>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2007 - Rosja

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Pamiętajcie, że Belgia jeszcze może nie wyjść z grupy i skasuje się nam ten mecz :p, ale to mało prawdopodobne. Chyba, że nastąpi metamorfoza z naszej strony i ze strony Belgów. Chociaż ja uważam, że to nie Belgia zagrała dzisiaj jakiś mecz życia, tyle my byliśmy słabi jak nigdy i tyle.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Po dwóch dniach turnieju w Rosji mamy juz pewne rozeznanie co do sił poszczególnych drużyn , które przynajmniej raz ( a niektóre dwukrotnie) zaprezentowały się kibicom na parkiecie. Pora zerknąć co dzieje się w poszczególnych grupach:


Grupa A

spotkania zakończone

06.09 Holandia Serbia 0:3 23:25, 21:25, 17:25
07.09 Grecja Holandia 3:2 25:20, 22:25, 19:25, 25:19, 15:13
Serbia Niemcy 1:3 25:22, 21:25, 20:25, 17:25

do rozegrania

08.09 Niemcy Grecja
09.09 Niemcy Holandia
Serbia Grecja

W tabeli prowadzi Serbia z trzema punktami po 2 meczach (1 zw - 1p), dalej Niemcy i grecy mający po 2 pkt i po jednym rozegranym spotkaniu i na końcu z dwoma punktami i dwiema porażkami w dwóch meczach Holendrzy.
-----------------

Grupa B

spotkania zakończone

06.09 Belgia Rosja 0:3 17:25, 20:25, 22:25
07.09 Polska Belgia 1:3 22:25, 25:23, 14:25, 24:26
Rosja Turcja 3:0 25:20, 25:17, 25:18

do rozegrania

08.09 Turcja Polska
09.09 Turcja Belgia
Rosja Polska

W tabeli na prowadzeniu Rosjanie z 4 pkt w dwóch meczach i bez straconego seta, za nimi Belgowie z 3 pkt w dwóch meczach a następnie Polacy i Turcy mający po 1 pkt i jednym rozegranym sptkaniu.
---------------

Grupa C

spotkania zakończone

06.09 Słowenia Hiszpania 1:3 25:16, 20:25, 21:25, 18:25
Słowacja Francja 1:3 23:25, 23:25, 26:24, 15:25
07.09 Słowacja Słowenia 3:1 21:25, 25:21, 34:32, 27:25

do rozegrania

08.09 Hiszpania Słowacja
Francja Słowenia
09.09 Hiszpania Francja

W tabeli na prowadzeniu Słowacy z 3 pkt i dwoma rozegranymi meczami , za nimi Hiszpanie i Francuzi mający po 2 pkt i jeden rozegrany mecz a na końcu tabeli Słoweńcy , którzy zanotowali dwie porażki w dwoch spotkaniach i mają 2 pkt.
-----------------

Grupa D

spotkania zakończone

06.09 Chorwacja Bułgaria 2:3 26:24, 25:23, 12:25, 20:25, 10:15
Finlandia Włochy 2:3 21:25, 18:25, 25:21, 25:22, 13:15
07.09 Chorwacja Finlandia 1:3 22:25, 26:28, 28:26, 14:25

do rozegrania

08.09 Bułgaria Finlandia
Włochy Chorwacja
09.09 Włochy Bułgaria


W tabeli na prowadzeniu Finowie z 3 pkt w dwóch spotkaniach ( 1zw - 1p), za nimi sa Bułgarzy i Włosi którzy zgromadzili po 2 pkt i tylko raz rozgrywali swój mecz, a na końcu tabeli są Chorwaci z dwiema porazkami w dwóch spotkaniach i 2 pkt na koncie
-----------------------------
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Przed nami kolejne ( dla niektórych ostatnie) spotkania pierwszej fazy grupowej. Oto program sobotnich meczy wraz z kursami jakie na zwycięstwa wystawił bwin :

godz 13:00 Bułgaria 1.15 - Finlandia 4.75

godz 13:00 Hiszpania 1.42 - Słowacja 2.65

godz 15:30 Niemcy 1.25 - Grecja 3.55

godz 15:30 Turcja 6.50 - Polska 1.08

godz 18:00 Francja 1.07 - Słowenia 7.00

godz 18:00 Włochy 1.05 - Chorwacja 8.00

--------------------------------------------------

A oto mój kupon, postawiony tradycyjnie w Unibecie:


:siata:
Włochy - Chorwacja 1,10
Niemcy - Grecja 1,20
Turcja - Polska (Sety handicap) Polska -1,5 seta 1,50
ako 1,98
stawka 103,95 zł
pw 205,82 zł
Unibet


Niemcy potwierdzili dobrą dyspozycję i w sumie dość niespodziewanie pokonali Serbów 3-1 , na co wcale się nie zanosiło bo w pierwszym secie Serbowie grali jak z nut. Jednak kolejne trzy partie nakleżały juz do naszych zachodnich sąsiadów, którzy tym samym zasygnalizowali swoje aspiracje do wysokich miejsc w turnieju. Grecy dość szczęśliwie po pięciosetowym boju pokonali Holendrów , ale nie zaprezentowali nic rewelacyjnego, zresztą był to mecz dwóch przeciętnych drużyn. W spotkaniu z Niemcami nie powinni jednak odegrać znaczącej roli, bo Niemcy doskonale serwują i bronią w polu , wielokrotnie wygrywając długie wymiany. Mają indywidualności ( Andrae , Huebner), ale jako zespół stanowią zgrany monolit , do tego dysponują solidnymi rezerwowymi. Grecy mogą stawić opór , ale spotkanie padnie łupem Niemców i przybliży ich do pierwszego miejsca w grupie.


Włosi w swoim pierwszym spotkaniu nie zachwycili. Gładko wygrali dwa pierwsze sety z Finami , by następne dwa przegrać i wygrać dopiero w emocjonującym tie-breaku , gdzie przegrywali już 12-9. Ten tie-break pokazał że jednak są silni i trzeba sie z nimi liczyć. Rozkręca się Fei , a Cisolla sieje spustoszenie swoją zagrywką. Chorwaci natomiast zaskoczyli obserwatorów i kibiców swoją postawą , napędzili stracha faworyzowanym lecz będącym w słabszej dyspozycji Bułgarom i dzielnie walczyli przez 3 sety z Finami. Jednak w grze Chorwatów zauważyłem istotny mankament - do mniej więcej 18 pkt w secie grają ciekawie i skutecznie, lecz końcówki setów ich paraliżują. Zawodnicy gubią się , podejmują złe decyzje. Wszystko to wynika z braku ogrania i doświadczenia na arenie międzynarodowej, czego Włosi mają az w nadmiarze i dlatego to oni są faworytami.


Wreszcie czas na naszych zawodników. Po blamażu z Belgami musza dojść do siebie , bo mogą bardzo szybko zakończyć przygodę z tym turniejem. Porażka z Belgami głównie obciąża konto Szymańskiego i Świderskiego , którzy zawiedli na całej lini. Liczyłem że dobrą zmianę da Prygiel , jednak siatkówka na takim poziomie jest dla niego zwyczajnie za szybka. Odpowiedzialność na swoje barki musi moim zdaniem wziąść trio Winiarski - Zagumny - Pliński , to zawsze były najsolidniejsze punkty naszej kadry i wiem że poprowadzą tą drużynę do przekonującego zwycięstwa. Jeśli chodzi o Turków , to oglądałem ich mecz z Rosjanami , gdzie &quot;sborna&quot; wybiła im z głowy siatkówkę potężnymi serwisami i wysokimi blokami. Dodatkowo Turcy często się mylili , atakowli w aut , psuli serwis , wpadali w siatkę. Tutaj równiez jak w przypadku Chorwatów wychodzi brak doświadczenia i dodatkowo niewysokie umiejętności. Męska siatkówka w Turcji jest w cieniu kobiecej i nie odnosi żadnych sukcesów. Z 12 zawodników tureckich tylko Tanik gra zagranicą ( w Olsztynie, tak więc nasi siatkarze wiedzą o nim wszystko co będzie naszym atutem) , reszta w tureckich klubach, które żadnymi potęgami na arenie europejskiej nie są. Warto zwrócić uwagę na leworęcznego atakującego z nr 8 (Volkan Guc), jednak myślę że nasi siatkarze kilkoma blokami skutecznie wybiją mu z głowy siatkówkę już w pierwszym secie. To spotkanie o honor i przede wszystkim o być albo nie być Polaków w turnieju. Siatkarze Lozano doskonale zdają sobie z tego sprawę i dlatego muszą pokonać Turków dość wyraźnie 3-0 lub 3-1, aby odzyskać wiarę we własne możliwości i aby nie wracać do Polski po pierwszej fazie grupowej.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mysle ze typ na Polaków dobry.Poprzedni emcz zagrali katastrofalnie gorzej już sie nie da napewno Turcy widzą w tym swoją szanse ale sami bardzo wyraźnei ulegli Rosjanom.Ten mecz to gra o wszystko dla Polaków napewno pokaza jeszcze lwi pazur i tym samym pokazą nam kibicom że porazka z Belgia była tylko wyapdkiem przy pracy.Moim zdaniem także łatwe zwycięstwo naszych siatkrzy...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Daliśmy rade 3:1 niełży wynik ale jeszcze niedawno kto by pomyślał że bedziemy tracic seta z Turcją.Meczu nie oglądałem i nie wiem jak wygladała gra ale dobrze że wygraliśmy cały czas mamy szanse na dlasza grę tylko trzema pokonac Rosje a to z pewnością nie bedzie łatwe jednak jeśli ansi siatkarze zagrają na swoim dobrym poziomie mecz może być bardzo bardzo ciekawy
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
Witam wszystkich - pierwszy pościk
Bwin podaje:


Niemcy 1.2 - Holandia 4

Turcja 2,2 - Belgia 1,6

Hiszpania 3,2 - Francja 1,3

Włochy 1,5 - Bułgaria 2,3

Serbia 1,25 - Grecja 4

Rosja 1,25 - Polska 3,55



dopiero zaczynam zabawę i dlatego pytam co sądzicie o takiej ustawce na dzisiaj?

Serbia - Grecja 4
stawka 30 zł
pw 120 zł

Niemcy - Holandia 1,20
Turcja - Belgia 2,2
Włochy - Bułgaria 1,50
ako 3,96
stawka 60 zł
pw 237,6 zł

i na koniec patriotycznie:
Rosja - Polska 3,55
stawka 10 zł
pw 35,5 zł
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Rosja-Polska
typ:2
kurs:3,55

Dzis spotkanie, ktore tak na prawde powie czy Polska powalczy jeszcze na tych mistrzostwach o medale. Jesli polscy siatkarze przegrają to ich szanse na jakikolwiek medal będą znikome, a w najgorszym scenariuszu jesli polska przegra 0-3 a turcja wygra z belgami np.3-1 to moze nas juz nie byc w nastepnej rundzie. Jednak to jest najgorszy scenariusz ktory wg mnie nie ma szans sie wydarzyc. Po wczorajszym zwyciestwie bialo czerwonych w koncu zespol sie rozluznil i znow zlapal wiatr w zagle, po meczu byla o wiele lepsza atmosfera niz po przegranej w belgami. Polacy na pewno bedą nastawieni bojowo na ten mecz i uwazam ze maja szanse na zwyciestwo, a najwaznieszym elementem bedzie wg mnie zagrywka, bo co potrafi zrobic w polu zagrywki np poltavsky to wszyscy wiemy, dlatego nasi musza dobrze przyjmowac a takze modrze zagrywac najlepiej omijac verbova ktory jest fenomenalnym libero. Jesli dzis w polskiej reprezentacji bedzie panowala dobra atmosfera, siatkarze bedą sie cieszyc z kazego punktu, bedzie &quot;siedziala&quot; zagrywka i atak a takze uda sie zlapac kilka razy rosjan blokiem to bedziemy cieszyc sie ze zwyciestwa.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Dwa single na dzisiejsze ME

:siata: BUŁGARIA-WŁOCHY
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totomix

W grupie D trwa walka o kolejność wyjścia z grupy, po wczorajszej dość nie spodziewanej porażce Bułgarii z Finlandią wiadomo tylko to, że dalej nie awansuje Chorwacja. Która z drużyn ( Finlandia, Włochy, Bułgaria ) wyjdzie z grupy i na którym z miejsc zależy od dzisiejszego meczu ( chyba będzie liczenie małych punktów o ile wygra Bułgaria ). Myślę, że Martin Stoew trener Bułgarii zrobił konkretną jazdę swojemu zespołowi za mecz z Finami ( to tylko moje przypuszczenia- nigdzie o tym nie pisali :grin: ), i dzisiaj zobaczymy inaczej grających Bułgarów, dlatego stawiam na dzisiejszą wygraną Bułgarii.
3:0 ✅
Podsłuch w szatni, czy co? :grin:


:siata: BUŁGARIA-WŁOCHY SP 1set 46,5
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totomix

Podając ten typ liczę na to, że każda z drużyn będzie chciała przełamać przeciwnika w pierwszym secie i zapewnić sobie dobre wejście w mecz a tym samym zaoszczędzić nerwów w dalszej części spotkania, ten pierwszy set może też ustawić losy tego meczu, dlatego myślę, że obie drużyny będą walczyć o każdą piłkę.

Myślę, że to ryzykowne single i może być różnie, dlatego zastanówcie się przed obstawianiem ich :grin:
25:20 ⛔ Chyba przesadzili w tej koncentracji Bułgarzy :grin:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
W dniu dzisiejszym znalazłem dwa mecze godne uwagi, oba w &quot;polskiej grupie&quot;. Pozstałe spotkania jak np Włochy-Bułgaria czy Francja Hiszpania to mecze trudne do przewidzenia na podstawie tego co w tym turnieju prezentują wspomniane reprezentacje. a więc moje propozycje na dziś to:

:siata:
Turcja - Belgia (wynik po dwóch pierwszych setach) 1X 1,30
Rosja - Polska ( sety - handicap) Rosja -1,5 seta 1,55
ako 2,02
stawka 80,00 zł
pw 161,60 zł
Unibet


Jeśli chodzi o spotkanie Turków z Belgami to jest to mecz dwóch wyrównanych drużyn i dziwię się , że tak wyraźnym faworytem buków do zwycięstwa jest Belgia ( 1,60 do 2,20 w Unibecie). Turcy mimo iz doznali dwóch porażek zrobili na mnie lepsze wrażenie niż Belgowie , którzy po porstu wykorzystali dzień słabości Polaków i ich pokonali. Teoretycznie są argumenty matematyczne przemawiające za Belgami:
- Belgowie podobnie jak Turcy przegrali z Rosjanami 0-3 ale zdobyli o 4 punkty więcej od Turków
-Belgowie pokonali Polaków a Turcy z nimi przegrali
Jednak ranking FIVB mówi coś zupełnie innego o klasie obu drużyn (Turcja 38 miejsce , a Belgia 75). Moje przeczucie również mówi co innego. Moim zdaniem Belgowie nie zagrają już w tym turnieju drugiego tak dobrego meczu jak z Polską. Turcy z kolei mają bardzo silną zagrywkę i dwóch świetnych atakujących ( Tanik i Guc). Co do wyniku meczu to skłaniałbym się ku Turkom , jednak pewniejsze dla mnie jest to , że siatkarze z ojczyzny kebabu wygrają pierwszego lub drugiego seta w meczu , dlatego mój typ na ten mecz to prowadzenie Turcji lub remis po pierwszych dwóch setach.


Drugi typ na dzisiaj to typ na zwycięstwo Rosjan z Polakami w stosunku 3-0 lub 3-1. Rosjanie są w wyśmienitej formie w tym turnieju. Bardzo mocno serwują i punktują przeciwników blokiem. Mają po swojej stronie jak to już wspomniał radek03 swietnego libero Verbowa , który jest zdecydowane lepszy od naszego Gacka. Dlaczego stawiam na Rosjan:
- każda możliwość dokopania Polakom i ewentualnie odprawienia ich z turnieju jest dla Rosjan wystarczająca motywacją
-Własna sala , kibice i pewnie w kluczowych momentach sędziowie liniowi również przemawiają za Rosjanami
- fatlana dyspozycja Świderskiego, brak Gruszki i Wlazłego , słaba i często psuta zagrywka to napewno nie przemawia na korzyść Polaków
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Turcja - Belgia (wynik po dwóch pierwszych setach) 1X 1,30 ✅
Rosja - Polska ( sety - handicap) Rosja -1,5 seta 1,55 ✅
ako 2,02
stawka 80,00 zł
pw 161,60 zł :spokodfhgfh:

Strasznie żal Polaków , ale ruscy są w tym turnieju świetni i bezlitośni zarazem. Z punktu widzenia bukmacherskiego mistrzostwa idą rewelacyjnie :spokodfhgfh:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No niestety Polska przegrala z Rosją, ale w tym wszystkim i tak mamy duzo szczescia, gdyz droga do polfinalow jest jeszcze otwarta, poniewaz w grupie ktora sie teraz polaczy z nami kazdy z trzech rywali ma na swoim koncie porazke, dlatego mam nadzieje ze polscy siatkarze nie wyjdą do kolejnej rundy zalamani a z bojowym nastawieniem. Po prostu teraz trzeba wygrac z Finami, Bulgaria, Wlochami a takze trzeba liczyc na to ze rosjanie pokonają te zespoly takze ( co wydaje sie wielce prawdopodobne wiedząc w jakiej teraz są formie) w takim ukladzie rosja awansuje do kolejnej rundy bez porazki a my z dwoma porazkami, natomiast reszta zespolow bedzie miala po 3 porazki na koncie. Miejmy nadzieje ze jeden dzien przerwy podziala na polakow mobilizująco i wyjdą na parkiet zmobilizowani na 100%, poniewaz szanse są stosunkowo duze gdyz finowie nie są jakąs potegą siatkarska, bulgarzy nie są tez w dobrej formie (meczyli sie z chorwacją a takze przegrali z finami) a poza tym polacy i regularnie ogrywają, natomiast wlosi mieli w fazie grupowej duzo szczescia niedosc ze przegrali z sredniaspisującymi sie bulgarami to tez &quot;fartem&quot; wygrali z finami. Tak wiec droga do medali nie jest jeszcze zamknieta. :spokodfhgfh:
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Na jutro dwa mecze o wyższych kursach, które wydają mi się bardzo prawdopodobne.

Holandia - Hiszpania 1 // 2,50

Moim zdaniem za wysoki rozrzut w kursach. Powodem - 3 zwycięstwa Hiszpanów w grupie, w tym jedno niespodziewane 3-0 z Francją (grającą jednakże bez Granvorki i Kiefera). Holendrzy zawiedli mnie w 1 meczu grupowym - przegranym 2-3 z Grecją. Pozostałe dwa zgodnie z planem, czyli wygrana z Niemcami i porażka z Serbią. Jeszcze na memoriale Wagnera Holendrzy zaimponowali mi swoją grą. Wtedy wygrana z nami 3-1 to nie był przypadek. Największy atut Holendrów to zagrywka. Niezwykle mocna i regularna. Hiszpanie natomiast preferują serwy lekkie, szybujące, taktyczne. Myślę, że to może okazać się zgubne dla nich w tym meczu, bo Holendrzy również świetnie przyjmują (z Klokiem na czele).

Serbia - Francja 1 // 2,90

Serbia w nienajlepszej formie, owszem ale taki kurs to przesada. Francuzi jak napisałem wyżej grają bez 2 podstawowych zawodników - Granvorki i Kiefera. Wprowadzili do zespołu kilku młodych graczy (Rouzier), którzy nie wytrzymują jednak do końca presji jak to pokazał mecz Francji z Hiszpanami. Jak Serbom nie idzie mają zawsze do kogo grać. Bo mają najlepszego moim zdaniem atakującego na świecie - Milijkovica. Przeczuwam tu wyrównany mecz, nie wykluczam 5 setów a że kursy jakie są takie są to gram po wyższym bo na Francje się po prostu zwyczajnie nie opłaca tu grać. Skórka nie warta wyprawki.

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Typ na Serbów jest bardzo ciekawy. Francuzi tak jak pisałeś osłabieni , aczkolwiek nadal bardzo groźni. Moim zdaniem kursy powinny oscylować w granicach remisu , bo nadal nie wiadomo jak jest w rzeczywistości z kontuzją pierwszego rozgrywającego Francuzów - Pujolla , który skręcił kostkę w pierwszym meczu na turnieju i od tej pory nie grał. Życzę Tobie powidzenia jednak sam nie gram tego meczu.


Co do spotkania Holendrów z Hiszpanami to jednak nie moge się zgodzić i gram odwrotnie , typując zwycięstwo Hiszpanów. Ich postawa na mistrzostwach jest wzorowa , grają świetnie w obronie , dzięki czemu zdobywają wiele punktów z kontrataku. Holendrzy mnie rozczarowują i nie zmieni tego nawet wygrana w stosunku 3-0 z Niemcami. Hiszpanie są lepszym zespołem czego wyraz dali pokonując Holendrów trzykrotnie i raz ulegając w tie-breaku w fazie grupowej Ligi Europejskiej , którą zresztą wygrali:

26.05.2007 / 18:00 NEDERLAND vs SPAIN 3 : 2 25:21 21:25 25:23 19:25 16:14

27.05.2007 / 15:00 NEDERLAND vs SPAIN 1 : 3 14:25 25:22 16:25 18:25

30.06.2007 / 12:00 SPAIN vs NEDERLAND 3 : 0 25:21 25:23 25:22

01.07.2007 / 12:00 SPAIN vs NEDERLAND 3 : 1 22:25 25:22 25:21 27:25

W dniu jutrzejszym gram tripelek w skład którego wchodzą właśnie Hiszpanie , a ponadto Niemcy i Włosi ( Włochów nie jestem jeszcze do końca pewien , może zamiast nich zdecydję się na Rosjan). Coś więcej o spotkaniach napiszę kiedy Unibet wystawi kursy. Na tą chwilę mogę podać kursy w bwin na jutrzejsze mecze drugiej rundy grupowej:

godz 13:00 Holandia 2.55 - Hiszpania 1.45

godz 13:00 Polska 1.50 - Finlandia 2.40

godz 15:30 Belgia 4.00 - Włochy 1.20

godz 15:30 Serbia 2.70 - Francja 1.40

godz 18:00 Niemcy 1.25 - Słowacja 3.55

godz 18:00 Rosja 1.25 - Bułgaria 3.55
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Ja sie zgodze z przedmowca ,Hiszpania gra bardzo dobrze na tych ME i moim zdaniem powinni sobie poradzić z Holandia.

Co do pozostałych meczy to mysle nad :
NIEMCY-SŁOWACJA H(0-1,5) 1
WŁOCHY-BELGIA H(0-1,5) 1
ROSJA-BUŁGARIA H(0-1,5) 1

a wy co o tym sadzicie :?:

Na Rosje wydaje mi sie dosc pewny typ ,graja u siebie ,z Bułgaria wygrali na ostatniej LS 3-0.

Niemcy wygrali w grupie z Serbią 3-1 ,ale polegli z Holandia 3-0 .Nie widzialem tego ostatniego meczu ale sadze ze go Niemcy odpuscili poniewaz mieli juz zapewniony awans z grupy. Wygrana nad Serbia mnie zaskoczyła i jezeli Niemcy potrafia wygrac z Serbia to powinni wygrac i ze Słowacja ktora w grupie wygrała mecz tylko ze Słowenia.

Włochów nie widziałem w żadnym meczu i zabardzo nie moge powiedziec o ich grze ,ale sa na tyle doswiadzczeni i ograni w roznych wielkich zawodach ze spokojnie powinnni wygrac z Belgia.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Hmmm, Włosi tak na 70% :p, ja dalej twierdzę, że Belgowie nie potrafią grać w siatkówkę, to taki nawet nie przeciętniak europejski ( jak my mogliśmy z nimi przegrać???). No, ale sport to sport, więc nie odbierajmy im szans, tym bardziej że Włosi nic specjalnego nie prezentują...... Rosja musi wygrać i wygra z Bułgarią, no bo przepraszam, z takim różnorodnym atakiem..... Brazylia by miała problemy. Alekno postąpił kapitalnie ściągająć Tietiuchina, no i Chamuckich. Grankine musi się jeszcze uczyć, naprawdę...... Brak Kazakowa w ogóle jest nieodczuwalny, ale jak się ma Vołkowa i Kuleshova na środku..... Ja po prostu nie widzę słabych punktów w Rosji. Chyba, że Bułgarom siądzie zagrywka, ale nie raz, czy dwa, tylko regularnie odrzucanie od siatki. To wtedy może mają i szanse..... Ale jak Sborna będzie przyjmować to zrobią z nimi to samo co wczoraj z nami.....
Co do Hiszpanii to muszą wygrać, chociaż kto wie.... Niemcy słyną z tego, że grają w turniejach, ale tylko do pewnego mometu..... Później się wszystko zaczyna sypać. Tak było na MŚ, tak było na ME dwa lata temu.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
No więc pora zaatakować drugą fazę grupową ME :

:siata:
Niemcy - Słowacja 1,20
Belgia - Włochy 1,20
Holandia - Hiszpania 1,42
ako 2,04
stawka 111,20 zł
pw 226,85 zł
Unibet


O Hiszpanach pisałem trzy posty wyżej. Moim zdaniem sa zespołem lepszym i dodatkowo trafili z formą na ten turniej. Grają równo i konsekwentnie.

Włosi nie grają pięknej siatkówki, wymęczyli wygrane z Chorwacją i Finlandią i ulegli zdecydowanie Bułgarom. Ale z włoską siatkówką jest jak z piłką nożną w wykonaniu Gatusso i jego rodaków - jest brzydka dla oka ,ale skuteczna. Belgowie grają nadspodziewanie dobrze , ale jedynym ich atutem w pojedynku z Włochami może być zagrywka. Włosi to doświadczeni i cwani siatkarze , a tego brakuje Belgom i dlatego mój typ to zwycięstwo Włochów.

Ostatni z meczy które sobie wybrałem do kuponu to pojedynek Niemców ze Słowakami. Tutaj moim zdaniem faworytem są Niemcy , którzy grają coraz bardziej dojrzałą siatkówkę , posiadają wysokich i skocznych graczy. Grają też bardzo szybko i kombinacyjnie. Słowacy Starają się opierać swoją grę na duecie Divis - Sopko. Pierwszy z nich potrafi zagrać skutecznie , ale jest bardzo przewidywalny w ataku i często się myli. Sopko z kolei świetnie zagrywa i tylko tym może poczynić krzywdę Niemcom. Jednak moim zdaniem Słowacy mają zdecydowanie mniej argumentów aby wygrać ten mecz , a Niemcy z taką grą mogą śmiało zagrać o medale. Ostatni pojedynek tych zespołów na Memoriale Huberta Wagnera w Olsztynie wygrali Niemcy 3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:22) i tak samo moim zdaniem będzie dziś.
 
B 0

balthus

Użytkownik
Serbia - Francja 1 // 2,90

Serbia w nienajlepszej formie, owszem ale taki kurs to przesada. Francuzi jak napisałem wyżej grają bez 2 podstawowych zawodników - Granvorki i Kiefera. Wprowadzili do zespołu kilku młodych graczy (Rouzier), którzy nie wytrzymują jednak do końca presji jak to pokazał mecz Francji z Hiszpanami. Jak Serbom nie idzie mają zawsze do kogo grać. Bo mają najlepszego moim zdaniem atakującego na świecie - Milijkovica. Przeczuwam tu wyrównany mecz, nie wykluczam 5 setów a że kursy jakie są takie są to gram po wyższym bo na Francje się po prostu zwyczajnie nie opłaca tu grać. Skórka nie warta wyprawki.

Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji.
Właściwie to już powiedziałeś wszystko co istotne w temacie tego meczu. Francja ma ten sam problem co Polska na tych ME, czyli brak siły ognia na skrzydłach,a Ivan to Ivan :mrgreen:
3:1 dla Serbii.
 
B 0

balthus

Użytkownik
:siata: ROSJA-BUŁGARIA
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Totomix

Wiem, wiem :wowsdf: ,pijany czy szalony, ale uważam, że ten fikoł ma szanse wejść. Rosja idzie jak burza (zresztą zgodnie z oczekiwaniem wszystkich), trzy mecze komplet punktów i bez straty seta, murowany faworyt. Bułgarzy bardzo ciężko weszli w te Mistrzostwa Europy (Chorwacja-Bułgaria 2:3, Finlandia-Bułgaria 3:0),ale myślę, że wszystko co złe mają już za sobą, a po zwycięstwie na ekipą Włoch (nie wykluczam, że Italia odpuścili sobie ten mecz) już będą mieli z górki. Fizycznie Bułgarzy dużo nie odbiegają od Rosjan a stylem gry bardzo ich przypominają, nie mają nic do stracenia w tym meczu. W Lidze Światowej też nikt na nich nie stawiał przeciwko Brazylii a pokusili się o wygraną. Jeżeli tylko nie oleją &quot;tematu&quot; i nie &quot;przegrają&quot; tego meczu już w szatni uważam, że mogą to wygrać a wtedy będą już w bardzo dobrej sytuacji w grupie. Rosja gra o &quot;wszystko&quot; w każdym meczu tej imprezy bo Mateczka Rosija jest balszoj we wszystkim i na razie wychodzi im to świetnie ale mogą się &quot;wyluzować&quot; chłopaki po grupie, która przebiegła zgodnie z ich planem. Tym bardziej, że zmęczenie też musi dać kiedyś o sobie znać i nadejdzie kiedyś mecz &quot; kryzysowy&quot; a wtedy naciskani Rosjanie popełniają błędy jak każdy inny zespół.

Oczywiście jest to singlowy zakład, za nie dużą stawkę.
Mile widziane komentarze.
3:0 ⛔ , ale analiza do bani :grin:
Zaczynam wierzyć w to, że Bułgaria nie pokona kacapów jeszcze długo,długo....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom