>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2015 - Bułgaria i Włochy (09.10-18.10)

Status
Zamknięty.
S 22

szpak

Użytkownik
Ktoś wytłumaczy mi dlaczego są takie kosmiczne kursy na Czechów? Przecież Holendrzy to żadna potęga, a Czesi ładnie pogrywali w lidze światowej z Francuzami czy też Japońcami
 
M 52

mentos

Użytkownik
Bułgaria +1.5 seta (1.62) Marathonbet

Kurs absurdalny i z dupy, dałbym tyle na wygraną Bułgarów. Nie wiem co prezentują sobą Niemcy, żeby wystawiać na nich taki kurs na wyjeździe z Bułgarią ???? Zwykła drużyna przeciętniaków, z dwoma świetnymi atakującymi (tylko problem w tym, że na boisku może grać tylko jeden ????). Na przyjęciu anemik Schwartz i drewniak Fromm, który o przyjmowaniu jakiegoś dużego pojęcia nie ma. Bułgaria również ze swoimi problemami, ale jednak wydaje się być to drużyna co najmniej równa Niemcom, mają swoje atuty w postaci bardzo niewygodnej zagrywki (Nikolov wiadomo co potrafi robic w tym elemencie). Sokolova nie było już w LŚ i jakoś to wyglądało, więc teraz też będzie. Powinno wystarczyć na Niemców.

Estonia +19 (1.85) Marathonbet
Finlandia +19 (1.63) Marathonbet

Jakieś komiczne linie po prostu ???? Trzeba brać i się cieszyć. Takie linie to na PŚ się wystawiało przeciwko Tunezji, a gdzie Tunezja a gdzie Finlandia ???? Nie rozumiem tego kompletnie. Co do Estonii to kapitalnie wyglądali momentami w tegorocznej Lidze Europejskiej, wiadomo, że przeciwników tam zbyt mocnych nie mieli, ale na pokrycie takiej linii z Włochami, wystarczy spokojnie.

Na podbicie:
Słowenia (1.10)
Polska (1.10)


czysta formalność

Nie bądź śmieszny. Niemcy obecnie grają dobra zbilansowana siatkówkę . Są lepsi technicznie a Bułgarzy w tym elemencie zawodzą. Ich silowosc będzie zbyt krotkodystansowa . Optymalnie zagrać over ale nigdy rozbitych bez pomysłu Bułgarow.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Niemcy nie mają obecnie składu aby być jakimkolwiek zagrożeniem dla lepszych drużyn. Widziałem ich w sparingach i Fromm wyglądał fatalnie, zresztą potwierdził to dzisiaj. Przyjęcia nie ma, Grozer żałosna forma, Schops coś tam próbuje szarpać, ale on na wysokiej piłce sobie nie poradzi, a przyjęcia tak jak mówiłem nie ma żadnego.
Potem napisze coś odnośnie jutrzejszych spotkań
Finlandia +15.5 (1.63) Marathonbet ⛔ ???? świetna gra Serbów
Typ petarda na jutro. Widziałem dzisiaj i Serbów i Finów, no i jak dla mnie to forma podopiecznych Grbica jest fatalna a Finowie jak na swoje możliwości grają kapitalną siatkówkę. Troszeczkę pecha z Ruskimi, ale Michajłow ich tam ostro zagrywką porozbijał i ogólnie dopiero Rosjanie w końcówkach im odskakiwali za sprawą dobrego serwisu. Serbowie takiej zagrywki nie mają i jak dla mnie to będą mieli jutro potężne problemy z wygraniem spotkania. Ojansivu w świetnej formie, środek i Sivula z lewego też ładnie pogrywają, na ławce Siltala może zawsze dać dobrą zmianę. Dla mnie ten typ to formalność.
Na podbicie:
Bułgaria (1.04)
Belgia (1.05)
Polska (1.07)
Rosja (1.06)

tzw. formalności
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 1,8K

patced

Użytkownik
Na wstępie przepraszam Dawida vel. Maserati (bez spiny, szacun za dorobek tak zacnego wozu), że cokolwiek skrobnę ale czuję wewnętrzną potrzebę...

Kursy póki co z Unibetu bo tam już siedzą.
Holandia - Niemcy
Holandia +1,5 @1,84 unibet 3-2 ✅ lokomotywa !

O Niemcach dużo napisał poprzednik. Swoje dodam, że rzeczywiście tragiczna postawa w dzisiejszym meczu głównie brak przyjęcia. W tym elemencie rozdygany do granic możliwości Fromm. Jutro przyjdzie się im mierzyć z ekipą, która jak ma dzień kopie zagrywką. Kay, Nimir, Kooy i kilku innych potrafi stanąć i huknąć, więc Niemcy mogą mieć mały problem. W słabej formie wydaje się być Grozer a jak wiadomo 60% tej ekipy to właśnie ten zawodnik.
Belgia - Białoruś
Belgia -2,5 @ 1,52 Unibet ✅ 3-0 izi..

Belgowie pewnie będą bili się ze Słowenią o 2 plac w grupie. Dzisiaj fajnie zaprezentowali się w 2 secie z naszymi i to by było na tyle. Gdy mecz uciekł trenejro wpuścił drugi garnitur, oszczędzając tym samym grajków na mecz z Białorusią. Belgia potrafi grać w siatkówkę, chociaż przyjęcie często rozdygane. Białoruś z problemami bez Akhrema ta ekipa jest słaba a wypadł tam ktoś jeszcze... jak nie będzie małpich ruchów szybkie 3-0.

cdn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
alves94 560

alves94

Użytkownik
Nie zamierzam podbierac Dawidowi typow, bo dokladnie o tych samych 5 myslalem, wiec dam cos krotko-dlugoterminowego.
Dubel @1.43 - marathonbet ✅ ✅ ✅
Grupa A - zwyciezca: Bulgaria ✅
Grupa C - zwyciezca: Polska ✅
Formalnosc, dlatego pobieram z wielka checia. Polska o 1 miejsce jutro bedzie walczyc ze Slowenia, ktora jest w stanie urwac maksymalnie jednego seta naszym. Polska dzisiaj duzo bledow, ale blagam.. oni grali na totalnym luzie. Wiadomo, ze spokojnie wejda do 1/4, wiec nie ma po co sie spinac na mecze z Belgia czy Bialorusia.
Bulgaria tez praktycznie jutro gra o 1 miejsce. Dlaczego? Ano dlatego, ze stawiam na Niemcow w meczu z Holandia. Bulgaria swoj mecz wygra 3-0, a Niemcy podejrzewam z Holandia. Bulgaria po dwoch latwych meczach bedzie miala mnostwo sil na mecz z Holandia, gra u siebie i zapewne tam tez wygra. Ale domyslam sie, ze jutro bedzie wszystko jasne w grupie A.
Dubel @1.66 - marathonbet ⛔ ⛔ ⛔
Bulgaria vs Czechy, typ: Bulgaria 3-0 ⛔ 3-2
Slowenia vs Polska, typ: Polska ✅ 1-3
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
I dzien ME za nami.
Niespodzianki byly, ale tylko małe.
Napewno Serbia (mój typ) zawiedli, wiem juz ze nie postawie na nich w tym turnieju zlamanego grosza. Nie osiagna za wiele z tym podejsciem do przeciwnika i z frustratem Atanem. Gosc sedziuje, psuje, dyryguje, trenuje i malo gra. Na plus jak dla mnie Podrascanin ktory jako jedyny chyba caly mecz chcial. Z racji tego na dzis proponuje Finlandia +2,5 1.72. ⛔
Słowacja wczoraj miała na widelcu Serbów. I set jako tako dla Serbow. Drugi to parodia organizacyjna. III popis Słowaków do 16-11, pozniej zjazd i na koniec popis sedziow przy setowej i video challangu. Do dzis nie wiem gdzie tam byl blok. IV set to znowu parodia w wykonaniu Serbow, prowadzili by przegrac. TB juz na luzie ogarneli ale Slowacy zadowolili sie 1 pkt. To dla nich mega sukces.
Finow nie widzialem ale po wynikach spodziewam sie ze beda godnym przeciwnikiem i seta powinni ugrac na relaksie.
Dla niektorych przegrana Niemcow moze byc niespodzianka, dla mnie nie jest, chociaz rozmiar mnie troche zaskakuje.
Dzis Niemcy graja z Holandia, ale jak beda grali na takiej skutecznosci to moze nie byc kolorowo. Proponuje zatem
Holandia +7,5 1,83
Ale nie za wielka stawke, bo Niemcy napewno nie odpuszcza.

Na koniec Polska - Słowenia.
Polska wygra, jestem pewien. Ale seta oddadza. Słowenia+2,5 1,83
Slowency wczoraj na relaksie rozbili Bialorusinow. Polacy grali na styk drugiego seta i tylko doswiadczenie pomoglo go wygrac.
Roznie moze byc, seta dla Slowencow warto zagrac.
 
scorpions 12

scorpions

Użytkownik
Czechy vs Bułgaria
kurs: 1,5
bet365
Dzisiaj bardzo ciekawy kurs na 0-3 w pojedynku Czechow z Bułgarami. Bułgarzy przed własna publicznością nie pozwolą sobie na odpuszczanie punktów czy eksperymentowanie. Zapewne zechcą zaznaczyć swoją sile i pewnie ograć Czechów w jak najkrótszym czasie. Tutaj nie ma co się rozpisywać, naprawdę będę zaskoczony jeśli gospodarze stracą seta w tym spotkaniu.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Ja bym tak szybko Serbów nie skreślał. Grają słabo, ale w fazie grupowej nie muszą się zbytnio starać, raczej nie będą mieli problemów z awansem dalej.
Pamiętam Serbów z final four podczas ostatniej ligi światowej, w której też grali bardzo słabo, ledwo awansowali, a później ograli Amerykanów(jednych z faworytów) w walce o finał. Wiadomo teraz mamy inny turniej, lecz to tylko sport i wszystko się może wydarzyć.
Co do typów, większość już została napisana; stawiam na faworytów; zwycięstwa Rosji, Polski, Bułgarii i Francji-2,5 seta ako 1,48 betclic
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Pierwszego dnia liczyłem na większą ilość niespodzianek, tylko Słowacja nawiązała walkę z faworytem. Dziś stawiam na Niemców z handi -1,5 Heynen to kawał trenera. Pierwszy mecz im nie wyszedł, nie wolno zapominać że to 3 drużuna świata . Mają przede wszystkim świetnie ułożoną drużyne pod względem taktycznym, to nie jest tak że cały czas idzie laga do Groozera. W wielu meczach to lewoskrzydłowy był najlepiej punktującym zawodnikiem. Holandia to przede wszystkim świetne warunki fizyczne Nimir, Kooy czy Van Dijk to prawdziwa ściana. Na Niemców będzie to za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,8K

patced

Użytkownik
Czechy - Bułgaria
Bułgaria -2,5 @ 1,53 bet365⛔ idz pan w hu...8-7...9-16. Europejska siatkówka w jakiejś stagnacji albo Polska i czołówka o 3 lata świetlne do przodu ^^
Mecz za godzinkę. Czesi jeszcze niedawno średniak Europejski. Na dzień dzisiejszy kompletna zapaść w tej ekipie i męczenie buły, ba nawet przegrane nie tak dawno z Koreą w LŚ. Wyżej już pisane, że pepiki bez liderów Stokra i Konecnego. W innym zupełnie miejscu Bułgarzy, którzy bo Europejskich Igrzyskach chyba odzyskali ducha drużyny. Wygląda na to, że Bułgarzy znowu tworzą kolektyw a odejście Mateja i Stojczewa zjednoczyło zespół. Wczoraj Bułgaria zmiotła słabych Niemców, dzisiaj równie słabi Czesi jak nie jeszcze słabsi... grają u siebie, chcą wygrywać. Będzie koncentracja to 3-0 na spokoju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Pierwszego dnia liczyłem na większą ilość niespodzianek, tylko Słowacja nawiązała walkę z faworytem. Dziś stawiam na Niemców z handi -1,5 Heynen to kawał trenera. Pierwszy mecz im nie wyszedł, nie wolno zapominać że to 3 drużuna świata . Mają przede wszystkim świetnie ułożoną drużyne pod względem taktycznym, to nie jest tak że cały czas idzie laga do Groozera. W wielu meczach to lewoskrzydłowy był najlepiej punktującym zawodnikiem. Holandia to przede wszystkim świetne warunki fizyczne Nimir, Kooy czy Van Dijk to prawdziwa ściana. Na Niemców będzie to za mało.
Heynen dzisiaj przechytrzyl chyba wszytskich ktorzy liczyli na normalny mecz niemcow, a ten &quot;spryciarz&quot; myslami juz w cwiercfinale z Bulgaria.. co za koles z niego..
Od 2nd seta wystawil praktycznie druga szostke ( Zimmermann, Strohbach, Westphal), z kolei w 3rd secie stwierdzil ze po co przemeczac Szepsa? jak wiadomo nie bedzie angazowac Grozera w taki meczyk trzepawkoy, wiec co robi nasz Heynen ? Na bombe wrzuca nominalnego srodkowego Andrei`a ????
efekt finalny odzwierciedla wynik. Teraz Niemcy musza jedynie zajac 3rd miejsce w grupie, wygrac baraz ze Slowenia/Belgia (easy peasy) i jesli Bulgaria nic nie spierniczy po drodze (a graniczyloby to aktualnie z cudem) to Niemcy zawitaja do cwiercifnalu z gospodarzami turnieju, unikajac Polski/Wloch/Rusji.
oj Heynen Heynen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 1,8K

patced

Użytkownik
Heynen dzisiaj przechytrzyl chyba wszytskich ktorzy liczyli na normalny mecz niemcow, a ten &quot;spryciarz&quot; myslami juz w cwiercfinale z Bulgaria.. co za koles z niego..
Od 2nd seta wystawil praktycznie druga szostke ( Zimmermann, Strohbach, Westphal), z kolei w 3rd secie stwierdzil ze po co przemeczac Szepsa? jak wiadomo nie bedzie angazowac Grozera w taki meczyk trzepawkoy, wiec co robi nasz Heynen ? Na bombe wrzuca nominalnego srodkowego Andrei`a ????
efekt finalny odzwierciedla wynik. Teraz Niemcy musza jedynie zajac 3rd miejsce w grupie, wygrac baraz ze Slowenia/Belgia (easy peasy) i jesli Bulgaria nic nie spierniczy po drodze (a graniczyloby to aktualnie z cudem) to Niemcy zawitaja do cwiercifnalu z gospodarzami turnieju, unikajac Polski/Wloch/Rusji.
oj Heynen Heynen.
W przeciwieństwie do naszych... Niemcy potrafią kalkulować. To co napisałeś ma ręce i nogi no chyba, że Bułgaria postanowi przechytrzyć szwabów.
Live Bułgaria 1,57 po wtopionym secie lokomotywa... za kilka kuca. ( dla wtajemniczonych &quot;klasycznie&quot;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W przeciwieństwie do naszych...
w przeciwienstwie do Niemcow my umiemy grac aktualnie w siatkowke (i to poziom wyzej). kalkulowac nie musimy..
Niemcy potrafią kalkulować. To co napisałeś ma ręce i nogi no chyba, że Bułgaria postanowi przechytrzyć szwabów.
jesli Bulgaria nie wygra grupy to bedzie miec w 1/4 Polske/Wlochy/Rusje, tak wiec zdecydowanie trudnijesyz przeciwnik niz Niemcy. TAk sie przynajmniej wydaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może ktoś nakreślić w 2-3 zdaniach jak wyglądała gra Chorwacji i Estonii na tym turnieju. Po statach mniej więcej wiem czego się spodziewać jednak proszę tych co oglądali mecze z udziałem tych drużyn o zobrazowanie statystyk ;)
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik

Siatkówka. Europa: Siatkówka. Mistrzostwa Europy.​

Białoruś zdecydowanie najsłabszy zespół na tych Mistrzostwach Europy. Polska nie będzie kalkulować jak inne zespoły. Ich celem będzie szybko wygrać, zapewne pograją rezerwowi lecz na tle takiego przeciwnika nie powinno to robić różnicy. Tym bardziej że po dzisiejszym meczu, w którym popełniliśmy 40 błędów w 4 setach (średnia 10 błędów na set) siatkarze będą chcieli zatrzeć złe wrażenie.
Białoruś - Polska (-2.5 seta) @ 1.24 / 1xbet ; 1.24 / marathonbet ✅
EDIT: under 3.5 seta w marathonbet jest po 1.27 ✅
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Włochy - Francja 2 @uni.bet
Francja, moim zdaniem to obecnie najlepsza drużyna w Europie, trwa furora na punkcie Włochów po ostatnim PŚ, ale nie zapominajmy że był to turniej gdzie liczyły się w zasadzie 3 drużyny, Polaków zdołali posłać na łopatki, ale w meczu z USA nie liczyli się ani trochę. Do czego zmierzam - Włosi są jak najbardziej do ruszenia, z nowym trenerem grają od niedawna, mieli świetny początek, ale to nie będzie trwało wiecznie. Osobiście jestem zwolennikiem siatkówki jaką prezentują Francuzi, nie wydaje mi się by z jakiś powodów mieli odpuścić, nie wątpię że czeka nas być może najlepszy mecz tego turnieju. Obie kadry w pełnych składach, może ktoś mnie wyśmieje ale ja tutaj widzę co najwyżej 3:1 dla ekipy Francji. Nie wiem czym spowodowane są takie kursy, ale widzę malutkie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Słowenia - Belgia @ 1,6 Uńibet :red: Rekordy frajerstwa!
Słowenia (-4,5 pkt) @ 1,83 Bet365 ✅
Mecz bez kombinowania - stawką jest potencjalne uniknięcie Mistrzów Świata w 1/4 finału. Wyżej cenię Słowenię, która ma sporo sensownych grajków i postawiła nam zdecydowanie twardsze warunki.
Belgia po eksodusie wielu wartościowych zawodników, na czele z Depestele, nie jest już tą groźną ekipą, co na MŚ. Co z tego, że van Walle wyżył się na Białorusinach, skoro Słoweńcy, tak sądzę, są w stanie go zneutraliować. Uwagę zwraca słaba gra największej gwiazdy Flamandii i Walonii przeciwko Polsce - 21% w ataku i zerowe ratio punktowe. Poprawa osiągnięć przeciwko Białorusi być może tylko zamazuje obraz, bo chłopaki od Łukaszenki to najsłabsza drużyna na ME od kiedy śledzę tę imprezę.
Jeżeli Deroo jest w nieoptymalnej formie to Belgia musi polec. Jeśli nie, wciąż większe szanse po stronie zwycięzców LE.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Live Bułgaria 1,57 po wtopionym secie lokomotywa... za kilka kuca. ( dla wtajemniczonych &quot;klasycznie&quot;)
Dobrą opcją jest też granie przeciwko cieniasom na początku seta np do 1 przerwy technicznej kiedy bezdyskusyjny faworyt przegrywa 3-5 punktami, granie na wygranie seta bądź handi punktowe w secie.
 
M 418

maat

Użytkownik
Sporo liczenia, sporo kalkulowania, sporo różnych rozwiązań - drabinka tego turnieju jest taka a nie inna dlatego trzeba mieć to na uwadze typując dzisiejsze spotkania. Ja na dziś pograłem:

Niemcy - Czechy 1 @1.16 ✅
Serbia - Rosja 2 @1.36 ✅
Holandia - Bułgaria 2 @1.33 ✅

AKO 2.10 Bet365 ✅

Sytuacja Niemców oraz ich &quot;taktyka&quot; na fazę grupową ułożona przez trenera Heynena jak najbardziej racjonalna. Odpuścili mecz z Holendrami, bo 3 miejsce w grupie da im łatwiejszego (na papierze) przeciwnika. Proste. Co do personaliów na każdej pozycji przewaga po stronie Niemców, Czechom zapewne może jeszcze siedzieć w głowie niewykorzystana szansa w meczu z Bułgarią gdzie mieli mecz na wyciągnięcie ręki i powinno się to skończyć spokojnym 3:1 a nie porażką 2:3. Dziś, w mojej opinii, kolejna porażka i koniec turnieju dla naszych południowych sąsiadów.

Mecz Rosjan z Serbami bez kalkulacji. Rosjanie bardzo mocni, pokazał to wczorajszy mecz gdzie rozgromili Słowaków. Mikhailov na bardzo dobrym % w ataku (10/14) swoje dołożyli środkowi oraz Sivozhelez. Świetna gra w bloku, świetna zagrywka oraz przewaga na rozegraniu, bo co do tego nie mam złudzeń. Rozgrywający Serbii, 23-letni Jovović mnie do siebie nie przekonuje, Serbowie mają solidnych przyjmujących i środkowych, Atanasijević w ataku to jeździec bez głowy. Solidna, poukładana gra Rosjan powinna wystarczyć w dzisiejszym spotkaniu.

Bułgarzy wygrywając dzisiejszy mecz mogą trafić w ćwierćfinale na dużo łatwiejszego przeciwnika niż w przypadku porażki. Dzisiejsza porażka a następnie wygranie barażu z 3 drużyną grupy C prowadzi do trafienia na Polskę w ćwierćfinale. Wyjście z 1 miejsca z grupy da grę z Niemcami (zakładając że dziś wygrają), Słowenią bądź Belgią. Jest zatem o co grać, dlatego typuje zwycięstwo gospodarzy.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom