>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Serbia jak to Serbia.
Zaczęli na zaciągniętym ręcznym, dodatkowo z Atanasijevicem, który chyba jednak w najwyższej formie nie jest (przestaje się dziwić, że przeciwko Polsce grał Luburic).
Serbia czy wcześniej Jugosławia często prezentowała taki &quot;uśpiony&quot; styl. Tylko trafili dzisiaj na Estonię, która walczy i jest dobrze przygotowana do turnieju, co pokazali już w starciu z Finlandią. Dodatkowo publiczność, przy której widać, że się nakręcają.
Serbowie myśleli, że wygrają na stojąco, przegrywali 1:2, ale pewnie dociągną do piątego seta i chyba wygrają całe spotkanie. Chociaż cały czas ta ich gra wygląda jednak trochę jak męczarnia. A wiadomo, że jak zacznie się mecz tak na 50% to potem bardzo ciężko wrócić na swój optymalny poziom.

Co do meczu Rosja - Słowenia to Słoweńcy mają czego żałować. Wszystkie sety bardzo wyrównane, ale podopieczni trenera Kovaca mieli w każdej z partii mnóstwo szans po swojej stronie.
U Rosjan świetnie zagrali Mikhaylov (naprawdę klasa sama w sobie) i przede wszystkim środkowi. Pokazał się Vlasov, o którym wcześniej pisałem i może wskoczyć do wyjściowego składu (szkoda, że zagrywkę ma mocno przeciętną).
U Słoweńców trochę zabrakło chłodnej głowy w końcówkach. Przeciętny mecz Urnauta, który dostawał sporo trudnych piłek, ale od tego w tym zespole jest. Sket i Stern trzymali wysoki poziom.
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Słowenii z Bułgarią (prawdopodobnie o 2 miejsce w grupie, bo nie wierzę w jakąkolwiek stratę Bułgarów z Hiszpanią). I chyba ciężko będzie wskazać faworyta.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Polska - Finlandia
Polacy swój pierwszy mecz przegrali z Serbami 3-0. Finowie swój pierwsy mecz z Estonią wygrali 3-2 (mimo prowadząc w setah 2-0). Atak w obu zespołach prezentował się podobnie i wynosił 43%. Blokiem oba zespoły zdobyli po 8 pkt czyli lepsze ratio mieli Polacy z racji rozegranych tylko 3 setów. W zagrywce za to lepis Finowie 9 asów (przy 21 popsutych zagrywkach) na 5 setów a Polacy 2 asy (15 błędów w polu serwisowym) na 3 sety. Finowie oddali przeciwnikom 34 pkt czyli około 7 na set natomiast Polacy popełnili 20 błędów czyli też coś około 7 - więc porówno.
Analizując powyższe info nasuwa się wniosek dość wyrównanego meczu, dlatego proponuję typ dość bezpieczny i myślę że co jak co ale 1 seta too Finowie powinni ugrać no chyba że nie ugrają ;)
Polska (-2.5) - Finlandia @ 2.06 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W chwili obecnej jesteśmy na półmetku fazy grupowej Mistrzostw Europy. Pozwolę sobie na kilka słów refleksji.

W grupie A, w której grają Polacy sytuacja po 2 kolejkach otwarta. Pewni dalszej gry w turnieju są Serbowie. Walczyć jednak będą o bezpośredni awans do ćwierćfinałów z 1 miejsca. Spotkanie inauguracyjne z nami zagrali bardzo dobre - kompleksowo funkcjonowała gra, natomiast to co wydarzyło się dziś z Estonią nie ma prawa napawać optymizmem Grbicia. Dziś funkcjonowały jedynie skrzydła w postaci Luburicia i Petricia. Serbowie przegrali z Estończykami wyraźnie na bloku w całym spotkaniu. Nie funkcjonowała zagrywka. Estończycy zaskoczyli we wszystkich elementach gry, świetny mecz rezerwowego atakującego Teppana i wciąż nadzieja na baraże. Co się rzuca w oczy u Serbów ? Przede wszystkim bardzo dobra skuteczność i opanowanie Luburicia, ten zawodnik powoli rośnie na lidera drużyny. Jak widać po tych dwóch meczach ich gra faluje, ale mają olbrzymie atuty w postaci serwisu i bloku, którymi potrafią odwrócić losy rywalizacji. Jovović na rozegraniu poczynił postępy. Połączenie Petricia i Urosa Kovacevicia na przyjęciu to świetna mieszanka pod kątem tego turnieju - obaj są niesamowicie zaawansowani technicznie i szczególnie Petrić w tych ostatnich meczach mi zaimponował pod tym względem, gdyż nie spodziewałem się po nim takiej gry. Serbowie jako pierwsi wyjdą w poniedziałek w naszej grupie i zagrają z walczącą o życie Finlandią. Według mnie jeśli podejdą poważnie to powinni wygrać bez problemów, a raczej tak powinno być. Prawdopodobnie zajmą to 1 miejsce w grupie i w ćwierćfinale powinni spotkać się z kimś z trójki: Polska,Słowenia, Bułgaria. Myślę, że w przypadku trafienia na Słowenię mogą mieć problemy, w pozostałych dwóch przypadkach będą faworytem. Finowie według mnie zgasną w meczu z Serbami, a jeśli powalczą to chyba nie na tyle by wyszarpać baraże. Wydaje mi się, że ich morale znacząco spadną po dzisiejszym meczu z naszą reprezentacją. Estończycy są w grze i pytanie czy po dwóch naprawdę solidnych meczach stać ich będzie na kolejny dobry mecz ? Mogą zostać złamani przez nas w kilku elementach i wydaje mi się, że powinniśmy sobie poradzić. Ogólnie nasza gra wygląda słabo, nie ma się co oszukiwać. W tej drużynie według mnie nic nie funkcjonuje tak jak należy. De Giorgi próbuje odbudować Konarskiego i nie udaje się. Kurek ciągle jest ostrzeliwany na przyjęciu zagrywkami.Pomógł dziś na zagrywce i w ataku, ale jest daleko od swojej optymalnej dyspozycji. Forma Kubiaka faluje, więcej daje charakterem niż samą grą. Nasi środkowi w ataku jeszcze to dobrze wygląda, ale na bloku to wiatraki. Mamy przebłyski gry - są dwie dobre akcje, następnie dwa błędy, brak płynności w grze. Najbardziej martwi mnie jednak obecność w pierwszym składzie Drzyzgi na rozegraniu i Konarskiego. Kaczmarek daje fantastyczne zmiany, może czas by wkońcu w dłuższym wymiarze pograł w ataku ? Mamy to szczęście , że w poniedziałek gramy później, będziemy znali wynik pierwszego meczu w naszej grupie, oraz wynik pojedynku Słowenii z Bułgarią. W przypadku porażki Finów z Serbią będziemy mogli sobie wybrać rywala w barażu. Obawiam się , że już w barażach będzie duży problem, bardziej obawiam się Słoweńców. Jeśli nawet uda nam się dojść do ćwierćfinału to raczej będzie apogeum naszych możliwości na tym turnieju.

W grupie C właściwie karty rozdane jeśli chodzi o awans do dalszej fazy. Słowenia z Bułgarią powalczą o 2 miejsce. Słoweńcy prezentują się bardzo dobrze. Dziś grali jak równy z równym z Rosją, złe wybory w końcówkach setów kosztowały wiele. Mają mocną pierwszą szóstkę, fajnie, że mają alternatywę na rozegraniu : Vincic zamiennie z Ropretem. Potrafią wyprowadzić mocne gromy na zagrywce. Dziś trochę słabszy mecz Urnauta, ale ogólnie wyglądają pewnie. Stern w ataku niczym Gasparinii 2 lata temu. Mocna, dynamiczna siatkówka. Nie załamują się. Widać, że są w formie. Słoweńcy mogą tu namieszać i ten dzisiejszy mecz z Rosją tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu. Obawiam się tylko, że z Bułgarią trafi im się słaby mecz - niefortunnie przegrają i skazują się na Rosję w ćwierćfinale. Prezentują wysoki poziom i fajnie byłoby ich oglądać do samego końca turnieju. Bułgarzy jak narazie typowo dla siebie. Przyjmujący muszą dać z siebie więcej bo samym Cwetanem Sokolovem meczu się nie wygra na wyższym poziomie. Mam wątpliwości co do przyjmujących i to będzie newralgiczna pozycja u tej drużyny. Pojedynek Bułgarii ze Słowenią zapowiada się elektryzująco. Obie drużyny za wszelkę cenę będą chciały wygrać by w ćwierćfinale zagrać ze Serbią, aniżeli z Rosją. Co do Rosjan - wyważona, pewna siatkówka, na tą chwile wyglądają najpewniej. Czasami Grankin dostaje głupawki na rozegraniu, ale kiedy sytuacja stykowa wszystko idzie do Michajłowa, a ten ważne piłki kończy niemal wszystkie. Dobrze gra młody Volkov chociaż miewa problemy z koncentracją i jego eskpresja po udanych zagraniach często wytrąca go z gry. Rosjanie mają ułożoną tą grę. Berezhko choć na pierwszy rzut oka niewidoczny jest skuteczny, dużo piłek na kontrach kończy. Mają zagrywkę, mają blok. Jest kim straszyć z ławki - Zhigalov na ataku i serwisie, Butko na rozegranie, dziś świetnia zmiana Vlasova na środku siatki. Rosjanie w tej chwili wydają się faworytem turnieju.

W grupie B niezwykle ciekawie, Czechy z 3 punktami, Niemcy 2, Włosi 1, Słowacy bez punktów. Oglądałem mecz Niemców z Włochami.Liczyłem na ich zwycięstwo w związku z typem, ale mam pewne obawy co do ich dalszej gry. Duże problemy na przyjęciu libero Juliana Zengera, młody gracz, niedoświadczony i był ostrzeliwany przez Włochów. Z flotem też bywało różnie. Niemcy jest moc na skrzydłach. Grozer i Fromm to duża wartość dodana. Co do Kaliberdy mam mieszane uczucia, bo jego gra też potrafi falować. Drugi aspekt to środkowi. Jeśli chodzi o atak było ok, szczególnie przy dobrym przyjęciu. Na siatce jednak często Gianelli ich gubił. Pomimo tego zwycięstwa ja wciąż nie jestem pewien czy Niemcy tę grupę wygrają, jest kilka znaków zapytania i warto będzie przyjrzeć się pojedynkowi z Czechami. Włosi pomimo porażki zaskoczyli mnie in plus szczególnie na zagrywce. To co momentami wyprawiał Lanza na serwisie to była niesamowita sprawa. Potwierdziło się niestety, że Vettori i Antonov mają potencjał, ale za dużo błędów własnych w ataku. Dobrą pracę wykonują środkowi i mocnym punktem jest Gianelli. Widać już ogranie na arenie europejskiej, gra bez kompleksów. Wiele wskazuje na to iż Włosi będą w barażach, może wygrają grupę. Jeśli wygrają ze Słowacją za 3 pkt już będą baraże. W poniedziałek grają o 20:30 więc będą znać decydujące rozstrzygnięcia grupy swojej i grupy D. Myślę, że zrobią wszystko by zdobyć te 3 pkt, a potem w swoim stylu kunktatorsko będą unikać Francji. Jeśli wygrają grupę co jest możliwe przy porażce Niemiec może ładnie otworzyć się droga do półfinału co nie jest wykluczone bo np .z Belgią byliby w stanie wygrać. Reprezentacji Czech i Słowacji nie będę opisywał. Uważam, żę mogą narobić psikusa i któraś z tych drużyn wyjdzie do tych baraży, ale to będzie wszystko na co mogą sobie pozwolić.

W grupie D według mnie sprawia rozstrzygnie się między : Francją, Belgią i Turcją. Belgowie teraz w uprzywilejowanej sytuacji jednakże w ich przypadku obawiam się tego samego co u Słoweńców. Jeden słabszy mecz może skazać ich na problemy w dalszej fazie. Ten ich pojedynek z Turcją jest bardzo ważny. Turcy wygrywając to gwarantują sobie awans do baraży . Belgowie będą faworytem. Podoba mi się ich gra - szybka, z polotem, dobrzy, ruchliwi w obronie. Niestety czasami Belgowie padają ofiariami własnej gry i przychodzą kryzysy. Z Francją wyszło kapitalnie, pytanie jak będzie z Turcją ? Według mnie tak dobrze nie zagrają, mecz może być interesujący. Francuzi powinni rozkręcać się z meczu na mecz.Według mnie kandydat do półfinału i akurat tej drużynie chyba nie zrobi różnicy na kogo trafią w dalszej fazie bo wszyscy z grupy B są spokojnie w ich zasięgu.

Tak jak już wspomniałem wcześniej w poniedziałek mecze 3 kolejki są podzielone godzinowo, tak jak to odbywa się teraz. To stwarza możliwości do manewrów i szukania rywali. Na pewno będą próbować tego Włosi. Na chwilę obecną według mnie najlepiej wyglądają Rosjanie i Słoweńcy, dojdą do tego Francuzi. Co do pozostałych drużyn zależeć będzie kto na kogo trafi. Z typem na 3 kolejkę poczekam do jutra wieczora i radzę uważać w poniedziałek by odpowiednio odczytać zamiary drużyn w kontekście dalszej gry w turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Belgia
Over 152.5 pkt @ 1.84 Fortuna ✅
Zajrzałem dzisiaj do oferty Fortuny, gdzie jak widzę mają zdecydowane lepsze kursy na spotkania ME niż Lvbet. Moim głównym typem będzie dzisiaj over w spotkaniu Turcji z Belgami. Belgowie sensacyjnie ograli Francuzów, choć trzeba powiedzieć, że Francuzi grali bez Ngapetha, Boyer nie miał swojego dnia, zdobywał wiele punktów, ale choćby na zagrywce mocno zawodził, Belgowie dobrze zagrali blokiem i tym sposobem wygrali 3:2, stawia ich w to korzystnej sytuacji, bo teraz teoretycznie czekają ich łatwiejsze spotkania, ale tylko teoretycznie, bo jak widać poziom na mistrzostwach dosyć równy. Teraz mają spotkanie z Turkami, którzy zagrali bardzo dobry mecz przeciwko Holandii i sądzę, że spokojnie są w stanie ugrać seta Belgii, która nie gra równo, a przy 4 setach linia spokojnie do pokrycia.
EDIT:
Holandia - Francja
Stephen Boyer -
Wouter Teer Maat @ 1.45 Lvbet ▶ ZWROT (na początku policzyli jako wygraną, ale cóż)
Typ na over w meczu Turków z Belgami już nie zagrożony, a ja dokładam drugi typ. Ważny mecz dla Francji, trzeba się odbić po porażce z Belgami, Ngapeth raczej dalej nie zagra, choć nawet jeśli byłby w pełni sprawny, Francja i bez niego powinna poradzić sobie z Holendrami. Mój dzisiejszy typ kieruje w stronę Stephena Boyera, którego Lvbet wystawił w patrze z Wouterem Teer Maatem. Stephen zagrał dobre spotkanie we wspomnianym meczu z Belgami, tyle że serwis trochę nie funkcjonował i w ataku 45%, ale większość piłek było kierowanych właśnie do niego, dostał aż 49 okazji do ataku, dzisiaj powinno być podobnie, ale przeciwnicy słabsi, więc skuteczność powinna się podnieść, w poprzednim meczu zrobił 24 pkt w 5 setów. Teer Maat zagrał dobre spotkanie z Turcją, ale nie wystarczyło, 22 okazje do ataku, 14 punktów w 4 sety, ale skuteczność 55%, dzisiaj będzie miał trudniej niż z Turkami, świetni środkowi we Francji, w meczu z Belgami zawiódł blok, bo tylko 7 punktów zdobytych przez ten aspekt, ale w tym meczu powinno być lepiej. Boyer spokojnie powinien zdobyć dzisiaj więcej punktów niż Ter Maat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Turcja - Belgia - Turcja +2.5 seta @1.73 1xbet
Zacznę od tego, ze poziom europejskiej siatkówki mocno się wyrównał i na tego typu imprezach niezwykle ciężko o wyniki 3-0. Belgia zdecydowanym faworytem w spotkaniu z Turkami? Bo pokonała niezwykle osłabioną Francję, o której problemach pisałem już kilka dni temu? Dla mnie większą niespodzianką była przegrana Polski w stosunku 0-3 z Serbami niż wynik 3-2 na korzyść Belgów w meczu z Francją, dla której nie będzie to łatwy turniej i dalej to podtrzymuję.
Belgowie grać potrafią. Nie przegrali kolejnych sześć spotkań reprezentacyjnych. Pokonali m.in. Francję, Hiszpanię czy Włochów. Jednak uważam, że Belgom podobnie jak kiedyś Polakom przytrafiają się słabsze momenty w meczach. Wtedy ich gra się sypie i tutaj głównie upatruję szansę ich dzisiejszych rywali. Dla mnie to spotkanie może być bardziej zacięte niż wskazują na to kursy.
Turcy pokonali 3-1 faworyzowanych Holendrów i niespodziewanie liderują w swojej grupie. Dzisiaj na pewno postawią się rywalom i powalczą chociaż o 1 pkt. Tym bardziej kiedy po drugiej stronie siatki stanie zespół, który musiałby naprawdę zagrać znakomite zawody by wygrać mecz bez straty seta. Po tak atrakcyjnym kursie aż żal nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Holandia - Francja ilość setów - 4 3,40 expekt ⛔ 2-3
Dziś trochę wyższy kurs z większym ryzykiem. Obie ekipy zaskoczyły w pierwszym meczu. I Holandia i Francja swoje mecze przegrały. O meczu Holandii z Turcją semprebarca relacjonował:
To co gra Holandia zakrawa o śmieszność. Turcy nic wielkiego nie pokazują , a Oranje sami się kończą. [...] żadnych problemów z 1 akcją mimo też średniego przyjęcia. Środkowi Holandii chyba ani jednego dobrego wyboru w meczu.
Nic w tym meczu Pomarańczowym nie wychodziło ale czy stać ich na więcej? Z pewnością tak. Kolejnej sensacji się tu nie spodziewam ale myślę, że Holandia powalczy o urwanie seta tym bardziej, że od lipca Francja nie potrafiła wygrać 3-0. Jeśli tylko w Holandii zafunkcjonuje blok mecz może się potoczyć podobnie jak z Belgią.
Ciężko utrzymać cały reprezentacyjny sezon dobrą formę. Na początku czerwca Trójkolorowi prezentowali się naprawdę dobrze jednak podczas MHW i ME już nie widać tej świeżości i szybkości. W meczu z Belgią nie wystąpił Ngapeth, który nadal ma kłopoty ze zdrowiem. Moim zdaniem bez niego ta drużyna wiele traci w ataku.
Spodziewam się wygranej Francji ponieważ kolejna wpadka może mieć fatalne skutki. Sądzę jednak, że nie będzie to spacerek i muszą sporo pracy włożyć jeśli chcą ten mecz wygrać zbierając komplet punktów.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Słowacja - Włochy
Typ: Under 139,5 pkt Expekt @1,90✅
Lecimy z kolejną według mnie najpewniejszą propozycją dnia z siatkarskiego, europejskiego czempionatu w Polsce. Włosi podrażnieni porażką w meczu z Niemcami będą podejmować Słowaków, którym starczyło pary tylko na urwanie jednego seta Czechom. Lanza i Vettori mimo obaw wielu nie spalili się i godnie zaprezentowali się w piątkowym spotkaniu. Niestety z Włochów uszło powietrze w tie breaku, kiedy przez bardzo głupie błędy stracili 5 punktów z rzędu, do tego przyjęcie nie funkcjonowało w 5 secie poprawie i Grozer ich rozstrzelał z zagrywki. Dzisiaj przewiduję szybkie zwycięstwo 3:0 dzięki któremu Włosi zapewnią sobie już udział w barażach, potem kalkulując jaki rezultat ich satysfakcjonuje w ostatnim spotkaniu, aby nie wpaść na mocniejszą od siebie ekipę. Stawka: 3/10. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czuję, że w tej kolejce może dojść do jakiś niespodzianek.

Ze swojej strony biorę pod lupę mecz Włochy - Słowacja.
W pierwszych swoich spotkaniach obie ekipy zanotowały porażkę - odpowiednio 2:3 z Niemcami oraz 1:3 z Czechami. Analizowałem tutaj mecz Niemcy-Włochy i stawiałem wtedy na Niemców, pisząc o sporych osłabieniach po stronie włoskiej. Nie pomyliłem się, ale szczerze przyznaję, że nie doceniłem wtedy zawodników pokroju Vettoriego, Lanzy, czy choćby Antonova. Z bardzo dobrej strony pokazał się też Mazzone.
Słowacja to poziom o 2 niżej od Niemców i uważam, że dziś Włosi skończą to w 3 setach. Po pierwsze dlatego, że muszą wygrać za 3 punkty, a po drugie żeby nie przemęczać się przed ostatnim, bardzo ważnym dla nich meczem.
✅✅✅
4/4, teraz trzeba być czujnym :cool:
 
G 67

gownowtrawie

Użytkownik
Turcja - Belgia - Turcja +2.5 seta @1.73 1xbet
Zacznę od tego, ze poziom europejskiej siatkówki mocno się wyrównał i na tego typu imprezach niezwykle ciężko o wyniki 3-0.
Broń Boże nie mam zamiaru podważać typu i samego stwierdzenia że poziom się wyrównał - bo tu jak najbardziej przyznam rację. Ale co do pogrubionego tekstu, przykładowo na tych mistrzostwach na ten moment rozegrano 12 spotkań:
1. Bułgaria - Rosja 0:3
2. Hiszpania - Słowenia 0:3
3. Polska - Serbia 0:3
4. Rosja - Słowenia 3:0
5. Bułgaria - Hiszpania 3:0
6. Finlandia - Polska 0:3
50% to chyba nie jest aż tak &quot;niezwykle ciężko&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj nie powinno być zbyt wielu ciekawych spotkań, ale w meczu Serbów z Estonią też miało być szybko i przyjemnie.
Czechy - Niemcy
Obie drużyny wygrały w swoich pierwszych spotkaniach. Czesi pokazali się z dobrej strony, ale trzeba też przyznać, że Słowacja obecnie jest mocno przeciętna. Po czeskiej stronie jest dwóch liderów czyli atakujący Finger i przyjmujący Dzavoronok (ogromny talent). Są solidni libero Krystof i środkowy Holubec, którzy nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Sporym problemem przynajmniej w mojej ocenie jest rozgrywający Janouch, który kiepsko prowadzi grę.
Niemcy wygrali w zaciętym i przede wszystkim naprawdę dobrym spotkaniu z Włochami 3:2. Wrócił Grozer, który czasami jest chimeryczny, ale potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność w najważniejszych fragmentach. Ciekawie na środku siatki wygląda młody Krick, który w bloku może jeszcze ma braki, ale warunki fizyczne ma kapitalne. Libero Zenger lekka niewiadoma, podobnie jak sam element przyjęcia w ekipie niemieckiej.
Obie drużyny mogą postraszyć zagrywką, u Niemców &quot;strzelają&quot; Grozer, Fromm czy Kaliberda, a u Czechów Finger czy Dzavoronok. Pomijam już nawet kwestię trudności zagrywki, ale oba zespoły po prostu nie są wybitne w przyjęciu.
Największą różnicę powinno być widać na rozegraniu. Kampa ma za sobą kapitalny sezon. Widać pomysł na grę, potrafi świetnie wykorzystywać pierwsze tempo. Janouch naprawdę wygląda mocno przeciętnie.
Jeżeli Niemcy zagrają na swoim poziomie i utrzymają przyjęcie to spokojnie powinni tutaj wygrać, może nawet w trzech setach. Handicap -1.5 wydaje się bezpieczną opcją i można gdzieś ten typ dorzucić.
Niemcy -1.5 seta @ 1.33 LVbet ✅
 
M 220

mm25

Użytkownik
A ja idę dziś w strone Czechów, znalazłem dobre info na temat tego meczu, Gram tak: Czechy +2.5 seta 1.70 ; Czechy +1.5 seta 2.80 , a także liczę na sporo pkt w tym meczu.. Zobaczymy i czekamy na mecz..
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
A ja idę dziś w strone Czechów, znalazłem dobre info na temat tego meczu, Gram tak: Czechy +2.5 seta 1.70 ; Czechy +1.5 seta 2.80 , a także liczę na sporo pkt w tym meczu.. Zobaczymy i czekamy na mecz..
Analiza godna i na pewno każdy ci zaufa. Ani słowa nie napisałeś dlaczego tak grasz, a tylko podałeś typy... ????

P.S.
Post do usunięcia później
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W dzisiejszym dniu nie będę skupiał się na jednym spotkaniu, bo tak się to wszystko ułożyło, że poustawiali nam sie w pary faworyci z teoretycznie słabszymi zespołami, a na dodatek rozsądek mi mówi, że jak na pierwszą fazę rozgrywek i tak było bardzo dużo niespodzianek, więc dziś ich nie przewiduję.
Turcy i Belgowie ze sobą przez jakiś czas nie grali (ostatni mecz w 2007 roku i 3:2 dla Belgów), ale w formie, jaką Belgowie zaprezentowali w spotkaniu z Francją nie przewiduję nawet seta dla Turków. Powiem więcej - Polska, nawet z tym, co zaprezentowali wczoraj w wygranym pojedynku z Finlandią, nie miałaby z Belgią na tą chwilę szans. Kurs 2 na 3:0 spokojnie do wzięcia.
Włochy, podrażnieni stratą punktów z Niemcami, spokojnie ograją słabo wyglądającą Słowację, która, jak twierdzą nawet sami zawodnicy, jeszcze nie zaskoczyła i nie wiadomo, czy zaskoczy. Ze względu na bardzo słaby kurs na Włochy można zaryzykować under punktowy, ale generalnie jest to mecz no bet, ponieważ -138,5 pkt to za mało za 1,81 i nie wykluczam, że Słowacy jakiegoś seta urwą.
Francja zdecydowanie i bez straty seta powinna odprawić najgorszych chyba z 16 drużyn w całej stawce Holendrów i tutaj z kolei -140,5 pkt za 1,64 lub, dla lubiących ryzyko -135,5 pkt za 2,01 powinno wejść. Zwłaszcza, że zwycięzca LŚ i aktualny mistrz otrzymał ostatnio policzek w twarz od Belgów.
Niemcom ostatnio świetnie idzie z Czechami, a ponadto zaprezentowali w pierwszym spotkaniu całkiem dobrą formę, czego zresztą większość się tu na forum spodziewała. Myślę, że pójdą dziś w Szczecinie za ciosem i gładko pokonają naszych południowych sąsiadów i będą na pewno po wyczerpującej inauguracji chcieli zachować jak najwięcej sił na kolejne rundy. 3:0 po 2,12 to dobra oferta.
Reasumując to, co powyżej napisałem, proponuję dziś następujący układ:
1. Turcja - Belgia (-2,5 seta) @2
2. Francja - Hiszpania poniżej 135,5 pkt @2,01
3. Niemcy (-2,5 seta) - Czechy @2,12
System 2/3 (na wypadek, gdy jedno zdarzenie nie wejdzie, mamy i tak niewielkie przody)
Fortuna
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Czechy - Niemcy
Czechy + 12,5pkt
Kurs: 1.72
Buk: Fortuna

Aż dwanaście punktów handicapu w tym spotkaniu to dla mnie zdecydowanie za dużo. Owszem Niemcy pokazali się z dobrej strony w pierwszym spotkaniu pokonując Włochów 3-2, jednak przypomnijmy że grają oni bez Juantoreny oraz Zajceva. Nasi zachodni sąsiedzi zagrali tak jak się można było spodziewać - cały czas systematycznie, konsekwentnie co pozwoliło im na spokojne wygranie tie-breaka gdzie Włosi już się pogubili mentalnie i chyba również zabrakło im sił. Czesi natomiast pokonali Słowację 3:1 dzięki czemu objęli prowadzenie w grupie. Jedyny przegrany set rozgrywał się na przewagi. Słowacy wykorzystali szansę i &quot;urwali&quot; seta. Dziś faworytem są Niemcy to jest oczywiste ale Czesi powinni podjąć rękawice i powalczyć do końca. Handicap dwunasto-punktowy pozwala im ( Czechom ) na przegranie każdego seta do 21 a mimo to typ byłby poprawny. Np. wczoraj Finowie mimo porażki 0:3 pokryli by tą linię. To samo Włosi w meczu z Niemcami. Czesi mimo wygranej 3:1 w małych punktach rozgromili rywali co pokazuje potencjał tej drużyny. Sama stawka spotkania jest bardzo duża. Jeśli podopieczni Kravarika wygrali by dziś spotkanie to byli by w świetnej sytuacji przed ostatnim spotkaniem z Włochami. W drugą stronę działa to tak samo. Wygrana Niemiec i w perspektywie mecz ze Słowacją daje im praktycznie pierwsze miejsce w grupie. Wydaje mi, się że wygrają Niemcy ale nie wykluczam niespodzianki dlatego stawiam handicap punktowy dla Czech.

Wynik 0:3 / 53:72
Typ: ⛔
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Witam ponownie, tym razem z meczem:
Turcja - Belgia under 173,5 1,85 forBet
Turcy niewątpliwie mnie zaskoczyli, wygrywając mecz z Holandią, po której spodziewałem się znacznie więcej. Ale nadal twierdzę, iż ten mecz nie może być wyznacznikiem jakiejś świetnej formy Turków na tych mistrzostwach. Bardziej się tego spodziewam do Belgach, sprawcach, jak do tej pory, największej niespodzianki na tym czempionacie. Przeciwko Francuzom zanotowali aż 18 punktowych bloków, a to jak wiadomo, nie zdarza się często, w tym jeden zawodnik - środkowy Van De Voorde miał ich 6. To jest dowód, iż trzeba się z tą drużyną liczyć. Tomas Rousseaux zagrał całkiem przywoity mecz, co z pewnością może cieszyć kibiców z Olsztyna. Na przyjęciu z kolei tam gra Sam Deroo, doskonale znany aktualnemu trenerowi reprezentacji Polski. Dodać do tego należy Van den Driesa, najskuteczniejszego zawodnika piątkowego spotkania. Czy Turcy doskoczą do tego poziomu? Nie skazywałbym ich na pożarcie, ale ja stawiam na w miarę szybki triumf Belgów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na kolejny dzień, dziś mecze... można powiedzieć powinny być bez historii ale czy tak będzie? Zobaczymy.
1.
Słowacja - Włochy poniżej 135,5 2,03 eFortuna ✅✅✅ 0:3 (53:75) pewnie i gładko
2. Turcja - Belgia (-13,5) 1 1,84 eFortuna ✅✅✅ 2:3 (113:113) Mecz piękny ale Turcja na własne życzenie nie wygrała tego w 4 setach.
3. Czechy - Niemcy (-12,5) 1 1,72 eFortuna ⛔ 0:3 Jednak gładko Niemcy
4. Francja (-14,5) - Holandia 1 1,70 Totolotek ⛔ Mecz jeszcze trwa ale jak patrzę na grę Francuzów to aż się rzygać chce. Odpadają już w ćwierćfinale.
To są na dziś moje propozycje.
1. Słowacja to moim zdaniem jedna z najgorszych drużyn na tych mistrzostwach zaraz po Hiszpanii. Już w meczu z Czechami pokazali, że są słabi. Niby wygrali 1 seta 30:28 ale to na tyle... 3 sety przegrane bardzo wyraźnie do 19, 16 i 17 czym przekreślili szanse na awans. Włosi swój pierwszy mecz przegrali ale nie zagrali źle, to był naprawdę dobry mecz do oglądania. Włosi nawet bez 2 swoich gwiazd jest drużyną o 3 półki wyżej niż Słowacja, dziś 3:0 to obowiązek i wątpię aby Słowacja doszła do 20-tki w którymś z setów.
2. W kolejnym meczu faworytem są sprawcy chyba największej sensacji na tych mistrzostwach póki co gdzie pokonali Francuzów 3:2 i oby to ich nie uśpiło. Myślę, że Belgia wygra to spotkanie ale seta Turcy mają szanse wygrać a to już nas przybliży do pokrycia tego handi, nawet jeśli 0:3 będzie to myślę, że nie wygrają aż tak dużą różnicą punktową. Turcy pozytywnie mnie zaskoczyli pokonując Holandię aż 3:1. Są dobrze przygotowanie do tego turnieju, są solidną drużyną niedocenioną przeze mną w pierwszej kolejce teraz już nie zrobię tego błędu i idę w handi w ich stronę. Belgia po wygraniu z Francją może się nieco rozluźnić a to będzie dla nich bardzo złe, oby tak nie było ale mimo wszystko czuje ciekawe spotkanie.
3. Kolejne handi jakie wchodzę jest na Czechy, solidna drużyna. Oczywiście nie są faworytem w tym spotkaniu i zapewne przegrają ale na pewno nie poddadzą się. Już w sparingach Czesi pokazywali solidną grę. Z Turcją rozegrali 2 spotkania - pierwsze wygrali 3:0 a w drugim było 2:2 gdzie w dwóch setach przegranych przekroczyli 20-stkę (20, 22), kolejne 3 spotkania rozegrali z Kanadą czyli także z solidną ekipą, pierwsze 2 spotkania przegrali aż 0:5 i 1:3 i wygrali 3:0 ale co jest warte uwagi w tych 8 setach przegranych w każdym przekroczyli 20-stkę (22, 23, 22, 23, 22 i 24, 20, 22). Tak więc stawiam handi w ich stronę.
4. Ostatnie spotkanie dziś to Francuzi - mistrzowie europy kontra Holandia i tutaj czuję łatwe zwycięstwo przez Francuzów. Pierwsze spotkanie przegrali niespodziewanie 2:3 z Belgia i już nie mogą sobie pozwolić na jakieś rozluźnienie. Holandia jak już wspomniałem przegrała z Turcją 1:3 nie pokazując kompletnie nic dlatego idę w stronę Francuzów i w wysokie handi jakie jest -14,5, myślę, że są duże szanse na pokrycie.
Powodzenia.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Włochy - Słowacja Poniżej 133.5 2.33 Fortuna

Typ na under w tym meczu dosyć popularny, więc ja spróbuję iść jeszcze dalej, a mianowicie w bardzo zdecydowane zwycięstwo Włochów. Linia na poziomie 133.5 tak naprawdę zakłada, że Włosi nie pozwolą Słowacja w żadnym z setów na zdobycie 20 oczek, no i oczywiście mecz musi zakończyć się wynikiem 3:0. Włosi podrażnieni porażką z Niemcami i choć nie są w najsilniejszym składzie, to uważam, że są co najmniej o klasę lepsi od Słowacji. Nasi sąsiedzi z kolei co prawda urwali seta Czechom, ale Ci z kolei to również nie jest najwyższa półka światowa. Tak jak kolega wyżej wspomniał - Słowacja to chyba obok Hiszpanów najsłabsza ekipa tych mistrzostw. Na ostatnich 15 spotkań reprezentacji Słowacji wygrali oni zaledwie pięć pokonując Hiszpanię, trzykrotnie Białoruś i Chiny - więc taki wynik mówi sam za siebie. Na dodatek ponieśli sześć porażek po 0:3 i cztery po 1:3. Zdecydowane zwycięstwo Włochów murowane!
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Holandia-Francja
Typ: poniżej 138.5
@1.91 1xbet


W tym meczu będzie krótko i bez ogródek. Tak uważam. Francuzi jako wygrani Ligi Światowej po prostu nie mogą grac tak, jak w piewrszym meczu, gdzie zostali odprawieni z kwitkiem przez Belgów, którzy dzisiaj przegrywają z Turcją. Co się tutaj wyprawia... Na dodatek mają dziś prawdziwych ogórków do ogrania i jest na kim powetować i się odkuć. Francuzi w swojej historii grali już z Holendrami, lecz wszystkie te spotkania odbywały się praktycznie w jednym ciągu. Dwa ostatnie wygrane 3:0 przez Francję, lecz to naprawdę nie ma znaczenia. Myślę, że dojście do granicy 23 punktów w jednym secie przez Holendrów to będzie szczyt marzeń. To patrząc po tym, co pokazali w meczu z Turkami. Brak jakiejkolwiek organizacji gry, masa błędów, a co najważniejsze - nie potrafili ogarnąć zagrywki tak, aby nawet odepchnąć Turków od siatki. W ekipie &quot;Trójkolorowych&quot; na pewno nie brakuje bombowców, takich jak chociażby Le Roux. Moim zdaniem gładka przeprawa i zmazanie tych negatywnych emocji z twarzy po przegranej z Belgami.

Czechy-Niemcy
powyżej 173.5
@1.92
1xbet


Podobna gra obu ekip.Bardzo pozytywne wrażenie sprawili Niemcy ogrywając Włochów, to samo możemy powiedzieć o walecznych Czechach. Niemcy mieli momenty przestoju i dziwnej gry podczas spotkania z Włochami, natomiast Czesi po prostu grali swoje.Co prawda był moment zapaści, przestoju w drugim secie, ale szybko się doprowadzili do formy z piewrszego seta, co w całokształcie dało im zwycięstwo. Nie widzę łatwego 3:0 dla Niemców w tym meczu. Uważam, że nie są jeszcze tak bardzo stabilną ekipą i trochę się namęczą z Czechami.
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Bułgaria
Over 185.5 pkt @ 1.92 1xbet ⛔
Teoretycznie obie drużyny nie grają już o nic, ale rozstawienie będzie miało tu znaczenie. Zespół z drugiego miejsca zmierzy się z drużyną, która zdobędzie trzecie miejsce w grupie A, a więc zapewne z Finlandią, bo nie wierzę, że Polska nie poradzi sobie z Estonią, za to drużyna, która zajmie trzecie miejsce, mierzy się z zespołem, który zajął drugie miejsce w grupie A, a więc tak jak pisałem będzie to wręcz na pewno Polska, więc mecz o łatwe spotkanie z Finlandią i uniknięcie gospodarza mistrzostw czyli Polski. Oba mecze odbędą się o tej samej porze, a więc walka musi być na całego, Bułgaria odpuściła sobie pierwsze spotkanie z Rosją, a w drugim już rozjechała Hiszpanów, za to Słowenia zaczęła od zwycięstwa 3:0 z Hiszpanami i bardzo powalczyła w meczu z Rosją, po pierwszych dwóch setach równie dobrze to oni mogli prowadzić, ale do tego nie doszło. Wątpię by to spotkanie skończyło się w 3 setach, stawka jest naprawdę duża, a obie drużyny mają wyrównane umiejętności, a więc czeka nas naprawdę wyrównane spotkanie bez odpuszczania.
Serbia - Finlandia
Wynik po dwóch setach 2:0 @ 1.49 1xbet ✅
Sprawa jest prosta, dla Serbów wystarczy 1 punkt, by zakończyć grupę na pierwszym miejscu i myślę, że skupią się na tych dwóch pierwszych setach. Zlekceważyli mocno Estonię i ta powalczyła, tu myślę, że nie powtórzą tego błędu i szybko zdobędą te dwa sety, a później? Później mogą się dziać prawdziwe cuda i nie grałbym nic na całe spotkanie, jak dla mnie warto tu obstawiać dwa pierwsze sety, ja na trzeci spróbuję overu, bo to wygląda ciekawie. Serbowie pewnie sobie odpuszczą i przy prowadzeniu 2:0 wyjdzie drugi skład, pytanie czy dadzą radę z Finlandią, to ciężko stwierdzić, mistrzostwa są naprawdę wyrównane.
Rosja - Hiszpania
Hiszpania Handicap +18.5 pkt @ 1.93 1xbet ⛔
(szkoda drugiego seta, przegrana 25:12, bo tak zabrakło tylko 2 pkt)
Rosja ma już zapewnione pierwsze miejsce, a więc do meczu z Hiszpanami mogą podejść na luzie i liczę tu na odpuszczenie spotkania, Hiszpanie pokazali, że potrafią prowadzić wyrównane sety, szkoda, że są to tylko pojedyncze sety, a nie ma całego wyrównanego meczu, tak czy siak okazje do ugrania seta mieli i to nie jedną. Rosja gdyby się spięła, mogłaby w każdym secie zmiażdżyć, tylko po co, trener powinien dać grać zmiennikom, a to dobra okazja dla Hiszpanii, żeby zagrali wyrównany mecz z wielką Rosją, nawet gdyby przegrali mecze 0:3 i każdego seta do 19, to handicap wchodzi, a więc jak najbardziej warto spróbować.
Na pewno warto też spojrzeć na pozostałe spotkania jutrzejszego dnia, ale to jak już znajdę coś ciekawego, to edytuje.
EDIT:
Turcja - Francja
Over 138.5 pkt @ 1.91 1xbet ✅
Jednak jeszcze jedna analiza dzisiaj. Francja to nie ten sam zespół, widać, że nie są do końca w formie, chociaż liczę, że rozkręcą się jeszcze, dzisiaj ledwo ograli Holendrów, bo mamy teraz tuż po meczu i jutro potrzebują zwycięstwa, ale czy przyjdzie im to łatwo? Turcja pokazała się z bardzo dobrej strony, ograli łatwo Holendrów, mieli szansę wygrać z Belgami, ale niestety polegli po tie breaku, niestety, bo gra wyglądała naprawdę nieźle, ale czegoś zabrakło. Tu są w stanie urwać Francji seta, a nawet nie muszą tego robić, wystarczą 3 wyrównane sety dla pokrycia overu. Walka raczej o uniknięcie 3 miejsca, bo liczę, że Belgia poradzi sobie z Holandią, a czemu to 3 miejsce wydaje się być takie złe? Ponieważ drużyna z tego miejsca zagra w barażach z drugą drużyną grupy B, czyli najprawdopodobniej z Włochami, drugie miejsce daje mecz z trzecią drużyną z grupy B, czyli pewnie Czechami, a więc jest o co grać i jak dla mnie set dla Turcji jak najbardziej prawdopodobny, bo na zwycięstwo już nie liczę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom