>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
1679550318506.png

W obecnym roku rozgrywki MLB startują z końcem Marca. Poprzednie World Series wygrała ekipa z Houston. W nadchodzącym sezonie Astros spotkają się z kilkoma poważnymi kandydatami do walki o mistrzostwo. W ciąg killku dni postaram się zamieścić zwięzły opis każdej z ekip dotyczący najważniejszych zmian i transferów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1832
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W wyniku braku czasu nie udało się zamieścić wpisu dotyczącego nowego sezonu, transferów i głównych zmian w klubach, ale poniżej wrzucę dla ułatwienia trzy linki. Klikając w pierwszy i drugi znajdziecie przewidywania dla każdej z ekip i najważniejsze wzmocnienia i osłabienia, a pod ostatnim odnośnikiem jest szczegółowa lista wszystkich transferów. Osobiście nie napisał bym nic ciekawszego poza tym co znajdziecie tutaj. Już jutro rozpoczynamy zabawę!

 
Otrzymane punkty reputacji: +1103
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro sezon się rozpoczął to można czegoś delikatnie spróbować. Ciężko wywnioskować coś patrząc na pitcherów na samym początku sezonu, ale biorąc pod uwagę początkowe rezultaty i to jak miotacze radzili sobie w ubiegłym sezonie (chociaż to przeciętny czynnik, żeby mocno się na nim opierać) wybór może paść chyba tylko na ekipę z Texasu. Rangersi dwukrotnie pokonali Phillies i dzisiaj mają szansę na "sweepa". Zniechęca mnie zasada, że wspomniane sweepy nie zdarzają się zbyt często, ale jednak. Rangersi grają ponwnie u siebie, a ich miotacz ma lepsze papiery niż rzucający przeciwników. Perez w ubiegłym sezonie skończył z ERA na poziomie lekko powyżej dwóch i mam nadzieję, że utrzyma to przez jakiś czas. Kurs powyżej 1,80 również zachęca do gry.

✅ Texas Rangers ML @1,83 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1355
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Boston póki co pozytywnie zaskakuje, dużo zdobytych obiegow, pozbyli się gwiazd,min jd Martineza, zostawili chłopaków z zębem i wygląda to fajnie. Dzisiaj zmierza się Piratami, żadna potęga, także liczę, że znowu parę punktów Boston nastuka. Po 3 kolejkach wchodzą już nie najlepsi miotacze, także Oviedo z piratów to ostatnia opcja w rosterze miotaczow.

Stawiam na Boston over 4,5 pkt @ 1.74 forbet ✅ siadło już w 1 zmianie, Oviedo poskładany
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +543
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj chyba znowu pójdę za Rangersami. Świetny początek. Trzy zwycięstwa z Red Soxami i dzisiaj zagrają u siebie z Baltimore, które w nowy sezon nie weszło zbyt dobrze. Niezły bilans Rangersów w pierwszych spotkaniach i pałkarze sprawiający wrażenie jakby trzymali kij od urodzenia powinni sobie poradzić. Poza tym miotacz gospodarzy lepiej sobie radził w poprzednich rozgrywkach niż przeciwnik. Mam nadzieję, że nie przedobrzę idąc w czwarte zwycięstwo Texasu, ale baseball to dyscyplina, gdzie serie zdarzają się najczęściej, więc dzisiaj dzisiaj trzymam kciuki za południowców.

❌ Texas Rangers ML @1,76 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Data i godzina rozpoczęcia: 03.04.23; 21:10
Dyscyplina/Rozgrywki: Baseball/MLB
Spotkanie: Chicago White Sox vs San Francisco Giants


Dzisiejszy dzień z nieco mniejszą ilością meczy w MLB, jednak mimo to uważam że jeden ciekawy dzień na ten dzisiejszy dzień udało się znaleźć. Tym razem przenosimy się na Opener na Rated Field, gdzie miejscowe White Sox będą rozpoczynać swoją pierwszą domowa serię w tym sezonie przeciwko San Francisco Giants. Szczerze powiedziawszy te kursy moim zdaniem są mocno przesadzone. W mojej opinii dużo większe szanse zwycięstwa mają dziś zawodnicy gospodarzy i swój typ kieruje właśnie w zakład, który idzie w ich stronę.

Po dosyć długiej analizie zdecydowałem się z oferty wybrać zakład na zdobyte punkty gospodarzy . Wydaje mi się, że dzisiaj będziemy świadkami stosunkowo otwartego meczu, w którym to Chicago powinno być stroną dominującą. Swój typ opieram przede wszystkim na bardzo słabym Pitching rosterze Giants na to spotkanie. Starterem dziś w ich szeregach jest Anthony DeSclafani. Jest to miotacz, który poprzedni sezon miał stracony przez kontuzje, i w zaledwie pięciu grach wykręcił wynik na poziomie 6.63 ERA. Oczywiście nie można go aż tak mocno analizować bo ilość gier była bardzo mała, jednak nie wątpliwie Anthony to pitcher bardzo niestabilny. Również i przed startem tego sezonu miewał kilka mikrourazów, które niewątpliwie wpłynęły na jego przygotowania i niestety mimo całej sympatii do niego spodziewam się słabego sezonu w jego wykonaniu. Dzisiaj ten styl jego narzutów uważam że może mocno leżeć batsmaną gospodarzy. Narzuca on bardzo schematycznie i miewa duże problemy z trzymaniem Pitching zone przez dłuższy okres czasu. A to powinno być woda na młyn bardzo agresywnie grającym zawodnikom gospodarzy.

Patrząc właśnie na tą siłę ognia i problemy jakie w ostatnim czasie miał DeSclafani myślę że ten typ ma duże szanse powodzenia. White Sox jest po czterospotkaniowej serii przeciwko jednej z najmocniejszych ekip w lidze czuli Houston. Wynik 2-4 można traktować jako bardzo dobry. Przede wszystkim właśnie w ofensywie pokazali się bardzo dobrze. 16 zdobytych runs w czterech meczach na tak solidna defensywę jaka jest w Astros może pozytywnie nastawiać. Tim Anderson wchodzi w ten Opener ze średnią wybicia .389AVG co jest jego jednym z lepszych startów w karierze. Równie dobrze od startu sezonu wyglądają też Yoan Moncada, który już ma na swoim koncie 2HR,4RBI i średnia .444AVG czy Yasmani Grandal ze średnią .417AVG. Dodając do tego zestawu ciągle szukających formy Eloyem Jimenezem czy Benintendim uważam że ta gra ofensywna ma jeszcze duży potencjał poprawienia wyników formacji ofensywnej.

Myślę że tutaj punkty gospodarzy powinny być w tym spotkaniu kwestia czasu. Giants kadrowo w tym sezonie nie wyglądają za mocno i to może być dla nich bardzo ciężki sezon. Myślę,że słaby Pitching roster na to spotkanie będzie działać jeszcze bardziej na plus temu zakładowi.

Typ nr 2 👇
Chicago White Sox over 3.5 runs(1.70-Fortuna)
Medium Bet-200zł stawka
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Ja dzisiaj chyba znowu pójdę za Rangersami. Świetny początek. Trzy zwycięstwa z Red Soxami i dzisiaj zagrają u siebie z Baltimore, które w nowy sezon nie weszło zbyt dobrze. Niezły bilans Rangersów w pierwszych spotkaniach i pałkarze sprawiający wrażenie jakby trzymali kij od urodzenia powinni sobie poradzić. Poza tym miotacz gospodarzy lepiej sobie radził w poprzednich rozgrywkach niż przeciwnik. Mam nadzieję, że nie przedobrzę idąc w czwarte zwycięstwo Texasu, ale baseball to dyscyplina, gdzie serie zdarzają się najczęściej, więc dzisiaj dzisiaj trzymam kciuki za południowców.

Texas Rangers ML @1,76 3/10 Unibet
Trzy zwycięstwa z Philies, taka mała uwaga, a tak poza tym to popieram typ. Phillies mocni, a Rangersi się po nich przejechali. Nie wiem jak będzie z Baltimore, może bezpieczniej zagrać na runy Rangersów over 3,5 runa @1.53 ale wygrana też po dobrym kursie jest prawdopodobna.
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Dalej ciśniemy Boston, wczoraj się udało, dzisiaj nie widzę powodów, dla których znowu by miało być inaczej.

Boston over 4,5 @1,78 forbet⛔

Do tego dokładam Blue Jays at Kansas City Royals - over 9,5 pkt total @ 1,80 - ⛔trochę bardziej ryzykownie, ale to końcówka miotaczy w obu drużynach, może i samo Toronto zbliży się do tego overa, bo mają kim odbijać (Belt, Springer, Chapman, Guerrero) , a miotacze obu drużyn nie wyglądają na najmocniejszych.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 20:10
Spotkanie: Houston Astros - Detroit Tigers
Typ: Houston (-1.5)
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna

Dobra ruszyło MLB więc próbujemy. Obrońcy tytułu 2 porażki z Detroit więc standardowo według moich zasad próbuje dziś na przełamanie. Z racji marnego kursu na czysty win dokladam delikatne handi. Poczatek sezonu wiec poki co o miotaczach cieżko cokolwiek powiedziec.

Wynik: 8:2

Patrzę jeszcze dziś w stronę ekipy z Bostonu Do jakiegos fajnego AKO myślę, ze mozna dołożyć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2071
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Dzisiaj w nocy warto postawić na Tampa Bay w meczu z Oakland. Tampa narazie bez porażki w sezonie (6-0), Oakland z bilansem 2-4. PAłkarze Tampy bardzo równo, wielu z nich ma wysoką średnią odbić, Oakland póki co słabo, ich najlepszy pałkarz jest dopiero na ... 68. miejscu (.227 AVG). Miotaczami będą Elfin z Tampy - doświadczony zawodnik, już ma jedną wygraną w tym sezonie, a po drugiej stronie Waldichuk, który w tym roku już został stłamszony przez LA Angels. Także jak ktoś potrzebuje do dubla, to warto:

Tampa Bay - Oakland 1, kurs 1.40 ✅9:5

DO tego można dołożyć z meczu Chicago Cubs - Texas, under 8,5 pkt @ 1.57 ✅2:0. W tym meczu wystąpi dwóch bardzo dobrych miotaczy: Eovaldi z Texasu i Stroman z Chicago. Ofensywnie - obie drużyny znajdują się mniej więcej w połowie stawki, ale ze względu na obu tych miotaczy, warto pograć under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2262
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś atakuje taki oto dubel

Houston Astros + San Francisco Giants

AKO: 2.96 STS

A jeśli ktoś lubi adrenalinę to obs mecze z hcp (-1.5) po kursie 5.28

Cóż idę standardowo w 3 spotkania serii. Póki co obie ekipy mają 2 porażki więc czas na zmianę tendencji.
W moim odczuciu zarówno Astros jak i Giants powinny to dziś ogarnąć po fajnym kursie w dubelku

Wynik: 5:1 Houston ; 3:1 Giants
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2072
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Dziś atakuje taki oto dubel

Houston Astros + San Francisco Giants

AKO: 2.96 STS

A jeśli ktoś lubi adrenalinę to obs mecze z hcp (-1.5) po kursie 5.28

Cóż idę standardowo w 3 spotkania serii. Póki co obie ekipy mają 2 porażki więc czas na zmianę tendencji.
W moim odczuciu zarówno Astros jak i Giants powinny to dziś ogarnąć po fajnym kursie w dubelku

Wynik:
Z tym Houston to bym uważał, słabo rozpoczęli sezon, a do tego jeszcze nie najlepszy miotacz w ich dzisiejszym meczu, który przegrał ostatnio że słabymi Tigersami. Minnesota to nie ogórki, fajna ekipa z dobrym miotaczem dzisiaj na górce.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Z tym Houston to bym uważał, słabo rozpoczęli sezon, a do tego jeszcze nie najlepszy miotacz w ich dzisiejszym meczu, który przegrał ostatnio że słabymi Tigersami. Minnesota to nie ogórki, fajna ekipa z dobrym miotaczem dzisiaj na górce.
Wiem zdaje sobie z tego sprawę ale jednak pograne. Zobaczymy wieczorem. Wychodzę z założenia, że mecz meczowi nierówny no i poczatek sezonu
 
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Spoko, powodzenia.

Ja bym dzisiaj dał ponownie na Tampe, idą jak burza, dzisiaj tylko 1.33 na Win z Oakland. ✅Miazga

Do tego over 8,5 pkt w meczu White Sox. Pirates. Słabi miotacze, a pałkarze bardzo solidni, także warto tu za kurs 1,79 pograć :) ⛔ eh słaby typ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spróbuję dzisiaj zagrać przeciwko Oakland. Co prawda ekipa z Baltimore to nie Tampa z którą ostatnio Oakland przegrali całą serię (przegrali to mało powiedziane) ale ofensywa gości wygląda dotychczas beznadziejnie. Na górce Athletics Sears, który nie należy to elity miotaczy, ale jego lewa ręka może trochę napsuć krwi pałkarzom Orioles. Mimo wszystko liczę na lepszy występ Gibsona, ktory ma już na koncie dwa zwycięstwa i mam nadzieję, że na swoim terenie uda mu się szybko wyeliminować kilku pałkarzy. Poza tym Orioles do tej pory mierzyli się z Bostonem, Jankesami i Rangersami i może nie wyszli bez szwanku ale złapali kilka punktów z tymi druzynami.

✅ Baltimore -1.0 @1,73 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1843
S 12,7K

spidzio

Użytkownik
Ja dzisiaj biorę under w meczu Houston i Pitsburga. Houston nie najlepiej weszli w sezon, grają w kratkę, nie mogą narazie odblokować się w ataku i moim zdaniem to nie przypadek. Ostatnio grand slamem popisał się Alvarez, ale tak to Altuve kontuzja, Bergman nic nie gra, wielki talent Pena zaledwie 200 avg. Do undera skłaniają mnie też bardzo dobrzy miotacze. Valdez z Houston powinien zatrzymać Piratów, a z drugiej strony Contreras, też fajnie wszedł w sezon.

Under 8,5 pkt @ 1.75
Post automatycznie złączony:

A jeszcze coś, zostało z bonus, to lekko dolozylem Seattle Win z Chicago Cubs , głównie ze względu na to, że Seattle to fajna ekipa i miotacze kompletnie po obu stronach formy. I na dokładkę Angels Win z Washington.
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Double ‼‼

Baltimore Orioles vs Oakland Athletics - Over 14.5hits+Atlanta Braves vs Cincinnati Reds - 1

Kurs : 2.30
Stawka ; 2j
1) Wiadomo Orioles to murowany faworyt patrząc po dotychczasowych wynikach i tym jak sie oba zespoły prezentują. Ja jednak czuję że Oakland może się przełamać. Bo z kim jak nie z Orioles, które z miernymi lubi dawać cztery litery jak mało która drużyna w lidze ? Oakland nie będzie grać tak słabo cały czas bo wbrew pozorom wybijać ma kto i nie wygląda to aż tak fatalnie. Dodatkowo dziś po obu stronach słabi miotacze. Zarówno Gibson jak i Sears narzucają słabo i piłki z reguły ląduja nie w strefie konfliktu przez co mało SO a dużo częściej oddają hits. Myślę że to najbezpieczniejsze rozwiązanie bo kurs na Orioles moim zdaniem nie warty ryzyka.

2) Raczej nie spodziewam się tutaj równej walki. Atlanta to zespół klasę lepszy w tym momencie pod każdym względem od Reds. Dzisiaj dodatkowo narzuca, który moim zdaniem jest w Top 3 prospektów na narzucie. Po stronie Reds Ashcraft. Ok miał fajny pierwszy mecz jednak on nie jest typem który utrzymuje poziom. Myślę że ofensywa Braves tu rozstrzygnie ten mecz.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie przepadam za graniem takich handicapów, ale jednak zdecyduję się na Rangersów. Wspięli się na szczyt dywizyjnej tabeli i chyba pograją o coś więcej w tym sezonie, bo ekipa ma w składzie kilku utalentowanych graczy, a co najlepsze podpisali DeGroma, który nie wszedł zbyt mocno w sezon, ale jestem pewien, że się rozkręci i dzisiaj będzie miał szansę to pokazać. Z drugiej strony Kansas City, jedna z najsłabszych ofensywnie drużyn. W meczu otwierającym z Rangersami przegrali 12:2 i dzisiaj wątpię w inny rezultat. Lyles przechodzi z ekipy do ekipy na pewno nie bez powodu. Nie jest to miotacz najlepszej klasy. Porównując tych dwóch narzucających jestem skłonny uwierzyć że Rangersi (jeśli wygrają) to co najmniej dwoma runami.

✅ Texas Rangers -1,5 @1,77 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2342
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
Typ: Boston Red Sox
Kurs: 2.75
Bukmacher:
fortuna

Już wczoraj postanowiłem , że jeśli Boston poniesie porażkę to w 4 spotkaniu będę grał. No i jak postanowiłem tak też robię.
Wszystko wiem Tampa w mega formie na początku sezonu dodatkowo miotacz również na plus po stronie gospodarzy ale ja jednak na przekór
4 spotkanie serii i 4 porażka "czerwonych skarpet"? No cóż być może ale jednak ja wierze , że dziś się mocno postawią i będą w stanie urwać ten jeden win. Kluber to nie jakiś "ziemniak" i na czym polega gra wie mimo , że w sezon wszedł słabo.
Ja stawiam i czekam na to co się wydarzy!

Wynik: 5 inning - po zabawie
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dziś lecimy "na ostro" może się uda

Tampa Bay Rays (-1.5) + LA Dodgers (-1.5)

Kurs: 4.26

STS

Dziś się nie ograniczam i wchodzę w hcp w obu spotkaniach. Co do historii serii to się nie rozpisuje bo zbytnio nie mam czasu (można sobie sprawdzić) więc krótko. Miotacze dają dziś nadzieje na fajne granie. Tampa od początku sezonu fajnie po tej "zwieszce" liczę , że wrócą. Dodgers męczą się niemiłosiernie. Dziś rzutem na taśmę ogarnęli więc tym razem mam nadzieje , że będzie o wiele łątwiej i przyjemniej.
Ogólnie jak coś to można grać czyste winy - kurs też będzie całkiem fajny

Wynik: po Dodgersach się tego nie spodziewalem
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom