>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
I tak długo anty-fani wytrzymali. Mimo tego, że odwieczny wróg jakim jest Niemiec - jest osłabiony.
Ale z drugiej strony jest oczywiście w tym cząstka racji. Bo jakby nie patrząc - ten mecz jest najtrudniejszy. Stawiam na Polskę, ale już nie mam tej pewności jaką miałem wcześniej. Niemcy to nie Białoruś i Austria.

I w składzie na dzisiejszy mecz Niemców nie widzę jedynie Kasteninga?

czy może dzisiejsze testy zmieniły wyniki i jednak wszyscy Niemcy zostaną dopuszczeni?
Nie, czekaja na wyniki testow 5 pilkarzy, ktorzy przybyli.

Niemieccy piłkarze ręczni czekają na wyniki testu PCR
12.44: Po wybuchu korony wśród niemieckich piłkarzy ręcznych, do hotelu drużynowego w Bratysławie przybyło pięciu nominowanych następnie piłkarzy z reprezentacji. Johannes Bitter, Rune Dahmke, Sebastian Firnhaber, Paul Drux i Fabian Wiede dołączyli do zespołu we wtorek rano, jak poinformował dyrektor sportowy DHB Axel Kromer.

„Wszyscy zakończyli testy PCR i teraz czekają na wyniki, zarówno przybysze, jak i delegacja, która jest tutaj” – powiedział 45-latek. „Spędzamy cały dzień w pokoju, a jedzenie przynosimy tylko do pokoju”. Gracze mogą grać tylko wtedy, gdy (negatywne) wyniki testów PCR są dostępne przed rozpoczęciem ostatniej rundy wstępnej EM.


(google - deutschland handball ustawienia wyszukiwania: ostatnia godzina)
 
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Dokładnie, w każdej dyscyplinie nie polecam opierać się na nieobecnościach i kontuzjach z flashscora. Polecam natomiast np. oficjalne konto na twitterze drużyny, która nas interesuje.
Proszę, może komuś się przyda :)
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Kolego , może nie byli o tyle słabsi po prostu kadra Niemiec została odmłodzona ...to są starsi wyjadacze i owe umiejętności posiadają . Czy są lepsi ? Trudno powiedzieć. , Chyba niekoniecznie . Ponadto trudno zagrać mecz wstając prosto spod telewizora poprzez lot samolotem i cały dzień w pokoju hotelowym . Najważniejsze co piszesz to brak kolektywu . Ale działa to także zaskakująco bo nasi szczypiorniści byli przygotowani na inny scenariusz taktyczny . Dla mnie mecz zagadka ...

Do boju Polsko !
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Hehe Panowie, sprawdzałem na wymienionych źródłach również.
Na Flashscore to ja nawet rezultatów sportowych nie sprawdzam, bo są fałszywe... hehe, żart.

Czlowieku co ty wygadujesz… świeża ekipa. Gdyby to mialo znaczenie to po kazdym meczu zespol by dowozil nowych. Wiesz co to jest kolektyw, zgranie, umiejetnosci?
skoro dojezdzaja teraz to widocznie byli za slabi by zmiescic sie w szerokiej kadrze…
Witamy nowego użytkownika na forum.
Już od czwartku można docenić pracę administracji pod tym kątem która regularnie usuwa takie posty randomowego użytkownika z internetu który myli forum z chatem. Zwłaszcza, że tyczy się to typów tylko na przeciwników Polski.
Także radzę się przyzwyczaić i oczekiwać na usunięcie posta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Polska - Niemcy
Typ: Polska +2.5
Betfan kurs @1.32

Według mnie dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany, i jak dla mnie ten mecz może wygrać każdy jednak wydaje mi się że maksymalna róznica bramkowa to 2 bramki. Mam nadzieję ze Polska drużyna która ostatnio spisuje się bardzo dobrze podtrzyma swoją passę a nawet jeśli przegra to nie więcej niż 2 golami. Dodatkowo Niemcy trochę osłabieni przez covid więc ten typ wydaje się dośc pewny i do ako można go dorzucić.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Moje krótkie przemyślenia.
Mecz ważny to każdy wie i tłumaczyć nie trzeba. Mamy sytuację takową, Polska w swoim normalnym składzie z 2 poprzednich meczy, zgrani oraz w formie. Mieli walczyć i mieli szansę z drużyną Niemiec na wygraną.
Niemcy nagle bez podstawowych ważnych zawodników, dowołują zmienników. Kto to by nie był to po pierwsze, nie załapał się do kadry z jakiś przyczyn a po drugie, leci tu z marszu i z samolotu ma wyjść grać. Bądźmy poważni ... może i Polska odwali numer i zagra słaby mecz ale w tych okolicznościach to oni muszą to wygrać. Muszą teraz potwierdzić swoją wartość i wykorzystać to, że rywal ma taką lipe. Traktujmy siebie poważnie jako reprezentację i nie szukajmy usprawiedliwień że tu herosi dolecą nagle na zmianę u Niemców.
Trzeba to wygrać i tyle.
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Kolejne dwa pozytywy u Niemców. Nie zagra także Schiller, czyli podstawowy skrzydłowy i etatowy rzucający karny. Z Polską zagrają w 14, w tym z nową piątką dowołaną wczoraj. Jedynym bramkarzem w składzie będzie Bitter.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
To jaki mamy skład 14-osobowej kadry Niemców na ten mecz?
1642516332130.png
Dobrze mi wyszło? Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.
 
Ostatnia edycja:
M 0

miszcz21

Użytkownik
A więc dwaj kolejni, istotni zawodnicy wykluczeni z gry. Marcel Schiller jako pierwszy podchodził do rzutów karnych, przeciwko Białorusi 57min gry, 8 bramek, karne 5/5. A bramkarz Till Klimpke świetny mecz przeciwko Austrii, 55 min gry, 35% obronionych rzutów.
Panowie, Niemcy są na ten moment bardzo osłabieni. Nie wiadomo na ten momnet czy nowo przybyli zawodnicy w ogóle wystąpią w tym spotkaniu gdyż wciąż czekają na wyniki dzisiejszych testów.
Ekstremalna sytuacja, naszą kadrę przeciez też to dotknęło, no ale coż, dzisiejsza rzeczywistość, COVID-19.
Pozdro
 
Ostatnia edycja:
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
To miałem szczęście, bo zagrałem od razu po meczu z Białorusią z kursem 3.6.
Co myślicie o pozostałych dzisiejszych meczach?
Wg mnie Białoruś może położyć Austrię, Islandia Węgry i Holandia Portugalię.
Stawiacie w tych meczach wygrane, czy może macie jakieś uzasadnione typy na overy/undery?
 
M 0

miszcz21

Użytkownik
Skąd informacja o Schillerze???
Polen - Deutschland (Dienstag, 18.00 Uhr)
Zwei weitere Corona-Fälle bei deutschen Handballern

15.11 Uhr: Die Hiobsbotschaften für die deutschen Handballer reißen nicht ab. Das DHB-Team ist von zwei weiteren Corona-Fällen betroffen und geht personell arg geschwächt ins Spiel gegen Polen. Wenige Stunden vor dem Anpfiff wurden auch Torwart Till Klimpke und Marcel Schiller positiv getestet. Damit erhöhte sich die Zahl der Corona-Ausfälle auf neun Spieler.


 
lukas88 310,3K

lukas88

Forum VIP
Polska - Niemcy
Typ: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 4,40
Fortuna
4/10


Nie łapę tego że mimo problemów kadrowych Niemcy zostaną zdemolowani przez Polaków, żeby Nasi się za bardzo nie podpalili bo mogą przegrać z kretesem. Jednak uważam że zobaczymy dziś twarde spotkanie, mają najsilniejszą ligę na świecie i podejrzewam że ogon bundesligi mógłby śmiało ograć zespoły PGNIG superligi poza Vive i Płockiem. Tam każdy zmiennik wcale nie musi być gorszy od zawodnika podstawowego. Podejrzewam że zobaczymy prawdziwą wojnę na parkiecie i wynik może się wahać w każdą stronę, w związku z przewidywanym meczem na styku żal nie pograć takiego kursu na remis do przerwy lub w całym meczu.

Białoruś- Austria
Typ: 1
Kurs: 2,80
Fortuna
4/10


Tutaj jak dla mnie value na Białorusinów, mają ciekawy skład z kilkoma gwiazdami jak Karalek, Kulesh czy Vailupau, Austriacy nic szczególnego w meczach z Polska i Niemcami również nie pokazali, także przy takim kursie i w mojej ocenie szansach 55-45 dla naszych wschodnich sąsiadów żal nie próbować.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Bez Gębali i Walczaka wyglądamy jak amatorzy w defensywie. Każda akcja to praktycznie czysta pozycja rzutowa drugiego sortu Niemców.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Madziarzy za burtą

Portugalia wchodzi w przypadku wygranej 3 bramkami. W przypadku gdy wygrają dwoma to już głębsza matematyka, tak na szybko nie wiem. Holendrzy mogą przegrać jedna bramką a i tak zagrają dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom