>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2007 - Rosja

Status
Zamknięty.
wolas 0

wolas

Użytkownik
Co do transmisji to jest nie za ciekawie, wiekszosc meczy transmitowana na programie TVP Sport, ale zakladam ze wiekszosc z nas (ja także) go nie ma więc:

Dzisaj:

18: 00 Niemcy - Słowacja na Bwin
18: 00 Rosja - Bułgaria na Bwin

Jutro:

15:10 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: Polska - Bułgaria /program na żywo/ na TVP 2

Wszystkie mecze transmituje Bwin na żywo
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Niemcy - Słowacja 1,20 ✅
Belgia - Włochy 1,20 ✅
Holandia - Hiszpania 1,42 ✅
ako 2,04
stawka 111,20 zł
pw 226,85 zł
:spokodfhgfh: Unibet
Kolejny bardzo dobry dzień pod względem bumacherskim ;-) Co do Polaków to pozostaje mieć nadzieję że wladze PZPS nie rozstaną się zbyt pochopnie z Lozano po tym turnieju , chociaż jesli chodzi o władze siatkarskiej centrali to wszystkiego możemy się po nich spodziewać. Aby ta drużyna znów odnosiła sukcesy to oprócz oczywistego powrotu Wlazłego i Gruszki potrzebny jest Ignaczak na libero oraz skuteczny aktakujący z przyjęciem ( gra Świderskiego w kadrze to od dłuższego czasu pasmo porażek) , może spróbować z Wiką albo Kocikiem...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
każdemu zdarza się słabszy okres formy a wy już wyrzucacie gacka, a za niego Ignaczak.. błędne rozumowanie :zoltakartka:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Pawlikn moim i nie tylko moim zdaniem Igła był od zawsze lepszy od Gacka i w przyjęciu i w obronie. Problemem Ignaczaka jest jego imprezowo-dziecięca osobowość, a Lozano ma twardą rękę i nie toleruje takiego podejścia ( słynna impreza olsztyńska się kłania) . Gacek ciężko pracuje ale Igła ma talent i jest po prostu stworzony do tej pozycji, ale ewentualną szansę dostanie kiedyś w przyszłości od następcy Agrentyńczyka.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Pora przedstawić kupon na drugi dzień drugiej fazy grupowej turnieju.Z tradycyjnie bogatej oferty Unibetu wybrałem tylko dwa typy:

:siata:
Polska - Bułgaria (Całkowita liczba punktów w meczu) powyżej 160,5 1,50
Serbia - Słowacja (Całkowita liczba punktów w meczu) poniżej 185,5 1,35
ako 2,03
stawka 77,38 zł
pw 157,08 zł
Unibet



Over 160,5 pkt w meczu Polaków z Bułgarami jest bardzo realny i aby typ został trafiony siatkarze muszą rozegrać więcej niż 3 sety. Nie wydaje mi się aby Bułgarzy zlali naszych siatkarzy 3-0 a już tymbardziej , żeby w takim stosunku wygrali zawodnicy Lozano. Dlaczego tak sądzę? Otóż poziom obu ekip jest bardzo zbliżony. Nasi siatkarze zawalili turniej a Bułgarzy poza meczem z Włochami zawodzą i wygrywją w męczarniach ( 3-2 z Chorwacją) lub przegrywają 3-0 ( z Rosją i Finami) , zdobywając przy tym jednak dużo punktów. Moim zdaniem Lozano odpuści dyscyplinę taktyczną i pozwoli swoim zawodnikom na więcej luzu na zagrywce i więcej gry kombinacyjnej w ataku. Spodziewam się wyrównanego i zaciętego spotkania gdyż Bułgarzy ciągle mają szanse na awans do strefy medalowej a Polacy mają sobie i kibicom coś do udowodnienia: Przeanalizowałem 5 potyczek polsko - bułgarskich poczynając od Mistrzostw Świata w Japonii i za każdym razem linia 160,5 pky była spokojnie przekraczana:

MŚ 02.12.2006 POL-BUL 3-1 25-20 26-28 25-23 25-23 suma punktów 195

LŚ 23.06.2007 BUL-POL 1-3 25-21 19-25 23-25 23-25 suma punktów 186

LŚ 24.06.2007 BUL-POL 1-3 23-25 22-25 25-20 20-25 suma punktów 185

LŚ 29.06.2007 POL-BUL 3-1 22-25 25-23 25-22 25-16 suma punktów 183

LŚ 30.06.2007 POL-BUL 3-1 23-25 25-20 25-23 25-23 suma punktów 189


Moim zdaniem w tym meczu nie będzie wyniku 3-0 dla żadnej ze stron co oznacza , że drużyny przekroczą liczbę 160,5 zdobytych punktów.



Drugi typ , który powędrował do kuponu to poniżej 185,5 pkt w meczu Serbów ze Słowakami. Serbowie są taką nacją , która potrafi grać kichę w meczach nieistotnych , ale niesamowicie mobilizują się na ważne turnieje i dzięki temu odnosza sukcesy. Mając na rozegraniu Grbica a w ataku Milijkovica są niezwykle groźni dla każdego rywala. Ich przeciwnik czyli Słowacy moim zdaniem na wyrost awansowali do kolejnej rundy turnieju , gdyż mistrzostwa w ich wykonaniu sa coraz gorsze z meczu na mecz. W ostatnim swoim spotkaniu ulegli Niemcom 0-3 zdobywając odpowiednio w setach 23,15 i 16 punktów. Słowacy potrafią popełniac błędy seriami co pozwala przeciwnkowi odskoczyć na spokojny dystans i kontrolować przebieg seta. Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce na Memoriale Huberta Wagnera i trwało co prawda pięć setów , ale cały ten turniej Serbowie potraktowali naprawdę towarzysko i między innymi nie grał przeciw Słowakom mózg druzyny - Nikola Grbic , a ile znaczy obecność takiego rozgrywającego na parkiecie dla drużyny nie muszę chyba pisać.Serbowie liczą się w walce o awans do strefy medalowej i dlatego uważam , że nie powinni mieć problemu z pokonaniem Słowaków w stosunku 3-0 lub 3-1 i w ten sposób linia 185,5 pkt nie zostanie przekroczona.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie wydaje mi się aby Bułgarzy zlali naszych siatkarzy 3-0
Z całym szacunkiem, ale żebyś się nie zdziwił ???? . Weź pod uwagę to, że jesteśmy kompletnie bez formy i rozbici psychicznie. Ciężko się gra na kacu moralnym, naprawdę...... Chłopaki są naprawdę podłamane i dla nas te mistrzostwa się już skończyły..... Może coś z Włochami powalczymy, ale dyspozycji nie da się zmienić tak z dnia na dzień.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Nie wydaje mi się aby Bułgarzy zlali naszych siatkarzy 3-0
Z całym szacunkiem, ale żebyś się nie zdziwił ???? . Weź pod uwagę to, że jesteśmy kompletnie bez formy i rozbici psychicznie. Ciężko się gra na kacu moralnym, naprawdę...... Chłopaki są naprawdę podłamane i dla nas te mistrzostwa się już skończyły..... Może coś z Włochami powalczymy, ale dyspozycji nie da się zmienić tak z dnia na dzień.
też tak uważam - wynik 3-0 jest bardzo prawdopodobny. wszystkie wyniki po 3-1 z bułgarią były zazwyczaj w mocniejszym składzie i przy o wiele lepszej grze. chociaż mam nadzięję że będzie 3-1 ale dla polaków :mrgreen:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Polska - Bułgaria (Całkowita liczba punktów w meczu) powyżej 160,5 1,50 ✅
Serbia - Słowacja (Całkowita liczba punktów w meczu) poniżej 185,5 1,35 ✅
ako 2,03
stawka 77,38 zł
pw 157,08 zł :spokodfhgfh:
Unibet

Serbowie spisali się zgodnie z planem i pokonali Słowaków bez straty seta. A Polakom niewiele zabrakło do zwycięstwa , ale zabrakło pomocy dla Winiarskiego i Prygla. Ale przy tak wyrównanych zespołach wynik 3-0 to byłoby nieporozumienie i dlatego byłem spokojny o ten typ.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Brawo za typy ????
Ale przy tak wyrównanych zespołach wynik 3-0 to byłoby nieporozumienie i dlatego byłem spokojny o ten typ.
Czepiam się, ale wiesz jak to jest w sporcie: wyrównanych niewyrównanych. Polska - Finlandia 0-3, Włochy - Bułgaria 0-3, Bułgaria - Finlandia 0-3 ???? to tylko przykłady :p zespołów też wyrównanych teoretycznie :p. Co do samego meczu to Polacy i tak mnie zaskoczyli w końcu dobrą grą. Gdyby nie Lozano w 4 secie ściągnął Prygla na końcówkę to może i byśmy wygrali....
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczy to nasi postawili się Włochom i obie drużyny stworzyły naprawdę piękne widowisko. Hiszpanie udowodnili że trafili z formą na turniej ???? Rosjanie dziś potraktowali mecz z Finami bardzo luźno , ale jak sprężyli się w tie-breaku to zdobyli 10 pkt z rzędu i wyciągnęli z 5-8 na 15-8!!! To pokazuje ich potencjał. Ciekawe z kim przyjdzie im grać , pewnie woleliby Finów niż Serbów ....


Dziś nie miałem czasu napisać analiz , ale zagrałem dubelek który wszedł bez ziewania ;-)
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Przed nami półfinały i mecze o medale. Skład półfinałów dla wielu jest zaskoczeniem , ale odzwierciedla doskonałą grę półfinalistów w całym turnieju. Na ocenę całego turnieju a zwłaszcza postawy Polaków przyjdzie jeszcze czas.Oto kursy , jakie wystawił bwin na sobotnie półfinały:

:siata: godz 15:30 Hiszpania 1.85 - Finlandia 1.85

:siata: godz 18:00 Serbia 4.00 - Rosja 1.20


Na tą chwilę skłaniam się ku dubelkowi Rosja + Hiszpania , ale nic nie jest jeszcze przesądzone. Analizy napiszę w piątek wieczorem lub w sobotę przed meczami.


[center:76e2485ac5] :siata: A wy jak typujecie ? Zapraszam do dyskusji ! :siata:[/center:76e2485ac5]
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam!

rowniez, skladniam sie do takich typów.. zastanawiam sie nad hiszpania, finów w akcji jzu widzialem, zaimponowali mi bardzo dobrym przyjeciem, bardzo spokojnym.. mam pytanie odnosnie hiszpanów, bo niestety nie widzialem ich zadnego meczu, po wynikach widac, ze sa w formie, jak u nich jest z zagrywka?? widzial ktos ich gre w tv?? finlandia przegrala ostatni mecz z rosja.. nie wiem na ile to wplynelo na ich psychike, ale wydaja sie mocni, hiszpanie to bardizej renomowany zespol.. poczytam dzisiaj o nich troche, co do typu rosji to chyba nikt nie ma zludzen, ze nie wygraja z rosja..
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Czas skrobnąć kilka zdań przed sobotnimi półfinałami. Tym razem kupon bez żadnych filozofii i handicapów. Gram dwa czyste zwycięstwa:

:siata:
Finlandia - Hiszpania 1,72
Rosja - Serbia 1,20
ako 2,06
stawka 64,00 zł
pw 132,10 zł
Unibet


Najpierw o godzinie 15:30 polskiego czasu na parkiet wyjdą drużyny Finlandii i Hiszpanii. Skład tego półfinału jest duużym zaskoczeniem zarówno dla fachowców jak i laików siatkarskich.Jednak każdy , kto śledził ten turniej ,musi się zgodzić , że obie drużyny znalazły się w półfinale jak najbardziej zasłużenie. Finowie pokonali po drodze dwie potęgi siatkarskie ( Bułgarię i niestety Polskę), oprócz tego wygrali z Belgią i Chorwacją a po pięciosetowych bojach ulegli Włochom i Rosjanom. Droga do półfinału Hiszpanów była łatwiejsza , ale należy dodać że w tym turnieju nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Pokonali oni Słoweńców , Słowaków , Francuzów , Niemców , Holendrów i Serbów.Oglądałem większość spotkań obu drużyn i lepsze wrażenie wywarła na mnie Hiszpania.Bardzo dobrze bronią , wykorzystując następnie kontrataki , nie psują zagrywek i grają kombinacyjnie w ataku. Po drugiej stronie siatki bardzo dobrze blokujący i serwujący Finowie. Będzie to pojedynek włoskiej myśli szkoleniowej , albowiem Hiszpanów prowadzi Andrea Anastasi a Finów Mauro Berutto i dlatego spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie. Moim zdaniem Hiszpanie górują nad przeciwnikami doświadczeniem , ograniem w meczach o stawkę ( wygrali w tym roku Ligę Europejską) no i w dotychczasowe mecze włożyli mniej wysiłku.Dodatkowo , jeśli miałoby dojść do piątego seta , to Finowie zawalili już dwa tie-breaki w tym turnieju ,z Włochami prowadzili 9-6 a z Rosjanami 5-0 i 8-5 i oba mecze przegrali , co nie świadzy dobrze o końcówkach w ich wykonaniu. Niewątpliwie obie drużyny świetnie trafiły z formą na turniej i będzie to ciekawe widowisko , w którym moim zdaniem zwyciężą Hiszpanie.


Drugi półfinał ( godz 18:00) to spotkanie starych siatkarskich wyjadaczy , którzy niejednokrotnie grali o medale na wielkich imprezach , czyli mecz Rosja - Serbia. Drużyna serbska nie gra tak pięknie jak w czasach gdy zdobywała olimpijskie złoto. Nie ma już w kadrze Serbii dwóch niewątpliwych jej filarów - Vladimira Grbica i Gorana Vujevica. Wprawdzie jest niesamowity Milinkovic ale jego vis-a-vis to równie genialny Semen Poltavsky. Serbowie nie grają dobrze na tym turnieju , dość niespodziewanie ulegli Niemcom i Hiszpanom co przed mistrzostwami wydawało mi się nierealne. Ta drużyna gra nierówno. Potrafią zdobywać punkty piękną , kombinacyjną grą , by zaraz tracić je seriami , zacząć kłócić się miedzy sobą ( ach ten bałkański temperament :grin: ). Rosjanie z kolei kroczą w tym turnieju od zwycięstwa do zwycięstwa. W pierwszej faze grupowej nie stracili nawet seta, w drugiej fazie wygrali dwa tie-breaki : z Włochami oraz z Finami. W tym drugim spotkaniu trener Alekno dał pograć większej liczbie graczy , ale gdy trzeba było się sprężyć na piąty set , to Rosjanie potrafili wyciągnąć go ze stanu 0-5 i 5-8 , by wygrać 15-8 dzięki niesamowitym serwisom Poltavskiego. Ten półfinał będzie spotkaniem dwóch bardzo dobrych drużyn i uważam , że będzie to trudniejszy mecz dla Rosjan niż ewentualny finał. Rosjanie grają u siebie , więc w sytuacjach kontrowersyjnych sedziowie liniowi napewno też dołożą swoją cegiełkę ;-) . Moim zdaniem ten mecz wygrają Rosjanie bo grają najlepszą siatkówkę na tych mistrzostwach.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy mam straszny dylemat :p z meczem Finlandia - Hiszpania. Bo co do Rosji to oczywiście nie mam wątpliwości. Raz że Serbowie to nie Ci Serbowie sprzed kilku lat, a dwa to Rosja gra dla mnie osobiście jeden z lepszych turniejów w ostatnich latach :p. Natomiast Finowie szczerze powiedziawszy bardzo mi się podobają, oglądałem ich sporo meczów na ME. Z Rosjanami gdyby nie Połtawski to by pewnie wygrali, chociaż trzeba przyznać, że potraktowali oni ten mecz ulgowo. Hiszpanie imponują mi wynikami, bo tak szczerze powiedziawszy to nie widziałem ani jednego ich meczu, ale z tego co widzę ze statystyk to ich gra rozkłada się na całą drużynę. Bracia Falasca, którzy ograli Skrę w poprzednim sezonie LM, de la Fuente, Rodriguez no i silna ławka z Perezem oraz gwiazdą Rafaelem Pascualem... Finowie jednak mieli też słabsze występy np. z Belgami, z którymi się męczyli strasznie. Zdam się na kolegę Ulasa ???? , który nie mylił się w swoich dotychczasowych typach i postawię chyba jednak na Hiszpanię, gdyż uważam, że dla Finów to już jest ogromny sukces - półfinał ME :p
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Serbia-Rosja

Najpewniejszy z dzisiejszych meczy półfinałowych do wytypowanie jest mecz Serbia-Rosja. Rosja celuje na tych Mistrzostwach w złoto i niewiele jej brakuje aby to osiagnac. Jak do tej pory nie przegrała meczu ,a najwiecej &quot;kłopotów&quot; sprawiły jej reprezentacje Włoch i Finlandii. Oba mecze Rosja wygrała dopiero po tie-breaku. Serbia na tych Mistrzostwach przegrała 2 mecze ,a mianowice mecze z Niemcami (1-3) i z Hiszpanią (2-3). W tym roku obie reprezentacje spotykały sie 4 razy i było to w fazie eliminacyjnej do Ligi Światowej. Rosja wygrała 3 mecze ,w tym 2 u siebie i 1 na wyjeździe, natomiast Serbia wygrała 1 spotkanie u siebie. 3 razy w tych meczach padał wynik 3-0 ,a raz 3-1. Dzisiaj Rosja powinna sobie poradzić z Serbia i awansowac do finału Mistrzostw Europy.
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
Finlandia - Hiszpania

Na każdych mistrzostwach jest jedna drużyna, która gra inaczej niż by sie miało wydawać. Podam przykład Holndii w GP siatkówki kobiecej. Kto by pomyślał że finowie zajda tak daleko? Oni sami w to nie wierzyli, dlatego nie mają nic do stracenia. Nie myślą o wygranej, grają z meczu na mecz i są skupieni na wygrywaniu meczy. Finowie są niewątpliwie niespodzianką tych mistrzostw i dlatego uważam że warto na nich postawić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom