wygraną jego zespołu 9-0 a sama Minnesota nie przegrała u siebie aż 3 meczy pod rząd wiec tez stawiam dziś na ich wygraną tylko wejdę trochę wyżej i zagram handi -2,5

Minnesota Twins - San Francisco Giants ✅ wynik:7:1
typ: handi -2,5 Minnesota
kurs: 3,00 STS

Dorzucam jeszcze
Los Angeles Angels vs Boston Red Sox

Będzie to 3 spotkanie tych drużyn, jak do tej pory 2 razy wygrywali gospodarze, po ich stronie będzie rzucał
anderson.jpg
rozegrane 42 zmiany i tylko 27 SO co przyczynia się do tego że Angels tracą w każdym meczu z Tylerem co najmniej 4 runny , nawet grał już w tym sezonie przeciwko Soxom i było 9-7 dla Sox
Jego przeciwnikiem będzie
paxton.jpg
W tym sezonie nie przemęcza się 11 zmian a już wyautował połowę tego co Tyler. a że to nowy członek Boston i tylko 2 rozegrane mecze to za mało żeby się do czegoś odnieść , ale to świetny zawodnik i czuję że dziś poprowadzi boston do wygranej

Los Angeles Angels vs Boston Red Sox ❌ wynik 7;3
typ: Boston red Sox handi -1,5
kurs: 2,25 STS


zagrałem to w AKO xD
kupon.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +967
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Zaczepie dziś Tampe ;p to ich 4 mecz i myślę że w tym meczu nic się nie wydarzy , grający dla Tampy Zach Eflin dobre wyniki w tym sezonie które wyglądają aż za dobrze ;p tak jak u jego przeciwnika Manoah Alek wyniki w tym sezonie mogły by być lepsze bo na tle poprzedniego sezonu wypada raczej słabo , ale dogrzebałem się do meczy Manoahy przeciwko Tampie
toronto.jpg
2 toronto.jpg
3 toronto.jpg

Manoah ma doświadczenie w grze przeciwko tej drużynie i podobnie jak w ubiegłym sezonie myślę że wynik będzie niski i postawię na under

Tampa - Toronto wynik: 6-3 ( 2 ugrane runy w 9 zmianie na chwile przed końcem ;p)
typ: under -7,5 w meczu
kurs: 2 zł STS
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Zwykle tak nie gram ale dziś wyjątkowo spróbuje

Cubs + Milwaukee + Houston @ 3.66

STS

Nazwijmy to przeczuciem , wizją czy jak tam kto woli ale próbuje grać na ekipy które do gry wystawiają miotaczy z mega statami w tym sezonie versus rywal który szału nie robi. Tylko tyle i aż tyle ale spróbuję to w ako. Jadę tylko i wyłącznie na swego rodzaju przekonaniu , że dobra passa wszystkich trzech miotaczy będzie trwała nadal. W przypadku Milwaukee można by mieć lekkie wątpliwości ale .... gram

Cubs ( Steele 6W - 1L)
Milwaukee ( Peralta 5W - 3L)
Houston ( Brown 4W - 1L)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Chicago Cubs - Cincinnati Reds
Chicago Cubs wygrana (-1.5) @ 2.25
Chicago Cubs wygrana i powyżej 6.5 runs w meczu @ 2.80
Superbet

Oba zespoły w tym sezonie nie zachwycają wynikami, zajmując odpowiednio 11 i 15 (ostatnie) miejsce w Lidze narodów, przy czym Cubs mają 3 najlepszy współczynnik zdobytych i oddanych punktów, natomiast ich rywale również 3, ale od końca.

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy Huntera Greene, który rzuca drugi sezon. Sezon rozpoczął dość dobrze notując 2.89 ERA w maju, natomiast później mieliśmy już równie pochyła i obecnie jego rekord to 0W-4L oraz 4.68 ERA i 1.50 WHIP. Sami Reds jako drużyna notują blisko 5.00 ERA w tym sezonie, oddając już 256 runów przeciwnikom. Co tylko może świadczyć o problemach zespołu w kwestii miotaczy. Oba zespoły spotkały się w serii dwóch spotkań w kwietniu, gdzie Cubs zdobyli łącznie 18 runs - czyli dużo.

Na kopcu po stronie Cubs natomiast o rok bardziej doświadczony (co w sumie nie ma różnicy) Justin Steele, który swoją przygodę rozpoczynał właśnie w Cubs, a w zeszłym sezonie udało mu się wykręcić 3.18 ERA przy 119 inningach. W obecnym sezonie Steele śrubuję swoją formę, rzuca dużo i świetnie sobie radzi kręcąc 6W-1L oraz 2.20 ERA przy 61 rozegranych inningach i co istotne WHIP blisko 1.00. Wydaje się, że w tym sezonie do "dobrego" jak na zajmowaną pozycję wyników Cubs współczynnika oddanych i zdobytych punktów przyczynił się właśnie Steele. Cubs notują bowiem 4.00 ERA w 48 spotkaniach.

Zatem mamy tutaj zespół, który traci średnio 5 punktów w spotkaniu oraz ich pitchera z 4.68 ERA versus Cubs, którzy tracą blisko 4 punkty na mecz, ale na ich kopcu staje Steele w znakomitej formie, oddający średnio blisko 2 punkty na mecz.

Z uwagi na dyspozycję ogólną obu zespołów, a także zwracając się szczególnie ku startującym dzisiaj pitcherom widzę tutaj zwycięstwo Cubs, które pokryje handi. Gospodarze w tym sezonie również dobrze odbijają, dlatego w drugim typie kieruje się ku ich czystemu zwycięstwu oraz pokryciu linii ponad 6.5 runs w meczu (Reds z pewnością również coś dodadzą).
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Tampa Bay Rays - Los Angeles Dodgers

Tampa po blamażu w meczu z Toronto 1-20 wraca na właściwe tory, wygrane kolejne dwa mecze odpowiedni 7-3 i 6-3 pokazały że chcą jak najszybciej zapomnieć o tej porażce.
Dziś podejmą u siebie Dogersów którzy po świetnej serii w pierwszej połowie miesiąca wpadli w korkociąg i grają w kratkę , 3 przegrane mecze z Cardinals notowanymi na 12 miejscu po to tylko żeby później ograć dwu krotnie Atlantę będącą oczko wyżej w tabeli .
Przeglądając ostatnie 10 meczy tych ekip rzuca się w oko fakt że w meczach np Tampy w ostatnich 10 spotkaniach aż 7 razy wynik przekroczył linie 8,5 pkt po jednym meczy z pkt 7 i 8 i jeden mecz z liczbą pkt 5 , dodatkowo Tampa będąc gospodarzem przegrał tylko 3 z 10 meczy na własnym podwórku
Zobaczmy Dogersow na 10 meczy również 7 wyników przekroczyło linie 8,5 pkt jeden mecz zakończył się 7 pkt , 6 pkt i 5 pkt , można powiedzieć że oba zespoły grają ofensywnie
Dogersi na wyjazdach na 10 meczy mają staty 50/50 a w 8 spotkaniach zdobyli 5 lub więcej pkt

Miotacze Beeks vs Syndergaard raczej nie przyczyniają się do niskich wyników
Beeks rozegranych w tym sezonie 25 zmian /22SO/ERA 4,68/1W 2 L
wrzucany jest w mecze na 2 zmiany zapewne z konkretnym zadaniem , nie wydaje mi się żeby dziś zagrał więcej jak 3 zmiany , a jak miotacze dzielą górkę to i wyniki są wysokie

Syndergaard 41 zmian/ 30SO/ 5.88/1W 3 L
większość meczy w których grał kończyły się grubo za linią 8,5 pkt

wysokie ERA obu zawodników oraz wysokie linie punktowe w ostatnich meczach skłaniają mnie do zagrania overa a dobre wyniki Tampy u siebie na zagranie ich zwycięstwa

Tampa Bay Rays - Los Angeles Dodgers ✅ wynik 9-3
A: Typ 1

kurs: 1.85 STS

B: Typ : over 9,5 pkt w meczu✅
kurs: 2.00 STS

EDit :

Jeszcze jedna analiza

Cleveland Guardians- St. Louis Cardinals

Słabo radzący sobie gospodarze ponieśli 7 porażek w 10 ostatnich meczach a rzucający dla nich Shane Bieber przeplata dobre występy z bardzo słabymi, po dobrym meczu przeciwko Detroit wygranym 2-0 zaliczył 6 zmian/9SO/1BB/ERA 2.61 , a później zaliczył dwie porażki 8-3 przeciwko Sox i 5-4 z Metsami , jak dla mnie zespół z pitcherem nie przekonują mnie do tego żeby na nich stawiać
Cardinals przeciwnie do Cleveland wygrali 7z10 meczy na wyjeździe więc są w dobrej formie, na górkę wystawią Matthew Liberatore :D świeża krew rozegrał tylko 6 zmian/7SO/ERA 3.00 mecz przeciwko Milwaukee wygrany 3-0
wspomniane wyżej wygrane nad Dogersami oraz dobra passa na wyjazdach przekonuje mnie do zagrania na nich

Cleveland Guardians- St. Louis Cardinals wynik 4-3
typ:2

kurs: 1.95

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1943
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Chicago Cubs - Cincinnati Reds
Chicago Cubs wygrana (-1.5) @ 2.25
Chicago Cubs wygrana i powyżej 6.5 runs w meczu @ 2.80
Superbet

Oba zespoły w tym sezonie nie zachwycają wynikami, zajmując odpowiednio 11 i 15 (ostatnie) miejsce w Lidze narodów, przy czym Cubs mają 3 najlepszy współczynnik zdobytych i oddanych punktów, natomiast ich rywale również 3, ale od końca.

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy Huntera Greene, który rzuca drugi sezon. Sezon rozpoczął dość dobrze notując 2.89 ERA w maju, natomiast później mieliśmy już równie pochyła i obecnie jego rekord to 0W-4L oraz 4.68 ERA i 1.50 WHIP. Sami Reds jako drużyna notują blisko 5.00 ERA w tym sezonie, oddając już 256 runów przeciwnikom. Co tylko może świadczyć o problemach zespołu w kwestii miotaczy. Oba zespoły spotkały się w serii dwóch spotkań w kwietniu, gdzie Cubs zdobyli łącznie 18 runs - czyli dużo.

Na kopcu po stronie Cubs natomiast o rok bardziej doświadczony (co w sumie nie ma różnicy) Justin Steele, który swoją przygodę rozpoczynał właśnie w Cubs, a w zeszłym sezonie udało mu się wykręcić 3.18 ERA przy 119 inningach. W obecnym sezonie Steele śrubuję swoją formę, rzuca dużo i świetnie sobie radzi kręcąc 6W-1L oraz 2.20 ERA przy 61 rozegranych inningach i co istotne WHIP blisko 1.00. Wydaje się, że w tym sezonie do "dobrego" jak na zajmowaną pozycję wyników Cubs współczynnika oddanych i zdobytych punktów przyczynił się właśnie Steele. Cubs notują bowiem 4.00 ERA w 48 spotkaniach.

Zatem mamy tutaj zespół, który traci średnio 5 punktów w spotkaniu oraz ich pitchera z 4.68 ERA versus Cubs, którzy tracą blisko 4 punkty na mecz, ale na ich kopcu staje Steele w znakomitej formie, oddający średnio blisko 2 punkty na mecz.

Z uwagi na dyspozycję ogólną obu zespołów, a także zwracając się szczególnie ku startującym dzisiaj pitcherom widzę tutaj zwycięstwo Cubs, które pokryje handi. Gospodarze w tym sezonie również dobrze odbijają, dlatego w drugim typie kieruje się ku ich czystemu zwycięstwu oraz pokryciu linii ponad 6.5 runs w meczu (Reds z pewnością również coś dodadzą).
Ahh nasze kochane MLB. W sumie typ wszedł, tyle, że dokładnie na odwrót 😂 A tak serio to Steele fatalnie rozpoczął i ciągnęło się to do 5 inningu. Ponadto Cubs zapomnieli dzisiaj jak się odbija - Greene bowiem nie rzucał dobrze, ale to co robili Cubs na kiju to był śmiech na sali. Dobrej nocy :)
 
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
Dziś drugi mecz Tampy, ciężki do typowania zwycięzcy ponieważ Tampa wystawia Glasgowa, myślę że jest to wymuszone kontuzja Rasmussena. Będzie to dla niego pierwszy mecz, więc trudno coś o jego formie powiedzieć ale skoro nie był wystawiany wcześniej to może być wesoło, w drużynie Dogersow spore zamieszanie, kontuzja Uriasa, Nelsona, Reyes, May stawia trenera w nieciekawej sytuacji, dziś wrzuca Kershawa o którym można powiedzieć wszystko i nic, dobre mecze przeplata że słabymi, ale to doświadczony pitcher i myślę że przeciwko Glasgow ugra 3.5 pkt , nie gram na win bo świetna seria Tampy ale ten miotacz z rezerwy daje nutę niepewności, a Kershawa potrafi pozamiatać

Tampa vs Los Angeles Dogers✅ wynik:5-6
Typ: Dogers ugra 3,5pkt
Kurs 1.75 StS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1538
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Dziś 3 mecz pomiędzy Tampa i Dogersami, na górce Fleming i Stronę, ten drugi rozegrał jeden mecz przeciwko Atlancie zaliczając ERA 10 przez 5 zmian tylko jeden wyautowany pałkarz, jego przeciwnik trochę lepsze staty ale również jego SO jest niskie więc można spodziewać się kilka extra runów, ale dziś większą liczbę pkt widzę po stronie gospodarzy

Tampa- Dogers ✅ wynik: 11-10
Typ: Tampa +4.5 pkt
Kurs: 1.85 Sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Na noc

Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
Ostatni mecz w noc, wynik po 2 meczach 0-2 dla Phillies jest delikatnym zaskoczeniem , dziś trzecie spotkanie i żadne znaki na niebie nie wskazują na 3 wygraną gości ,
Philadelphia w tym sezonie pokonała tylko Colorado w 3 kolejnych meczach ale to było na własnym boisku, na wyjazdach nie radzą sobie tak dobrze , 2 mecze wygrane z jedną drużyną i później porażka to schemat który się powtarza od początku sezonu dlatego ten mecz widzę na korzyść gospodarzy do tego Phillies wystawiają Dylana Covey'a który ma rozegranych tylko 9 zmian staty z poprzednich sezonów W6 L29 ERA 6.45 to raczej nie przeciwnik dla Stridera pitchera gospodarzy 57 zmian i aż 97 SO !! ERA 2.97 przekonuje mnie do tego żeby zagrać kilka typów

Atlanta Braves - Philadelphia Phillies ✅ wynik 11-4
A: Typ: Atlanta -2,5 kurs: 2.15 STS


chciałem jeszcze dodać under na phillies ale kursy małe to odpuszczam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1294
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś będę atakował
Arizona Diamondbacks vs Colorado Rockies

Może zacznę od gości, 12 drużyna w tabeli nie zachwyca niczym specjalnym, ostatnie 2 dobre mecze przeciwko Metsom , na górkę wpuszczą Kauffmanna , młody pitcher rozegrał 9 zmian notując wysokie ERA 9.35 i autując tylko 6 pałkarzy, a dwa meczach w których zagrał Colorado przegrało odpowiednio 2-10 z Miami oraz 7-2 z Texas Rangers
i właściwie w tych 2 linijkach tekstu są informacje jak będzie wyglądał ten mecz ;p Colorado tylko raz pocisneło Milwaukee i zaliczyło 4 winy pod rząd a tak szczytem ich osiągnięć są dwa zwycięstwa jedno po drugi i porażka do tego rzucający Karl wydaje się być gwarancją wysokiej linii pkt w tym meczu

ale jeszcze o gospodarzach
Arizona hmm 3 drużyna w tabeli , ostatnio zanotowała 3 porażki które przerwał wygrany mecz z soxami a jak pokazuje ich historia meczów potrafią po serii porażek podnieść się z kolan i zanotować 3 do 4 zwycięstw jedno po drugim. Dziś Arizona wystawi Nelsona który na tle kolegi wygląda trochę lepiej, więcej rozegranych zmian ERA 5 ale i on ma ubogie SO 36
Nelson grał już przeciwko Colorado przegrywając 12-4 , tak więc idziemy dziś w overek
jeszcze wrzutka H2H z poprzednimi meczami
colorado.jpg


Arizona Diamondbacks vs Colorado Rockies ✅ wynik:7-5
typ: over 10,5 pkt
Kurs: 2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2280
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbujemy trochę podbudować bilans. Dzisiaj idę w Metsów. Rozpoczną u siebie serię z Phillies. Obie ekipy nie grają stabilnie, ale warto się przyjrzeć miotaczom. W sumie można powiedzieć, że gram bardziej przeciwko pitcherowi Phillies, który ma ERA 9,82 w ostatnich trzech występach w których zagrał 11 mian, a dodatkowo przez te 11 zmian pozwolił aż pięciokrotnie na "walk" pałkarzom przeciwnika. Po stronie Metsów Senga, który może nie błyszczał od początku, ale ma nieprównywalnie lepsze numery od rywala i ostatnie jego występy zdumiewająco dobre. Mets w Maju u siebie czują się całkiem dobrze, więc trzymamy kciuki.

✅ NY Mets ML @1,74 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś zmieniam adres z Arizony na San Francisco
Giants w bardzo dobrej formie wygranych 7 z 10 meczy to świadczy o wysokiej formie całej ekpiy, wczoraj roznieśli Pittsów 14-4 , dwa dni wcześniej Milwaukee 15-1 , takie wyniki zachęcają na zagranie overa, ale sprawdźmy jeszcze pitcherów
Dla Giants Brebbia 22 zmiany 31SO W2L0 ERA 3,6 , nie zagrał on jeszcze konkretnego meczu, 1 lub 2 zmiany na mecz to maks ile gra, jak dla mnie to sygnał żeby nie grać na win nawet jeśli staty nie wyglądają źle
Miotacz Pittsów to Oviedo, ERA 4,7 rozegrane 53 zmiany, SO48 , można powiedzieć że taki średniaczek :) , ostatnio słaby mecz z Rangersami przegrany 3-2 , Oviedo 1HR , 2BB ERA 4,7
wcześniej wygrany mecz z Arizona ale staty po meczu podobne jak te wyżej , wszystkie mecze wstecz wyglądają podobnie , ERA 4+ kilka BB i HR'y , to znak że zawodnika stać na oddanie kilku runów przeciwnikowi
Do tego gra Pittsburh Pirates na wyjazdach nie zachwyca, ostatnie 3 mecze to porażki a na 10 ostatnich meczy na wyjeździe poradzili sobie tylko w 3
Gdyby nie Brebbia to bym może zagrał win SFG a tak pogram tylko over 4,5

San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates wynik:1-2 (sporo underowych meczy w tej kolejce )
typ: Giants over 4,5 pkt
kurs: 2,05 STS
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dzisiaj szybka wrzutka

Chicago Cubs - Tampa Bays Rays
3 spotkanie tych ekip i wynik 2-0 dla Cubs , ale widać że Tampa łatwo tych meczy nie oddała, pierwszy mecz 0-1 drugi 1-2 , jeszcze jednym zaskoczeniem może być że to 4 porażka Tampy na wyjeździe, jak na tą ekipę to o dwie porażki za dużo :) i dziś jest czas na to żeby odwrócić losy .
Wystawiony Eflin potrafi z drużyną ubić każdego a Cubs nie wydają się być drużyną która miała by przejechać się po Tampie 3 krotnie , do tego Steele miotacz Cubs w ostatnich dwóch meczach zaliczył porażkę
a jeszcze jednym ciekawym punktem który może nakierować na to w co iść w tym meczu jest fakt że Tampa prawie po każdym meczu w którym notuje 2 lub mniej pkt w kolejnym meczu odbija się 8 pkt :) dziwna statystyka na obstawianie ale ja dziś w to pójdę


Chicago Cubs - Tampa Bays Rays wynik 3;4 :(
typ: Tampa over 5,5 pkt
kurs: 2.50 STS
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom