>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Palmarsson A. jest w składzie Islandi???

Aron Pálmarsson, kapitan Islandii, nie zagra dziś z drużyną z powodu kontuzji, ale odszedł po zaledwie kilku minutach meczu pomiędzy Islandią a Czarnogórą w środę po zerwaniu łydki. Björgvin Páll Gústavsson nie otrzymał zielonego światła, aby wrócić na boisko po tym, jak po raz drugi po pięciu dniach izolacji wykryto dodatni wynik testu na krucyfiks.
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Mam pytanie - czy w obliczu absencji Hampusa Wanne warto zagrać over któregoś z pozostałych zawodników Szwecji? Czy upatrujecie gdzieś value?
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Aron Pálmarsson, kapitan Islandii, nie zagra dziś z drużyną z powodu kontuzji, ale odszedł po zaledwie kilku minutach meczu pomiędzy Islandią a Czarnogórą w środę po zerwaniu łydki. Björgvin Páll Gústavsson nie otrzymał zielonego światła, aby wrócić na boisko po tym, jak po raz drugi po pięciu dniach izolacji wykryto dodatni wynik testu na krucyfiks.
Dzięki za konkretną odpowiedź!
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Mam pytanie - czy w obliczu absencji Hampusa Wanne warto zagrać over któregoś z pozostałych zawodników Szwecji? Czy upatrujecie gdzieś value?
Warto pograć over Valtera Chrintza. Wobec absencji Wanne i Ekberga to on powinien rzucać karne. Zresztą najważniejszy karny przeciwko Norwegii trafił właśnie on i zdobył wówczas 6 goli. Superbet ma over 3,5 gola po 2,05.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja - Dania, Francja handicap goli +4.5, @1.40

Mało kto się spodziewał, że właśnie taka para będzie w walce o 3. miejsce rozgrywek, a nie o finał. Duńczycy zagrali bardzo nieskutecznie w rywalizacji z Hiszpanią, a Francja zupełnie nie wykorzystała swojego potencjału ofensywnego z gorszą na papierze Szwecją. W tej konfrontacji walka już w zasadzie tylko o honor, bo nikogo nie interesuje zbytnio 3. miejsce. Francuzi przegrali tylko 1 mecz na tych ME, różnicą goli, która wykluczałby nasz typ - z Islandią, poza tym ta reprezentacja toczyła zazwyczaj wyrównane mecze, które były emocjonujące do ostatnich minut. Myślę, że ten mecz będzie dobrą przystawką przed finałem, jednak wynik będzie mocno na styku. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Hiszpania - Swecja
typ Szwecja kurs 2,25 STS 💚 🇸🇪

Do ekipy szwedzkiej wracja Wanne, Ekberg i Claar i mysle ze trener Solberg bedzie miał klopot w wybraniem 16 graczy na finał, ale ekipa rosterowo powinna byc silniejsza niz na polfinał z Francja. Hiszpania złapała forme owszem , na ich korzysc przemawia historia spotkan gdzie mozna powiedziec ze gracze z półwyspu iberyjskiego maja patent na skandynawów. Ale kazde serie kiedys sie konczą, ja licze na twarda obrone Szwedów, dobra postawe Palicki. Atmosfera w szwedzkiej szatni jest niesamowita , chłopaki chca przywieżć pierwsze złoto od 20 lat i przerwać hiszpanska dominacje z ostatnich lat. Wierze ze to sie uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Gottfridsson i Aleix Gomez zdobędą razem minimum 11 goli, a w meczu będzie minimum 7 kar po kursie @3,0 betfan

Obaj to liderzy swoich ekip. Jim na tym turnieju jest w świetnej formie. Do tej pory zdobył 33 bramki. Szczególnie zaimponował w półfinale, gdzie zdobył 9 goli przeciwko Francji i przyczynił się do awansu swojej reprezentacji do finału. Szwedzi mają swoje problemy kadrowe i Gottfridsson jest teraz prawdziwym liderem swojej drużyny. Jim oddaje dużo rzutów, bierze odpowiedzialność na siebie. W meczu grupowym z Hiszpanią zawodnik Flensburga rzucił 6 goli.

Natomiast Gomez to najlepszy strzelec Hiszpanii na tym turnieju. Do tej pory zdobył 34 bramki. Jest wykonawcą rzutów karnych w swojej reprezentacji. Przeciwko Duńczykom w półfinale rzucił aż 11 bramek. Do tego myślę, że będzie w meczu minimum 7 kar. Jak na finał przystało powinna być twarda gra. Obie ekipy zmierzyły się w grupie, gdzie było 8 takich upomnień. Najważniejszy mecz tego turnieju sędziować będą Niemcy – Schulze i Tonnies, którzy nie boją się karać zawodników. Na tej imprezie w meczach z ich udziałem było 10,10,8 i 5 kar.

Ten zakład w meczu grupowym między obiema ekipami byłby rozliczony na zielono, wówczas obaj zdobyli razem 11 goli, a w meczu było 8 kar.


Poza tym zaniżone linie w LV BET

Gisdel over 2,5 gola @1,95
Gottfridsson over 3,5 gola @1,67
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wanne i Ekberg wracają na stówę na finał?

Jeśli tak, Pellas under 4,5 @1,85 betclic (Przed nim w kolejce do karnych powinien być Wanne) jak i Gottridsson poniżej 5,5 betclic (przesadzona linia wobec powrotu czołowych zawodników).
 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Szwecja - Hiszpania
over 55.5
@2.08 Fortuna
Stawka 8/10

Pcham się pod pociąg!
Wiem, że to finał natomiast linia wystawiona jest wg mojego odczucia bardzo niska. Chociażby zespoły spotkały się w grupie i skończyło się 60 bramkami. Jak wyżej piszecie wraca kilku Szwedzkich zawodników do składu, hiszpańska bramka broniła naprawdę niesamowicie w półfinale, natomiast we wcześniejszych spotkaniach zawodzili. Zapowiada się interesujący finał, a mam nadzieję, że okraszony wieloma kapitalnym akcjami w ataku pozycyjnym oraz sporo bramek z kontry.
Dodatkowo w momencie wysokiej przewagi jednej z drużyn druga będzie podejmowała ryzyko, co może się kończyć szybkimi i łatwymi bramkami.

Over 57.5 @2.83
Stawka 5/10
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Kto rzuca karne jak nie Hansen ?
Post automatycznie złączony:

G

Gidsel ?
Ciężko powiedzieć - w meczu z Francją, w którym nie grał Hansen, był 1 karny, rzucał Jakobsen.

Ja z kolei biorąc pod uwagę brak Hansena proponuję Holm over 2.5 (@1.9) ✅ po 5 minutach. Zawodnik Fuchse grał mało na tych mistrzostwach, a gdy już się pojawiał w większym wymiarze to w swoim stylu mocno forsował grę "pod siebie" (9 goli z Francją). Wydaje mi się, że będzie grał dziś dużo i warto poszukać jego over'a.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jeszcze z tych wazniejszych informacji to do kadry Francji wraca Mahe, a wiec napewno mniej minut dla Minne, a betlick nie uwzglednia tego i ma ponizej 4.5 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom