>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja napiszę skromnie.
Uważam, że Holandia nie da rady wcisnąć więcej niż 23 bramki, Duńczycy na pełnej mobilizacji, a w Holandii 8 zawodników na kwarantannie.
Francuzi wczoraj strasznie męczyli się z Islandczykami. Mają ten mecz w głowach, więc ktoś powie, że chcą nawrzucać jak najwięcej, ale to nie jest prawda. Ostatni mecz grają z Duńczykami, więc muszą się oszczędzać. Myślę, że odskoczą na kilka bramek i będą kontrolować mecz. Ich tempo nie powala, dzisiaj też nie pokażą szybkiej gry. Poniżej 31,5 bramek z ich strony, jak najbardziej do grania.
Holandia - liczba goli poniżej 23,5 - 2.00 STS
Francja - liczba goli poniżej 31,5 - 2.00 STS
Próbuję też dubla - 4.00 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Czarnogóra - Francja27:36
Francja-6,5


Czarnogóra wygląda dobrze na tych mistrzostwach, ale skład bardzo niesolidny. Zawodnicy dużo gorsi niż Francuzów. Wielu graczy późno dołączyło do przygotowań. Francja zaliczyła wpadkę z Islandią, ale tam bramkarz przeciwnikow był w świetnej formie. Po dzisiejsze porażce Islandii na pewno duża mobilizacja. Przy dobrej grze ofensywnej Francuzów handicap powinien zostać pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Szwecja - Norwegia
2
@1.5
betfan
Norwegowie pewnie zmierzają po pierwsze miejsce w grupie i wcale nie niespodziewanie stawiani są jako faworyt najbliższego spotkania. Szwecja dość długo męczyła się z Niemcami, a Norwegia pewnie pokonała drugą najmocniejszą drużynę tej grupy czyli Hiszpanów. Wydaje się, że po wpadce z Rosją nie ma śladu, a Norwegia dobrą grą defensywną może na tym turnieju wiele zdziałać. Granie na Szwecję jest mało pewne i raczej dostarczać lubiło na tym turnieju sporo niespodzianek, dlatego idę przeciwko nim.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Szwecja - Norwegia, Norwegia wygra, @1.52

Norwegowie od niefortunnej porażki z Rosją są bardzo konkretnie i zasłużenie zajmują aktualnie 1. miejsce z największą ilością zdobytych bramek. Szwedzi mają identyczną formę, jednak mniej strzelają, poza tym ich mecz z Niemcami wcale nie był tak jednostronny, jakby się mogło wydawać. Myślę, że Norwegowie dysponują większym potencjałem kadrowym i poradzą sobie ze Szwedami. Takie zwycięstwo bedzie ważne w kontekście pewnego awansu do play-offów, ale też zastrzyk morali na kluczową fazę turnieju. Norwegowie na te chwile ustępują tylko Duńczykom. Myślę, że czeka nas ciekawe widowisko.
 
Ostatnia edycja:
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
W druzynie Szwecji z covidem podstawowy bramkarz i jeden z pomocników. Duże osłabienie jeśli chodzi o bramkę. Typ na Norwegów jeszcze lepszy się wydaje niż wcześniej.
U Polaków też kolejne problemy z covidem.

Edit. Norwegia na koniec 1 połowy wypracowała przewagę +6 dzięki czemu Superbet już rozlicza wygraną
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
W druzynie Szwecji z covidem podstawowy bramkarz i jeden z pomocników. Duże osłabienie jeśli chodzi o bramkę. Typ na Norwegów jeszcze lepszy się wydaje niż wcześniej.
U Polaków też kolejne problemy z covidem.
Kto niby w Szwecji? Pomocnik w ręczna to też wiele mówi
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Norwegia - Szwecja

Over 7,5 kar @2,0 sts

Skandynawskie derby, które rozstrzygną o awansie do półfinału Mistrzostw Europy. Obie drużyny na swoim koncie mają 6 punktów. Jeśli miałbym typować zwycięzcę tego meczu to bliżej mi do Norwegii, ale ja tutaj skupię się na karach. W tym meczu powinniśmy ujrzeć mnóstwo walki. Obie ekipy raczej nie będą przebierać w środkach. Spotkanie posędziują Duńczycy – Mads Hansen i Jesper Madsen, którzy nie boją się karać zawodników. Zdecydowanie więcej kar na tym turnieju łapią Norwedzy, zostali oni ukarani aż 25 razy w 6 meczach, co daje średnio ponad 4 dwuminutowe upomnienia na spotkanie. Szwecja natomiast łapie stosunkowo mało kar, do tej pory reprezentacja ,,Trzech Koron’’ złapała tylko 12 kar w tym turnieju. W tym spotkaniu jednak liczę, że będzie inaczej. W końcu są to derby Skandynawii o wielką stawką, a dodatkowo linia na kary nie jest zbyt wygórowana.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Niemcy - Rosja
Rosja+1,5


Niemcy przez problemy z covidem bardzo osłabły. Ostatnie mecze kiepskie. Trener daje zagrać wszystkim zawodników, którzy przyjechali. Dla mnie w takiej sytuacji z żadnym przeciwnikiem nie powinni być faworytem. Rosja w dobrym składzie, dobra ofensywa. Dla mnie większą łatwość w ataku. Ja wystawiłbym Rosję jako faworyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Barthold ov5,5 @1.85 Najlepszy strzelec Norwegów w jednym z najważniejszych meczów turnieju powinien tę linię przekroczyć bez problemu tak uważam.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Szwecja - Norwegia
Typ:
poniżej 29.5
Norwegia - Total (suma) 1.42

Polecam takiego pewniaczka do dubelka. Dzisiaj widzę twardy mecz walki o awans. Myślę, że wynik zakręci się w okolicach 50 oczek. Osobiście dla mnie Szwecja nie bez szans i będę im kibicował. Zapowiada się fajny meczyk. 👍🏽
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No wreszcie ktoś daje szanse Szwecji. W derby różne rzeczy się dzieją a szwedzka obrona może zaskoczyć norweski atak.
 
G 1,7K

gostek1989

Użytkownik
Na tym poziomie prowadzić 23:19 na 7 min przed końcem i przegrać to się jednak rzadko zdarza.
Ale obrona Szwecji w drugiej połowie to kosmos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom