>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zagapiłem się i spóniłem na Detroit, a zacierałem sobie ręce na ich mecz, bo kurs był bardzo fajny. Na razie mecz i tak zapowiada się na co najmniej odłożony na później jak nie odwołany. Pomijając złą pogodę w Detroit warto skupić się na Meczu w Toronto. Nie wydaje mi się, żeby Rays oddali "sweepa" kanadyjczykom z tak mocnym początkiem sezonu. Dwie przegrane z rzędu to wystarczająca nauczka. Dzisiaj trzeci mecz w serii ale na górce Rays niezawodny w tym i w poprzednim sezonie McClanahan. Spotkają się dwie bardzo dobre ofensywy i chyba zanosi się na klasyczny pojedynek miotaczy w Toronto. Liczę, że dobry bilans McClannahana zostanie powiększony o kolejne zwycięstwo.

✅ Tampa Bay Rays ML @1,75 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1714
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
dołączę z wami do typowania jeśli można :)
mecz na wtorek
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina:00:40
Spotkanie: Miami Marlins- San Francisco Giants
Typ:
Miami Marlins (-1,5)
Kurs:2,60

Bukmacher: STS
Analiza:

W tym sezonie miotacz Miami Luzardo świetnie sobie radzi , w meczu z Philadelphia wygrana 4-8 , Luzardo zagrał 6 zmian wyautował 5 pałkarzy zakończył mecz z ERA 1,93, wcześniej rozegrał jeszcze mecz z New York Mets gdzie jego drużyna straciła tylko 1 pkt a on zagrał 5 zmian i znowu wyautował 5 graczy , jest jeszcze mecz w przedsezonach gdzie Miami traci tylko 2 pkt z Washington Nationals i 2 z Huston , jestem przekonany że Giants lepsi nie będą i nie urwą więcej jak 3 może 4 pkt a Webb prowadząc Giants przegrywa 1-9 z Dogersami i 3-7 z Soxami , dla tego handi -1,5 jest realny

edit:
jeszcze zagram
Colorado - Pittsburgh - typ 1 , miotacz Pittsow Hill sobie nie radzi , dwa mecze jeden z Huston 0-7
Hill pitsburg.jpg
a kolejny z Cincinnatie 2-6 gdzie razem z De Jongiem byli najsłabszym ogniwem

zrobię kupon z tymi dwoma typami i dorzucam jeszcze LLA tak jak podpowiada jozzy22
Pozdrawiam

no i nie pykło Colorado ehh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Dziś zagram na pkt
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina:00:40
Spotkanie: Washington Nationals - Baltimore Orioles
Typ:
Washington +3,5 pkt
Kurs:1,75
Bukmacher: STS
Analiza:


Szybka analiza miotacza Baltimore Kremera , mecz z Oakland
kremer.jpg
mecz z NYY
kremer 2.jpg
i mecz Boston
1681807876729.png
co można napisac, jest Kremer jest impreza :) stawiam że będzie dużo pkt w meczu bo Gray z Washington też do asów nie należy a do tego lepsze wyniki Baltimore w tym sezonie mogą dać mecz z 10+ pkt

edit:
oszukali mnie ;p
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Cincinnati Reds - Tampa Bay Rays | 6:35 PM; 19/04/2023

Levi Stoudt vs Drew Rasmussen

Rays Team Total - OVER 5.5 @ 1.71 | e t o t o 0:8

Zakład na obiegi Rays, czyli zapunktowanie przez nich 6+ runów. Dzisiaj po stronie CIN narzucał będzie jako pierwszy Stoudt, który jakoś tam narzucał w niższych ligach. Jego statsy z obecnego sezonu nie są jakieś wybitne (i to z ligi AAA) i moim zdaniem wróci do AAA jak Hunter Greene się wykuruje. No, ale dzisiaj debiutuje w MLB, a Rays są teamem do pokaonania w pierwszych tygodniach Ligi. Zaczęli sezon z 'wysokigo C' (13W-0L) i mimo ostatnio trochę gorszej passy (obecnie są z bilansem 15W-3L), to przewodzą Lidze w liczbie zdobytych obiegów (115) z wyraźną przewagą nad resztą stawki, czy też w Home Runach. Śmiem twierdzić, że Stoudt nie zatrzyma takiej siły ognia i podda te 6 runów, a przecież aby zaliczyc bet do wygranych liczą się także te runy, które wpuści bullpen ; ) Należy napomknąć, że trzech pałkarzy Rays ma statystykę OPS >1 (Ramirez oraz Josh i Brandon Lowe) i te 6 runów powinni jakoś obiec.


Miami Marlins - San Francisco Giants | 7:10 PM; 19/04/2023

Trevor Rogers vs Alex Cobb

Luis Arraez 2+ Batter Hits @ 2.80 | e t o t o 2:5 F/11 | Arraez 1 Hit

Tutaj bardziej spekulacyjny bet - na co najmniej dwa Hity zaliczone przez Arraeza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1665
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj skłaniał bym się ku Pirates z Pitssburgha, ale bardziej przyciąga mnie kurs na wygraną Metsów. San Fansisco w tym sezonie ciężko przędzie, ofensywa kuleje, a bullpen również do najlepszych nie należy. W ostatnim meczu przełamali passę bodajże pięciu porażek z rzędu, ale potrzebowali na to aż 11 inningów. Dzisiaj cięzko będzie zrobić z tego serię, bo ekipa z Nowego Jorku idzie jak burza. Sweep z Oakland i 2 zwycięstwa z 3 w serii z Dogersami robi wrażenie. Na górce startuje Senga z bilansem 2-0 i kto wie, czy nie będzie z niego drugiego DeGroma. Nie przepadam za sypaniem statystykami, bo to może sobie sprwdzić każdy, a poza tym statystyki nie grają. Generalnie spodziewałem się kursu w granicach 1,60 - 1,75 więc skoro jest ponad 1,80 to gram.

✅ NY Mets ML @1,82 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2046
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
NY Yankees vs LA Angels - over 15.5 hits (1,70 - 2j)

Niewątpliwe mecz dwóch niezwykle popularnych zespołów nas tu czeka. Ja się spodziewam wbrew pozorom bardzo ciekawego i stosunkowo otwartego meczu. Oczywiście zarówno Cortes jak i Sandoval weszli w sezon bardzo dobrze i notują fajne statystyki jednak w obu przypadkach uważam że nie są to na tyle stabilni miotacze, żeby kilka meczy z rzędu grać na tak wysokim poziomie. Po obu stronach siła ognia na wybiciu bardzo duża i o ile jeszcze w tej serii tego nie widzieliśmy to dziś uważam że będzie overowo. Ja idę w hitsy, które przy tym zestawie wydają się być dobra opcja. Tym bardziej że dzisiaj bullpen po obu stronach wygląda nie najlepiej i po zmianach miotacz te hitsy też powinny mocno pójść do przodu. Cortes i Sandoval to miotacze, którzy rzadko rzucają piłki w strefy zamknięte co powinno stworzyć wybijającym dużo przestrzeni do wybić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds | 12:35 AM | 21/04/2023
Roansy Contreras vs Luke Weaver
Pirates -1.5 Run Line @ 2.23 | u n i b e t 4:3

Trudno nie jechać dzisiaj na win Piratów biorąc pod uwagę Ich ostatnie poczynania... Ja tam poproszę o wygraną Pittsburgha co najmniej dwoma runami. Pirates w ostatniej serii zamietli Rockies w Denver. W trzech meczach serii zaaplikowali Rockies 33! runy. Już niedługo będą testowali Lukea Weavera, jako pierwszego narzucającego Redsów, w pierwszym meczu serii w Pittsburghu. Mają tutaj coś do uwodnienia, bo ekipie z bilansem 12W-7L dumy nie przynosi domowy bilans 3W-3L. Pirates spotykali już na swej drodze Weavera (który był głównie używany jako relief pitcher) i zapunktowali przeciwko Niemu 8 runów w 11 IP. Jest to spotkanie wewnątrz NL Central, gdzie Pittsburgh goni Milwaukee i Chicago Cubs. Bullpen Reds też Im nie pomaga ostatnio i śmiem twierdzić, że ani Weaver, ani bullpen nie będą w stanie spowolnić rozgrzanych pałek Pirates dzisiaj, a Ci zanotują nader przekonujące zwycięstwo i gram na wygraną Pirates co najmniej 2 runami. Redsi w swoich ostatnich dwóch meczach (z Rays) nie zanotowali nawet jednego obiegu i powinni być dzisiaj podłamani...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Chicago White Sox | 12:40 AM | 22/04/2023
Calvin Faucher vs Michael Kopech

Rays - 1.5 Run Line @ 2.20 | u n i b e t 8:7

Pierwszy mecz serii White Soxów w Tampie (w sumie 3 spotkania) i moim zdaniem Rays powinni wygrać mecz otwarcia serii. I myślę, że uda Im sie to przynajmniej dwoma runami różnicy. Za plecami, w tabeli AL, mają Rangers, Yankees czy Orioles. White Soxi nie mogą jakoś od początku sezonu wygrać żadnej serii - wszystkie 5 do dzisiaj przegrali. Nie mogą, przynajmniej poza kilkami przebłyskami, polegać ani na pałce ani na pitchingu (za wyjątkiem Dylana Cease). Ok - na IL są m.in.: Hanser Alberto czy Tim Anderson, Yoan Moncada... Dodatkowo dzisiaj naprzeciwko napakowanego offensu Rays stanie jako pierwszy narzucający Kopech - który powinien lepiej narzucać niż do tej pory (to pitcher, który pozwolił na 7 HR w 3 startach), ale nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Dzisiaj będzie pierwszy raz narzucał na Tropicana Field. Rays mają kim zamykać spotkania ('głęboki bullpen') i w ostatnich dwóch spotkaniach nie dopuścili przeciwników (Reds) do zdobycia runa. To ekipa dominująca zarówno na pałce jaki i w pitchingu. Dzisiaj, dla Rays, zaczyna na wzgórku narzucać Faucher, który jest reliverem i pewnie nie bedzie narzucał długo (nie narzucał w obecnym sezonie dłużej niż 3 inningi), ale wierzę w tym spotkaniu w napakowany offens Rays i pokrycie przez Tampę handicapu.

Dodatkowo pobrałem też Marlins ML @ 2.10 (Braxton Garrett jako underdog na wyjeździe - teraz widziałem 2.20 ;) ) przełożony
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
TB Rays vs CHI White Sox - over 16.5 hits(1,83-3j)

Spodziewam się otwartego meczu. O ogromnej sile ognia jaka jest w Rays mówić nie trzeba - cały zespół jest w wyśmienitej formie i myślę że prędko się to nie zmieni. Dzisiaj też jakiegoś wielkiego oporu być nie powinno bo na narzucie nie mamy wirtuozów. Zarówno Kopech jak i Faucher w tym sezonie grają słabo. Narzucają w strefy dosyć łatwe do przeczytania co skutkuje sporą ilością oddawanych hits. Myślę że ta linia tu nie powinna mieć większych problemów z wejściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oakland rzutem na taśmę wygrali ostatnio z Rangersami poprawiając swój bilans na 4-18. Chodzą słuchy, że ekipa może zostac przeniesiona do Vegas, a takie plotki raczej nie wpływają dobrze na drużynę. Do osiągania dobrych wyników potrzeba stabilizacji, albo przynajmniej zapewnienia takiej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Angels również nie są w jakiejś super passie, ale wygrali serię z Kansas i teraz mają okazję zdobyć kilka cennych punktów u siebie z Oakland. Ciekawym punktem Angels jest nowy zawodnik Hunter Renfroe, który jest liderem drużyny biorąc pod uwagę HR. Poza tym Angels mają jeden ze stabilniejszych bullpenów w lidze, więc powinni w końcu stworzyć z tego jakąś dłuższą serię zwycięstw. Starter Oakland fajnie radził sobie w ostatnim meczu, a mimo to A's i tak przegrali, więc ekipa z Los Angeles powinna wykorzystać słabą dyspozycję przeciwników, fakt, że grają u siebie i dobrą formę swoich liderów i pewnie wygrać mecz.

❌ Los Angeles Angels -1,5 @2,00 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
na dziś wieczór i nockę wyłapałem 3 fajne typy
1.
Milwaukee Brewers vs Detroit Tigers
Typ: Milwaukee -1,5 kurs: 2,00 STS

na szybko w tabeli Milwaukee 3 miejsce z 15 wygranymi w tym sezonie a Detroit 12 miejsc z 9 wygranymi na 22 mecze , to już jedna przesłanka ku temu aby stawiać na Milwaukee
Zobaczmy miotaczy
Peralta z Milwaukee
peralta.jpg
Dla Detroit rzucać będzie Lorenzen
1682528630566.png
myślę że Peralta wyautuje więcej pałkarzy co da większą przewagę pkt i zakład -1,5 jest realny

2 typ to
Pittsburgh Pirates vs Los Angeles Dodgers
typ: Los Angeles Dodgers kurs 1,70 STS

W tabeli odpowiednio 2 i 6 miejsce , ale dziś stawiam na miotaczy a tu dla Piratów rzucać będzie Roansy Contreras, przeciętny miotacz , raczej obstawiam że Pitss stracą minimu 6 pkt
ale ciekawiej wygląda miotacz LAD Tony Gonsolin , który jeszcze w tym sezonie nie grał ale to świetny miotacz
gaspolin.jpg
wrzuce tylko jedną stystykę z ubiegłego sezonu
gonsolin mecz.jpg
nawet typ na LAD z handi nie był by zły

i ostatni mecz

Tampa Bay Rays vs Houston Astros
typ: Houston Astros kurs 2,05 STS

może trochę ryzykownie bo Tampa w gazie ale i w trzecim meczu stawiam na miotaczy i tak dla Tampy Faucher 5 meczy w poprzednim sezonie 3 przegrane , w tym zagrał ale bez szału
po drugiej stronie Hunter Brown w ubiegłym sezonie jako główny miotacz 4 mecze i 4 wygrane w tym 4 mecze zagrane i we wszystkich świetnie się spisywał ,z czego 3 były wygrane w jednym Huston przegrało ale on zrobił swoje , więc w nocy dopisuje do statystyk 3 mecz i 3 wygrany


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1759
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
Dziś na patelni
Detroit Tigers vs Baltimore Orioles
typ Baltimore - 1,5 kurs 2,05 STS

Dziś rzucać będą młody Joey Wentz i doświadczony Kyle Gibson , Wentz 3 mecze i 3 przegrał jako główny pałkarz , w tych meczach jak i w pozostałych w których grał jego drużyna traciła dużo pkt a nie tak dawno bo 23.04 te drużyny i Ci pałkarze grali przeciwko sobie
baltimore.jpg
tylko tym razem to Baltimore przyjechał w gościnę , ale nie wydaje mi się aby to był powód aby ten wynik się nie powtórzył

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1765
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Miałem zamiar iść w kierunku Rays, ale zdecydowałem dołożyć do nich zwycięstwo Los Angeles Angels. Na górce Angels imponująco dobry również w tym sezonie Ohatni z współczynnikiem ERA 0,62. Generalnie ta wiadomość wystarczy, żeby postawić przeciwko Oakland, którzy drugi sezon z rzędu poniżej oczekiwań. Co do Rays to również starter mnie przekonuje, bo McClanahan ma dotychczas bilans 4-0 i jeden z najlepszych pod względem ERA, bo sporo poniżej dwóch. Z drugiej strony Cease, który też radzi sobie nieźle, ale tutaj z kolei White Sox w ostatnich meczach nie istnieją ofensywnie.

✅ LA Angels & Tampa Bay @2,20 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners

typ Seattle -1,5 kurs 2,45 STS

Po stronie Toronto Alek Manoah raczej z przeciętną grą w tym sezonie , prawie w każdy mecz zalicza HR co daje przeciwnikom pkt, a po drugiej stronie Luis Castillo który skutecznie utrudnia grę przeciwnikom
W ostatnim meczu z St.Louis Cardinals zagrał 5 zmian wyautował 8 pałkarzy ERA 1,52
wcześniej zagrał przeciwko Colorado Rockies 7 zmian,9 wyautowanych ERA 0,73
idźmy jeszcze wstecz Chicago Cubs 6 zmian, 5 wyautowanych ERA 1,02
wcześniejsze mecze były takie same lub lepsze , w każdym meczu tracili bardzo mało pkt
W poprzednim sezonie Manoah vs Castillo wynik 0-4 dla Seattle , Manoah zaliczył i 1xBB 1xHR i Era powyżej 6 a Castillo wyautował 5 pałkarzy
Dla tego dziś stawiam na Seattle z handi -1,5
a grając np na pkt to Toronto mniej niż -3,5 pkt po kursie 2,15 w STS ✅

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś ciekawie zapowiada się

Miami Marlins vs Chicago Cubs

Bardzo dobrze radzący sobie w tym sezonie Justin Steele który ma po 5 meczach 1.19 ERA
Pierwszy mecz w sezonie vs Milwaukee Brewers , co prawda przegrany , ale Steele zagrał świetny mecz 6 zmian i 8 wyautowanych pałkarzy , gdyby nie Asad który w tym meczu zaliczył ERA 20+ to zapewne by wygrali
ale już w kolejnym meczu Steele z ekipą pozamiatał 10-3 z Texas Rangers i 0,75 ERA dla Justina
kolejny mecz wygrany 2-8 z Los Angeles Dodgers , Steele 7 zmian , 8 wyautowanych i ERA 1.42
następnie rozgromili Oakland Athletics 2-12 a nasz miotacz 6 zmian 5 SO i znowu era 1,44
na deser San Diego Padres których pozamiatali 6-0 i znowu popisówka Steela 5 zmian , wyautował 5 pałkarzy i ERA 1.19

przeciwko niemu staje słaby Hoeing z ERA 9.82
dodać można że w poprzednim sezonie gdy Steele stawał przeciwko Miami mecz zakończył się 0-4 dla Chicago
moje wnioski na ten mecz

Chicago Cubs -1,5 kurs 2.00 STS
Miami Marlins mniej niż 3,5 pkt kurs 1,70 STS
Chicago więcej niż 4,5 pkt kurs 1,95 STS


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj pójdę za Rangersami z Texasu. Ponownie w roli underdoga u siebie z Yankees. Yankees to mocna ekipa, ale wydaje mi się, że bukmacherzy nie doceniają Rangersów w tym sezonie. Dwa mecze z trzech na korzyść gospodarzy i dzisiaj szykuje się pojedynek miotaczy, ale wydaje mi się, że wieloletnie doświadczenie leworęcznego Pereza tutaj przeważy szalę na korzyść Rangersów. Gdzieś wyczytałem, że Yankees strasznie sobie w tym sezonie radzą z leworęcznymi miotaczami, a że mecz już za kilka chwil to nie będę szukał i sypał statystykami. Kurs ponad dwa na Rangersów w takiej formie zdecydowanie do zagrania.

✅ Texas Rangers ML @2,06 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1857
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

San Diego Padres vs Cincinnati Reds
typ : Cincinnati Reds +3,5 pkt kurs 2.10 STS

Dziś pójdę w pkt , po wnioskach wyciągniętych z prostej analizy meczy San Diego, rzucający Snell nie radzi sobie w tym sezonie , wszystkie mecze z jego udziałem kończą się znaczną utratą pkt i tak w sezonie pierwszy mecz kończył się wynikiem 7-2 , kolejny z Atlanta 7-6 , gdzie Snell kończy mecvz z ERA 7,88 1 HR i 4BB przy czy wyautował tylko 3 pałkarzy.
Następnie stawał przeciwko NYM wynik 5-2 on daje 2x HR 5 BB ERA 6.92 , po tym meczu miał okazje odegrać się bo znowu rzucał przeciwko Atlancie i...8-1 i znowu 1x HR oddane 3BB i ERA 6.00 więc się nie odegrał , 6-0 z Chicago tu też traci HR oddaje chyba 5 BB i ERA 5,5
Wszystkie te mecze były przegrane , z racji tego że w Cincinnati rzucający Weaver też nie ma czym się szczycić dla tego nie ma co tu stawiać na wygranego , ale myślę że posypia się pkt

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
wczoraj punkcik brakowało , ale dziś gramy dalej

Los Angeles Dodgers vs Philadelphia Phillies
typ : Dogers -2,5 kurs 2,90 STS✅

Wczoraj Dogersi ładnie rozjechali Philadelphie 13-4, teraz drugi mecz i Dogersi wystawiają Julio Urias'a , który miał dobry początek sezonu dając swojemu zespołowi wysokie wygrane, później były dwa potknięcia , ale dziś czuje że wróci na swój poziom a statystyki wygranych 52 meczy do 20 przegranych do czegoś zobowiązują , tym bardziej że Phillies wystawia przeciętnego Matta Strahama, więc można upatrywać tu wysokiej wygranej LAD


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam
Dziś biorę w obroty

San Diego Padres vs Cincinnati Reds
1.typ: San Diego Padres -1,5 kurs 1.80 STS ✅
2. typ: San Diego Padres +5,5 pkt kurs 2.05 STS ✅


Drużyny ze środka tabeli, dla Reds rzucać będzie bardzo przeciętny Luis Cessa , który najlepszy mecz zaliczył chyba z Piratami (wynik 2-1 dla Piratów) a Cessa kończył mecz z ERA 10+, pozostałe mecze w tym jeden wygrany pod jego wodzą z Oakland 7-11 kończą się stratą dużej liczby pkt
3-14 z Philadelphia Phillies
cessa.jpg
jak widać w tym meczu mu nie poszło najlepiej
co tam jeszcze 7-6 z Atlantą Cessa 2x BB 2x HR i ERA 7.00 i tylko jeden wyautowany pałkarz
5-12 z Chicago
łącznie zagrał 21 zmian i wyautował tylko 9 pałkarzy w tym sezonie , co stawia San Diego w komfortowej sytuacji do zdobycia sporej liczby pkt

A dla gospodarzy rzucać będzie Seth Lugo , któremu ostatnio dwa meczy nie poszły najlepiej , ale gdyby cofnąć się trochę dalej to rozegrał świetne mecze z Milwaukee Brewers wygrany 10-3 i np z Atlantą wygrany 10-2
Więc wszystko wskazuje na to że wygrana jest pewna po stronie San Diego

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
06/05/2023 | 4:10 AM | Seattle Mariners - Houston Astros

Luis Castillo vs. Cristian Javier


Ciekawy pojedynek dzisiaj - nie powiem. Mariners wracają do Seattle po road tripie (i w streaku 4 zwycięstw z rzędu), a Astros uderzają w trasę, po serii rozczarowujących wyników w Houston, na mecz otwarcia pierwszej serii (13 meczów ogólnie - w maju trzy) pomiędzy rywalami z AL West. To spotkanie będzie okazją do zrewanżowania się za ostatnie ALDS (które wygrali zawodnicy z Houston (3:0)). No i już pierwszy pełny miesiąc zmagań za nami i żadna w/w ekipa do tej pory jakoś specjalnie nas nie zachwyca - obie z podobnymi bilansami ogólnymi W/L. Obie gonią w dywizji Rangers i Angels... SP Mariners dzisiaj to Luis Castillo, który narzucał do tej pory jak natchniony na T-Mobile Park, ale także dzisiejszy starter Astros - Cristian Javier - również do ułomków nie należy - jego ERA z obecnego sezonu - 3.48 - i to przeciwko ekipom z górnej części tabeli MLB statystyk pałkarskich - Pirates, Blue Jays, Braves czy Phillies. Po kursie >2.00 muszę spróbować win Astros. Obie ekipy są w TOP4 statystyk (całej ligi) zespołowych ERA zarówno starterów, jak i relieverów i zapowiada się b.zacięte spotkanie otwarcia tej serii. Spodziewałbym się dzisiaj niskiego wyniku (total w tym spotkaniu ustalony w Vegas został na 7 runów) i spróbuję jednak, pomimo ostatniego przebudzenia się pałek Mariners, zaufać offensowi Astros ; )

Astros ML @ 2.22 b e t f a n 4:6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom