>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet - Dania (03.12 - 20.12.2020)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rumunki rezerwowy skład od początku meczu, będzie srogie lanie Holenderek.
W bramce nr3, Ostase w ogóle nie ma. Bucheschi i Neagu na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Półfinał dla Chorwatek stał się faktem, pierwszy raz w historii. Kurs na to, że dojdą do tej fazy bagatela 30,00. A przypomnę, one były w long termach w H2H z Polkami w parze. W dzisiejszym meczu Niemki nie istniały w ofensywie, nie dało się tego oglądać, od 20 bramek odjąć 8 zz karnych to zostają z 12 bramkami z gry, jakaś abstrakcja. Wyszły ich wszystkie mankamenty.
Drugi mecz o fazę półfinałów to zdecydowane i zasłużone zwycięstwo Dunek. Rosja nie była wstanie im się przeciwstawiać i szykuje się konkretny mecz z Norweżkami, ja bym to nazwał przedwczesnym finałem, mimo że Francja póki co jest nie pokonana. Niemniej jednak, Norwegia jest z Norą Mork po powrocie po prostu za mocna mimo, że do tej pory nie grała tak naprawdę z nikim klasowym w swojej ścieżce turniejowej. Kursy (uśrednione) wyglądają fatalnie - chyba że w perspektywie dodatnie handi.

Norwegia 1,25 - 5,70 Dania
Francja 1,18 - 7,05 Chorwacja

o 5 miejsce Rosja 1,65 - 2,88 Holandia i tu kursy najbliżej do zagrania, a jeśli ten mecz tyczy się lepszej pozycji w kontekście Igrzysk Olimpijskich (czego nie wiem, nie sprawdzałem) ale tak chyba jest to Rosja pod win wydaje się być ok. Holandia słabizna, pokonanie będących w słabej formie Węgierek, wczoraj Niemek mimo że tam remis byłby chyba najbliższy prawdzie i dzisiaj -11 nad rezerwami Rumunek. Co miały wygrać wygrały i to tyle w tej kwestii, na Rosjanki to nie wystarczy.

Rosja 1,70 33-27
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Sprawdzalem to rano i turnieje jeżeli chodzi o kwalifikacje do Igrzysk juz są rozpisane, wiec nie jest to mecz o rozstawienie. W sumie po sprawdzeniu dopiero pomyślałem ze przecież nie może takim być bo ten turniej od początku był planowany pół roku po Igrzyskach ;-) . Kursy fatalne jeżeli chodzi o to co dalej - jedynie będę konsekwentny dalej jeżeli chodzi o under w meczu Chorwatek. I tak z pamięci - były lata kiedy nasze były rewelacja i trafiły w ćwierćfinale na Francuzki. Kursy byly podobne jak teraz. Skończyło się bodaj 22-20. Francuzki od zawsze underowe, Chorwatki również w tym turnieju. Jeżeli Trojkolorowe za szybko nie odjadą to jestem spokojny
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Coś wiadomo a propos meczu Rosjanek z Holenderkami. Kursy na Rosjanki podskoczyły o prawie 30groszy, a typ na ich zwycięstwo bez remisu wydawał mi się dość pewny patrząc na ich grę w całym turnieju, oraz grę Holenderek w Danii. Rosja aż do meczu z gospodyniami turnieju grała co najmniej dobrze, a Holandia od początku grała słabo, następnie wygrała mecze które musiała wygrać, z czego ten z Niemcami na dużym farcie (tragedia że skutecznością rzutów i karnych.)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kursy nie skaczą kolego o grosze to tak na początek ;-) a co do typu - ile to już razy historia pokazywała ze Ruskie albo wszystko albo nic. Z doswiadczenia wiem ze jak gra toczy się o brąz to trzeba Rosjan unikac. Taki narod. Tutaj tak naprawdę mecz towarzyski - ok, z przebiegu turnieju wychodzi ze Rosjanki powinny być faworytkami ale czy przed turniejem ktoś odważyłby sie skreślić w takim meczu dysponujące olbrzymim potencjałem Holenderki? Dla mnie typowy no bet - zwłaszcza ze Rosjanki jeszcze przed chwilą graly mecz o półfinal ktory dość niespodziewanie przegrały.

Zastanawia mnie też Norwegia - mówi się że na turnieju trzeba mieć jeden słabszy mecz. Kiedy jeśli nie dziś przeciw gospodyniom?
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Kursy nie skaczą kolego o grosze to tak na początek ;-) a co do typu - ile to już razy historia pokazywała ze Ruskie albo wszystko albo nic. Z doswiadczenia wiem ze jak gra toczy się o brąz to trzeba Rosjan unikac. Taki narod. Tutaj tak naprawdę mecz towarzyski - ok, z przebiegu turnieju wychodzi ze Rosjanki powinny być faworytkami ale czy przed turniejem ktoś odważyłby sie skreślić w takim meczu dysponujące olbrzymim potencjałem Holenderki? Dla mnie typowy no bet - zwłaszcza ze Rosjanki jeszcze przed chwilą graly mecz o półfinal ktory dość niespodziewanie przegrały.

Zastanawia mnie też Norwegia - mówi się że na turnieju trzeba mieć jeden słabszy mecz. Kiedy jeśli nie dziś przeciw gospodyniom?
Wierutne bzdury... utarte schematy. Kompletnie nie rozumiem tego ciągłego deprecjonowania zaangażowania w sporcie nacji byłego ZSRR. Rosjanki to sportsmenki jak wszystkie inne. To że spotkanie nie ma jakiejś wagi nie znaczy, że odpuszczą, bo są z Rosji. Daleko szukać nie trzeba. Mówisz, że ich nie interesuje nawet brąz. Na ubiegłych mistrzostwach w meczu o brąz rosjanki ograły zawsze mocne norweżki. I to właśnie one cieszyły się z brązowych krążków. Jak wyglądają te mistrzostwa każdy widzi. Rosjanki szły po swoje w każdym meczu. Jednak w najważniejszym meczu przytrafiła się im porażka z gospodyniami. Wystarczył jeden mecz i wypadły z fazy medalowej. Natomiast holenderki praktycznie całe mistrzostwa rozegrane bez polotu i przekonania. Jeszcze nie dawno zastanawiano się tutaj czy holenderki wyjdą w ogóle z pierwszej grupy. Rzutem na taśmę tego dokonały. Zaangażowanie z obu stron powinno być takie same. Grają o to samo, o 5 miejsce ME. Kurs 1.97 na rosjanki w mojej opinii jest bardzo atrakcyjny i jak najbardziej do gry.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
A ja zgadzam się z użytkownikiem Wieczorek85 i omijam ten mecz z daleka. Stuprocentowy No bet. Są nacje dla których wypadnięcie ze strefy medalowej kończy imprezę. Do nich osobiście zaliczam między innymi Ruskich. Gdyby ten mecz o czymś decydował np. jakiś awans do MŚ czy lepsze rozstawienie w eliminacjach do IO to można by się było zastanawiać. Ale tutaj? Dokładając do tego fakt, że Rosja to stan umysłu wychodzi mi to co napisałem w pierwszym zdaniu. Nie twierdzę, że odpuszczą. Ale zabijać się tez na pewno nie będą. Chcesz - graj. Twój cyrk - Twoje małpy. Każdy ma swoje racje więc ja zostaję przy swoich.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Ciekawe kto będzie dzisiaj "prowadził" Rosjanki? Ramos momentalnie wyleciał, dzisiejszy raczej przypadkowy trener, będzie ciekawostka :) Mecz tylko i wyłącznie do oglądania.

Trener Dunek twierdzi, ze jego drużyna ma obecnie najlepsza na świecie linie obrony; będą dziś mocno i gruntownie testowane ;)
Zagralem Danie +4.5 za 1.9 na bet 365, ale było to wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
czary-mary w zeszłym roku był to mecz o 3 miejsce na Mistrzostwach Świata, w dodatku gra toczyła się o łatwiejsza grupę eliminacyjna do Igrzysk. Dzisiaj grają o 5 miejsce w Europie. Nie stawiam oczywiście na Holenderki bo tu się z Tobą zgodze ze prezentują się dość słabo. Natomiast czy Rosjankom się będzie chciało to nawet buki zaczęły wątpić stąd skoki kursów. Chcecie grać to gracie - dla mnie loteria
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Rozumiem Wasze racje, mecz podchodzi prawie pod towarzyski. Jednak dlaczego to rosjanki, a nie holederki miałyby odpuszczać? Czysto sportowo Rosjanki prezentują się o klasę lepiej od dzisiejszych rywalek.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nikt nie powiedział ze Holenderki nie odpuszcza dlatego ten mecz to loteria. A czy czysto sportowo aż tak Rosjanki lepsze? Ok Holenderki omowilismy natomiast Rosjanki zaczęły fajnie z Holandia lecz później jedyny wartościowy wynik to remis z Francuzami. Ani wygrana jedna bramka z Czarnogóra ani dwoma z Czeszkami nie przekonuje. A już pogrom w meczy o półfinal - nie mówmy ze Rosjanki są o niebo lepsze
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zwroc uwagę na to ze Rosjanki są bez trenera. Dodam, ze Dunki po meczu twierdziły, ze Rosjanki w drugiej połowie były zmęczone, co ułatwiło im te dość wysokie zwycięstwo.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
rosja od początku proawdziła i nie pozwoliła się zbliżyć na mniej niż 3 brami przez cały mecz .Praktycznie kurs 2 od początku bezstresowo wchodził .Podwojenie kasy przyjemne dla oka :)
ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z TYCH CO PISALI no-bet W MECZU OD POCZĄTKU KONTROLOWANYM .
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
rosja od początku proawdziła i nie pozwoliła się zbliżyć na mniej niż 3 brami przez cały mecz .Praktycznie kurs 2 od początku bezstresowo wchodził .Podwojenie kasy przyjemne dla oka :)
ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z TYCH CO PISALI no-bet W MECZU OD POCZĄTKU KONTROLOWANYM .
Dobrze ze się wypowiedziałeś przed meczem jak bardzo jesteś pewien podwojenia. A nie, czekaj :-D
Post automatycznie złączony:

Dobrze ze się wypowiedziałeś przed meczem jak bardzo jesteś pewien podwojenia. A nie, czekaj :-D
I zaskocze Cię. Chorwacja dalej bez Blazic :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
1,30 na Norwegię w finale? Jakiś żart chyba, nie wiem co trzeba mieć w głowie by pobrać taki kurs co najmniej jakby Francja miała być na poziomie Chorwatek albo nie wiem kogo. Zakładając, że Francuzki są lepsze od Dunek co potwierdził ich mecz no nie może być takich samych kursów. Norwegia pierwsze 30 minut dzisiaj z Danią pokazała, że nie jest maszyną i nie rozegra wszystkich meczów czy pełnych 60 minut na idealnych statystykach. Dunki z rytmu wybiła przerwa, ewidentnie się zagrzały mając +3 do przerwy. Później kilka fatalnych prostych błędów i cała przewaga została odrobiona. Ale co do Norweżek, jak zwykle wielką robotę zrobiło koło i perfekcyjnie wykonywane karne przez Mork. Lunde w bramce w drugiej połowie też pomogła. Oftedal gra w całym turnieju na granicy mniej więcej 50 procent, Herrem dzisiaj słabszy mecz i już brakowało bramek ze strony skrzydłowych. Generalnie ławka rezerwowych jest mało wykorzystywana, taki potencjał a taka Arntzen dzisiaj 20 sekund zagrała. Niemniej jednak Francja to też duże doświadczenie, fajnie uzupełnia się jako cały zespół, jest spora rotacja w ciągu meczu a mimo to jakość gry nie spada. Jeszcze co do bramki, wiadomo że Dunka Toft w bardzo dobrej formie, obie Francuzki raczej się nie wyróżniają za mocno. Lunde jest w turnieju na granicy 40 procent, Francja obie koło 33. Przy takich kursach inaczej nie da się zagrać tego finału.

Francja 4,35 STS
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Nie no, nie doszukujmy się na siłę jakiś sensacji. Norweżki są murowanym faworytem do zwycięstwa w tym turnieju i zdobycia w końcu złotych krążków. Grają niesamowity handball na tych mistrzostwach i Francuzki zwyczajnie nie mają argumentów, aby Je tutaj ugryźć. Zawodniczki z Francji na tym turnieju męczyły się z Czarnogórkami czy też z Hiszpankami. Natomiast każdy mecz Skandynawek to pogrom i grad bramek. Grają wyśmienicie i złoto jak najbardziej im się należy. Kurs 1.48 może nie powala, ale jak najbardziej do gry w jakimś połączeniu z innym spotkaniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom