>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa forum.

Status
Zamknięty.
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
jak to jest ze na innych forach zalatwiaja sobie freerolle a na naszym nie da rady?
hehe najlepsze jest o ze juz robilismy ankiete o ktorej godz i w jaki dzien chcemy a tu nici:/
 
Q 0

quest

Użytkownik
no własnie, to dlaczego inne fora znacznie gorsze od tego maja mase freerolli i gra po 20 osob a tak popularne forum nic nie ma ?
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Ok, to znajdź sponsora, zaproponuj mu ofertę i daj nam znać kiedy gramy.
Jutro?
LOOOL ja tylko mowie ze na innych forach jakos organizuja sobie freerolle. Im sie udaje znalezc sponsora a tobie nie? dziwne. Moze niech inny moderator sie tym zajmie skoro tobie nie wychodzi?
i nie ma co sie obrazac i unosic honorem panie mozaq.Ja tylko mowie jak jest. Na forum mecz.pl albo obstawiaj.pl ciagle maja freerolle. Moze pogadaj z kims z ich fora jak oni to robia i wtedy dzialaj.
 
tomekwwa 0

tomekwwa

Użytkownik
Tak to już jest że za dobrę chęci Mazaq dostaje się po dupie ;] No nic ale plan już na przyszłość mamy odnośnie mistrzostw ????
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
LOOOL ja tylko mowie ze na innych forach jakos organizuja sobie freerolle. Im sie udaje znalezc sponsora a tobie nie? dziwne. Moze niech inny moderator sie tym zajmie skoro tobie nie wychodzi?
i nie ma co sie obrazac i unosic honorem panie mozaq.Ja tylko mowie jak jest. Na forum mecz.pl albo obstawiaj.pl ciagle maja freerolle. Moze pogadaj z kims z ich fora jak oni to robia i wtedy dzialaj.
No popatrz ktoś chce zrobić coś dla ludzi poświęca swój własny czas, a oni jeszcze narzekają tak to jest Mazaq nigdy ludzie nie zrozumieją czyjegoś wysiłku i starań:kwasny4565:
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Tak to już jest że za dobrę chęci Mazaq dostaje się po dupie ;] No nic ale plan już na przyszłość mamy odnośnie mistrzostw ????
panowie o co wam chodzi????? przeciez ja tylko powiedzialem ze skoro inne fora organizuja to moze lepiej podpytac ich jak oni to robie. skoro oni potrafia to oznacza ze maja wieksza wiedze o tym i moze by pomogli i nam. a wy juz jakies problemy wymyslacie
 
tomekwwa 0

tomekwwa

Użytkownik
tam gdzie inne fora mają turnieje i my je mamy a Mazaq chciał zorganizować turka na sofcie B2b co raczej chyba nie udało się dotąd innym forom zainteresuj sie troszke a potem proponuj ciekawe rozwiązania
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja dopiero zacząłem przygodę z pokerem... i powiem, że dla mnie to lepsze niż bukmacherka :) - to tak na marginesie
a co do tematu, to powiem, że pomysł bardzo fajny i nie będę wybrzydzał co dnia i godziny rozpoczęcia, ciekawie by było rozegranie partyjki pokera z ludźmi z forum... i doceniam to, że w ogóle chce Ci się to załatwiać MAzaq
pzdr.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja sie spotkalem na jednym fajnym forum, które tez robi lige z czyms takim, ze kazdy kto chce zagrac wysyla prowadzacemu 100 PLN i ta kasa jest pula do klasyfikacji koncowej a turnieje beda grac na ONGAME 5.50$ które kazdy moze zrobic samemu. Tylko, ze kase kazdy kto chce zagrac musi wlozyc sam i jak maja miec okolo 6 turnieji to to bedzie:

100 PLN + 33$ = okolo 180 PLN

Ale taka LIGA to jest zabawa ;-)

P.S. Moze wezne udzial :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom