>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2007 - Rosja

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Hehe, niesamowite ???? , oglądałem do połowy 4 seta przy stanie 13-7 dla Finów i ......... wyłączyłem bo stwierdziłem, że Finowie grają kapitalnie ???? . Nie mogę w to jeszcze uwierzyć, jednak te końcówki Finów są nie takie jak trzeba. Inna sprawa to presja, nie ma jak przysłowiowy &quot;strach&quot; przed zwycięstwem. Do wygrywania trzeba dojrzeć. Najlepiej wiedzą to Polacy ???? .
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Serbia-Rosja

Najpewniejszy z dzisiejszych meczy półfinałowych do wytypowanie jest mecz Serbia-Rosja. Rosja celuje na tych Mistrzostwach w złoto i niewiele jej brakuje aby to osiagnac. Jak do tej pory nie przegrała meczu ,a najwiecej &quot;kłopotów&quot; sprawiły jej reprezentacje Włoch i Finlandii. Oba mecze Rosja wygrała dopiero po tie-breaku. Serbia na tych Mistrzostwach przegrała 2 mecze ,a mianowice mecze z Niemcami (1-3) i z Hiszpanią (2-3). W tym roku obie reprezentacje spotykały sie 4 razy i było to w fazie eliminacyjnej do Ligi Światowej. Rosja wygrała 3 mecze ,w tym 2 u siebie i 1 na wyjeździe, natomiast Serbia wygrała 1 spotkanie u siebie. 3 razy w tych meczach padał wynik 3-0 ,a raz 3-1. Dzisiaj Rosja powinna sobie poradzić z Serbia i awansowac do finału Mistrzostw Europy.
Rosja wygrała 3-0 ✅ 27-25, 25-22, 25-15
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj gram prawdopodobnie tylko na Rosję, bo mecz o 3 m. naprawdę ciężko będzie wytypować i ja się raczej nie podejmuje tego zadania. Wszystko będzie zależeć, przede wszystkim od nastawienia psychicznego Finów. Wiem, jak ciężko jest podnieść się i zmobilizować w meczu o 3m. gdzie praktycznie na wyciągnięcie ręki miało się finał..... To zawsze siedzi gdzieś w podświadomości, dlatego jakbym miał typować to stawiałbym na Serbów, ale że ich mało oglądałem w trakcie mistrzostw to się wstrzymuje..
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Ja spróbuję zagrać poniżej 160,5 pkt w finale czyli liczę de facto na 3-0 dla Rosjan. Myslę że ten finał będzie ukoronowaniem wspaniałego turnieju dla Rosjan. Dodatkowo grają oni przed własną publicznością i ( w razie czego) przy własnych sędziech liniowych ;-) Dodatkowo Hiszpanie grali wczoraj o wiele dłuższy , pięciosetowy mecz , a Rosjanie tylko 3 sety. Dodatkowo w przekroju całego turnieju mimo iż obie drużyny wygrały wszystkie swoje mecze to Rosjanie mieli o wiele bardziej wymagających i wyżej notowanych rywali. Dodatkowo Hiszpanie nie zrobią Rosjanom absolutnie żadnej krzywdy techniczną zagrywką , podczas gdy z drugiej strony bedą szły prawdziwe ciosy z serwisu. Warunki fizyczne i doświadczenie w meczach o stawkę jest również po stronie gospodarzy turnieju. Wydaje mi się że Hiszpanie zagrają tak , jak nasi siatkarze w finale MŚ z Brazylią , czyli srebro jest dla nich życiowym sukcesem i zabraknie mobilizacji i koncentracji na finał. Pozatym kurs 2,40 aż się prosi o zagranie.A zatem mój typ na dziś:

:siata:
Hiszpania - Rosja (Liczba Punktów w tym Meczu) poniżej 160,5 pkt
kurs 2,40
stawka 50,00 zł
pw 120,00 zł
Unibet
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Hiszpania - Rosja (Liczba Punktów w tym Meczu) poniżej 160,5 pkt ⛔
kurs 2,40
stawka 50,00 zł
pw 120,00 zł
Euro Volley 2007 - Winner
Która drużyna zdobędzie mistrzostwo? Rosja ⛔
kurs 2,50
stawka 100 zł
pw 250 zł
No niestety , nie można mieć 100% skuteczności ;-) . Chyba jednak należało się Hiszpanom , bo taka drukarnia jaka była w tym meczu na korzyść Rosjan to przechodzi ludzkie pojęcie. Gratulacje dla Hiszpanów ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
No rzeczywiscie to co zaczeli sedziowie w pewnym momencie wyprawiac to az sie nie miesciło w głowie. Moim zdaniem Hiszpania zasługiwała na ten tytuł swoja gra w tym finale, umieli opanowac nerwy, konczyc wazne pilki itp. Szkoda ze Polska tak szybko odpadła z tych Mistrzostw ,no ale coz tak bywa, mam nadzieje ze na nastepnych wielkich turniejach Polska poakrze ze dalej nalezy do czołowki.
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Myślę, że Rosjanom dały się we znaki cięzkie mecze z poprzednimi rywalami, i trochę zbił ich z tropu pierwszy przegrany set...
Gratulacje dla Hiszpanów, na których mało kto stawiał przed turniejem, a okazali się bardzo solidną i opanowaną drużyną. Nie ma co ukrywać, że ich zwycięstwo w tym turnieju jest niespodzianką- przecież 95% typerów widziała Rosję jako zwycięzców, a nasz zespół na drugim miejscu...

Pozdrawiam
Jacek
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
:wowsdf: :wowsdf: Jestem w ogromnym szoku, naprawdę. Choć oczywiście z przebiegu spotkania to Hiszpanie byli lepsi, ale kto mógł przypuszczać, że zagrają tak znakomicie??!! No, po wczorajszym wymęczonym zwycięstwie z Finami, nie dawałem im większych szans. Ale Rosjanie przespali 1 seta, odniosłem w ogóle wrażenie jakby się już wystrzelali. Nie grali tak skutecznie w ataku dzisiaj.... A Hiszpanie znakomicie generalnie przyjmowali. Niestety sprawdza się zasada w przypadku Rosjan, że ile razy organizują imprezę u siebie i są faworytami to nigdy nie wygrywają.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie olbrzymie zaskoczenie zwyciestwo Hiszpanów byłem pewien ze Rosjanie wygrają ten mecz i mysłem ze nastąpi to gładko ejsdnak siatkówka jest piekna i dziś to zobaczyliśmy.Brawa dla Hiszpnów którzy zdobyli swoj pierwszy medal i od razu złoty.Rosjanie poczuli się chyba zbyt pewnie i to ich zgubiło.Wystep Polaków na tych ME no comments...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Gratulacje dla hiszpanów. Sam na kuponie dalem zwyciestwo na Rosjan ale kiedy zobaczylem ze hiszpanie mają szanse wygrac to im kibicowalem gdyz ruskich nie lubie.

Co do wystepu polaków, to wlasnie po tym turnieju wyklarowala nam sie prawdziwa liczba polskich kibiców. po MŚ 100% polaków kochalo siatkówke i polskich siatkarzy. Kazdy mowił &quot;polacy jestescie wielcy&quot;, &quot;kochamy was&quot; itp itd, a teraz kiedy przyszla kleska na ME to 70% pseudo kibicow potrafi tylko wyzywac od najgorszych i obrazac siatkarzy. Oczywiscie nie mozna przejsc obojetnie obok tego co sie stalo a takze nie mozna znow zaspiewac &quot;nic sie nie stalo&quot;, ale po prostu wytknąc bledy, poddac zespol zdrowej krytyce, ale w gruncie rzeczy nadal im kibicowac i trzymac za nich kciuki. Ja kibicem jestem odkąd pamietam i dalej nim bede. I znowu pewnie jak polacy wywalczą medal na jakies wiekszej imprezie to znow 100% Polakow stanie sie &quot;wielkim kibicem&quot; siatkówki, jak na to patrze to mi zal takich ludzi...
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata: Pora na moje prywatne podsumowanie turnieju. Na 22 podane w tym temacie typy udało mi się trafić 20, co daje niezłą statystykę procentową 90,9%. Muszę przyznć że mistrzostwa pomogły wyciągnąć trochę pieniędzy z Unibetu i Milenium ;-)

:siata: Występ naszych siatkarzy można nazwać tylko jednym słowem - zawód. Jednak , jako iż mam ten sport w sercu , liczę że wszystko będzie dobrze i nastpny cel , jakim jest kwalifikacja olimpijska, zostanie zrealizowany i zobaczę chłopaków wraz z trenerem Lozano w Pekinie :spokodfhgfh:

:siata: Tytuł mistrzowski powędrował do Hiszpanii i w obliczu tego , jak bardzo sędziowie pomagali Rosjanom w finale , bardzo mnie to cieszy ????


:siata: Teraz czas już zająć się turniejem kobiet , który rozpoczyna się 20 września w Belgii i Luksemburgu. Patrzę na ten turniej z nadziejami i wierzę , że dziewczyny są w stanie wrócić do kraju z medalem. Zachęcam do założenia tematu o kobiecych ME :mrgreen:

[center:8070b37cc3] :siata: Pozdro :siata: [/center:8070b37cc3]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom